Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TurboMike

TurboMike

#7111799 Napisano: 26.07.2023 16:37:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lasiglasty napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

4all zawsze tak z zaskoczki nahrody wysyla nie podajac listu przewozowego? Wez i zlap tego kuriera…. Nic nie wiedzac

A coś dostarczają dziś od nich?

Tak ja dziś dostałem za NUII Lewiatan. Dostałem SMS rano z nr listu Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7111775 Napisano: 26.07.2023 14:59:20 w Czy informują/ informowali?
cb656 napisał(a):

Czy informują o powodach opóźnienia pociągu do Kutna z Warszawy Wschodniej? emotka

Tak były wpisy w MSW... Dzwonią od rana do wszystkich pasażerów emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7111490 Napisano: 25.07.2023 16:03:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Placek napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Brał ktoś udział w Zapylaniu w Somersby? Pojawił się ranking ale czegoś nie łapie... Jest mój login z wynikiem ok 500 (pewnie jako pierwszy wynik który się łapał do nagrody) a nie ma wyniku z max ilością punktów ? Macie pomysł o co chodzi ?

niestety nie wzieli pod uwagę poniedziałku, dlatego wyniki tez sa szybciej niż zwykle

Czyli spodziewasz się że będzie nowy ranking? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7111476 Napisano: 25.07.2023 15:44:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Brał ktoś udział w Zapylaniu w Somersby? Pojawił się ranking ale czegoś nie łapie... Jest mój login z wynikiem ok 500 (pewnie jako pierwszy wynik który się łapał do nagrody) a nie ma wyniku z max ilością punktów ? Macie pomysł o co chodzi ?

Chyba zapomnieli o wczorajszym dniu. Mnie też nie ma w rankingu.

A jaki score miałaś ? Napisałem już do nich ale ciekawi mnie co to za techniczny wałek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7111473 Napisano: 25.07.2023 15:39:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Brał ktoś udział w Zapylaniu w Somersby? Pojawił się ranking ale czegoś nie łapie... Jest mój login z wynikiem ok 500 (pewnie jako pierwszy wynik który się łapał do nagrody) a nie ma wyniku z max ilością punktów ? Macie pomysł o co chodzi ? Wyświetl w wątku >>
1 Sanderka 0

TurboMike

#7111472 Napisano: 25.07.2023 15:36:48 w Informują
Informują z Konkurs "Zapylamy z pomocą" Somersby, 18+

Rodzaj powiadomienia: Lista na stronie
Dodatkowe informacje:
Ranking Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7110975 Napisano: 24.07.2023 10:43:35 w Wkurza mnie...
Powinna być taka funkcja na chacie, że jeśli dany wpis zgromadzi np. 15 czerwonych łapek to pacjent jest blokowany do czasu weryfikacji przez admina, bo faktycznie niepotrzebnie skupia uwagę i niektórym podnosi ciśnienie emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7110683 Napisano: 21.07.2023 19:40:08 w SZUKAM....
kimxxx napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Ja mam na razie 312 emotka  Ale pytań jest mnóstwo i dopisują nowe ;/ Kurde nie wiem jak tam jest maks możliwy emotka

Wow, udało Ci się zdobyć 312 pytań podczas jednej gry, dobrze rozumiem?

Tak ale prób miałem ze 100 chyba emotka  I zastanawiam się od którego progu punktowego wchodzi kolejna pula nowych pytań ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7110678 Napisano: 21.07.2023 19:35:22 w SZUKAM....
@gnieszk@ napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Ja mam na razie 312 emotka  Ale pytań jest mnóstwo i dopisują nowe ;/ Kurde nie wiem jak tam jest maks możliwy emotka


Chyba 700?

Nawet 720... i do tego kryterium czasu  Ale nie wiem czy we wcześniejszych rundach nie było mniej pytań. Mi sie już te macierzanki, kocianki, mniszki i inne podagryczniki już po nocach śnią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7110671 Napisano: 21.07.2023 19:17:38 w SZUKAM....
Ja mam na razie 312 emotka  Ale pytań jest mnóstwo i dopisują nowe ;/ Kurde nie wiem jak tam jest maks możliwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7110626 Napisano: 21.07.2023 15:52:39 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Hejo! Sprzedam voucher na rowery PLUMBIKE o wartości 3300 za 2800. 
Zapraszam do aukcji https://www.olx.p...l?bs=olx_pro_listing Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7110553 Napisano: 21.07.2023 12:36:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

notta napisał(a):

Ciekawostka https://www.faceb...h/?v=263289829770681

Super.. to moje analityczne marzenie - dobrać się do takich danych emotka

EDIT:
Po przejrzeniu dochodzę do wniosku, że to tylko taka marketingowa zabawka emotka


No raczej dla firm które chciałby by korzystać z ich usług. Ale to też coś mówi o skali "konkurencji" z jaką się mierzymy emotka Wyświetl w wątku >>
1 miata 0

TurboMike

#7110387 Napisano: 20.07.2023 16:08:02 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

