Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TurboMike

TurboMike

#7102625 Napisano: 22.06.2023 08:48:12 w co chcielibyście wygrać?
Ja chciałbym wygrać przekonanie że tylko mniej niż połowa nagród idzie do znajomych organizatora emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7102624 Napisano: 22.06.2023 08:45:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W większości smartfonów jest opcja do zaznaczenia/odznaczenia która brzmi "używaj prostych znaków" i nawet jak piszesz z ĄĘ to zostanie wysłane AE emotka  Trzeba poszukać w ustawieniach wiadomości. Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7102572 Napisano: 21.06.2023 21:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wg mnie jak piszą w Regulaminie że bez polskich to trzeba tak to stosować. Np. w moim "kochanym" Amooco niby nie ma ograniczeń w SMS (przynajmniej tak mi odpisali) ale ja osobiście nie widzę możliwości by polskie znaki nie skracały SMS. Więc jak napiszesz 160 znaków a będą tam polskie literki to SMS się rozbija na więcej SMSów. Więc chyba się będą musieli domyśleć czym jest "zaba co ma swoj pokoj" emotka Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

TurboMike

#7102512 Napisano: 21.06.2023 18:02:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
justyna1411 napisał(a):

Albedo Marketing jakim kurierem wysyła nagrody?

Do mnie dotarła GLS. Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7102336 Napisano: 21.06.2023 10:20:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej All! Rysowaliście coś z Raffaello? Czy ja dobrze rozumiem że o nominacji dowiemy się wcześniej niż 30 czerwca kiedy to będzie wystawienie prac pod głosowanko ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102237 Napisano: 20.06.2023 19:27:05 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

maryjane napisał(a):

A bakal crunch juz dzwonili?

mam nadzieję że nie emotka

Po mojemu to do jutra mają czas. Ale przecież to nasze kochane Amooco więc na razie bym nie radził w myślach wydawać tej kasy emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

TurboMike

#7102101 Napisano: 20.06.2023 13:58:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

A czy jest ktoś kto wygrał voucher 5k w Lambi?🤔🙃

A Amooco ? To jest możliwe w ogóle ? emotka Szczerze to w 7 etapie trzasnąłem 10 zwrotek (po 4 wiersze) naprawdę niezłej rymowanki i nawet na 500 się nie załapałem... Może im się czytać nie chciało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102098 Napisano: 20.06.2023 13:56:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hhehe... nie brałem w tym udziału, ale ja się czasem (wróć! Często o ile nie zawsze emotka ) ile z tych nagród jest wydawana po znajomości... Przecież tam tylko ludzie pracują!  A ta focia powyżej może o tym świadczyć.  No ale ja wszędzie wietrzę spisek chociaż na ogół jestem ufny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102044 Napisano: 20.06.2023 10:56:08 w Avanti
@gnieszk@ napisał(a):

simonapp napisał(a):

joan napisał(a):

U nas w całym konku Dino  & Pepsi: 1/6. 
Wygrało (bon) najlepsze zgłoszenie - oczywiście to moja subiektywna ocena  emotka   
Gratulacje dla zwycięzców! emotka

U mnie 1/5. 
i wiele nadziei w rodzinie, które dały identyczne inicjały zwycięzców.
emotka   I tutaj taka propozycja dla Agencji, która obopólnie dałaby wiele pożytku. 
GDYBY TAK PRZY dotychczasowych danych, na liście pojawiał się również numer zwycięskiego paragonu. 
Co Wy na to emotka
Co Agencja na to emotka

Uważasz, że agencja tak zrobi, bo Ty tak wymyśliłeśemotka ?

 Ogólnie jak dla mnie pomysł spoko...  no bo w sumie nie idzie dojść Who is Who emotka  Chociaż z drugiej strony teoretycznie wysyłają maile przed publikacją więc. Ale uważam że dodatkowej roboty sobie robić nie będą no bo po co? A mają trochę tych konkursów do ogarnięcia ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102020 Napisano: 20.06.2023 09:58:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

karols napisał(a):

panasa napisał(a):

karols napisał(a):

Czeka ktoś na wyniki Milki z C4 ?


ja czekam emotka


którego dnia konkursu wysyłane zgłoszenie?

ja też czekać czekam emotka

I jaaaa emotka  zgłaszałem dwie sztuki 29/05... kurde jak ten czas leci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101959 Napisano: 20.06.2023 01:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimxxx napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

pusheen napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Czy ktoś z moich drogich forumowiczów próbował swoich sił w grze Violife ? Da się tam wyrobić w te 20 sekund ? Ja próbuje 3 raz nie ma opcji emotka

Mi się nie udało, wszystko się zacinało.

