Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TurboMike

TurboMike

#7103809 Napisano: 27.06.2023 09:37:57 w Czy informują/ informowali?
Jak kiedyś wygrałem w jakimś etapie to informacja przyszła we wtorek po południu więc jeśli chodzi o przypuszczania to tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryjane 0

TurboMike

#7103717 Napisano: 26.06.2023 19:47:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

Dzwoniło dziś do kogoś Amooco czy znowu regulamin mają w poważaniu?

A w której sprawie ? Bo od nich (chyba) już wszystko rozdane... Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7103693 Napisano: 26.06.2023 17:50:15 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś z Was dostał może bon z Rodowitej za 22-28.05. Mieli podobno wysyłać do 16 czerwca ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7103688 Napisano: 26.06.2023 17:39:47 w Informują
Informują z Konkurs "Nakręć się z Góralkami" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
Hulajnoga Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7103573 Napisano: 26.06.2023 11:16:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew od Smolara z Tiger z dnia 25 maja. Więc sporo przed regulaminowym granicznym terminem emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7103515 Napisano: 26.06.2023 07:15:58 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

KUJAWSKI?
Lista zwycięzców udostępniona zostanie na stronie https://kujawski.pl/konkurs-kujawski-z- polskiego-rzepaku - z podaniemimienia i pierwszej litery nazwiska. Lista opublikowana zostanie po przeprowadzeniu procedury weryfikacji i przyznaniu
zwycięzcy prawa do Nagrody, nie później niż do dnia 28.06 2023 r.

Były powiadomienia? 

Chyba jeszcze nie bo to było by dziwne gdyby na konkursie bez paragonów nikt się nie pochwalił. Ale pewnie zgłoszeń było też multum więc może czytają jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

TurboMike

#7103297 Napisano: 24.06.2023 15:44:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zielonaszpilka napisał(a):

TurboMike napisał(a):

A Amooco z Crunch też wydali dziwnym trafem tyle nagród że tylko jedna osoba się pochwaliła ? emotka  Nie cierpię tej pseudo Agencji:) 
Czy widzieliście kogoś na tym forum żeby się pochwalił główną nagrodą z Lambi za jakikolwiek etap ?

Wiele osób się nie chwali, a już głównymi tym bardziej. Wygrałam raz u amocco główną - 5 tysięcy. To nie jest nieznana, mała agencja i chociaż zupełnie nie potrafię trafić w ich gust (nie licząc tej jednej nagrody;) to sugerowanie, że nie rozdają wszystkich nagród mając tylko tak wątłe podstawy jak swoje wątpliwości to słabe. Zresztą czytając Twoje posty mam wrażenie, że generalnie większość konkursów uważasz za nieuczciwe i ustawione.

Eee no nie szufladkuj mnie tak emotka  Tylko oni mnie tak frustrują... I nie chodzi o to że nic u nich jeszcze. Ale kontakt z nimi jest porażką totalną! Jak 3 razy nie wyślesz maila to nie odpowiedzą emotka  Ale może masz rację że ich chyba niepotrzebnie aż tak trooluje i zwyczajnie powinienem sobie ich odpuścić ! Pozdro i udanego dnia! Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7103291 Napisano: 24.06.2023 15:18:27 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Projekorek Samsunga z Filmowego Pepsi jakby co mam... 
https://www.olx.p...l?bs=olx_pro_listing
Dla użytkowników tego forum coś tam w gratisie opuszczę emotka
Pozdro Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7103289 Napisano: 24.06.2023 15:16:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A Amooco z Crunch też wydali dziwnym trafem tyle nagród że tylko jedna osoba się pochwaliła ? emotka  Nie cierpię tej pseudo Agencji:) 
Czy widzieliście kogoś na tym forum żeby się pochwalił główną nagrodą z Lambi za jakikolwiek etap ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7103220 Napisano: 24.06.2023 08:22:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

jako że jedna miła osoba przysłała mi swoją pracę która przeszła dalej już wiem że najważniejsza była pralinka i to ona na pierwszy rzut oka miała się wyróżniać a nie obrazek. To nieważne co było narysowane - pralinka miała w obrazku królować. W obrazkach powyżej a także na moich ona jest zbyt słabo wyróżniająca się. Obrazek który przysłała mi osoba z forum jest naprawdę piękny a 3 pralinki królują... (tak, jest więcej na nim pralinek) Nauczka na przyszłość że trzeba uwidocznić produkt reklamowy a nie swój talent.


