Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7118240 Napisano: 22.08.2023 16:23:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nelunia napisał(a):

Balon odleciał, zostały tylko piwka 0,0%

Dziwny ten konkurs, w poprzednim etapie wysłałam moim zdaniem beznadziejne zdjęcie na szybko zrobione byle coś wysłać w ostatni dzień i wygrałam emotka   w tym etapie ciekawe i przemyślane zdjęcie i nawet bonu nie dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7118213 Napisano: 22.08.2023 15:31:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Cydr Lubelski - zestaw do tworzenia klimatuemotka  jedyne konkursy, które wygrałam do tej pory zdjęciem to alkoholowe i zawsze na zdjęciu był mój piesek emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7118130 Napisano: 22.08.2023 10:08:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Empik z Kinderków u mojej mamyemotka  To zamawiamy po mopie parowym vileda emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7118113 Napisano: 22.08.2023 09:09:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
byekitty napisał(a):

polaroidy z fuzetea od surprize szły?

U mnie cisza w tym temacie, był mail o wygranej i od tego czasu aby wiatr gwiżdże 🌪emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

kimberly

#7117927 Napisano: 21.08.2023 12:48:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy komuś udało się wysłać Kotlin?

 Mail widocznie jakimś cudem do nich dotarł i właśnie odpisali:) 

Fajnie, nieczęsto spotykam się z tak życzliwą i szybką odpowiedzią na maila z zapytaniem odnośnie konkursu 🥰 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7117824 Napisano: 21.08.2023 09:34:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy komuś udało się wysłać Kotlin?

Niestety nie, mail także do nich nie dochodzi, bo chciałam poinformować o problemie (dziwna zwrotka przychodzi od poczty, że nie da się dostarczyć). 
Ale zmienili datę konca konkursu w regulaminie na 31.08, wiec oby na dniach naprawili... Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

kimberly

#7117800 Napisano: 20.08.2023 23:00:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pakowa napisał(a):

Patrzę wątek MDW - nie ma ostatnio wygranej Kinder mówię śle ... Lipa, nul, 0 ... Wchodzę na E konkursy patrzę nowy wpis MDW - KINDER = ktoś już mnie kilka razy tak wyprzedził..porażka 😛

Miałam tak też kilka razy, aż w końcu się udało emotka  Trzymam kciuki by Tobie też Wyświetl w wątku >>
1 pakowa 0

kimberly

#7117797 Napisano: 20.08.2023 22:56:27 w Paragony na trwające konkursy
Kupię na szybko Moya, pojechałam po pracy na stację najbliżej mojego miasta a tam do 22emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7117512 Napisano: 18.08.2023 19:34:51 w SZUKAM....
lizzie napisał(a):

Szukam konkursu, gdzie trzeba kupić paliwo. Nie mogę znaleźć, a głowę bym dała, że widziałam...

Moya emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7117334 Napisano: 18.08.2023 12:16:58 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
miata napisał(a):

kimberly napisał(a):

miata napisał(a):

Szły już kindery z 15.08?

Ja jeszcze za 14.08 czekam:)

Uff, dzięki. Czyli jeszcze nie tracę nadziei, że wszystkie dane wpisałam poprawnie 😅

Też mam takie wątpliwości co do swojego zgłoszenia, więc jakbyś już dostała od nich wiadomość daj znać 😁 Wyświetl w wątku >>
1 miata 0

kimberly

#7117333 Napisano: 18.08.2023 12:14:20 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
maryjane napisał(a):

adamo86 napisał(a):

maryjane napisał(a):

Płyny do prania i płukania? Chyba nie ma nic teraz?

Konkurs "Czystszy, piękniejszy świat zaczyna się od Nas" Selgros
Konkurs "Orzeźwiająca czystość" Carrefour

I Silan do płukania:
Konkurs "Odkryj piękno zamknięte w zapachu z Silan" Carrefour
Konkurs "Zwiedzaj świat zapachów Silan" Auchan

I jeszcze w Żabce różne marki:
Konkurs "Zgarnij słuchawki, głośnik, drukarkę albo bon do Żabki"

Dziękuję! Selgros skreśliłam od razu, bo nie ma u mnie w mieście. A ten formularz na silan w C4 działa jednak? emotka

Mi na moim koncie założonym tam kiedyś na potrzeby innego konkursu nie chciało się dodać zgłoszenie, bo pokazywało, że już wysłałam, choć nie wchodziłam na tą stronę sto lat 🫣 założyłam mamie konto na jej dane i wysłałam na nią zgłoszenie, poszło bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7117305 Napisano: 18.08.2023 11:24:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
miata napisał(a):

Szły już kindery z 15.08?

