Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TurboMike

TurboMike

#7172157 Napisano: 25.04.2024 13:01:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7172033 Napisano: 24.04.2024 20:55:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc

Jedni mają 3 szanse, inni 1, a ja tradycyjnie zero emotka

Na ciebie czeka dajmondemotka

czy w tym bliku wybierane są osoby które w danym dniu zapłaciły blikiem największą kwotę? Czy raczej trzeba jak najwięcej transakcji na byle jakie kwoty robić?

Wydaje mi się że ilość zwiększa szanse a nie kwota. Ale transakcji blik są dziesiątki tysięcy dziennie więc szans są pewnie jeszcze mniejsze niż w tych nieszczęsnych bramkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7171971 Napisano: 24.04.2024 16:48:30 w Avanti
donia7 napisał(a):

W nowym konkursie Netto "inna płeć" do wyboru...

Wiedziałem że ta Agencja idzie z duchem czasu... ale aż taki postęp ? No i dobrze. Ja tam jestem tolerancyjny. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7171904 Napisano: 24.04.2024 12:20:13 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jomico napisał(a):

że moje genialne hasło na WW zostało już wcześniej zgłoszone

teraz już tak będzie bo dużo zgłoszeń poszlo


no wiem, ale moje wydawało mi się tak inne, że chciałabym wiedzieć, kto mi je skradł emotka

No to dawaj... skoro i tak już jest spalone:) Też miałem z dwa albo 3 takie... np. Wasza Wysokość emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

TurboMike

#7171892 Napisano: 24.04.2024 11:29:21 w Żabka
adamo86 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Czy wybieracie zdjęcie na których widać butelki po piwie? Bo chyba jak się używa słów Captain Jack to są prawie na każdym emotka
Niby to w końcu reklama browarka ale się tak zastanawiam czy propagowanie "alkoholizmu" to dobry pomysł w wyborze zdjęć emotka

A jak piszesz na konkurs piwny, to piszesz o wylewaniu piwa do zlewu? emotka

Raczej do... zalewu emotka  No niby racja, ale się zastanawiam czy wybrałbym pracę gdzie na 1/3 zdjęcia jest butla browarka. Jakoś to mało misyjne... i się zastanawiam, czy moje obawy ktoś jeszcze podziela emotka  No i w tym ich przykładzie też tego uniknęli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7171888 Napisano: 24.04.2024 11:24:11 w Żabka
Czy wybieracie zdjęcie na których widać butelki po piwie? Bo chyba jak się używa słów Captain Jack to są prawie na każdym emotka
Niby to w końcu reklama browarka ale się tak zastanawiam czy propagowanie "alkoholizmu" to dobry pomysł w wyborze zdjęć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7171821 Napisano: 24.04.2024 04:41:58 w Żabka
Rzeczywiście fajna zabawa z tym AI... chociaż na kilka zgłoszeń zdjęcie nigdy nie było odzwierciedleniem mojej wizji. Jest nadzieja zatem że AI nie wyprze człowieka ze wszystkich dziedzin życia... ale kto wie emotka  Sądząc po tym jak w żabkach znikają CJ z półek to konkurencja będzie gigantyczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7171594 Napisano: 23.04.2024 10:56:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Powiedzcie proszę, jak u Was z wgrywaniem paragonów do Fuze? Mam paragon fajnie opisany i nie chce przejść. Długo czekaliście na ręczną weryfikację?

wczoraj próbowałam i sie wkurzałam, tez miałam nazwe Fuzetea i nie chciały oba przejsc, dzisiaj rano dałam do ręcznej weryfikacji i szybciutko dostałam punkty

wszystko idzie do ręcznej, ja daje od razu a w komentarzu pisze "na paragonie jest Fuzetea

Mi paragon nie przeszedł mimo iz jest dobrze opisany. Wciąż mam info że "taki paragon już u siebie mają". Niewiem niby skąd? Poszedł do ręcznej, szkoda czasu na użeranie się i skanowanie tego ciągle.

Bo zapewne jest ze najpierw nie przechodzi weryfikacji a pozniej jak dodasz go drugi raz. To juz go mają.. Nie wiem wg jakiej logiki oni to sprawdzaja.
Ale mialem identycznie i kilka paragonow poszlo do kosza. Beznadziejna weryfikacja


Chyba od strony technicznej to działa tak że... scaner pięknie czyta NIP, datę i nr paragonu ale już się gubi przy nazwach bo chyba nie wprowadzili do bazy wszystkich możliwych wariantów opisu tego napoju. I wtedy zonk (chyba w 90% jak czytam). A jak chcesz podjąć próbę ponownego scanu to nr już im się zapisał i dlatego krzyczy że już go mają. Tak jak ktoś pisał wcześniej... lepiej od razu na ręczną. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7170940 Napisano: 19.04.2024 19:35:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyciorek napisał(a):

..jak wykorzystać vaucher na zestaw produktów z Develey..ktoś pomoże..DZIĘKUJĘ..

