Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TurboMike

TurboMike

#7108423 Napisano: 13.07.2023 15:31:33 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

Szedłem sobie ulicą niespiesznie, wiaterek leniwie schładzał rozgrzane ciało cielsko, na niebie chmurki bawiły się w chowanego ze słonkiem, no po prostu cud, miód, ultramaryna! emotka emotka I nagle...
Oczom mym ukazał się niecodzienny widok! emotka
...na chodniku leżał papierek do złudzenia przypominający dziesięć złotych. Przetarłem oczy ze zdumienia. Zamrugałem kilka razy. Poklepałem z plaskacza oba policzki naprzemiennie, by się otrzeźwić orzeźwić i przystanąłem zdumiony. Schyliłem się...
Tak, to nie była pomyłka, skucha, ani inna letnia fatamorgana fata mrugana, czyli apteczne złudzenie ludzkiego oka. Tam NAPRAWDĘ LEŻAŁA DYCHA!! emotka Ledwo dyszała bidulka z tego stojącego gorąca. CeBuś ulitował się nad bidulką i schował ją w cień. W tę zakładkę w portfelu, gdzie słońce nie dochodzi... emotka
P.S. Użyłbym słowa na "m" dla podkreślenia swojej frajdy, ale mam zakaz okazywania publicznie rozkoszy. emotka emotka

... po czym w tempie bolidu z Formuły1, podążyłeś do najbliższego posterunku policji by odczekać tam 7 godzin na uroczyste przyjęcie! Wypełniłeś stos oświadczeń i zwróciłeś znalezisko do depozytu. Tam sprawą zainteresował się sam komendant i powołał specjalną jednostkę która ma odnaleźć wcześniejszego posiadacza.
A Ty w swojej: Miłości, Majestatyczności odszedłeś z poczuciem spełnionego Miłosierdzia... Czy tak kończy się ta historia? emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7108369 Napisano: 13.07.2023 13:50:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oki, to ja zgodzę się z przedmówczynią... Chociaż pomijając (samo Raffaello) to temat Plagiatu, Inspiracji jest mega ciekawy i tak na dobrą sprawę rozstrzygać to powinien sąd (a właściwie pewnie jakiś biegły z tego zakresu) bo jak sami widzicie każdy może mieć zupełnie odmienny punkt widzenia na to samo... A tym bardziej że spora część z dyskutujących, jest pośrednio lub bezpośrednio zainteresowana bo sympatyzuje czyjejś pracy. 

Ja bardziej w tym konkursie doceniam gigantyczny talent ludzi i nawet jeśli dziewczynka w oknie jest jest totalnie "utworem zależnym" emotka  to mam wrażenie że jest lepsza od oryginału emotka

Dodam też od siebie... że nie mam zasadniczo też nic przeciwko temu że pisze się do organizatorów że dana praca, może naruszać postanowienia regulaminu. Przecież tu chodzi o to żeby wygrać, no nie? Niech organizator się martwi co z tym fantem zrobić. Ale jeśli już usunął jakąś pracę to mi się  w głowie nie mieści że zrobił to bez dania możliwości obrony uczestnikowi. 
I w sumie się cieszę że moja praca nie pszeszła do finału bo też była trochę inspirowana i cieszę się że nie muszę się aż tak bardzo w temat angażować emocjonalnie emotka

Nie chcę być moderatorem tego wątku (tym bardziej z moim miesięcznym stażem na forum) ale chyba już wystarczy, co ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7108342 Napisano: 13.07.2023 12:48:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

trzeba zalozyc jakis oddzielny wątek dramy emotka

Majonez... "jak Wy żeście mnie teraz zaimponowali" !!! Tarzałem się z beki, a jak już się otrzepałem z liści... to stwierdziłem że to... genialny pomysł! Wątek "dramy" lub  "Tematy na sezon ogórkowy" bo w konkursach aż tak dużo się nie dzieje! Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7108167 Napisano: 12.07.2023 22:15:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Dla mnie ten konkurs to parodia. Wybrali 60 prac - teraz jest już tylko 55. emotka
Za chwilę się okaże, że w galerii zostanie 30, i całe głosowanie (idiotyczny pomysł zresztą) psu na budę. Plus 15.000 (proszę mnie poprawić, jesli źle liczę) wtedy w kieszeni organizatora.

Zmieniając temat - co wg innego świetnego organizatora, oznacza "najdelikatniejsza chwila"? Bo dla mnie delikatna chwila, czyli delikatny moment, to raczej drażliwa sytuacja, gdy trzeba się poruszać jak na szpilkach i generalnie sytuacja mało komfortowa.
Ale podejrzewam, że nie taki był cel pytania, i będę wdzięczna za oświecenie mnie w tej materii.

