Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika elemelex

elemelex

#7173071 Napisano: 30.04.2024 20:34:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Eh pokićkało mi się, jednak trochę inaczej brzmi to nagrodzone:D cofam me słowa.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7173061 Napisano: 30.04.2024 20:10:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

elemelex napisał(a):

Co do ww, to mozna dyskutować czy Wieża Wajlfa (fajny przykład jaki podali) nie jest za wielką inspiracją dla Wieża Wafla. Może to jest czysty przypadek, ale nie wierzę, że nic oryginalniejszego nie było.

Ja też mam swoje zdanie na ten temat, wysłałem m.in Wedle Wafla, co w MOIM przekonaniu jest fajne, ale jak widać nawet na zestaw się nie załapało. A wśród laureatów widzę mniej "fajne".. cóż poradzisz, gram dalej emotka

Piszę o tym na luzie. Akurat pamiętam ten przykład bo mi się spodobał. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7172538 Napisano: 27.04.2024 06:27:09 w Avanti
sabaka napisał(a):

Działa Wam strona Lay's Netto?
Wyskakuje mi no healthy upstream 

https://www.e-kon...arzenie-z-lays-netto

Za pierwszym wejściem w link działa, ale po odświeżeniu jest ten komunikat.
Edit: Już działa. Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

elemelex

#7172168 Napisano: 25.04.2024 13:09:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

Miałam to samo. WIELMOŻNY WAFEL już istnieje emotka  Musiałam szukać czegoś bardziej wysublimowanego emotka

OK. To na dzis dam sobie spokój, bo już mi się nie chce próbować emotka  ale w jednym haśle wręcz piszę nieprawidłowo, po swojemu wbrew ortografii i też "było" dziwne bardzo. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7172161 Napisano: 25.04.2024 13:05:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7172153 Napisano: 25.04.2024 12:47:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7172004 Napisano: 24.04.2024 19:05:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No muszę pochwalić Żabkę. Dziś mail o zaginionym kodzie i dziś przesłali na maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7171940 Napisano: 24.04.2024 15:30:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

elemelex napisał(a):

Mam pytanie do konkursu Oyakata w Żabce, na stronie jest napisane, że smak japoński klasyczny bierze udział, a w appce nie ma go na liście tych produktów, jest z kolei w regulaminie. Mam to nieszczęście kupic akurat ten smak i nie mam kodu. Czy ktoś z was kupił ten smak i ma kod? 
A może go nie widzę, zawsze były u góry, łatwo znajdywalne.

kupiłam 3 takie tylko były- kod był w jakiejś sekcji kupony weszlam z informacji na telefonie bo sama nie znalazlam

Dzięki za odpowiedź, zaraz tam sprawdzę, na razie jak na złość się wiesza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7171935 Napisano: 24.04.2024 14:48:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do konkursu Oyakata w Żabce, na stronie jest napisane, że smak japoński klasyczny bierze udział, a w appce nie ma go na liście tych produktów, jest z kolei w regulaminie. Mam to nieszczęście kupic akurat ten smak i nie mam kodu. Czy ktoś z was kupił ten smak i ma kod? 
A może go nie widzę, zawsze były u góry, łatwo znajdywalne. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7171417 Napisano: 22.04.2024 15:56:17 w Pomocy!!!!
Czy w każdym Netto są kasy samoobsługowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7171236 Napisano: 21.04.2024 19:14:10 w co chcielibyście wygrać?
Smartwatch, bardzo ładnie proszę organizatorów o taki konkurs emotka  Wiosna, czas na ruch, to idealna nagroda! Polecam taki pomysł  emotka Wyświetl w wątku >>
1 Jasminum 0

elemelex

#7170950 Napisano: 19.04.2024 19:49:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Obawiam się, ze nie jest to dobry pomysł. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7170947 Napisano: 19.04.2024 19:43:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na pewno dobrym pomysłem jest podanie tego kodu tutaj? emotka  Tak się zastanawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7170189 Napisano: 16.04.2024 17:57:26 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Justintime napisał(a):

Znaczki przy nikach jak z drzwi do WC… tego wczesniej chyba nie bylo… Czy to naprawde potrzebne jakiej kto jest plci?

Można w profilu tak ustawić, ze tylko Tobie się wyświetla info o twojej płci. Wyświetl w wątku >>

elemelex

#7169981 Napisano: 15.04.2024 20:25:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martunik3 napisał(a):

elemelex napisał(a):

Czy u Smolara można zgłaszać paragon za zakupy zapłacone kartą podarunkową? Czy u nich "zapłacić za zakupy" oznacza tylko pieniędzmi? emotka

Można emotka

Fajnie, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7169978 Napisano: 15.04.2024 20:16:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy u Smolara można zgłaszać paragon za zakupy zapłacone kartą podarunkową? Czy u nich "zapłacić za zakupy" oznacza tylko pieniędzmi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7169283 Napisano: 12.04.2024 13:46:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Raczej mają problem ze stroną. 
Nie wiem czy chcieć te puzzle czy nie. emotka
Z góry wspieram wszystkich, których smak dzieciństwa nie zasłuży nawet na puzzle (okrutne te konkursy emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7168332 Napisano: 06.04.2024 13:05:30 w Avanti
Przesada z tym AI. Ono tworzy naprawdę słabe tekściki, śmiesznie słabe. To nie jest kreatywność, nie stała obok kreatywnosci nawet. Jak jakieś jury to nagradza to powinno udać sie na ewaluację IQ emotka
A Avanti jest spoko (żeby byc w temacie;) Wyświetl w wątku >>

elemelex

#7166549 Napisano: 26.03.2024 10:28:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Czy macie może w swoich Biedronkach produkty Vieleda ? Byłam wczoraj w Biedronce, fakt, że na szybko, ale nie widziałam żadnych

W małej nie było, w większej  tylko puste pudełko po wykupionych ściereczkach. A w Kauflandzie do wyboru do koloru tych produktów. Irytująca sprawa emotka . Olewam ten konkursik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7164606 Napisano: 15.03.2024 12:06:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zdarzłyo się wam, że wygrała odpowiedź z literówką? Wyświetl w wątku >>
0 0