Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Konradowska

Konradowska

#7118616 Napisano: 23.08.2023 19:44:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przyzwyczaiłam się, że Kinder nie pozwoli wygrać ale Metaksa na tyle nagród to też mnie ominęła, przykro mi 😪 Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7118589 Napisano: 23.08.2023 17:57:25 w Kupię...
Kupię smartwatch z Lavazza. Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7117221 Napisano: 17.08.2023 22:24:15 w Smolar
baxter napisał(a):

A jak bliki z zozooli?u mnie kilka -brak weryfikacji na telefon i wyplaty nie ma

U mnie było to samo, sytuacja zgłoszona ale cisza. Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

Konradowska

#7117220 Napisano: 17.08.2023 22:23:03 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dekasia napisał(a):

Ja mam dwa powiadomienia od Smolara - na pewno Dino i Tołpa Superpharm.

Dino ten z piwem? Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7117124 Napisano: 17.08.2023 15:18:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pikawka napisał(a):

Bacardi emotka emotka

emotka  TO samo, takie fajne zgłoszenie i nic Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7117123 Napisano: 17.08.2023 15:17:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Praleczka, ukochana pralunia z E emotka Wyświetl w wątku >>

Konradowska

#7117122 Napisano: 17.08.2023 15:16:17 w Smolar
szkodnik1988 napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na weryfikacje z Wakacyjnych Zakupów Dino za ostatnie dni?

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7117120 Napisano: 17.08.2023 15:15:44 w Smolar
adamo86 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ja czekam na bony do dino z poprzedniego konkursu jeszcze

Ja też. Do piątku (18.08) chyba mają czas na wysyłkę.

ee to luzik dzis przyszedł namiot z Tymbarka gdzie wysyłka do 11.08emotka

Bony chyba nadane emotka  coś się pojawiło w apce DPD

U mnie cisza, a tez czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7117117 Napisano: 17.08.2023 15:13:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Colgate zestaw produktów. Zawsze coś emotka Wyświetl w wątku >>

Konradowska

#7116138 Napisano: 12.08.2023 00:49:26 w Smolar
Majkii napisał(a):

Konradowska napisał(a):

O co chodzi z tym Smolarem? Mam 3 swoje bliki i 2 nie działają, udało się wypłacić 1x50 zł, a siostra dostała 2 informacje, że w ciągu 7 dni dostanie swoje kody emotka
Oni zawsze są tacy nieodpowiedzialni? Dziś jest ostatni dzień, a przecież mieli na to chyba 2 miesiące...

Od kilku miesięcy jest nieporządek delikatnie powiedziawszy u nich, a z Blikami od początku są problemy.

Najlepsze, że jak nie zdążysz wysłać oświadczenia to tracisz nagrodę, a masz na to te 7 dni. Już nawet nie wspominam o sezonie urlopowym... ale nic. Ty masz 7 dni i po nagrodzie, Oni mieli 2 MIESIĄCE i się nie wywiązali. Ciekawe czy firma, która ich zatrudniła wyciągnie odpowiednie wnioski? emotka Wyświetl w wątku >>
1 Situation 0

Konradowska

#7116130 Napisano: 11.08.2023 23:10:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Loterie chyba nie są dla mnie, szczęścia brak. Konkursy nie doceniają, rozumu chyba też  brak. Wyświetl w wątku >>

Konradowska

#7116129 Napisano: 11.08.2023 23:09:27 w Smolar
O co chodzi z tym Smolarem? Mam 3 swoje bliki i 2 nie działają, udało się wypłacić 1x50 zł, a siostra dostała 2 informacje, że w ciągu 7 dni dostanie swoje kody emotka
Oni zawsze są tacy nieodpowiedzialni? Dziś jest ostatni dzień, a przecież mieli na to chyba 2 miesiące... Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7112773 Napisano: 30.07.2023 17:46:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

To, że sie nie wygrywa to jest raczej codzienność konkursowicza, ale gdy ktoś zgarnia tysiace, jak nagrody są po 50 zł i 200 zł dzięki jakiś dziwnym przysiadom i kombinacjom to ja nigdy nie będe uważać tego za normalne. Wypacza sie cała idea loterii, która jest dla konsumenta a nie dla osób które z loterii uczyniły działalność gospodarczą. Dlatego zachęcam teraz wszystkich do wzięcia udziału, by nagroda trafiła do kogoś kto chociaż powąchał tego wafla  emotka  Powodzenia wam życzę, zjednoczcie siły emotka  Ja już podziękuję.

