Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika LuckyLuke

LuckyLuke

#7169729 Napisano: 14.04.2024 21:21:39 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Witam,
Sprzedam voucher do Slowhop o wartości 5 tys. zł. Chętnych zapraszam na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7169265 Napisano: 12.04.2024 12:33:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moi drodzy czy w momencie kiedy odsyłacie formularze na mail laureaci albedo marketing przychodzi Wam zwrotka? Co wpisujecie w tytule maila?
Dziękuję za pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7168899 Napisano: 10.04.2024 10:55:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy z chupa chups były już wysyłane jakieś nagrody? Wyświetl w wątku >>
1 Aliszka 0

LuckyLuke

#7162901 Napisano: 06.03.2024 15:11:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

Drodzy jakiś czas temu mój znajomy wygrał nagrodę o wartości ok 2300 zł, musiał wypełnić formularz i podać swój pesel i numer dowodu, podał tylko pesel i dostał nagrodę. Dzisiaj pani z konkursu zadzwoniła do niego żeby podał również numer dowodu powołując się na artykuły prawne, z tego co mi wiadomo nawet do celów podatkowych potrzebny jest tylko pesel ale pani obstaje przy swoim że niezbędny jest numer dowodu. Pomóżcie proszę.

Jakiej pomocy oczekujesz, bo nie rozumiem?
Nagrodę otrzymał? Otrzymał!
Domagają się dodatkowych danych? No i co z tego???
Ja bym te żądania olał.
No bo co, odbiorą mu nagrodę siłą, czy co???
Ludzie, litości... Niech podają podstawy prawne takich żądań. A jak nie, to na drzewo!

Tak nagrodę otrzymał ale podstawy prawne też podała, ustawa o grach hazardowych, w ewidencji podobno powinni podać imię, nazwisko, numer i serie dokumentu tożsamości i pesel. Zastanawiam się poprostu co mu podpowiedzieć i czy może mieć jakieś nieprzyjemności z tego tytułu, z góry dziękuję za wszelkie sugestie. Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7162879 Napisano: 06.03.2024 13:45:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Drodzy jakiś czas temu mój znajomy wygrał nagrodę o wartości ok 2300 zł, musiał wypełnić formularz i podać swój pesel i numer dowodu, podał tylko pesel i dostał nagrodę. Dzisiaj pani z konkursu zadzwoniła do niego żeby podał również numer dowodu powołując się na artykuły prawne, z tego co mi wiadomo nawet do celów podatkowych potrzebny jest tylko pesel ale pani obstaje przy swoim że niezbędny jest numer dowodu. Pomóżcie proszę. Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

LuckyLuke

#7149084 Napisano: 21.12.2023 23:49:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

A możesz pokazać mi ten konkurs w bazie? Bo doszukać się go nie mogę 🤔

Sama sobie odpowiem. Konkursu w bazie nie ma, więc łamiesz regulamin dyskutując o nim na forum jednocześnie zarzucając komuś innemu, że łamie regulamin konkursu (chociaż akurat go nie łamie). Fajnie jest trzymać konkursy dla siebie, w końcu mniejsza szansa, że "przez kogoś przeleci ci kolejna nagroda w konkursie", ale wtedy nie przybiegaj na forum z płaczem szukając popleczników do swojej krucjaty. A krucjata jest daremna. Marcin nie złamał żadnego punktu regulaminu. Zmarnujesz czas, energię, wyjdziesz na pieniaczkę, a wyższej nagrody nie dostaniesz. Ten rower już odjechał. 
Może trzeba byłoby mieć pretensje do siebie, że zrobiło się słabsze zgłoszenie zamiast do zwycięzcy, że zrobił lepsze? Dodatkowo przekazanie autorskich praw majątkowych wymaga umowy w formie pisemnej, sam zapis w regulaminie nie wystarczy. Po wygranej laureat musi podpisać umowę, która będzie regulowała zakres i czas trwania przeniesienia praw majątkowych do pracy. W konkursach na FB jeszcze chyba nigdy mi się nie zdarzyło podpisywać dodatkowej umowy. Nawet jak podpiszesz taka umowę to dotyczy ona często ściśle określonego czasu, np. trzy miesiące, pół roku, rok. Po tym czasie prawa znowu wracają do ciebie. Dodatkowo przekazanie praw dotyczy także ściśle określonego dzieła. To, że coś jest podobne jeszcze nie znaczy, że to plagiat. Na Marcina wielokrotnie była nagonka, bo nagina regulamin albo wręcz go łamie (choć twierdzi, że nie;) i wysyła filmy nawet tam, gdzie wyraźnie jest napisane, że ma być tekst i o to, według mnie słusznie, mamy pretensje. Ale jeśli wygrywa zgłoszeniem regulaminowym to niech wygrywa jak najwięcej, na zdrowie. Każdy może znaleźć swój patent na wygrywanie i z niego skorzystać.