U mnie to samo, zawieszki, gra bez sensu


Potwierdzam, u mnie również, a już myślałam, że to z moim telefonem jest coś nie tak, a to jednak ta gra za wolno trybi uff


Eeee bez kitu... Violife przegiął tym razem! Specjalnie próbowałem odpalić stronę w nocy, gdzie serwery powinny być mniej obciążone i odpaliłem nagrywanie mojej szaleńczej próby i wiecie co? Nawet jeśli ktoś ma moce nadprzyrodzone i potrafi wszystkie karty odsłonić od razu bez pomyłki, to nie ma opcji by w czasie 20 sekund strona pozwoliła na wykonanie 10 ruchów! Przecież to jest złodziejstwo w biały dzień (albo ciemną noc jak ja teraz emotka ). Oni liczą na to że skoro Ci się nie udało to zawalisz całą lodówkę ich nie tanimi serkami żeby próbować do skutku! Wysłałem im właśnie maila i jeśli Ci co próbowali mają podobne odczucia to zachęcam również do zaspamowania ich skrzynki bo może pójdą po rozum do głowy i coś z tym zrobią (np. wydłużą czas)... Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7101946 Napisano: 19.06.2023 23:24:42 w Czy informują/ informowali?
Hej All? 
A czy przy bonach z DINO (Avanti Pepsi i Lays) to oni wysyłają maile standardowo ? Bo niby się rozpoznaje na liście, ale... nie wiem czy ja to ja emotka  bo maila nie uświadczyłem jeszcze w tej sprawie. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101713 Napisano: 18.06.2023 22:08:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z moich drogich forumowiczów próbował swoich sił w grze Violife ? Da się tam wyrobić w te 20 sekund ? Ja próbuje 3 raz nie ma opcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101639 Napisano: 18.06.2023 14:24:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej All, 
Czy orientujecie się jak wygląda kwestia gwarancji np. Hulajnogi? Nie otwierałem opakowania jeszcze więc nie wiem czy jakaś faktura czy coś takiego jest w środku? Ktoś może jest już po takim zabiegu ? emotka   Bo kurier żadnego dokumentu mi nie wydał... Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101502 Napisano: 17.06.2023 13:34:46 w Czy informują/ informowali?
A czy Amooco "Wygrywaj z Lambi co tydzień!" za etap siódmy (od 29/05 do 04/06) komuś coś ? Wyświetl w wątku >>
1 Dianka26 0

TurboMike

#7101461 Napisano: 17.06.2023 10:06:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ostin789 napisał(a):

asia8564 napisał(a):

Mam pytanie do wyników rodowitej czy ta miejscowość obok inicjałów to miejscowość zamieszkania czy sklepu ? Raczej nie mam się co łudzić ale może akurat emotka

Hej, u mnie wpisali miejscowość zamieszkania (po wcześniejszym potwierdzeniu nagrody telefonicznie) a kupowałam wode w innym mieście. Chyba nie wpisywało się miejsca zamieszkania przy wysyłaniu zgłoszenia?


Na moje to chyba zamieszkania... Ale tam mają niezły, oględnie rzecz ujmując, bałagan z tymi danymi. Mi wpisali zupełnie inną miejscowość niż podawałem (w innym województwie). W niektórych też zamiast miejscowości podają inicjały... Coś im się chyba rozjechało w tym exelu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101346 Napisano: 16.06.2023 18:29:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
alexandra_sasa napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tiger przelewy 190 zł?


No właśnie też czekam z niecierpliwością!


Tak że tego ... "Twoja nagroda (190 PLN) zostanie wysłana najpóźniej do 18-08-2023." 
Więc za 2 miesiące to to już kilo czereśni nie kupisz za to emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7101269 Napisano: 16.06.2023 14:54:25 w Zbieramy kasę!

TurboMike

#7101225 Napisano: 16.06.2023 13:21:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie do tych co już kiedyś wygrali w konkursie Lambi 
Pierwszy raz u nich wygrałam i znów chcą paragon czy mogę wysłać to samo zdjęcie z papierem w tle  czy musze robić nowe foto ( dodam ze wygrałam pierwszym zgłoszeniem na mnie, bo wcześniej wysyłałam na innych domowników wiec praktycznie mam to sfotografowania tylko jeden paragon)
Wiem , ze oni z tymi zdjęciami się mocno czepiają i nie chce aby przez moją głupotę lub niewiedzę nagroda przeszła mi koło nosa....
wiec mogę jeszcze raz wysłać im to zdjęcie z papierem w tle?...i przejdę pozytywną weryfikacje emotka
Za pomoc z góry serdecznie dziękuję  emotka


A za jaki okres te męczarnie ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101224 Napisano: 16.06.2023 13:16:11 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

SMSy z Netto poszły o jednej godzinie?


Ja Sodexo o 12:55  dostałem. A ktoś zgarnął główną nagrodę ? Czy tylko ja mam wrażenie że te nagrody 1 stopania to fikcja : ) Wyświetl w wątku >>
0 0