Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Konradowska

Konradowska

#7107136 Napisano: 08.07.2023 19:21:10 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher na rower Kross.eu o wartości 2700, sprzedam za 2100zł. 
Do końca lipca oprócz promocji trwa akcja 10% wartości zwrotu na akcesoria czyli
kiedy np. rower wart jest 3k, za 300 zł wybrane akcesoria dostaniesz gratis.

Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7107088 Napisano: 08.07.2023 14:07:28 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
4 bilety do Energylandia (normalne), po 130/szt Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7105143 Napisano: 30.06.2023 23:00:01 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Fontannę do picia dla kota z Whiskas, wymienię na jakieś bony / karty do Dino, Notino, Hebe czy podobnych. 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7104762 Napisano: 30.06.2023 02:20:58 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam 4 bilety Energylandia, w cenie 139 zł/szt. Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7104319 Napisano: 28.06.2023 18:25:20 w Czy informują/ informowali?
Whiskas informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7103914 Napisano: 27.06.2023 14:17:57 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
Nałęczowianka jeszcze Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7103371 Napisano: 25.06.2023 01:45:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Czy w tych konkursach T-mobile na kartę
https://www.e-kon...kacje-t-mobile-placi
numer musi być zarejestrowany na mnie, czy może być na męża? W regulaminie jest, że oświadczam iż jestem głównym użytkownikiem a nie właścicielem, jak to faktycznie wygląda?

Może być zarejestrowany na byle kogo, byleś odebrała kiedy zadzwonią. Raz ponawiają próbę, a potem przepadnie. Wyświetl w wątku >>

Konradowska

#7103301 Napisano: 24.06.2023 16:11:04 w Pomoc potrzebującym!
ashanti napisał(a):

katake napisał(a):

mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

https://pomagam.pl/kkcknt

Kochani Domika nas potrzebuje!

To "nasza" Domika?  emotka

Tak!!! Jesteśmy dużą społecznością. Niech każdy wesprze chociaż symboliczną złotówką. Czym są wszystkie przegrane i rozczarowania z wyników, przy walce o życie??

Postarajmy się szybko zamknąć zbiórkę! Niech Domika pojdzie dziś spać spokojna i pełna nadziei na lepsze jutro! Dużo zdrówka emotka

Podbijajmy to przez weekend żeby każdy miał okazję zobaczyć. Wyświetl w wątku >>

Konradowska

#7102764 Napisano: 22.06.2023 15:22:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

Konradowska napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

To się naprawdę załamałam..
tyle zgłoszeń, Listerine, elmex, dzisiaj fantasia..
Wszystko puściłam z polskimi znakami
 ..
A swoją drogą, skąd zwykły człowiek  ma wiedzieć, że sms mający polskie znaki rozbija  sms i skraca go ? 
wysyłam z iPhone i wiadomość idzie jednym smsem…

Skąd? A no z każdego jednego regulaminu emotka  Przykład 
...10. Długość wiadomości SMS, w której Uczestnik wykorzystuje polskie znaki diakrytyczne (ą, ę, ź, ż, ń, ś, ł,ó, ć), w zależności od ustawień urządzenia mobilnego uczestnika, może zostać zinterpretowana jako
dłuższa niż w przypadku, gdyby została napisana bez polskich znaków diakrytycznych. Tym samym
opłata za SMS Premium może zostać naliczona jako wyższa.

Zwyczajowo masz ograniczenie 160, potem 200, 250,300, 320 czasem tysiąc czy bez. To jest pierwsza rzecz, która określa co masz zrobić w danym konkursie. Nie ma co się załamywać, są dziesiątki kolejnych, do dzieła, albo raczej do regulaminu emotka



a ja wam mega dziękuje za te dyskusje, bo o ile ilości znaków pilnowałam tak ą, ę nie . W życiu bym nie wpadła na to, ze SMS się skraca. Jeszcze nigdy nie wygrałam w konkursie na SMS 🤣🤣 

wiec spróbuje teraz poprawnie wysłać zgłoszenie 🤣🤣

Jak się teraz posypie nagród to nie nadążysz zamykać drzwi za kurierem emotka  Ale serio, wydaje mi się, że to nie żre smsa tylko nalicza za drugi i agencja widzi całość. Nie słyszałam o takim systemie by blokowało resztę tekstu, a i w agencji siedzą ludzie i na bank nie raz przyznali nagrody na dłuższe teksty. Ile razy idą na rękę z pomylonym paragonem itp. Tutaj musi być podobnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7102603 Napisano: 22.06.2023 02:02:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MagdalenaMal napisał(a):