Ile wysłałeś paragonów? Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7112771 Napisano: 30.07.2023 17:44:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Konradowska napisał(a):

rufus napisał(a):

Konradowska napisał(a):

rufus napisał(a):

Konradowska napisał(a):

rufus napisał(a):

Kalisz w familijnych od 1 dnia do teraz ma wpisanych ponad 5000 paragonow.
Jak to mozliwe? Łatwo policzyc jaki bylby to koszt tych ciastek..

Dziac sie musi dopiero w loteriach gdzie nie ma listy zwyciezcow, a tak jest w wiekszosci.

I pozniej sie dziwimy ze "nawet" na kilkadziesiat zgloszen nie mozja trafic


Skąd jest wniosek, że kupili 5 tysięcy paragonów?  x przeciętnie 6-7 zł to chcesz powiedzieć, że któś wydał 30 k aby wygrać...dajmy na to  5 tysięcy zł? 
Nie widzę nigdzie licznika, ile dana osoba ma zgłoszeń.

ale ja nie wiem czy kupili czy co zrobili?

Pierwszy ich paragon ma nr 281943 a ostatni 287289, wpisują je kolejno co widać na screenie..

Ale to pokazuje, że ktoś kupił na tej samej kasie, a nie, że kupił 5 tysięcy paragonów haha No ludzie, ja mam w Żabce 1 kasę samoobsługową i zawsze tam coś biorę, nawet niekonkursowe sama sobie klikam i tez numery niedaleko od siebie. Przeciez równie dobrze ten Kalisz mógł kupić 50 paragonów, za 2 dni 30, a za kolejne 3 dni 80 paragonów itd, a każdego dni mogły tam być robione normalne zakupy przez zwykłych ludzi. emotka  Ja myślałam, że to sprawdziłeś i są wygrane np 28001, 28002,28003...., że te numery można realnie sprawdzić, a tak to tylko wiemy, że kasują sobie na 1 kasie, pewnie samoobsługowa gdzieś w roku Carrefoura czy tam innego marketu.

Dobra, moze mniej.
Co nie zmienia faktu ze hurt emotka

No jasne ale to jest konkurencja. Im więcej kupię, tym więcej mam szans. To samo Kalisz, Poznań czy Pcim Dolny. Ale nikt mi nie powie, że w NAV nie można wygrać. W Lavazza mam np. 3 filiżanki, wymarzone, bo komplet musiał być emotka  Kupiłam w Stokrotce 16 kostek kawy w promocji po 13 zł (czyli i tak za grosze, bo zawsze płacę za nią ok.20 zł), to jest koszt jakiś 180 zl? I mam 3 zestawy filiżanek. Warte niby po 3X120 zł =360 ale już bez przesady, zawyżyli cenę. Nie ważne, w każdym razie, nie dość, że kawę dorwałam za pół darmo to mam zestaw filiżanek za darmo.
13 X przegrałam
3x wygrałam
no sorry ale mam wrażenie, że tu każdy myśli, że zainwestował w całe 2-3 paragony i już mu się należy wygrać. Niestety, takie są realia, że w loteriach nie ma aż tylu nagród żeby wygrywał co np. 2 paragon.

U mnie filizanki 2/3.
Kilka 50tek tez trafilem.
I mam ambicje na wiecej..emotka

W innych loteriach nav tez wygrywam.

Ja też lubię NAV, widzę, że można wygrać. Nie dorobię się na tym emerytury ale na potrzeby 1 rodziny jest fajnie coś ustrzelić. Raczej  bym się czepiała innych agencji, a już o konkursowych nie wspomnę, bo i 5 haseł czasem napiszę na 1 konkurs i nie ma wygranej i co w związku z tym? Mam zgłosić agencję do jakiegoś Urzędu, bo Wam dała wygrać, a nie mnie? emotka  Tak zrobię! Nasteępnym razem. Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7112762 Napisano: 30.07.2023 17:27:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Konradowska napisał(a):

rufus napisał(a):

Konradowska napisał(a):

rufus napisał(a):

Kalisz w familijnych od 1 dnia do teraz ma wpisanych ponad 5000 paragonow.
Jak to mozliwe? Łatwo policzyc jaki bylby to koszt tych ciastek..