Vougeinthecity napisał(a):

A w końcu magnum poszedł już cały? Ktoś ma wygrane za dwa ostatnie dni? 😉

bardzo dobre pytanie emotka teoretycznie dzisiaj powinni wybierać główne z dziennych, więc dzienne powinny już być

Teoretycznie emotka  Z tym że info do laureatów np. za 18tego może dotrzeć po 7 dniach. Ale czuję że do jutra się wyrobią ze wszystkim. Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7110282 Napisano: 20.07.2023 11:15:52 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam nowiutki (nierozpakowany) iPad 10,2 cala, 9tej generacji, 64GB.

https://www.olx.p...l?bs=olx_pro_listing

Zapraszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7110171 Napisano: 19.07.2023 19:58:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwomic napisał(a):

adamo86 napisał(a):

iwomic napisał(a):

kalf napisał(a):

alienistka napisał(a):

Smolar w konkursie Magnum prosi o podanie kodu z Żabki. Wiecie może gdzie go znajdę?

Ja mam ten sam problem emotka

Smolar się nie popisał z tą małostkowością. Dobrze ze jeszcze skanu paragonu nie chcą.

Piszcie przez pomoc w Żappce, podadzą wygaśnięte kody

Mi to i tak niewiele da, bo u mnie były 3 kody a nawet nie wiem, który do jakiego zgłoszenia poszedł emotka

Naprawdę ?? Chyba ich poźrebiło nieźle... Ja akurat kolekcjonuje to ale przecież to nie paragon! 
Nie, no jak będziesz miał wszystkie kody to możesz na ich stronie popróbować który Cię przepuści. Bo rozumiem że zgłasza się formularz standardowo jak u Smolara przez stronkę ?  

A pozwolę sobie spytać za jakie dni ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7110001 Napisano: 19.07.2023 10:59:31 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
SZIGET FESTIVAL 2023 - Multi-Day Passes - dwa karnety na wszystkie dni w Budapeszcie ( dniach 10-15 sierpnia 2023)

Na festivalu wystąpią między innymi:
- David Guetta
- Florence + the Machine
- Mumford & Sons
- Billie Eilish
- Imagine Dragons
- Macklemore
i dziesiątki innych wykonawców!

Normalnie wejściówki chodzą na stronie organizatora po 379 EURO emotka  Ale jestem skłąnny do ZNACZNEJ NEGOCJACJI emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7109124 Napisano: 15.07.2023 19:53:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hejo!
Pytanie z cyklu: "Polski język, trudna język" emotka  
" Rozwiązanie Zadania konkursowego nie może zawierać treści sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami, a w szczególności nie może: (...)
naruszać jakichkolwiek praw do znaków towarowych czy chronionych symboli, praw autorskich czy praw osobistych ani zawierać żadnych marek, z wyłączeniem marek produktów promocyjnych, nazwisk osób znanych publicznie, ani innych treści chronionych prawami własności intelektualnej;"

To z konkursu Magnuma. A pytanie brzmi: Czy z zgłoszeniu może się pojawić nazwisko osoby znanej publicznie czy też nie ? emotka  
czy słowa "z wyłączeniem" odnoszą się tylko do marek produktów promocyjnych czy też tego co jest po przecinku ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7108700 Napisano: 14.07.2023 07:44:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O rany... jak fajnie zacząć dzień... od kawy, WRÓĆ od dramy z kawą w tle:) 
Jak ja się cieszę że trafiłem na to forum emotka  

Ja myślę że pal licho te parę złoty na tą kawę (niektórzy pisali że nawet dobra) ale czasu na montowanie pracochłonnych filmów nikt już nie wróci i czuję że wielu z bardziej zaangażowanych im nie popuści! I dobrze! Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7108585 Napisano: 13.07.2023 21:01:06 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

A ja nie żałuję emotka
Nawet jak nie "wygram" kawy, to otworzyły się przede mną nowe horyzonty konkursowe emotka
Gdyby nie wizja wygrania ekspresu nigdy bym nie nagrał filmiku na konkurs emotka
A od tamtego czasu już kilka takich zgłoszeń wysłanych  emotka  chociaż z marnym skutkiem jak do tej pory emotka

Jeszcze niech zrobią jakiś konkurs na śpiewanie z samochodem do wygrania... to złapię za gitarę i wszystkie będą moje... nagrody emotka

Chwal się który jest Twój emotka ? Bo jesteśmy chyba w podobnej sytuacji... ja na Rometa zrobiłem swój pierwszy filmik w życiu emotka  Ale przejrzałem niektóre filmy pod manufakturą i widzę że tam chyba jakieś agencję nad tymi filami pracują emotka Albo potrzebna jest większa wprawa niż miesięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7108468 Napisano: 13.07.2023 16:53:40 w Czy informują/ informowali?
ilonaxx5 napisał(a):

Fuzetea Żabka informowali już

https://www.e-kon...ll-z-nagrodami-zabka
Jeśli mówisz o tym to mają czas do 25/07 więc jeszcze czytają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0