Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TurboMike

TurboMike

#7104646 Napisano: 29.06.2023 16:00:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Również ja będę szkolił węgierski w rytmach festiwalu emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7104623 Napisano: 29.06.2023 15:22:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

[quote=

nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

TurboMike napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

TurboMike napisał(a):

[quote=zielonaszpilka napisał(a):

TurboMike napisał(a):

TurboMike]Dla przykładu x-kom.pl rozstrzygnął swój konkurs na FB (do wygrania był sprzęt komputerowy za ok 6 tyś). Tam też ciężko stwierdzić że najlepsza praca wygrała... no ale kim my jesteśmy, żeby o tym decydować emotka  

https://www.faceb...riaPDk88D6xWfABg7Uyl

Mi też się podoba i nawet trafnie dobrane do sprzętu;)

Nie mówię że jest złe... ale czy to najlepsza praca? emotka  Było wg mnie kilka lepszych a nie mówiąc już o tej ... Michała Zembrzuskiego  emotka  emotka  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104589 Napisano: 29.06.2023 14:18:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dla przykładu x-kom.pl rozstrzygnął swój konkurs na FB (do wygrania był sprzęt komputerowy za ok 6 tyś). Tam też ciężko stwierdzić że najlepsza praca wygrała... no ale kim my jesteśmy, żeby o tym decydować emotka  

https://www.faceb...riaPDk88D6xWfABg7Uyl Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104561 Napisano: 29.06.2023 12:37:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No właśnie... i dlatego czasem pozwalam sobie wątpić w uczciwość emotka Ale wróć! TurboMike nie siej herezji emotka  Z każdym przegranym konkursem jakoś mi łatwiej to przychodzi emotka   
Z drugiej strony sobie czasem myślę... że oni już tych specjalistów (to chyba o mnie emotka )  od rymów wszelkiej maści mają dosyć i nagradzają jakieś wyciskacze łez o drążych rękach babci...  No i jakbym był na ich miejscu to po kilku dniach czytania zgłoszeń też by mi się nie chciało chyba czytać czegoś co ma więcej niż 300 znaków ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104554 Napisano: 29.06.2023 12:27:47 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

donia7 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

donia7 napisał(a):

Kali1 napisał(a):

Czy dziś powinny być wyniki Capri-Sun?

Pan Tomek napisał, że dziś lub jutro emotka

 A o którym etapie mówicie ?

Wydaje mi się, że będą z etapu 3-ego emotka

Nieee no co Ty, chyba grubo za wcześnie! Bo jak ja wygrałem w etapie do 28/05 to dostałem info 13 czerwca... Zapomniałem już nawet że brałem udział emotka  Więc ponad 2 tygodnie po zakończeniu etapu. Więc tu bym raczej liczył, najwcześniej na przyszły tydzień z informacją (tym bardziej że pewnie z tygodnia na tydzień jest więcej zgłoszeń). 
Także Despacito emotka

A mi się wydaje, że ludzie chwalili się już wynikami z 2 etapu  emotka

No z 2 etapu to jak najbardziej bo był do 11/06 czyli + 2 tygodnie na wybór mniej więcej potrzeba.

A swoją drogą ktoś już może otrzymał przelew z Capri z którykolwiek etap ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104550 Napisano: 29.06.2023 12:26:00 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

olabas napisał(a):

A o biletach na Sziget z Avanti coś już wiadomo?

Cisza. Nikt się jeszcze nie pochWALIŁ.

tu jest czas do 4 lipca. Ale może zwyczajem Avanti coś w piąteczek zapodadzą! Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104548 Napisano: 29.06.2023 12:24:04 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

donia7 napisał(a):

Kali1 napisał(a):

Czy dziś powinny być wyniki Capri-Sun?

Pan Tomek napisał, że dziś lub jutro emotka

 A o którym etapie mówicie ?

