Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
no ale teraz już wiesz, że wiele osób nie miało/ nie ma dostępu do produktu, więc należałoby im umożliwić granie. Zwykle zasady fair play.
Mi to już zwisa czy znajdę, ale jak można nie rozumieć prostych rzeczy. Wyświetl w wątku >>
Wypowiedź była edytowana 3 razy.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Produktu nadal nie ma. To może powinnam pisać wniosek do Strasburga, że jest niesprawiedliwy przydział produktu? Bo to niekonstytucyjne! To żart oczywiście.
Tak, za jeżdżenie po biedronkach powinni dawać nagrody
Wypowiedź była edytowana 2 razy.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Apeluję do producentów warzyw i owoców o konkursy! Wyświetl w wątku >>
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wypowiedź była edytowana 2 razy.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Gdybym miałą wolę walki o bluzę to bym pewnie szukała w innej biedrze, ale w sumie się cieszę, że nie wzięłam udziału.
To już drugi raz jak w tej bierze dziwne rzeczy dzieją z Lionem jak jest konkurs. Wyświetl w wątku >>
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Podziwiam, ale nie rozumiem. Jak ktoś chce sprzedać mi sposób na strzelanie odpowiedziami (nagradzanymi) jak z rękawa to biorę! Wyświetl w wątku >>
Wypowiedź była edytowana 4 razy.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Nawet głupio mi dawać komuś takie „rarytasy”.
Ostatnio patrzę w Lidlu i tylko mleczna była trochę wykupiona, ta reszta z tłuszczem palmowym sobie leży nieruszona. Ciekawe czy kiedyś połączą kropki. Wyświetl w wątku >>
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
elemelex
Postów 432
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Zdjęć kukurydzy to już w ogóle mi się nie chce robić i pewnie nie zrobię. Wyświetl w wątku >>