Ooo przegapiłem ten konkurs emotka  
Ale w nawiązaniu do Twojej rozterki... ja właśnie lubię takie hasła bo możesz pójść zupełnie inaczej niż większość:) Więc się nie sugeruj naszymi radami i napisz to o czym pomyślałaś na początku (nawet jeśli uznasz że to średnio mądre:) ) i może dzięki temu się wyróżnisz !
Ja miałem pierwsze skojarzonko o narodzinach syna, jak go wziąłem na ręce po raz pierwszy... bardziej delikatny w życiu nie byłem chyba nigdy emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

TurboMike

#7108166 Napisano: 12.07.2023 22:10:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

Emememe napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Gdyby był to post sponsorowany to według nowych wytycznych musiałby być oznaczony.
Inne osoby, choć ich jest mało też pokazały swoje prace.
Moim zdaniem był to celowy zabieg. Nie wiem w jakich terminach informowali o dostaniu się do głosowania, ale moim zdaniem post był wrzucony po to by już swoich obserwatorów zaciekawić i zainteresować pracą, by później zbierać głosy.

No właśnie brakuje tego oznaczenia, współpracy, więc pewności nie ma, że tu jest przyczyna. A innego powodu nie potrafię wskazać, praca fajna i kreatywna, widać, że rysowana samodzielnie, więc nie tu leży przyczyna dyskwalifikacji.

Była w czołówce ilości głosów. I pewnie o to poszło.
Albo Organizator sam sobie prześwietla osoby z góry rankingu, albo był 'uprzejmy' donos.
Kiedy ogłasza się na różnych grupach, swoich profilach, gdzie ma się dużo znajomych/obserwujących to wcale nie jest trudno zdobyć taką liczbę głosów. Tylko trzeba być upierdliwym w przypominaniu i ciągły pokazywaniu pracy emotka  
Na pewno części usuniętych prac dostało się za tych, którzy naprawdę kombinują.
PS: Też dostawałam, na różnych profilach SM od obcych mi osób prośby o głosy na ich pracę. Widziałam też metodę na komentowanie zgłoszeń różnych osób w różnych konkursach w SM w formie 'podlizywania się', a potem proszenia o głosy.

A może tam chodzi o to że jeśli już się zostało "połowicznym laureatem" czyli dostało te "pińset" złociszy to już się nie można posługiwać tą pracą bo prawa autorskie zostały przekazane na Raffaello ? Tak luźno kminię tylko Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7108064 Napisano: 12.07.2023 19:59:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Hejo, 
Czy Avanti wysyłało już bilety na Festival? Bo kasiorka doszła wczoraj i się zastanawiam czy ktoś może dostał już bilety ? Bo trochę dziwne żeby rozbijali to na inne terminy
https://www.e-kon...lipton-ice-tea-zabka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7108057 Napisano: 12.07.2023 19:48:58 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Hejo, 
Hulajnoga (NIE ELEKTRYCZNA) - wygrana z Góralków

https://www.olx.p...-CID767-IDWnCBq.html

Zapraszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7108040 Napisano: 12.07.2023 19:22:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

jakby mieli usuwać za zbyt agresywne albo nie do końca uczciwe zbieranie głosów to cała czołówka rankingu by poleciała 

Na ig widziałam komentarz, ze ktoś też napisał do nich w sprawie nieuczciwego zbierania głosów emotka

Hmm troszkę tam w informatyce siedzę, ale wg mojej wiedzy to cholernie trudno (lub nawet niemożliwym) jest wyeliminowanie tego zjawiska. Jeśli korzystasz z byle aplikacji VPN to sobie możesz głosować do woli. I nawet jeśli IP jest podobne to jednak się różni. Więc po prostu trzeba tańczyć w rytm tej muzyki jeśli ktoś jest na tyle wytrwały emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

TurboMike

#7108023 Napisano: 12.07.2023 19:11:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mój kolega dostał prośbę od osoby na FB o wsparcie jej pracy... a w ogóle jej nie zna emotka  zielonaszpilka, Ty masz taką pamięć??? Wiesz jakie prace były a ich nie ma? Szok emotka
Zaraz Cię zacznę podejrzewać że ten "życzliwy sąsiad" to Ty emotka  Joke oczywiście Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7108009 Napisano: 12.07.2023 18:31:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ostin789 napisał(a):

na raffaello jest tylko 55 prac 😮 co się wydarzyło?

