Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Bedegralwgre

Bedegralwgre

#7165172 Napisano: 18.03.2024 18:21:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zrobiłam zapas kawy Woseba w Intermarche, zabrałam się za zgłaszanie, a w formularzu nie ma mojego sklepu, czy Ktoś miał może taka sytuację? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bedegralwgre

#7163513 Napisano: 10.03.2024 12:41:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Pomocy. Jak zdjąć naklejke ze słoika nuttelli. Ta menda nie schodzi. Po namoczeniu sie rwie

Namęczyłam się okropnie przy odklejaniu, namoczyłam, ale delikatnie przyłożyłam ręcznik papierowy mokry, myślałam, że się podrze, ale udało się i kod jest bardzo dobrze widoczny mimo delikatnych uszkodzeń emotka Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

Bedegralwgre

#7163439 Napisano: 09.03.2024 15:37:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

W loterii biorą udział wypowiedzi? Ciekawe…

Czepianie się słów...jednak zrezygnuję z publikowania tutaj czegokolwiek. Nie dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 1 yreks

Bedegralwgre

#7163436 Napisano: 09.03.2024 14:56:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktoś ma sposób na loterię Lorenz ? Kilka zgłoszeń i pusto, został ostatni paragon, dopiero zaczynam, może moje wypowiedzi są mało zabawne ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bedegralwgre

#7163435 Napisano: 09.03.2024 14:54:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

w tym kinder chocolate to na tym opakowaniu trzeba napisać i zmieścić 500 znaków?

Na opakowaniu napis, a 500 znaków po dodaniu zdjęcia na msg emotka Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

Bedegralwgre

#7163195 Napisano: 07.03.2024 22:54:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kamilloss napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Kamilloss napisał(a):

Bedegralwgre napisał(a):

Kamilloss napisał(a):

Czy ktoś orientuje się czy kapsułki Vizir (30x18,2g) będą ok pod konkurs z Biedry? Bo jak patrzyłem to nie ma kapsułek o gramaturze 18,6g a są jedynie o gramaturze 18,2g i nie wiem czy to jest jakiś błąd w regulaminie czy coś innego, ale zanim kupię, wolę się upewnić.

Jest lista z kodami kreskowymi w regulaminie i tego bym się trzymała emotka  Nie wszystkie kapsułki w sklepie dostępne są na liście

Sprawdzałem kody kreskowe i są takie jak w regulaminie. Ale tam jeden kod kreskowy (EAN) jest przypisany do kilku produktów, więc tylko gramatura się nie zgadza, a w necie nie znalazłem nawet nigdzie gramatury 18,6g, tylko 18,2g.

Gramatura może być dedykowana dla Biedronki, stąd w necie nie ma…

Tak czy siak były to kapsułki Vizir w Biedrze, ale na wszelki wypadek przejdę się po innych Biedrach poszukać innych produktów pasujących gramaturami pod te z regulaminu. Nie chcę ryzykować złego zakupu.

Nie zrozumiałam, przepraszam, tak skrupulatnie nie sprawdzałam, sugerowałam się jedynie kodem EAN emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bedegralwgre

#7163188 Napisano: 07.03.2024 22:30:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jestem świeżak, więc jeszcze nigdy się tutaj nie żaliłam, ale chciałam powiedzieć, że myślałam, że jest to łatwiejsze.... Wpisałam moje wszystkie paragony dziś i pusto - Kubuś 0/8 i lisner 0/5 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bedegralwgre

#7163184 Napisano: 07.03.2024 22:15:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kamilloss napisał(a):

Czy ktoś orientuje się czy kapsułki Vizir (30x18,2g) będą ok pod konkurs z Biedry? Bo jak patrzyłem to nie ma kapsułek o gramaturze 18,6g a są jedynie o gramaturze 18,2g i nie wiem czy to jest jakiś błąd w regulaminie czy coś innego, ale zanim kupię, wolę się upewnić.

Jest lista z kodami kreskowymi w regulaminie i tego bym się trzymała emotka  Nie wszystkie kapsułki w sklepie dostępne są na liście Wyświetl w wątku >>
0 0

Bedegralwgre

#7162585 Napisano: 04.03.2024 21:56:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupiłam dwa soki na loterię Tymbark w biedronce, w opisie mam sok pomarańcz 1 l emotka  Pytam z uwagi na niewielkie doświadczenie, czy to przejdzie? W regulaminie nie ma nic o pieczątkach itp. Napisałam do smolara, ale już raz mi nie odpowiedzieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bedegralwgre

#7161445 Napisano: 27.02.2024 15:04:31 w Smolar
primo2219 napisał(a):

Czy ktoś grał w Świątecznej Loterii Chaty Polskiej i dostał już nagrodę? Ja czekam na wygrany bon od listopada.