To się naprawdę załamałam..
tyle zgłoszeń, Listerine, elmex, dzisiaj fantasia..
Wszystko puściłam z polskimi znakami
 ..
A swoją drogą, skąd zwykły człowiek  ma wiedzieć, że sms mający polskie znaki rozbija  sms i skraca go ? 
wysyłam z iPhone i wiadomość idzie jednym smsem…

Skąd? A no z każdego jednego regulaminu emotka  Przykład 
...10. Długość wiadomości SMS, w której Uczestnik wykorzystuje polskie znaki diakrytyczne (ą, ę, ź, ż, ń, ś, ł,ó, ć), w zależności od ustawień urządzenia mobilnego uczestnika, może zostać zinterpretowana jako
dłuższa niż w przypadku, gdyby została napisana bez polskich znaków diakrytycznych. Tym samym
opłata za SMS Premium może zostać naliczona jako wyższa.

Zwyczajowo masz ograniczenie 160, potem 200, 250,300, 320 czasem tysiąc czy bez. To jest pierwsza rzecz, która określa co masz zrobić w danym konkursie. Nie ma co się załamywać, są dziesiątki kolejnych, do dzieła, albo raczej do regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
2 edzia21, cb656 0

Konradowska

#7102600 Napisano: 22.06.2023 01:04:14 w co chcielibyście wygrać?
west04 napisał(a):

10k za kotka w Whiskas 😄

Ja to samo ale moje dachowce, chociaż najukochańsze to nie mają szans z rasowymi pięknisiami. Może ugramy chociaż drapak emotka Wyświetl w wątku >>

Konradowska

#7102599 Napisano: 22.06.2023 00:51:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Orlen zywiec zdrój jest limit znaków? Bo napisałam SMS i było 234 znaki . 1 litera ą i poszły 4 smsy. . Wlasnie teraz tak zerknęłam ,ze jakos długi. Zwrotka dotarła . Niby nie widze w regulaminie zapisu o 160 znakach ,ale może przeoczyłam ?

13. SMS PREMIUM – wiadomość SMS na numer 7057, do wysłania której Uczestnik winien miećuruchomioną usługę „SMS Premium” lub inną adekwatną, pozwalającą na wysłanie płatnych
wiadomości SMS (o taryfie podwyższonej względem standardowej). W niniejszym Konkursie, koszt
wysłania SMS Premium wynosi 62 groszy brutto (0,5 zł netto) za każde rozpoczęte 160 znaków. 
...10. Długość wiadomości SMS, w której Uczestnik wykorzystuje polskie znaki diakrytyczne (ą, ę, ź, ż, ń, ś, ł,ó, ć), w zależności od ustawień urządzenia mobilnego uczestnika, może zostać zinterpretowana jako
dłuższa niż w przypadku, gdyby została napisana bez polskich znaków diakrytycznych. Tym samym
opłata za SMS Premium może zostać naliczona jako wyższa.

Tylko o wyższej opłacie, nie widzę ograniczenia. Wyświetl w wątku >>

Konradowska

#7102598 Napisano: 22.06.2023 00:44:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MagdalenaMal napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Shifo napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie o odpowiedzi konkursowe w formie SMS. Czy „ znaki specjalne ” to polskie litery? Zauważyłam info w konkursie Lenor/ Rosmann : „wiadomość do 160 znaków (bez znaków specjalnych, w tym polskich liter)”Ciężko mi sobie wyobrazić odpowiedź, gdzie zamiast pokój mam napisać pokoj,  żaba - zaba..

u mnie w tel jak dodam polski znak to limit liter zmienia mi na 70 jako 1 sms, zamiast 160 . Wiec piszę  bez polskich znaków

Jak to widzisz? 
Ja pisze tekst w pages, potem wrzucam w licznik znaków ze spacjami i w ten sposób kontroluje długość tekstu …ale teraz sobie myślę, że może pisze za długie te SMS-y i nawet o tym nie wiem emotka