Dziac sie musi dopiero w loteriach gdzie nie ma listy zwyciezcow, a tak jest w wiekszosci.

I pozniej sie dziwimy ze "nawet" na kilkadziesiat zgloszen nie mozja trafic


Skąd jest wniosek, że kupili 5 tysięcy paragonów?  x przeciętnie 6-7 zł to chcesz powiedzieć, że któś wydał 30 k aby wygrać...dajmy na to  5 tysięcy zł? 
Nie widzę nigdzie licznika, ile dana osoba ma zgłoszeń.

ale ja nie wiem czy kupili czy co zrobili?

Pierwszy ich paragon ma nr 281943 a ostatni 287289, wpisują je kolejno co widać na screenie..

Ale to pokazuje, że ktoś kupił na tej samej kasie, a nie, że kupił 5 tysięcy paragonów haha No ludzie, ja mam w Żabce 1 kasę samoobsługową i zawsze tam coś biorę, nawet niekonkursowe sama sobie klikam i tez numery niedaleko od siebie. Przeciez równie dobrze ten Kalisz mógł kupić 50 paragonów, za 2 dni 30, a za kolejne 3 dni 80 paragonów itd, a każdego dni mogły tam być robione normalne zakupy przez zwykłych ludzi. emotka  Ja myślałam, że to sprawdziłeś i są wygrane np 28001, 28002,28003...., że te numery można realnie sprawdzić, a tak to tylko wiemy, że kasują sobie na 1 kasie, pewnie samoobsługowa gdzieś w roku Carrefoura czy tam innego marketu.

Dobra, moze mniej.
Co nie zmienia faktu ze hurt emotka

No jasne ale to jest konkurencja. Im więcej kupię, tym więcej mam szans. To samo Kalisz, Poznań czy Pcim Dolny. Ale nikt mi nie powie, że w NAV nie można wygrać. W Lavazza mam np. 3 filiżanki, wymarzone, bo komplet musiał być emotka  Kupiłam w Stokrotce 16 kostek kawy w promocji po 13 zł (czyli i tak za grosze, bo zawsze płacę za nią ok.20 zł), to jest koszt jakiś 180 zl? I mam 3 zestawy filiżanek. Warte niby po 3X120 zł =360 ale już bez przesady, zawyżyli cenę. Nie ważne, w każdym razie, nie dość, że kawę dorwałam za pół darmo to mam zestaw filiżanek za darmo.
13 X przegrałam
3x wygrałam
no sorry ale mam wrażenie, że tu każdy myśli, że zainwestował w całe 2-3 paragony i już mu się należy wygrać. Niestety, takie są realia, że w loteriach nie ma aż tylu nagród żeby wygrywał co np. 2 paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7112758 Napisano: 30.07.2023 17:14:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

rufus napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Warto byłoby napisać  do agencji, że wałkiem śmierdzi na odległość,
niech chociaż wiedzą że ludzie nie są idiotami, a ich zabezpieczenia i systemy są do d...

Skoro jest na liscie to przeszedl weryfikacje.
Agencja doskonale wie o takich dzialaniach ale nie moga lub nie potrafia nic zrobic.  emotka

Pracownik agencji NAV juz wypowiadał się na ten temat tutaj na forum, bo Kalisz rzadzi w ich wielu loteriach i byla juz dyskusja na ten temat. emotka  
post nr #7079189
case

Ten pracownik NAV napisał tam, że te osoby wygrywają tylko na paragony z jednej sieci, ale ta sieć nie ma chyba w Kaliszu tylko jednej kasy, bo te paragony są z tej samej kasy fiskalnej.

