Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7119801 Napisano: 29.08.2023 13:35:07 w Czy informują/ informowali?
zdesperowany_kot napisał(a):

kimberly napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Wszyscy już dostali maile z Moya za 4 etap?

Czekam, nie słyszałam żeby ktokolwiek dostal czy coś pominęłam?

Ktoś się chwalił rowerem

Hmm... z tego co zrozumiałam to na liście ktoś się poznał;) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7119798 Napisano: 29.08.2023 13:29:51 w Czy informują/ informowali?
zdesperowany_kot napisał(a):

Wszyscy już dostali maile z Moya za 4 etap?

Czekam, nie słyszałam żeby ktokolwiek dostal czy coś pominęłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7119580 Napisano: 28.08.2023 15:52:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

kimberly napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

W kwestii konkursu Moya coś chyba odkryłam, albo to tylko u mnie występuje emotka ..
Wygrałam w 1 etapie i gdy wzięłam udział w 4 to nie otrzymałam potwierdzenia na maila, podobnie dziś u córki było, która wygrała w 3 etapie i dziś dodając zgłoszenie nie przyszło jej potwierdzenie na maila ... Czy ktoś z Was miała taką sytuację?

A w kwestii nagród - to wystarczy czekać aż przyślą skoro adres się podaje w formularzu zgłoszeniowym, skoro w mailu gratulacyjnym nie proszą o odesłanie żadnego oświadczenia ... Hmm, trochę ten regulamin niejasny jest ...

Tak, ja dzis:)

A widoczne jest Twoje miejsce na mapie, mojego nie dodali , może dużo zgłoszeń jest i trzeba poczekać dłużej

Ogólnie tego zgłoszenia co zostało nagrodzone nie mogę zobaczyć, bo teoretycznie w miejscu gdzie jest moja miejscowość pokazuje dwie pinezki (jak dodawalam nie bylo żadnej) - jak przybliżę kliknę tylko jedna jest i nie jest to moje zgłoszenie tylko ogólny opis miasta, a ja opisałam wieżę i dodałam jej zdjecia:)
Obawiam się, że teraz swojego zgłoszenia też nie zobaczę na mapie, bo dodałam Błędne Skały, widziałam, że już jest tam jedna pinezka ale jej treść to kilka bezsensu dla tematyki konkursu zdań, które nic ciekawego o tym miejscu nie mówią. Więc zrobiłam swoje zgłoszenie, w mojej opinii ciekawe i z zdjęciami. Chyba że ktoś zna sposób jak zobaczyć więcej niż jedno zgłoszenie na dane miejsce to niech da znać, bo chętnie bym moje zobaczyla a nie mogę:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7119531 Napisano: 28.08.2023 12:42:44 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, bo pojutrze lecę na ukochaną Majorkę emotka  
A dziś i jutro pracowity dzień z pakowaniem, sprzątniem i szykowaniem mieszkania dla opiekunki dla piesków na ten czas i pisanie zgłoszeń, które są do końca sieprnia brremotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7119448 Napisano: 28.08.2023 01:17:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

W kwestii konkursu Moya coś chyba odkryłam, albo to tylko u mnie występuje emotka ..
Wygrałam w 1 etapie i gdy wzięłam udział w 4 to nie otrzymałam potwierdzenia na maila, podobnie dziś u córki było, która wygrała w 3 etapie i dziś dodając zgłoszenie nie przyszło jej potwierdzenie na maila ... Czy ktoś z Was miała taką sytuację?

A w kwestii nagród - to wystarczy czekać aż przyślą skoro adres się podaje w formularzu zgłoszeniowym, skoro w mailu gratulacyjnym nie proszą o odesłanie żadnego oświadczenia ... Hmm, trochę ten regulamin niejasny jest ...

Tak, ja dzis:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7119408 Napisano: 27.08.2023 19:20:28 w Kupię...
Ma może ktoś na sprzedaż bon do TUI (są w ogóle takie?emotka ) oczywiście po troszkę tańszej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7119276 Napisano: 26.08.2023 18:29:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

kimberly napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Czy za bony Dino moge kupic papierosy? Te papierowe bony, nie karty


Z tego co kojarzę to nie ma w dino ograniczeń:)

Tak mi sie tez wydawalo, ale kasjerka odmawia realizacji na: papierrosy, alko, leki, doladowania. Ktos realizowal?

Dopytałam siostry - kupowała alkohol i wkłady do glo płacąc bonem;) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7119268 Napisano: 26.08.2023 18:14:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Czy za bony Dino moge kupic papierosy? Te papierowe bony, nie karty


Z tego co kojarzę to nie ma w dino ograniczeń:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7119017 Napisano: 25.08.2023 12:43:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashanti napisał(a):

mia napisał(a):

Moya:
a) Wysłałam zgłoszenie 2 dni temu i nadal nie ma go na mapie. Czy to normalne?
b) Czy dobrze rozumiem, że jak na paragonie jest kawa, herbata i ciastko w sumie za 18 zł, to paragon jest ok? Chodzi o Moya Cafe?
c) Czy też dla świętego spokoju trzeba było dokupić gazetę (zapalniczkę itd.), żeby było więcej niż 20 zł  i wtedy podchodziło pod sklep Moya?

