Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Reportersledczy

Reportersledczy

#7122299 Napisano: 08.09.2023 15:22:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
[quote=Tak wiec misiu jak sie nie bales to juz mozesz zaczac,ja na biezaco wysylam screeny waszych wpisow,co bedzue, dowodami w sprawie a na ban jestescie na tyle glupi ze placicie za zakupy kartami wiec wszystko bedzie mozna ladnie dopasowac do wasxych wygranych.na bank w wiezieniu wygracie wszystkie konkursy w robieniu loda wspoł
lwiezniomReportersledczy][quote=[email protected] napisał(a):Szanowny Panie/Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za ten mail.Proszę nam wierzyć, że robimy co możemy żeby eliminować nieuczciwych graczy, przez co nam się dostaje bo „oszuści” gdzie tylko mogą nas szkalują, oczerniają, piszą negatywne opinie, donosy do urzędów i naszych Klientów. Złodziej krzyczy „łapać złodzieja”. Niestety nie mamy na to wpływu, że „oszuści” podszywają się pod inne osoby, dają nam różne nazwiska, adresy czy nr kont.Zabezpieczamy się jak możemy i utrudniamy im życie jak możemy,my czy nawet system daje nam możliwość,żeby to wszystko można było wyłapać. Gdy złapiemy takiego oszusta na fałszerstwie to zgłaszamy to do prokuratury. Co zabawne, akurat dziś też mieliśmy inny mail z drugiej strony barykady od oszusta właśnie, gdzie prosimy żeby dosłał nam dowody zakupu i on właśnie pisze do nas i nas straszy że do Klienta napisze i doniesie na nas. Autentycznie dziś przed południem odpowiadaliśmy i na taki mail. Proszę nam wierzyć, że robimy wszystko co w naszej mocy, żeby tępić oszustów. Naszym i naszych Klientów marzeniem jest żeby nagrody trafiały do normlanych, uczciwych konsumentów i robimy wszystko żeby tak właśnie było.Współpracujemy z organami ścigania w prowadzonym śledztwie., Z poważaniem,Zespół Obsługi PromocjiSMOLAR visserarthur]Już prokuratura się zajmuje tym, że Marian wysłał zgłoszenie za Halinkę. Ciekawe jak to udowodnią. Dziwi mnie, jak bardzo podbudowujesz się próbując (bo wątpię, że ktoś się serio poczuje obrażony) kogoś obrazić. Diagnozy stawiasz po internetowej analizie wpisów. Dobre.

Jak zawsze słabiutko, cieniutko i „nieudaczniczo” 😂- tylko kosmetyki Wella. Wyświetl w wątku >>
0 1 bezaczek7

Reportersledczy

#7122297 Napisano: 08.09.2023 15:19:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
[quote=[email protected] napisał(a):Szanowny Panie/Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za ten mail.Proszę nam wierzyć, że robimy co możemy żeby eliminować nieuczciwych graczy, przez co nam się dostaje bo „oszuści” gdzie tylko mogą nas szkalują, oczerniają, piszą negatywne opinie, donosy do urzędów i naszych Klientów. Złodziej krzyczy „łapać złodzieja”. Niestety nie mamy na to wpływu, że „oszuści” podszywają się pod inne osoby, dają nam różne nazwiska, adresy czy nr kont.Zabezpieczamy się jak możemy i utrudniamy im życie jak możemy,my czy nawet system daje nam możliwość,żeby to wszystko można było wyłapać. Gdy złapiemy takiego oszusta na fałszerstwie to zgłaszamy to do prokuratury. Co zabawne, akurat dziś też mieliśmy inny mail z drugiej strony barykady od oszusta właśnie, gdzie prosimy żeby dosłał nam dowody zakupu i on właśnie pisze do nas i nas straszy że do Klienta napisze i doniesie na nas. Autentycznie dziś przed południem odpowiadaliśmy i na taki mail. Proszę nam wierzyć, że robimy wszystko co w naszej mocy, żeby tępić oszustów. Naszym i naszych Klientów marzeniem jest żeby nagrody trafiały do normlanych, uczciwych konsumentów i robimy wszystko żeby tak właśnie było.Współpracujemy z organami ścigania w prowadzonym śledztwie., Z poważaniem,Zespół Obsługi PromocjiSMOLAR visserarthur]Już prokuratura się zajmuje tym, że Marian wysłał zgłoszenie za Halinkę. Ciekawe jak to udowodnią. Dziwi mnie, jak bardzo podbudowujesz się próbując (bo wątpię, że ktoś się serio poczuje obrażony) kogoś obrazić. Diagnozy stawiasz po internetowej analizie wpisów. Dobre.

Jak zawsze słabiutko, cieniutko i „nieudaczniczo” 😂- tylko kosmetyki Wella. Wyświetl w wątku >>
0 1 bezaczek7