Dokładnie (chyba wiem o czyjej pracy mówisz bo też ją widziałem:)! Ale tamta praca mi się bardzo podoba i chętnie na nią będę głosował!

P.S. Pewnie że czerpałem z dobrodziejstw internetu, ale pomysł miałem swój i trochę podpatrzyłem jak takiego kotka narysować. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7103210 Napisano: 24.06.2023 01:16:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nom mnie coś tknęło i napisałem do nich kilka chwil przed zakończeniem zgłoszeń... odpisali mi że mam załączyć z dalszej perspektywy jak chce żeby był cały i załączyłem (na tych samych numerach paragonu) z tym że co prawda był cały rysunek ale za to czarne tło u góry i na dole ;/ Rzeczywiście w Regulaminie jest tylko o minimalnych wymiarach... Ehhh. Poczekam na ogłoszenie prac. Jak rzeczywiście będą fajne to ok, ale jak nie to... może jakaś zbiorowa petycjo-reklamacja ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7103186 Napisano: 23.06.2023 22:15:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To ja zacznę pierwszy emotka  Kotki ładniejsze wydaje mi się ale oglądałem mecz Polaków (sic !) i na szybko jeszcze strzeliłem piłkarski motyw emotka  BTW... wiecie że zaliczali do konkursu tylko pracę która się mieściła w tej ramce? Nie oceniali podobno tej części która wystawała poza ramkę...  Wyświetl w wątku >>

TurboMike

TurboMike

#7103141 Napisano: 23.06.2023 18:07:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ostin789 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

A może zwycięzcy się już zechcą pochwalić pracami? Dzięki temu kilka głosów od Nas pewnie dostaną emotka

Ja moge wysłać na priv zainteresowanym emotka  dla mnie było to miłą niespodzianką, że wygrałam bo praca na szybko w ostatni dzień. Tym bardziej byłam pewna, że to te profesjonalne wygrają ze względu na to, że konkurs reklamowały dziewczyny, które tworzą dzieła sztuki.

To ja poproszę emotka  Swoją drogą powiem Wam szczerze że najwięcej sukcesów mam z Zadań konkursowych do których się średnio przykładałem a te które wg mnie były arcydzielem nie łapią się nawet na nagrody 3 stopnia emotka  Hmm może komisje już odróżniają prace szaraczków od konkursowiczów emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

TurboMike

#7103131 Napisano: 23.06.2023 17:18:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A może zwycięzcy się już zechcą pochwalić pracami? Dzięki temu kilka głosów od Nas pewnie dostaną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7103086 Napisano: 23.06.2023 15:48:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja też dwie prace w plecki emotka  ... Ale przynajmniej za tydzień zobaczymy czy te nominowane to faktycznie jakieś cudeńka czy znowu pralinka wklejona w paintcie emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

TurboMike

#7102770 Napisano: 22.06.2023 15:37:56 w Czy informują/ informowali?
gema napisał(a):

Informowali Przysnacki z Biedry i Włącz tryb energooszczędny C4?

PRzysnacki już raczej dawno ogarnięte (chociaż nie wiem czy ktoś się tu chwalił) to możesz sprawdzić swoje paragony na Smolarze https://wyniki.smolar.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102767 Napisano: 22.06.2023 15:32:12 w Czy informują/ informowali?
A w Amocco Crunch  ? Cisza jak chrupkiem zasiał ? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

TurboMike

#7102667 Napisano: 22.06.2023 11:28:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zgadzam się z przedmówcą! Co jak co ale jeśli chodzi o proces wydania nagród to Avanti TOP!
Szybko i kompleksowo.
P.S. Sprzedam za 1999 (coś jeszcze może opuszczę emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

TurboMike

#7102629 Napisano: 22.06.2023 09:01:01 w co chcielibyście wygrać?
Odczucia ogólne i mała wiara w ludzi połączona z frustracją   A tak trochę w temacie, czy są możliwości by uczestnik w jakiś sposób miał możliwość sprawdzenia zwycięskich prac? No bo np. tak jak przy IKEA jest ich publikacja tak na tym forum wielu z Nas uważa że niektóre nagrodzone prace są mega poniżej poziomu (i np. nagrodzone te same nazwiska - stąd np. takie moje przypuszczenia). Czy my małe żuczki nie mamy możliwości się dowiedzieć jakie prace zostały nagrodzone ? Wyświetl w wątku >>
0 0