Ja jeszcze za 14.08 czekam:) Wyświetl w wątku >>
1 miata 0

kimberly

#7117226 Napisano: 17.08.2023 22:42:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kiciunia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

barnsik napisał(a):

fantagiro napisał(a):

dziś!!   0/46 żywiec emotka

Teoretycznie dzienny limit na osobę to 5 kodów. I jak tu cokolwiek wygrać, skoro ludzie wpisują po 50 kodów, albo jeszcze więcej?

pytanie: skąd te kody biorą? Normalny człowiek wypije max 1-2 piwo dziennie - skąd inni mają tyle kodów? hm

Mieszkam blisko centrum miasta i ogródków piwnych. Właściciele to moi znajomi. Wiedzą, że mam psa który choruje i jest tam najmilszym gościem ☺️ Kiedyś ze sprzedaży kapsli wspierałam schronisko. Teraz kupuję leki dla mojego kochanego psiska ☺️ Z jednego ogródka dostaję kapsle Lecha, Tyskie i Kozel, a z drugiego Żywiec ☺️
Barmanki odkładają je dla mnie ☺️
Nie mam tego dużo, bo to małe miasto, ale zawsze coś ☺️

Po długim weekendzie mam 70 kodów Lecha, 20 Tyskie i 20 Żywiec ☺️ Kilka sama wklepałam 😉


Tak obstawiałam, że osoby które mają hurtowe ilości kapsli mają znajomości w jakiś barach/ogródkach piwnych:) 

Zdrówka dla psiaka życzę!🐕 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7117168 Napisano: 17.08.2023 18:07:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdesperowany_kot napisał(a):

Mam problem z konkursem Moya ponieważ w ostatnim etapie chyba nie rozdali wszystkich nagród a ja i małżonka pomimo tego ze nasze zgłoszenia zostały zweryfikowane pomyślnie nie zostaliśmy nagrodzeni. Czy to jest zgodne z regulaminem??

Przeczytaj kilka postów wyżej w tym właśnie wątku, była rozmowa na ten temat :) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7117163 Napisano: 17.08.2023 18:00:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wawelskie leżaczki, konkurs w wybranych sklepach na Pomorzu, zakończony 23 lipca. Rozdają rezerwę, czyli jednak moja wizja pracowników Fortuny wylęgiwujących się na leżakach opisanych 'żelki travelki' się nie spełniemotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7117148 Napisano: 17.08.2023 16:36:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Emememe napisał(a):

Miały być łódki, miało być Hollywood, nie ma nic! 🤬 Proszę zatem o jakąś fajną nagrodę na pocieszenie 😎

U mnie też ani łódek, ani wyjazdu do Holldywood emotka  wakacji nie będzie, ale przynajmniej mam czym zęby myć... przez kilka lat emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7117146 Napisano: 17.08.2023 16:34:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
barnsik napisał(a):

Castle87 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

barnsik napisał(a):

fantagiro napisał(a):

dziś!!   0/46 żywiec emotka

Teoretycznie dzienny limit na osobę to 5 kodów. I jak tu cokolwiek wygrać, skoro ludzie wpisują po 50 kodów, albo jeszcze więcej?

pytanie: skąd te kody biorą? Normalny człowiek wypije max 1-2 piwo dziennie - skąd inni mają tyle kodów? hm

Ja często używam znalezionych, a kapsle leżą dosłownie wszędzie 🙂

Co nie zmienia faktu, że 46 kodów jednego dnia jest ostrym nagięciem regulaminu i zagraniem nie fair-play ... tak czy siak kolega niczego nie wygrał, także wszystko dobre, co się dobrze kończy.


Ciężko aż tyle znaleźć w krótkim okresie czasu zwłaszcza jednej marki. Wiem, bo też rozglądam się intensywnie na spacerach z psami:) Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

kimberly

#7117095 Napisano: 17.08.2023 14:12:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

To bym musiał chyba na ich ogólny mail napisać, bo nie podali żadnego w regulaminie emotka

Faktycznie nie ma nic w regulaminie, to można spróbować na ten, z którego zwrotka przyszła (konkursmoya@they.pl), może a nóż się uda;) trzymam kciuki żeby odpowiedzieli😊 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7117080 Napisano: 17.08.2023 13:37:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

kimberly napisał(a):

radziosny napisał(a):

kajmak napisał(a):

Czy ktoś może orientował się u organizatora, dlaczego nie wszystkie nagrody w danym etapie Moya są przydzielane? Widziałem sporo wpisów, że ktoś nie wygrał nawet najniższego stopnia, tymczasem w I etapie wybranych było tylko 140 z 200 nagród ostatniego stopnia i w II etapie 108 z 200. Czyżby aż tyle zgłoszeń było w jakikolwiek sposób niezgodnych z regulaminem?  emotka

Powiem Ci tak, moje zgłoszenie było mega dopracowane i są dwie możliwości: albo organizatorzy mają w d.... ciekawe zgłoszenia, albo przyczepili się, że na zdjęciu w oddali widać było innych ludzi. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Niedobrze to słyszeć, puściłam dwa zgłoszenia w zeszłym tyg, w obydwu na zdjęciach w oddali ludzie 🫠 a odnajdujesz swoje 'pinezki' na tej mapie? Moich jeszcze nie dodali.

Tak, jest moja pinezka.. może się mylę z tymi ludźmi, bo tak, by w ogóle nie umieścili chyba na stronie emotka

Kurcze, jeśli zostały nierozdane nagrody a Twoje zgłoszenie nie zostało nagrodzone, mimo że jest ciekawie napisane i z zdjęciami (bo rozumiem, że nie chcieliby nagrodzić np. zgłoszenia typu sam tekst w stylu 'Kostrzyn nad Odrą to fajne miasto.'), to najbardziej prawdopodobne mi się wydaje, że organizator jest mega nieogarnięty i jakimś cudem pominął Twoje zgłoszenia, bo jak to inaczej wytłumaczyć emotka 😊 może napisz do nich, w sumie nic do stracenia:) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7117053 Napisano: 17.08.2023 12:31:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Colgate, sms minutkę temu.
Zapas past w domu mam chyba już na najbliższe kilka lat emotka Wyświetl w wątku >>