Ale wiesz, że to 160 znaków to limit na całą wiadomość łącznie z prefiksem o numerem telefonu? I chyba musisz sobie zacząć wyobrażać pisanie smsów bez polskich znaków, bo inaczej będzie ci cięło wiadomość w połowie i szansę na wygraną marne. Ludzie, w tym pracownicy agencji;) bez problemu odczytują smsy bez polskich znaków emotka

Tak oczywiście wiem to i  zawsze 10 razy sprawdzałam na różnych stronach  z licznikami znaków,  czy nie przekraczam tych 160 znaków z prefiksem. Do tej pory pisałam zawsze  SMS z polskimi znakami,  ale oświećcie mnie w jaki sposób to „rozbija wiadomość” , gdy użyje się polskich znaków ? 

Jeśli długość mojej odpowiedzi  miała  powiedzmy 156 znaków z polskimi znakami, to Organizator otrzymał mojego SMS w 2 częściach ?  

No to może się okazać że to wszystkie moje zgłoszenia poszły na marne…

Nawet jeśli dojdzie to nie powinni brać pod uwagę czyli jakbyś wysłała w odpowiedzi pół zdania. Czy dociera? Też się zastanawiam, zwrotki zawsze są, a człowiek pewnie musiał się gdzieś pomylić i wysłać z polskim znakiem. Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

Konradowska

#7102295 Napisano: 21.06.2023 02:18:36 w Smolar
ineska1991 napisał(a):

Hej.Możecie mi podpowiedzieć jakie dane laureata dla kuriera były w formularzu w konkursie Somersby majowka z dino ? Otóż wygrany bon dostałam, woził dpd bo jeszcze o dresy z adidas ich pytałam... mowili,że nie mają po czym paczke znaleźli... nic do podpisu nie dali .... dziś dzwoni kurier,ze ma problem bo nie zostały podpisane paczki ... mówię ok... podpisze niech przyjedzie ... przyjechał... okazało się,że on tego dokumentu nie ma bo był on na tej kopercie .... wiec przeszukałam śmietnik ... ok znalazłam ... a on twierdzi,że numer dowodu i seria musi być... mówię o nie i dostal tylko imię nazwisko , adres i podpis ... nawet nie podziękował.... Tylko twierdził, że szefowa była zła i by był w plecy 100 zł ...

Gdyby agencja wymagała dowodu to by tam była nadrukowana rubryczka na niego, a tak to tylko kuriera ponosi fantazja. Zresztą do bonów Dino na 100 zł  dowód? Smolar nie bierze takich danych do nagród najniższego stopnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7101961 Napisano: 20.06.2023 03:25:33 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

Znów problem z kodami w apce żabki, jak weszłam z powiadomienia o ukończonym wyzwaniu, to wszystko było ładnie widać, listę kodów, a jak wchodzę do apki i szukam wyzwania i w nie klikam, to tylko info, że ukończone 4/4 i tyle emotka
A do tego coś strzela cichutko w lampie sufitowej, jakby się zwarcie robiło, kable skwierczały, ale żarówka wykręcona,  nawet korki wybite i dalej strzela z przerwami... nie zasnę chyba emotka czy jakiś robak tam chodzi między sufitem a przylegającą częścią plafonu? Skrobie i skrobie, buuuu emotka emotka


Ja chciałam pierwszy raz napisać hasło do konkursu wody Żywiec w Żabce i nic z tego. Kod się wcale nie pojawił, chociaż te ich beznadziejne punkty z Żabki weszły normalnie. Napisałam do agencji, a oni mnie odesłali do jakiegoś biura pomocy z Żabki. Zanim ktokolwiek coś zrobił to już się konkurs skończył. Nie wiem czy to tak zawsze wygląda ale odechciewa się w ogóle robić tam zakupy. Jakby im paragon nie wystarczy to po co ten bezsensowny kod? Wyświetl w wątku >>
0 0

Konradowska

#7101958 Napisano: 20.06.2023 01:27:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pierwsza wygrana to bon na 200 zł do Dino, a kasjerka podczas zakupów powiedziała, że nikt nie wygrywa, nawet takiego bonu nie widziała! Brawo ja! Bogatsza o doświadczenie, od pracowników Dino 😁 Wyświetl w wątku >>