Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Marcin199

Marcin199

#7158819 Napisano: 12.02.2024 15:22:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jak to wygląda tutaj z tymi konkursami? Wyświetl w wątku >>
0 0

Marcin199

#7156307 Napisano: 01.02.2024 11:11:37 w NIE polecam wymiany z....
Marcin199
kurcze, ale masakra! rafcio13 to chyba totalny numer. ja też się nabrałam na jego obiecanki. doładowałam, a zawieszki z Liptona to jakby wziął w plecy. zero kontaktu, zero zawieszek, no dramat. serio, nie polecam tego gościa. lepiej trzymać się od niego z daleka, bo to jakiś oszust. szkoda, że takie typy się pojawiają na forum i psują klimat. ostrzegam wszystkich, lepiej trzymać się z daleka od rafcio13. Wyświetl w wątku >>
0 0

Marcin199

#7156305 Napisano: 01.02.2024 10:58:33 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
to widzę, że ludzie mają różne zarzuty. Czytam te posty, no i faktycznie, nie tylko mnie coś tu nie gra.Ale serio, zawsze tak bywa na forach, prawda? Ludzie mają różne zdania i zawsze znajdzie się coś, co kogoś irytuje. Sam zastanawiam się, czy mam coś konkretnego, co by mnie wkurzało. Ale może jeszcze poczekam, może ktoś tu coś sensownego napisze, co mnie też rozwali z nóg. 😄Ale fajnie, że jest takie miejsce, żeby się wyżalić czy coś Wyświetl w wątku >>
0 0

Marcin199

#7156304 Napisano: 01.02.2024 10:53:39 w Moje konkursowe początki...
kurczę! W tamtych czasach, o której mówisz, pamiętam, że było sporo tych loterii i konkursów. Ja tam nie wiem, czy ktoś coś faktycznie wygrywał, ale zawsze było to ciekawe. Te reklamy z ciągnątkami czy jak to tam było, to były takie kultowe chyba.Ja osobiście nie grałem wtedy w żadne loterie, ale pamiętam, że ludzie zawsze się jarali, że coś można wygrać. Czasem to było z biżuterią, a czasem z innych gadżetami. A co do regulaminów, to pewnie wtedy to było trochę luźniejsze niż teraz, bo teraz to wszystko takie skomplikowane. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

Marcin199

#7156301 Napisano: 01.02.2024 10:40:47 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
.no pewnie! W sumie fajny pomysł, czemu nie! Zawsze przed zakupami zastanawiam się, czy nie ma jakiś fajnych konkursów, żeby trochę zaoszczędzić. Ale właśnie, często trudno znaleźć coś, co by pasowało do tego, co chcę kupić.No i te konkursy teraz, trochę bez sensu. Brakuje kategorii do zakupów, co? Może faktycznie trzeba by coś z tym zrobić, . Bo czasem te promocje, co teraz są, to szczerze mówiąc, średnio kuszą. Wyświetl w wątku >>
0 0