Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZycieToKonkurs

ZycieToKonkurs

#7173282 Napisano: 02.05.2024 22:13:28 w Czy informują/ informowali?
atlantydek napisał(a):

Czy były maile z Lidl Kids? Info o bonie 5zł pocieszenia w aplikacji wskazuje na rozwiązanie

Ja w aplikacji Lidla miałem powiadomienie, że "konkurs rozstrzygnięty i niestety nie zostałem wybrany", więc konkurs na 100% zakończony, kwestia jedynie czy poszły już maile... Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7169845 Napisano: 15.04.2024 13:00:40 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7169015 Napisano: 10.04.2024 20:08:48 w Czy informują/ informowali?
Listerine biedronka nikt nic? Cisza? 
Bo do dzisiaj miały być 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7168613 Napisano: 08.04.2024 18:54:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu coś ruszyło w kwietniu 😁

Ekspres do kawy, na który polowałem od roku 🥳 Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7168346 Napisano: 06.04.2024 15:56:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

dostał ktoś maila z Lancome?

Śmierdzi mi ten konkurs. 21 nagród, nikt z forum, nikt z komentarzy na face, do tego w tych komentarzach organizator pisał najpierw coś o pojawieniu się wyników, a teraz coś ich nie widać pomimo tego, że niby już maila wysłane 🤷‍♂️ Wyświetl w wątku >>
1 Pepa 0

ZycieToKonkurs

#7168152 Napisano: 05.04.2024 12:05:42 w Kupię...
Kupię 2 bilety na Euro na mecz z Holandią w rozsądnej cenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7168140 Napisano: 05.04.2024 11:39:23 w Czy informują/ informowali?
jakaja napisał(a):

jakaja napisał(a):

Czy informowali z konkursu Masterchef Nastolatki?

Coś wiadomo?

Czy informowali z konkursu Lancome?

Z lancome chyba cisza, bo nadal nie mam info o wygranej 🤣 ale wg regulaminu mają czas do niedzieli jeśli mam dobrze zapisane emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

ZycieToKonkurs

#7167806 Napisano: 03.04.2024 14:41:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon.../konkurs-kibica-2024

Kupiłem produkty konkursowe i mój nr paragonu wygląda wg tego wzoru:
xxxxxx/xxxx

Wiecie czy w zgłoszeniu mam wpisać pierwsze 6 cyfr, ostanie 4 cyfry, czy wszystkie 10 łącznie z ukośnikiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7167225 Napisano: 29.03.2024 15:31:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Są jakieś konkursy promocyjne, z wymogiem kupna melisy?

Przydałaby się na uspokojenie, bo właśnie dobiłem do 25 paragonów w Rexonie i dalej nic.... Próbowałem już każdą godzinę w ciągu doby, nastawiałem już nawet budzik na 2, 3, 4 i 5 w nocy, żeby wbić się w te je*aną bramkę czasową i mam dosyć, chyba się poddam... Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7167073 Napisano: 28.03.2024 17:29:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

Co u Was najtaniej wychodzi na loterię Rexona ?

Chyba mydło w kostce (4 zł) + axe męski (14 zł) 

Ale tracę cierpliwość oraz miejsce w łazience, bo na półce już po 16 sztuk tego g*wna i po 16 zarejestrowanych paragonach dalej nic 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7166925 Napisano: 28.03.2024 09:43:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Jesli ktoś może się wypowiedzieć w temacie na podstawie własnych doświadczeń to z góry dziękuję. Czy myślicie, że granie w lotariach ma większe powodzenie niż granie w konkursach gdzie trzeba ułożyć jakiś tekst/hasło?
I czy w loteriach jest sens grać na jedno/dwa zgłoszenie. Grałam parę razy w loterie i nic nie trafiłam. Jak Wy gracie i jakie konkursy lubicie kreatywne czy udział w loterii gdzie nie trzeba myśleć ale za to pewnie jest większa konkurencja? Mam odczucie ze loterie to chyba są dla kogoś kto kupuje w ilościach hurtowych, a przecież i tak nie ma pewności ze go wylosują. Jakie są Wasze przemyślenia? Pozdrawiam i życzę miłego dnia

W konkursach na kreatywność gram od 2.5 roku. Przez ten czas wygrałem nagród za ponad 112 tysięcy. Oprócz samochodu w zasadzie nie ma nagrody, którą bym chciał, a nie udało się wygrać. Natomiast loterie...? Przez ten sam okres nie wygrałem ani jednej. Dodam, że w zasadzie nigdy nie zgłaszałem też więcej niż 1 czy góra 2 paragonów. Wyjątek jest teraz w konkursie rexony z biletami na EURO, bo niewyobrażalnie mi na nich zależy. W 2 dni wysłałem 13 paragonów i nic. A jak czytam co chwilę (już chyba 6 wygranych naliczyłem) w temacie MDW, że ludzie wygrywają po PIERWSZYM paragonie to już sam nie wiem.... Chyba trzeba po prostu mieć farta 🤷‍♂️ Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7166589 Napisano: 26.03.2024 13:21:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Raz w życiu tylko, ale drobnicę, a nie cenna nagrodę. Dwa bilety na mecz Polski jakiś rok temu. Wartość ok 350 zł. Wygrałem w Albedo marketing i było 48h na wypełnienie laureata konkursu, a ja pomimo przeczytania maila obudziłem się chyba po 4 dniach i mimo próśb nic nie dało się już zrobić. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7166436 Napisano: 25.03.2024 15:32:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
cenzura 🤣

Wakacje.pl wysłało mi bon na 300 zł w ramach "rekompensaty" na priv 🤣

Ktoś jeszcze dostał? Bo jestem ciekawy czy wszyscy, którzy dodali zgłoszenie po czasie, czy tylko Ci co mieli największe pretensje 🤣 Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7166370 Napisano: 25.03.2024 12:40:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oho, są wyniki wakacje.pl

Poświęciłem chwilę czasu i sprawdziłem i nie nagrodzili ani jednej osoby, która dała zgłoszenie "po czasie".