A ja Iga rozumiem Twoje rozgoryczenie, choć niestety nie mogę znaleźć Twojego zgłoszenia. Pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu na stronę konkursową to brak możliwości dodania filmiku, po co zatem te żenujące zagrywki z Youtubem? Oczywiście praca nie jest żadnym plagiatem, ale wybaczcie tego nie da się oglądać...ileż można.  Ten stek bzdur wygłaszany przez ponad 4 minuty, przepraszam ja nie dotrwałam do końca. Żeby było jasne w konkursie nie brałam udziału, i naprawdę nie ma we mnie ani odrobiny zazdrości emotka  pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

LuckyLuke

#7146517 Napisano: 12.12.2023 20:41:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję za odpowiedzi Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7146480 Napisano: 12.12.2023 18:49:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy los mejores nigdy nie podaje stopnia nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7142732 Napisano: 27.11.2023 22:07:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O jaaa dobrze widzieć wyniki z Crunchips, wciąż te same osoby, i wciąż te same zdjęcia, z paczką chipsów w Photoshopie. Wiecie co? Jestem załamana....serio... Wyświetl w wątku >>

LuckyLuke

#7142671 Napisano: 27.11.2023 18:53:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy dostali kody do Decathlona z konkursu Somersby z Żabki? Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7140880 Napisano: 20.11.2023 19:56:59 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
[quote=rwas dziękuję za odpowiedź 


rwas]
LuckyLuke napisał(a):

Jakiś czas temu wygrałam stówę do Spar z Almette, do tej pory nie otrzymałam karty, były już wysyłane ?

nie byly wysylane.
z regul
Wszystkie nagrody w Konkursie zostaną ostatecznie wydane do dnia 3.12.2023 r. Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7140875 Napisano: 20.11.2023 19:47:14 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Jakiś czas temu wygrałam stówę do Spar z Almette, do tej pory nie otrzymałam karty, były już wysyłane ? Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7140222 Napisano: 17.11.2023 22:28:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jeżeli w kaufie wygrałam 100 zł to w kolejnym etapie może wygrać mój mąż na ten sam adres? Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7139236 Napisano: 15.11.2023 10:54:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nussbeiser jeszcze nie zdążę zgłosić a już wyświetla się, niestety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7139175 Napisano: 15.11.2023 08:30:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bref tylko jedna nagroda 100 zł na gospodarstwo domowe, dobrze rozumiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7125858 Napisano: 23.09.2023 15:49:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hmmm może w sklepie stacjonarnym też trzeba zrobić zakupy za minimum 349 zł ? Chociaż nie ma takiego zapisu w regulaminie? Plis dajcie znać jeżeli komuś uda się zrealizować bon.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LuckyLuke

#7125839 Napisano: 23.09.2023 13:43:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani czy Wam działają kody do Deichmann? Ja straciłam dzisiaj w sklepie godzinę i nic nie załatwiłam, kod jest błędny Wyświetl w wątku >>
0 0