Ja dzisiaj dostałam jeden bon. Czekam na drugi, a do trzeciego nie dostałam weryfikacji. Wyświetl w wątku >>
1 primo2219 0

Bedegralwgre

#7160821 Napisano: 23.02.2024 15:36:30 w Smolar
Bardzo dziękuję :) Myślałam, że jest to jakaś lista, dopiero zaczynam więc jak się nie poddam, po bezowocnych porządkach to muszę znaleźć sposób na paragony, bo nie wiem, gdzie jakie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bedegralwgre

#7160819 Napisano: 23.02.2024 15:32:43 w Smolar
A gdzie znajdę tą zakładkę wyniki ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bedegralwgre

#7160818 Napisano: 23.02.2024 15:31:34 w Smolar
loteryjny napisał(a):

simonapp napisał(a):

martunik3 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Były jakieś weryfikacje z Wielkopolskiego? Ogólnie to chyba jeszcze się nie rozkręcili bo jak na razie jakoś mało akcji promocyjnych mają emotka

Nie było emotka

A co z Głównymi? 
To przecież aż 5 zestawów Kitchen Aid 
W regulaminie 14.02 + 7 dni.

Jest już zakładka w wynikach.

Wyświetl w wątku >>
0 0

Bedegralwgre

#7157023 Napisano: 04.02.2024 13:13:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Eveline to chyba najlepiej nad ranem, bramek jest bardzo dużo i te z nocy się "kumulują" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bedegralwgre

#7156906 Napisano: 03.02.2024 16:10:48 w Smolar
[quote=Dziękuję <3 Sprawdziłam, oczekuje na zatwierdzenie, czyli pewnie to trwa emotka  



agnesita]
Cysia777 napisał(a):

Witam, jestem nowa i ciekawi mnie jedna rzecz, aż musiałam się zarejestrować  emotka  Wiele osób jest od wielu lat, więc może będą wiedziały. W świątecznej loterii chaty polskiej wygrałam 3 bony, dwie nagrody natychmiastowe, jedna tygodniowa. W tym tygodniu dostałam maila z pozytywną weryfikacją paragonu dla jednego bonu na 50 zł, nie ukrywam, że najbardziej czekam na ten 1000 zł  emotka  Teraz się zastanawiam, czy ta weryfikacja u Smolar tak długo trwa, czy pozostałe dwa mogły zostać zweryfikowane negatywnie (widziałam wyżej, że o negatywnej weryfikacji nie informują)? Według mnie, chyba wszystko zrobiłam właściwie...

Jest sposób,żeby sprawdzić na jakim etapie jest weryfikacja. Wchodzisz na https://laureaci.smolar.pl/ szukasz ten konkurs,który cię interesuje i podajesz nr tel i nr paragonu na które było zgłoszenie i ci wyskoczy oczekujące jeśli jeszcze nie zweryfikowali, odrzucone jeśli negatywna lub zatwierdzone jeśli pozytywna tylko z tego co widzę to w chacie polskiej jest osobna zakładka dla dziennych i osobna dla tygodniowych wiec musisz wiedzieć który paragon był tu a który tam choć jeśli nie wiesz to wpisujesz po kolei i wtedy wyskoczy,że nie ma takich danych w bazie i już wiesz,że to nie ten paragon Wyświetl w wątku >>

Bedegralwgre

#7156888 Napisano: 03.02.2024 15:13:00 w Smolar
Witam, jestem nowa i ciekawi mnie jedna rzecz, aż musiałam się zarejestrować  emotka  Wiele osób jest od wielu lat, więc może będą wiedziały. W świątecznej loterii chaty polskiej wygrałam 3 bony, dwie nagrody natychmiastowe, jedna tygodniowa. W tym tygodniu dostałam maila z pozytywną weryfikacją paragonu dla jednego bonu na 50 zł, nie ukrywam, że najbardziej czekam na ten 1000 zł  emotka  Teraz się zastanawiam, czy ta weryfikacja u Smolar tak długo trwa, czy pozostałe dwa mogły zostać zweryfikowane negatywnie (widziałam wyżej, że o negatywnej weryfikacji nie informują)? Według mnie, chyba wszystko zrobiłam właściwie... Wyświetl w wątku >>
0 0