No i Creme de la Creme - zablokowali komentowanie posta z wynikami 🤣🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7166229 Napisano: 24.03.2024 15:13:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Stegosaurus napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Dajcie spokój z tym wakacje.pl

Dla mnie to kpina porównywalna do manufaktury kraftowej jakieś pół roku temu. 

Ja rozumiem, że mieli prawo zmienić regulamin i skrócić konkurs ale zgodnie z tymże właśnie regulaminem powinno to nastąpić poprzez edytowanie regulaminu z odpowiednią datą i wejściem w życie od momentu publikacji owego nowego regulaminu.

Oni tymczasem napisali sobie komentarz, że kończą konkurs. 

I teraz wisienka na torcie - gdy ludzie zaczęli im pisać, że to wszystko niezgodne z ich własnym regulaminem to go skasowali. 🤣

ja go widzę.
dla mnie konkurs jest ważny, zastanawiam się, czy nie wziąć udziału - wszystkich wszak wiąże regulamin. wpis nie ma znaczenia - może to hakier napisał? emotka

W jednej z odpowiedzi powołują się regulamin i jakiś zapis w nim pozwalający na zmanię terminu konkursu w nadzwyczajnej sytuacji. Raczej będą się tego trzymać, bo zupełnie by się ośmieszyli.

No bo owszem, mają prawo do zmiany terminu konkursu. 100% racji. Ale nie mają prawa tego zmienić poprzez komentarz. Regulamin jasno mówi, że jakakolwiek jego zmiana może być dokonana przez publikacje nowego, a tymczasem cały czas wisi stary. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7166222 Napisano: 24.03.2024 14:37:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Stegosaurus napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Dajcie spokój z tym wakacje.pl

Dla mnie to kpina porównywalna do manufaktury kraftowej jakieś pół roku temu. 

Ja rozumiem, że mieli prawo zmienić regulamin i skrócić konkurs ale zgodnie z tymże właśnie regulaminem powinno to nastąpić poprzez edytowanie regulaminu z odpowiednią datą i wejściem w życie od momentu publikacji owego nowego regulaminu.

Oni tymczasem napisali sobie komentarz, że kończą konkurs. 

I teraz wisienka na torcie - gdy ludzie zaczęli im pisać, że to wszystko niezgodne z ich własnym regulaminem to go skasowali. 🤣

ja go widzę.
dla mnie konkurs jest ważny, zastanawiam się, czy nie wziąć udziału - wszystkich wszak wiąże regulamin. wpis nie ma znaczenia - może to hakier napisał? emotka

A faktycznie, dodali ponownie, ale kilka dni regulaminu nie było. No to jak jest ponownie i to z niezmienną datą to dodawaj śmiało zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7166212 Napisano: 24.03.2024 13:11:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dajcie spokój z tym wakacje.pl

Dla mnie to kpina porównywalna do manufaktury kraftowej jakieś pół roku temu. 

Ja rozumiem, że mieli prawo zmienić regulamin i skrócić konkurs ale zgodnie z tymże właśnie regulaminem powinno to nastąpić poprzez edytowanie regulaminu z odpowiednią datą i wejściem w życie od momentu publikacji owego nowego regulaminu.

Oni tymczasem napisali sobie komentarz, że kończą konkurs. 

I teraz wisienka na torcie - gdy ludzie zaczęli im pisać, że to wszystko niezgodne z ich własnym regulaminem to go skasowali. 🤣 Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7166083 Napisano: 23.03.2024 12:14:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

rufus napisał(a):

alamak napisał(a):

Szukam konkursu z biletami na EURO 2024, podobno wczoraj podczas meczu leciała jakaś reklama? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Wlasnie tez zwrocilem uwage na te reklame emotka

bedzie rexona

A coś więcej wiadomo? Kiedy się zaczyna i gdzie szukać info? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7165373 Napisano: 19.03.2024 17:12:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
jaanonimka napisał(a):

atlantydek napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Konkurs inpost - krótka piłka. Czy dostał ktoś już na maila bilety na mecz Polska - Estonia? Mecz za 3 dni, a dalej cisza (formularz laureata oczywiście był wypełniony)

Podbijam. Edit. Info od Albedo  Dziś PZPN ma odesłać zweryfikowane bilety. Bilety będą wysyłane do laureatów dziś lub  najpóźniej jutro

czy dostaliście bilety na @?

U mnie właśnie doszły na maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7165125 Napisano: 18.03.2024 15:06:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Konkurs inpost - krótka piłka. Czy dostał ktoś już na maila bilety na mecz Polska - Estonia? Mecz za 3 dni, a dalej cisza (formularz laureata oczywiście był wypełniony) Wyświetl w wątku >>