Wydaje mi się, że będą z etapu 3-ego emotka

Nieee no co Ty, chyba grubo za wcześnie! Bo jak ja wygrałem w etapie do 28/05 to dostałem info 13 czerwca... Zapomniałem już nawet że brałem udział emotka  Więc ponad 2 tygodnie po zakończeniu etapu. Więc tu bym raczej liczył, najwcześniej na przyszły tydzień z informacją (tym bardziej że pewnie z tygodnia na tydzień jest więcej zgłoszeń). 
Także Despacito emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104537 Napisano: 29.06.2023 12:15:18 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

Kali1 napisał(a):

Czy dziś powinny być wyniki Capri-Sun?

Pan Tomek napisał, że dziś lub jutro emotka

 A o którym etapie mówicie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104530 Napisano: 29.06.2023 12:11:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabaka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Czy ktoś z wygranych mógłby zdradzić, czym ujął Jury w Konkursie Kujawskiego? Napisałam 4 dobre teksty, 3 wiersze, pełne metafor, odniesień do polskiej wsi, do wspomnień, tradycji.
I tak jak nieczęsto jestem z siebie zadowolona, tak tutaj naprawdę jestem dumna z moich prac.
Napisałam piosenkę ( wprost idealną do następnej reklamy Kujawskiego w tv 
Nie otrzymałam żadnej nagrody. 
( nie wiem czy to ma jakieś znaczenie wszystkie zgłoszenia wysłałam w przedostatni i ostatni dzień) 


Intryguje mnie jedno. Czy w konkursie można było zamieszczać linki do yt, insta, tik tik toków itd.
Czy dzisiaj jeszcze ktokolwiek patrzy dziś ma na piękny tekst?

Ja nie wiem, bo nie wygrałam, ale to masz link z wynikami innego konkursu organizowanego przez tą agencję https://www.e-kon...sobie-slodki-prezent . Tam są zwycięskie prace. Można podpatrzeć

Łooo matko i córko... zerknąłem na te prace przykładowe i tak sobie myślę, że nawet na kaca lepsze rzeczy potrafię wymyślić od 3/4 tamtych zgłoszeń. Chociaż niektóre są całkiem fajne. No ale co gust to gust... emotka
No ale myślicie że to juz po całkowitych rozstrzygnięciach ? Bo aż tak dużo osób się nie pochwaliło dotychczas ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104434 Napisano: 29.06.2023 09:10:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

kanafapinifi napisał(a):

Jakie udało wam się uzyskać wyniki w konkursie hardmade zabka? (gra w kapsle)

Czy w konkursie violife (memory) komuś w ogóle udało się przejść przez te 20 sekund, w których trzeba było się zmieścić?

Mnie się udało raz na 4 próby z zawrotnym wynikiem 20 sekund 🙈

To i tak szacun... bo myślałem że to w ogóle nie możliwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104360 Napisano: 28.06.2023 20:50:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

To co, wyników z Kujawskiego nie będzie?:D Jeśli debata się przedłuża mogliby gdzieś poinformować.


Niby tylko 3 tygodniowy okres zgłoszeń ale bezzakupowy i bez limitu znaków... więc pewnie im tych zgłoszeń naleciało trochę. Chociaż ja wysłałem tylko jedno emotka . Ale wierzę w ich dobre intencje: pewnie chcą nam zrobić weekend i poinformują w piątek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104324 Napisano: 28.06.2023 18:33:29 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

Kujawski z rzepaku? 

Czyżby Nas OLALI w pierwszym tłoczeniu emotka  ? Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7104223 Napisano: 28.06.2023 13:40:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

faworek napisał(a):

Mam taką rozkminę. Kiedyś po napisaniu ok. 400 znaków w SMS-ie przerabiało mi wiadomość automatycznie na MMS. Teraz mogę pisać o wiele więcej znaków i nic się nie dzieje. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? W Nuii nie ma limitu znaków i zastanawiam się na ile można sobie pozwolić.

Nie strasz mnie..  400 znaków i już MMS? 
ja tak wtopiłam kilka konkursów dobrymi tekstami, nie wiedząc, że nie można używać polskich znaków..