Pozostaje mi się domyślać że chodzi o "donosy życzliwych sąsiadów" z info że prace usunięte były ... mocno inspirowane dobrostanem internetu. Drugi pomysł, że ktoś zastosował zbyt agresywny spam... w celu pozyskania głosów emotka  

Ale najlepiej będzie jak ktoś się "pochwali" by przestrzec na przyszłość czego nie robić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7107965 Napisano: 12.07.2023 17:02:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ok, mam: ) Bo szukałem z poziomu głównej strony i już się bałem że mam jakiś udar że nie mogę tego znaleźć emotka  
Dzięki Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7107960 Napisano: 12.07.2023 16:49:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Panda020 napisał(a):

Czy dostał ktoś mail o wygranej w II etapie Somersby chociaż nie ma go na liście?

Szukam, szukam... i nie mogę znaleźć tej listy. Podeślecie linka? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7107833 Napisano: 12.07.2023 11:29:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czyżby NUII Biedra już zakończony? Tylko jedna wygrana na forum czy ktoś się jeszcze nie pochwalił ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7107640 Napisano: 11.07.2023 15:53:22 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Myślę że mogą dziś nie dać rady chociaż to poważna Agencja, bo pewnie zgłoszeń mieli multum a mieli też równoległy konkurs z Lewiatanem.  W każdym razie wciąż cisza.

Poważna agencja, która nie chce nr paragonu przy zgłoszeniu? Gdyby tego wymagali to by pewnie mieli o połowę mniej zgłoszeń emotka

Nie chcą nie chcą... aż w którymś momencie zachcą i komuś rajtki spadną jak przepadnie nagroda emotka  Ja akurat więcej zgłoszeń nie robię niż posiadam paragonów ale masz rację że to chyba jedyny case z jakim się spotkałem że mają takie podejście emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7107625 Napisano: 11.07.2023 15:38:53 w Czy informują/ informowali?
Myślę że mogą dziś nie dać rady chociaż to poważna Agencja, bo pewnie zgłoszeń mieli multum a mieli też równoległy konkurs z Lewiatanem.  W każdym razie wciąż cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7107593 Napisano: 11.07.2023 13:36:41 w Czy informują/ informowali?
mamadwojga napisał(a):

TurboMike napisał(a):

tadziowa napisał(a):

Czy Nuii Biedronka też już informowali?

To ta sama agencja co NUII Lewiatan więc pewnie rozłożyli to na dwa dni, a termin mają do jutra emotka

Termin jest do dzisiaj. Koniec konkursu był 2 lipca plus 7 dni roboczych to wypada DZISIAJ. Chyba że ja już do siedmiu zliczyć nie umiem....

No dobrze liczysz... Bo ja pisałem o "jutrze" wczoraj czyli termin dzisiaj emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7107429 Napisano: 10.07.2023 18:02:10 w Czy informują/ informowali?
tadziowa napisał(a):

Czy Nuii Biedronka też już informowali?

To ta sama agencja co NUII Lewiatan więc pewnie rozłożyli to na dwa dni, a termin mają do jutra emotka Wyświetl w wątku >>
1 tadziowa 0

TurboMike

#7107215 Napisano: 09.07.2023 14:09:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
E nooo nie przesadzaj emotka  Jak na moje NiebieskieOko emotka  jest to bardzo klarownie napisane. Zresztą już chyba ktoś wpisywał wcześniej że się da na jeden adres. Jeśli będzie inaczej to będę w szoku emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7107098 Napisano: 08.07.2023 15:05:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agawa78 napisał(a):

Hej, wiecie może przy ilu zdobytych punktach w Somersby można liczyć na nagrodę?

Z Każdym etapem jest pewnie wyższy próg bo pytania się powtarzają ale jest ich dosyć... dużo emotka  Mój rekord na razie to ok 50 w ostatnim etapie ale ktoś tu pisał kiedyś o wyniku 500 emotka Więc na za wiele nie liczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7107062 Napisano: 08.07.2023 10:04:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcinzc napisał(a):

Hej. Wygrałem bilety na fest festiwal. Myślicie ze dw się to sprzedać jakoś skoro są to bilety imienne?

Myślę że się da... jeśli ktoś brał udział w jakichkolwiek evenatach tego typu, to chyba zdaje sobie sprawę że sprawdzenie tożsamości na wejściu to szansa mniejsza niż promil emotka  No ale oczywiście troszkę z ceny będziesz musiał zejść przez to. Jakbym chciał jechać, to by mi w ogóle nie przeszkadzało że są imienne. Oczywiście popróbuj najpierw wśród znajomych bo kupujący może mieć nieufność że... też będziesz chciał wejść na te bilety a on wtedy nie ma jak tego reklamować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0