Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika samdej

samdej

#7159528 Napisano: 16.02.2024 12:21:39 w Opisy z paragonów
rufus napisał(a):

Aneczka22 napisał(a):

Wie ktoś jak to odczytywać?kod z numerem paragonu,to litera o czy cyfra zero?

Cyfra

A na moje oko drogą dedukcji jest to litera. Porównując "o" przy Orange i "0" przy 0,5L do tego "o" przy Wemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7158019 Napisano: 07.02.2024 21:00:19 w Opisy z paragonów
Konkurs Lidlowy tylko więc chyba nie powinno być problemów, ale wrzucam info w razie W.

Sklep: Lidl
KonkursWygrajmy razem z Lidl
Produkt: Krakus ogórki kiszone 860g
Widnieje na paragonie: K.Ogórki Kasz./Koz.
Zakup: 7.02.2024
Cena: 7,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7157983 Napisano: 07.02.2024 19:29:59 w Pelargos
Takie tam pytanie retoryczne do wygranych emotka

Czy chociaż jakieś słowo "przepraszamy" za poślizg i mataczenieemotka  padło w wiadomości o wygranej? 

Nie musicie pisać - odpowiedź oczywistaemotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

samdej

#7157975 Napisano: 07.02.2024 19:12:40 w Żabka
Justintime napisał(a):

Gdzie ta ankieta po zakupach sie pojawia? Nie czaje co to ma byc to push…

Push to powiadomienia z aplikacji przychodzące na tel i wchodząc w to powiadomienie wyświetlała się ankieta. Kwestia czy przy rejestracji w apce była wyrażona zgoda na powiadomienia. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

samdej

#7156439 Napisano: 01.02.2024 19:42:54 w Opisy z paragonów
Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, ale chyba jest to dobry pomysł aby wyodrębnić osobny wątek związany z opisami na paragonie produktów konkursowych w poszczególnych sieciach czyli miejsce gdzie będziemy informować i pytać się o opisy paragonów itp.

Wydaje mi się, że wyodrębniony wątek w tym zakresie może okazać się pomocny. Wyświetl w wątku >>

samdej

#7155982 Napisano: 30.01.2024 19:24:46 w Paragony na trwające konkursy
Mam - Milka z DC.
Szukam - Wawel z ITM.

Najlepiej w ramach transakcji wymiennej. Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7155958 Napisano: 30.01.2024 16:58:15 w Popraw sobie humor...
Nie wiedzieć dlaczego mój tel przetłumaczył stronę konkursową drużyny hainza tworząc tym samym dość intrygujące pytanie:

Jakieś sugestie co do odpowiedzi?emotka Wyświetl w wątku >>

samdej

#7155948 Napisano: 30.01.2024 16:21:07 w Smolar
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

Och, Smolar!!! emotka emotka emotka emotka MÓJ CI ON, MÓJ!! emotka emotka

Nie sądziłem, żeś taki otwarty. Ty- on, Smolar- on i takie wyznania...emotka

Ech, najwidoczniej dotąd jeszcze nie zostałeś trafiony tym z nieba gromem prawdziwego uczucia, dla którego nie istnieją żadne bariery fałszywej skromności czy wstydu, ech...  Żałuj, głęboko żałuj!

Oby to była odwzajemniona miłość a nie chorobliwa miłość tylko jednej ze stron emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

samdej

#7155931 Napisano: 30.01.2024 15:33:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

gryszelm napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

O Goplanie rozumiem, że śmiało można zapomnieć? Rozumiem, że jeśli ktoś wygrał to milczy za wszelką cenę i ciężko wydedukować, czy były te wyniki, czy nie... Dla mnie jeden wniosek, nigdy tam nie grać, bo szkoda kasy na zakupy.

Zapomnieć można, ale paragonu to lepiej nie wyrzucać, bo jakoś przed świętami była rezerwa z ich konkursu, który był w lipcu. W standardzie mają 60 dni roboczych na poinformowanie o wygranej, a dziś dopiero 40 mija. Nawet jak są 2 nagrody w konkursie, to 1 "pada" na forum, więc żeby nikt na forum nie wygrał, nie dał znać choćby na pw, nie znał kogoś kto wygrał lub pochwalił się na fb/ig... nie sądzę. Trochę cierpliwości.

Oni mają tak regulamin napisany, że wyniki mogą sobie ogłosić w następnym stuleciu. Taki trochę brak szacunku do konkursowiczów i tyle..

Oj nie czepiajcie się😉 Przecież przed świętami trzeba było posprzątać, potem same święta, sylwester, Trzech Króli, teraz ferie znowu. Zaraz porządki przed kolejnymi świętami 😂 No nie mają kiedy konkursem się zająć😁 

A tak w ogóle to tam jeszcze słać zgłoszenia można na ten konkurs(formularz aktywny) a Wy chcecie już rozwiązania 😏 Wyświetl w wątku >>

samdej

#7151912 Napisano: 09.01.2024 07:01:27 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

samdej napisał(a):

Miś od Coca-Coli wpadł więc radość z wygranej odhaczona to teraz pora na drugą część planu i tą radością podzielić się trochę z innymi... Stąd pytanie. Jak myślicie, w szpitalu dzieciaki miałyby jakąś frajdę z miśka czy tylko stałby gdzieś w kącie z uwagi na jakieś obostrzenia pocovidowe itp.?