Przy zakupach wybierasz zestaw Zestaw Develey Premium (możesz kliknąć w link z maila to Cię od razu przeniesie do niego) i potem przy podsumowaniu koszyka wprowadzasz otrzymany kod rabatowy który w masz też w mailu. Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7170770 Napisano: 19.04.2024 05:47:07 w Czy informują/ informowali?
glamlady88 napisał(a):

olunka napisał(a):

a czy z develeya informowali ostatni etap? bo wydaje mi się, że nawet przedostatniego nie było choc sie mogę mylić

Ostatniego jeszcze nie bylo

Z racji tego że tam można zdobyć tylko jedną nagrodę tygodniową... to może w ostatnim etapie nie było już żadnego unikalnego Laureata emotka  Dziwny ten ich regulamin... Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7170463 Napisano: 17.04.2024 19:26:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Rozbraja mnie weryfikacja fuzetea. 
2 paragony najpierw zostaja odrzucone jako niespelniajace regulaminu (chociaz wczesniej o tym samym opisie byly bez problemu akceptowane), pozniej te same  dodane z napojem na zdjeciu i jeden zostaje jednak zaakceptowany a drugi odrzucony przez to że... byl juz zuzyty. W jaki sposob moze byc zuzyty jesli w ogole wczesniej nie byl zaakceptowany?
Jesli ktos z fortis czyta ten post to niech sie pier.. w pusty leb albo kogos siedzacego biurko obok, ktory zajmuje sie ta loteria.. 
emotka  
Pajace. emotka


rufus... nie zniechęciłeś mnie wystarczająco skutecznie emotka Kopiłem dziś pierwszy raz i oczywiście babol przy skanowaniu emotka  Wysłałem do ręcznej za pomocą tego formularza co tam się pojawił od razu. Długo się czeka na info i w jakiej formie ono przychodzi? Czy w jakiejś innej formie się toczy batalie ? A najlepsze jest to że mi się naprawdę pić chciało i nie robiłem tego celowo pod konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7170268 Napisano: 17.04.2024 09:34:12 w Avanti
atlantydek napisał(a):

Wygrał ktoś kiedyś coś sensownego  w Avanti zgłoszeniem  bez lokowania produktu? Oczywiście chodzi mi o konkurs, w którym w pytaniu nie ma bezpośredniego odniesienia do produktu. Zawsze udaje mi się wcisnąć ten badziew, ale tym razem nijak  emotka

Jeśli chodzi Tobie o ten piłkarski to ja nie lokuję bo trudno ale i nie wydaje mi się żeby to miało większe znaczenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7170146 Napisano: 16.04.2024 16:04:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

czy tylko ja nie wygrałam subskrypcji do BookBeat z Żabki? Było 500 sztuk...

Właśnie przyszło do mnie info o wygranej subskrypcji - więc trzymam kciuki, że jeszcze dojdzie i do Ciebie emotka

Stety, niestety do mnie też emotka  Więc nadzieja jeszcze Hula emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7170144 Napisano: 16.04.2024 15:59:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
BookBeat z KitKata... piszę właściwie tylko po to, by pozostali mieli jeszcze nadzieję na główną bo wciąż wysyłają emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7170071 Napisano: 16.04.2024 11:26:45 w Czy informują/ informowali?
Develey za ostatni etap był już ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7170063 Napisano: 16.04.2024 11:16:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też BONey M. z Jacobsa. Kawka się zwróciła... tylko i aż emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7169880 Napisano: 15.04.2024 14:30:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co myślicie o tym konku ? https://www.e-kon...bungee-do-godz-16-00
Ściamka pod wyłudzenie danych? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7169864 Napisano: 15.04.2024 13:51:14 w Czy informują/ informowali?
Tomek1989 napisał(a):

Maria napisał(a):

Czy informowali Konkurs Konkurs "Biedronka Vizir Olimpics" - e-Konkursy.info

Nikt na forum nie pisał, więc możliwe, że nie

Mają czasu a czasu jeszcze emotka  Do końca kwietnia mają czas na wybór... Wyświetl w wątku >>
1 Maria 0

TurboMike

#7169814 Napisano: 15.04.2024 11:23:17 w Żabka
adamo86 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

byekitty napisał(a):

TurboMike dzień, w którym opublikowaliby Twój zwycięski tekst, byłby dniem w którym Twój zwycięski tekst latałby po setkach innych konkursów emotka

Ale wtedy nie byłby już oryginalny, więc szanse na powodzenie miałby nikłe emotka  Chętnie bym się pogodził z takim efektem ubocznym mojego tekstu... niech tylko wycenią go na 50k emotka

Myślisz, że ktoś pokusiłby się o przeszukiwanie Internetu czy gdzieś łudząco podobny tekst nie został już wcześniej opublikowany? emotka

A ile by było reklamacji!! Przecież już ktoś kiedyś użył rymu "Milka-kilka" więc dlaczego znowu nagradzają taki tekst?! emotka

Miałem na myśli że jeśli było by więcej prac łudząco podobnych w danym konkursie. W każdym razie, ja bym nie ryzykował zgłaszając czyjąś pracę (lub łudząco podobną). W każdym razie, ja lubię czytać wygrane zgłoszenia (chociaż to już rzadkość by były publikowane) i wtedy mam spokój na duszy że faktycznie moja była daleko od celu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7169808 Napisano: 15.04.2024 11:02:32 w Żabka
byekitty napisał(a):

TurboMike dzień, w którym opublikowaliby Twój zwycięski tekst, byłby dniem w którym Twój zwycięski tekst latałby po setkach innych konkursów emotka

Ale wtedy nie byłby już oryginalny, więc szanse na powodzenie miałby nikłe emotka  Chętnie bym się pogodził z takim efektem ubocznym mojego tekstu... niech tylko wycenią go na 50k emotka Wyświetl w wątku >>
0 0