Tak, czytałam wypowiedź NAV, ludzie tam pracują latami i wiedzą co robią, trzeba przeboleć, że dużo na to wydali i wygrywają. Kalisz w sensie emotka  Ja mam wygrane 350 zł, zapas Familijnych do chyba lutego, bo dzieciaki i stary je zajadają to luz ale na tym koniec tej przygody. Morał jest taki, że ile zainwestujesz, tyle masz. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

Konradowska

#7112755 Napisano: 30.07.2023 17:07:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Konradowska napisał(a):

rufus napisał(a):

Kalisz w familijnych od 1 dnia do teraz ma wpisanych ponad 5000 paragonow.
Jak to mozliwe? Łatwo policzyc jaki bylby to koszt tych ciastek..

Dziac sie musi dopiero w loteriach gdzie nie ma listy zwyciezcow, a tak jest w wiekszosci.

I pozniej sie dziwimy ze "nawet" na kilkadziesiat zgloszen nie mozja trafic


Skąd jest wniosek, że kupili 5 tysięcy paragonów?  x przeciętnie 6-7 zł to chcesz powiedzieć, że któś wydał 30 k aby wygrać...dajmy na to  5 tysięcy zł? 
Nie widzę nigdzie licznika, ile dana osoba ma zgłoszeń.

ale ja nie wiem czy kupili czy co zrobili?

Pierwszy ich paragon ma nr 281943 a ostatni 287289, wpisują je kolejno co widać na screenie..

Ale to pokazuje, że ktoś kupił na tej samej kasie, a nie, że kupił 5 tysięcy paragonów haha No ludzie, ja mam w Żabce 1 kasę samoobsługową i zawsze tam coś biorę, nawet niekonkursowe sama sobie klikam i tez numery niedaleko od siebie. Przeciez równie dobrze ten Kalisz mógł kupić 50 paragonów, za 2 dni 30, a za kolejne 3 dni 80 paragonów itd, a każdego dni mogły tam być robione normalne zakupy przez zwykłych ludzi. emotka  Ja myślałam, że to sprawdziłeś i są wygrane np 28001, 28002,28003...., że te numery można realnie sprawdzić, a tak to tylko wiemy, że kasują sobie na 1 kasie, pewnie samoobsługowa gdzieś w roku Carrefoura czy tam innego marketu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7112745 Napisano: 30.07.2023 16:31:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Kalisz w familijnych od 1 dnia do teraz ma wpisanych ponad 5000 paragonow.
Jak to mozliwe? Łatwo policzyc jaki bylby to koszt tych ciastek..

Dziac sie musi dopiero w loteriach gdzie nie ma listy zwyciezcow, a tak jest w wiekszosci.

I pozniej sie dziwimy ze "nawet" na kilkadziesiat zgloszen nie mozja trafic


Skąd jest wniosek, że kupili 5 tysięcy paragonów?  x przeciętnie 6-7 zł to chcesz powiedzieć, że któś wydał 30 k aby wygrać...dajmy na to  5 tysięcy zł? 
Nie widzę nigdzie licznika, ile dana osoba ma zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7112741 Napisano: 30.07.2023 15:44:53 w SZUKAM....
szukam pozostałych wygranych:

COLIAN  PRO BEST, nagroda z konkursu Intermarche Vouchery Kross...

Hej, szukam informacji czy ktoś z Was dostał już swój rower albo akcesoria? Nie wiem co się dzieje z tą agencją ale kontakt jest bardzo słaby, tydzień nie można doprosić się odpowiedzi. Nagrody kazali zamówić, sprawa jest przeciągana w nieskończoność, a powodem miała być kilkutygodniowa inwentaryzacja w sklepie Kross. Nie wiem co o tym myśleć, czy w ogóle mają zamiar wydać te nagrody, bo ani widu... Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7112740 Napisano: 30.07.2023 15:44:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
COLIAN  PRO BEST, nagroda z konkursu Intermarche Vouchery Kross...

Hej, szukam informacji czy ktoś z Was dostał już swój rower albo akcesoria? Nie wiem co się dzieje z tą agencją ale kontakt jest bardzo słaby, tydzień nie można doprosić się odpowiedzi. Nagrody kazali zamówić, sprawa jest przeciągana w nieskończoność, a powodem miała być kilkutygodniowa inwentaryzacja w sklepie Kross. Nie wiem co o tym myśleć, czy w ogóle mają zamiar wydać te nagrody, bo ani widu... Wyświetl w wątku >>
0 0