Moje zgłoszenie pojawiło się na mapie w tym samym dniu, w którym je wysłałam. Może teraz jest tego więcej i dłużej trwa weryfikacja?
Paragon z Moya Cafe za min. 15 zł powinien wystarczyć, ale czy organizator zna dobrze regulamin? Wiele wskazuje na to, że nie bardzo emotka  
Możesz do nich dla pewności napisać, będziesz spokojniejsza  emotka

Moje zgłoszenie dodawali prawie tydzień 😅 miałam zakupy w moya Cafe za niecałe 16 zł, widzę się na liście wczoraj dodanej ale 100% pewności, że to ja nie mam 😊 Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

kimberly

#7118593 Napisano: 23.08.2023 18:00:49 w Kupię...
Garmina z Nivei w Hebe ma ktoś może jeszcze na sprzedaż w dobrej cenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7118477 Napisano: 23.08.2023 10:53:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimberly napisał(a):



Wie ktoś może czy serio będą dzwonić, czy oni to każdemu wysyłają?


Ktoś podpowie czy dziś pilnować telefonu? Nie brałam wcześniej udziału w radiowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7118423 Napisano: 23.08.2023 07:58:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś może czy serio będą dzwonić, czy oni to każdemu wysyłają? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7118404 Napisano: 22.08.2023 23:39:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

kimberly napisał(a):

Misiek89 napisał(a):

kimberly napisał(a):

Metaxa...  emotka  chyba najlepszy wiersz/tekst jaki w życiu napisałam, tak długo dopracowywany i tak bardzo byłam z niego dumna emotka  nieczęsto się żale, nieczęsto też liczę na wygraną ale tutaj tak marzyłam o leżaczku, na pocieszenie wpadła butelka 🥲

Mam podobne odczucia, no nic…. będę zapijał smutki emotka

Właśnie przed chwilą się śmiałam (sama do siebie emotka ), że powinni te wyniki już razem z butelkami przesłać dla III stopnia, żeby można było zaraz opić smutki emotka

Wygrana to wygrana - wpisy nadające się do MDW 

Dzięki za pocieszenie  emotka  zawsze szukam plusów, więc cieszę się że będę mogła spróbować Metaxy, nigdy jeszcze nie piłam- miałam paragon, bo kupiłam ją na prezent emotka Wyświetl w wątku >>
1 Misiek89 0

kimberly

#7118395 Napisano: 22.08.2023 23:13:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Misiek89 napisał(a):

kimberly napisał(a):

Metaxa...  emotka  chyba najlepszy wiersz/tekst jaki w życiu napisałam, tak długo dopracowywany i tak bardzo byłam z niego dumna emotka  nieczęsto się żale, nieczęsto też liczę na wygraną ale tutaj tak marzyłam o leżaczku, na pocieszenie wpadła butelka 🥲

Mam podobne odczucia, no nic…. będę zapijał smutki emotka

Właśnie przed chwilą się śmiałam (sama do siebie emotka ), że powinni te wyniki już razem z butelkami przesłać dla III stopnia, żeby można było zaraz opić smutki emotka Wyświetl w wątku >>
1 Misiek89 0

kimberly

#7118393 Napisano: 22.08.2023 23:08:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

czy Waszym zdaniem kod z żapki można komuś przekazać, czy zgłoszenie musi zgadzać się z danymi uczestnika podanymi w aplikacji?

Najlepiej przeczytać w regulaminie dla danego konkursu, czy tego nie zabrania Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7118379 Napisano: 22.08.2023 22:13:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

gregory napisał(a):

Metaxa, wszystkie maile i nazwiska mają taką samą ilość wygwiazdkowanych liter, więc jak stwierdza że, że to wy?

Przypuszczenie emotka  u mnie w Cointreau się sprawdziło, ale nie ma 100% pewności emotka

u mnie się zgadza adres mailowy emotka

Nawet na flaszkę trzeba odesłać paragon wg regulaminu? Czy tam się nie dołączało paragonu do zgłoszenia jak pamiętam?

Dołączało się na 100% Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7118354 Napisano: 22.08.2023 21:31:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Metaxa...  emotka  chyba najlepszy wiersz/tekst jaki w życiu napisałam, tak długo dopracowywany i tak bardzo byłam z niego dumna emotka  nieczęsto się żale, nieczęsto też liczę na wygraną ale tutaj tak marzyłam o leżaczku, na pocieszenie wpadła butelka 🥲 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7118341 Napisano: 22.08.2023 21:09:00 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
simonapp napisał(a):

emotka  
Czy ktoś jeszcze czeka na: 
- Leżaki z Kupca 
- Zestaw past ELMEX z www.wygrajusmiech.pl Los Mejores

Elmexa chyba jeszcze nikt nie dostał albo przynajmniej nic nie widziałam na forum;) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7118308 Napisano: 22.08.2023 19:00:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Królowie Lata konkurs w sklepach ABC, na stronie internetowej sklepyABC na mapie jest zaznaczony jeden spożywczak w mojej mieścinie jako ABC, więc kupiłam tam paragon, pobrałam z ciekawości apke 'moje sklepy' i tam wg mapy nie ma w moim mieście sklepu ABC... emotka

Miał ktoś z was może podobną sytuacje? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7118299 Napisano: 22.08.2023 18:37:04 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

Była dzisiaj Soplica za 10 etap? Tylko jeden wpis, a zawsze kilka osób się chwaliło 🤔

No właśnie u mnie też cisza, a brałam udział w ostatnich trzech etapach i w każdym bluza wpadła😆 może zmienił się gust jury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0