Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ArtystkaZeSpalonegoTeatru

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7166404 Napisano: 25.03.2024 13:51:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

A czy byłaś na liście laureatów? 
dziwna sprawa nigdy nie miałam takiej sytuacji z wizaż

Tak jak napisałam - jestem. Sprawdziłam to zaraz po wizycie kuriera.

Mail przychodzi od nadawcy Agata z Klubu Recenzentki Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7166400 Napisano: 25.03.2024 13:46:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

Dostałam kosmetyki z innego testowania tydzień temu i nic nie płaciłam. Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś coś płacił. Może kurier coś pokręcił. Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7164416 Napisano: 14.03.2024 12:58:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeszcze nie odebrałam tej nieszczęsnej przesyłki od Eweliny, a tu już Smolar wysłał mi kolejną ??? 
Dostaliście wszystkie wygranej w jednej przesyłce, czy to idzie następna wygrana nadgryziona zębem czasu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7163450 Napisano: 09.03.2024 19:14:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam paragon, a nawet trzy i coś chyba było nie tak z kasą, bo przez całość lecą takie puste linie jakby brakowało tuszu. Najgorzej, że podobnie jest z nr paragonu, domyślam się co za cyfra tam jest, ale jest ucięta, że to takie trochę strzelanie. To nadaje się już tylko do kosza? Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7163418 Napisano: 09.03.2024 13:25:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do specjalistów:D Jeśli jest konkurs SMS i odpowiedź na mieć 160 znaków, to piszecie bez polskich znaków? Z góry dziękuję za pomoc 👍🏻👍🏻 Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7160307 Napisano: 21.02.2024 10:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

Powiedzcie proszę, czy te opakowania z Jeżykami są jakoś z zewnątrz oznaczone info o konkursie? Wiem, że mają być kartoniki.

Tak na boku jest info o konkursie Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7158140 Napisano: 08.02.2024 13:11:32 w Czy informują/ informowali?
Dekasia napisał(a):

To mi w smak, to gdzie się zatrzymał z informowaniem? 🤔

12 etap informowali, a potem już cisza, więc może moje zdjęcia się nie podobały 😉 Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7158123 Napisano: 08.02.2024 12:08:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

byekitty napisał(a):

byekitty napisał(a):

EVELINE: czy ten "free gift" za złotówkę liczy się jako trzeci produkt? w regu nie widzę wyłączenia, na fakturze jest, ale zgłupiałam emotka

podbijam. ktoś coś?

Wydaje mi się, że nie, bo to nie jest stricte twoje zamówienie tylko prezent.

Ale możesz go kupić, albo nie... za jedyną złotówkę 

Rozumiem. Taka jest moja opinia, ale mogę się mylić. Dorzuć maseczkę za parę zł i będzie problem z głowy 😉😉 Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7158118 Napisano: 08.02.2024 11:38:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

byekitty napisał(a):

EVELINE: czy ten "free gift" za złotówkę liczy się jako trzeci produkt? w regu nie widzę wyłączenia, na fakturze jest, ale zgłupiałam emotka

podbijam. ktoś coś?

Wydaje mi się, że nie, bo to nie jest stricte twoje zamówienie tylko prezent. Wyświetl w wątku >>
0 0

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7158114 Napisano: 08.02.2024 11:17:55 w Informują
Informują z Konkurs "DHL Łatwo, szybko, wygodnie"

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Wiadomość o godzinie 11.00 Wyświetl w wątku >>

ArtystkaZeSpalonegoTeatru

#7154349 Napisano: 22.01.2024 14:11:06 w Informują
Informują z Konkurs fotograficzny "To mi w smak"

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Etap 12 Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0