To zależy od szpitala i oddziału, na jakim są dzieciaki. 
Wiem, że na oddziałach onkologicznych często jest zakaz wnoszenia tradycyjnych maskotek, za to mogą być takie, które łatwo umyć, typu gumowe lub plastikowe. 
Jeden rodzic mi o tym opowiadał. Mam też w rodzinie dziewczynkę z białaczką, też musieli usunąć dywany czy zasłony w domu, ograniczenie z maskotkami. Oczyszczacz powietrza działa. 
Najlepiej jak zadzwonisz do danego szpitala czy oddziału i dowiesz się bezpośrednio

Dzięki za odpowiedź, chyba faktycznie najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio z danym szpitalem. Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7151848 Napisano: 08.01.2024 17:23:42 w WC - rozmowy o wszystkim
Miś od Coca-Coli wpadł więc radość z wygranej odhaczona to teraz pora na drugą część planu i tą radością podzielić się trochę z innymi... Stąd pytanie. Jak myślicie, w szpitalu dzieciaki miałyby jakąś frajdę z miśka czy tylko stałby gdzieś w kącie z uwagi na jakieś obostrzenia pocovidowe itp.? Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7151017 Napisano: 03.01.2024 21:30:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co do żądania przez agencje pieczątki na paragonie potwierdzającej zakup produktu promocyjnego to powiem Wam tak:
Nie wiem czy kiedyś poruszany był tutaj taki pomysł, ale ja bym próbował rozwiązać to tak, żeby się skrzyknąć i przygotować porządnie uargumentowaną petycję online w tym temacie, którą po zebraniu wirtualnych podpisów powinno się wysłać pocztą tradycyjną do jak największej ilości agencji + do jakiejś instytucji najlepiej nadzorującej konkursy.

Czy to by coś pomogło, nie wiem. Ale sorry, od samego biadolenia w tym temacie na forum nic się nie zmieni.

Jeżeli bylibyście za tym aby w ten czy inny sposób spróbować zadziałać w tej kwestii to dobrym pomysłem na początek byłoby chyba założyć nowy wątek tutaj aby przedyskutować ten temat. Wyświetl w wątku >>

samdej

#7149313 Napisano: 22.12.2023 17:36:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

No napisał(a):

Agnes napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie gdzie znajdę ID z aplikacji Żabka? Na piwny konkurs potrzebny a ja nie wiem gdzie go szukac

Górny prawy róg,cztery paseczki pionowe na zielonym tle.

No coś nie tak. Wchodzę w to i pojawia się czy chce wejść do żabki nano a ja nie chcę w to wchodzić



Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7149303 Napisano: 22.12.2023 17:14:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie gdzie znajdę ID z aplikacji Żabka? Na piwny konkurs potrzebny a ja nie wiem gdzie go szukac

  1. ID– unikalny kod kreskowy wraz z numerem, przypisany do Uczestnika i jego Konta w ramach Programu od chwili rejestracji w Aplikacji; Uczestnik może posiadać w Programie tylko jedno ID w tym samym czasie.
Więc to chyba ten nr pod kodem kreskowym będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7149278 Napisano: 22.12.2023 16:25:59 w Żegnamy zmarłych
Mia, możliwość spędzenia chwil z synem, dzielenia radości i trosk to najwspanialsza nagroda jaka mogła się Tobie przytrafić. Chwile te są z Tobą i nikt ani nic Ci ich nie odbierze, pielęgnuj je w sobie i doceniaj pomimo iż trwały one stanowczo za krótko. Marcinowi z pewnością jest dobrze tam gdzie jest i chciałby aby Tobie było dobrze tu gdzie Ty jesteś... Z pewnością to nie jest ten moment, ale ciesz się życiem dla niego a on będzie się cieszył razem z Tobą, gdziekolwiek jest... Wyświetl w wątku >>

samdej

#7140123 Napisano: 17.11.2023 16:19:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Paradować będę w Dresie, wieść się o tym w Żabce niesieemotka Wyświetl w wątku >>

samdej

#7137573 Napisano: 08.11.2023 20:40:53 w Paragony na trwające konkursy
Mistrzowie sprzątania z ITM ma ktoś może wolny paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7136014 Napisano: 03.11.2023 14:46:40 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

Czy Oshee Aldi kogoś informowało?

23 października informowali. Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

samdej

#7133589 Napisano: 24.10.2023 17:25:07 w Wkurza mnie...
Może to kwestia przewrażliwienia, ale wkurza mnie, że tak mało z nas korzysta z lupy na forum i porusza kwestie, które były np. wyjaśnione 2 godziny wcześniej (pół biedy jeżeli na poprzedniej stronie jest odpowiedź, niestety często bywa i tak, że info w temacie jest ledwie kilka "pięter" wyżej). 

Rozumiem, że energię i czas poświęcamy na konkursy, ale jak dla mnie jest to okazanie braku szacunku dla pozostałych konkursowiczów gdy:
  • nie chce nam się przeskrollować chociaż ostatniej strony lub użyć lupy w celu znalezienia odpowiedzi na nurtującą nas kwestię;
  • nie doceniamy, albo inaczej - nie możemy docenić poświęconego czasu i udzielonej odpowiedzi na nasze pytanie, ponieważ nie zadaliśmy sobie trudu sprawdzenia czy już ktoś o to samo nie pytał i czy nie padło info zwrotne;
  • zaśmiecamy forum czymś co było dopiero co wałkowane.
Ok, żale wylaneemotka  
Zmiany podejścia raczej nie ma co oczekiwać za bardzo, ale ulżyło trochę emotka emotka Wyświetl w wątku >>

samdej

#7132634 Napisano: 20.10.2023 15:21:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kwiat Paproci, szerokości życzę i niech się autko sprawuje należycie emotka Wyświetl w wątku >>