A ostatnio wysłałam Lenor z około 420 znakami,  bez polskich emotka
I teraz się boję, że znów coś źle zrobiłam  :(

Po czym poznajesz, że wysyła się MMS?

Jaki masz telefon? U mnie wszystko pięknie widać. Najpierw mam w prawy dolnym rogu tylko info, że to SMS, jak zbliżam się do końca 160 znaków to pojawia się licznik, który liczy znaki do końca - 10, 9, 8 itd., jak przekroczę 160  znaków to mi liczy znaki do końca kolejnego smsa i pokazuje ile tych smsóww już mam np. 132/2 czyli 132 znaki do końca drugiego smsa, 10/4 czyli 10 znaków do końca czwartego smsa, a jak przekroczę limit to ten licznik zmienia się na słowo MMS. Przyjrzyj się w swoim telefonie jak to wygląda po przekroczeniu pewnej ilości znaków.


No okej... ale czy to coś zmienia? Wydaje mi się że poza ewentualną różnica w rozliczeniach względem operatora to i tak wiadomość na milion znaków powinna dojść do odbiorcy niezależenie czy wysłaliśmy tekst w formie SMS czy MMS.. Tak mi się przynajmniej mocno wydaje. Jeśli jestem w błędzie to może jakaś fachura w temacie mnie z niego wyprowadzi emotka

Inna sprawa, czy pisanie wypracowania na więcej niż 500-600 znaków ma sens i czy Komisja będzie chciała to czytać emotka Chociaż jak w tym temacie ciężko opisać wymarzoną przygodę w 300-400 znaków. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104184 Napisano: 28.06.2023 12:11:13 w Czy informują/ informowali?
deva napisał(a):

A kujawski z rzepaku? Wyniki miały być do 28, czyli do dziś...

Jeszcze sporo "dziś" zostało emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7104072 Napisano: 27.06.2023 21:47:47 w Czy informują/ informowali?
Znając życie pewnie wybrali bardziej filmy bo to zawsze bardziej cieszy oko emotka  Kupiłem kilka soków i potem się skumałem że można poza tekstem montować cuda wianki a ja w tym za dobry nie jestem i puściłem chyba tylko dwa teksty emotka  Więc kilka paragonów się zmarnowało, ale przynajmniej soki dobre emotka
Więc jeśli ktoś się już pochwalił (chyba drzewkiem jak dobrze pamiętam) to już po emocjach raczej chociaż czas mają bardzo długi na finalne info (bodajże do końca lipca) Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104034 Napisano: 27.06.2023 19:48:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Okejka, bo zmontowałem dwa arcydzieła (jak zwykle, pewnie tylko w moich oczach emotka  ) i zacząłem wątpić czy oby na pewno są na temat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7104028 Napisano: 27.06.2023 19:38:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czas przełamać tę dwugodzinną ciszę po burzy emotka  
Powiedzcie mi żuczki, jak rozumiecie to pytanie z 7Daysa ?:) 
"Z kim wybrałbyś się na 7Days?" ? Chodzi o wspólne schrupanie produktu czy raczej o siedmiodniowy wypad ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7103995 Napisano: 27.06.2023 17:44:01 w Avanti
Ostatnio się naczytali sporo emotka  więc chyba teraz muszą odsapnąć emotka Wyświetl w wątku >>
1 rettib 0

TurboMike

#7103963 Napisano: 27.06.2023 16:03:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
Łooo Matkooo ! Aleś Pan roz... system teraz 😀 Giga Gratki! Wyświetl w wątku >>
1 pmww 0

TurboMike

#7103888 Napisano: 27.06.2023 13:02:15 w Czy informują/ informowali?
Yazpik napisał(a):

Ten dzisiejszy wpis w Informują o Raffaello to jakieś nieodebrane/rezerwy/zapomniane niedobitki z tych 60 wygranych? emotka

Nie wlewaj we mnie złudnych nadziei emotka   A może już kasa przyszła po weryfikacji? Wyświetl w wątku >>
0 0