Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika elemelex

elemelex

#7194641 Napisano: 26.07.2024 11:50:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zdecydowanie interia jest podatna na nieotrzymywanie emotka  Przecież tam w folderze spam prawie nic nie ma. Tak jakby filtrowała wiadomości zanim dojdą do spamu. Wyświetl w wątku >>
1 Orenda 0

elemelex

#7194637 Napisano: 26.07.2024 11:44:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdyby mieli dużo takich nieodesłanych danych to by mieli pewność, że coś nawaliło, no ale jeśli to tylko kilka osób to normalka. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7194626 Napisano: 26.07.2024 11:30:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzę, że leci rezerwa z Capri Sun, zawsze będzie ten cień wątpliwości czy na pewno wszystkie maile dotarły emotka Wyświetl w wątku >>

elemelex

#7194204 Napisano: 24.07.2024 19:08:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
androm napisał(a):

elemelex napisał(a):

No rzeczywiscie jest w treści na dole maila (nie widziałam tego) przekierowałam. Ale z kolei nie mam info, że mam nie odbierać paczki. To teraz zagadka. Czy jak jest przekierowane do paczkomatu to spokojnie można odbierać? Paczkomat każde mi wyskoczyć z 4 zł?  hehe

I co z Waszymi paczkami? U mnie przetrzymują ją w cały czas oddziale, a miałam przekierowaną do paczkomatu.

Też przetrzymują. Czyli pewnie wróci do nich. I wyślą jeszcze raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7194023 Napisano: 24.07.2024 09:51:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ashanti napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wszyscy dostaliście tego smsa z Hello Summer?

Ja nic nie mam, ani powiadomienia od mediasmobile ani od dpd  emotka

No to pewnie nie idzie wszystko na raz. Też nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7194019 Napisano: 24.07.2024 09:47:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wszyscy dostaliście tego smsa z Hello Summer? Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7193930 Napisano: 23.07.2024 20:04:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
No rzeczywiscie jest w treści na dole maila (nie widziałam tego) przekierowałam. Ale z kolei nie mam info, że mam nie odbierać paczki. To teraz zagadka. Czy jak jest przekierowane do paczkomatu to spokojnie można odbierać? Paczkomat każde mi wyskoczyć z 4 zł?  hehe Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7193604 Napisano: 22.07.2024 22:36:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

elemelex napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Jak u Was są opisane produkty Vifon z Lidla? Jest jakoś oznaczone, że to te wybrane produkty, a nie zwykłe, które przecież nie wchodzą

Teraz dopiero patrze na opis i rzeczywiście bardzo niespecyficzny. Po cenach niech sobie sprawdzają:D
Swoja drogą ile się namęczyłam nad odpowiedzią to głowa mała. A wam lekko poszło? emotka

Mi jeszcze wcale, dopiero siadam  emotka  Jak masz opisany paragon?

Vif. Zupa. ins. z mak. (a jest to smak z regulaminu) Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

elemelex

#7193601 Napisano: 22.07.2024 22:31:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Jak u Was są opisane produkty Vifon z Lidla? Jest jakoś oznaczone, że to te wybrane produkty, a nie zwykłe, które przecież nie wchodzą

Teraz dopiero patrze na opis i rzeczywiście bardzo niespecyficzny, po prostu zupa instant. Po cenach niech sobie sprawdzają:D
Swoja drogą ile się namęczyłam nad odpowiedzią to głowa mała. A wam lekko poszło? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7193577 Napisano: 22.07.2024 21:47:35 w Wkurza mnie...
Szczerze to mam dziwne odczucia jak widzę tę wyższą matematykę jaka się tu uprawia z paragonami. Jak to, że niby ktoś kto nie wygrał wysyła w imieniu kogoś kto wygrał paragon do agencji? To jakie podaje dane nadawcy? To już naprawdę lepiej iść do tego sklepu, a jak ma się za daleko to olać konkurs... Olanie konkursu czasem robi dobrze dla zdrowia. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

elemelex

#7193347 Napisano: 22.07.2024 10:02:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashanti napisał(a):

Konkurs Hello Summer - czy ktoś dostał od nich jakąkolwiek informację o rodzaju wygranej nagrody? Lista laureatów miała być opublikowana na stronie, ale minęły dwa tygodnie od poinformowania i cisza  emotka

"Nagrody wydane zostaną najpóźniej do dnia 14.08.2024 r. poprzez wysłanie ich przesyłkąkurierską, bez wcześniejszego powiadamiania Uczestników o przesyłce. "

Czyli jak ktoś dostanie mała paczkę to znaczy, że wielka nagroda, a jak większa paczka to kosmetyki. emotka Wyświetl w wątku >>
1 ashanti 0

elemelex

#7193323 Napisano: 22.07.2024 08:56:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
whitepoint napisał(a):

Masakra i teraz nie wiem, czy mogą mohe dane przejąć, podałam dane karty,ale nie zatwierdzlam na stronie banku

Jeśli znają teraz dane karty to chyba dobrze zadzwonić do banku i przedstawić sprawę.
Tacy oszuści maja swoje formularze i jak tam były wpisane dane karty to je mają. Wyświetl w wątku >>
0 1 dala

elemelex

#7192677 Napisano: 18.07.2024 22:02:00 w Czy informują/ informowali?
Też się zastanawiam czy na interii ktoś ma mail z Capri. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7192555 Napisano: 18.07.2024 17:33:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy macie zwrotki z Elmex na interię? Chodzi o mailowe odesłanie danych laureata.

Nie. Może interia uznaje takie rzeczy za spam. I teraz zagadka czy doszło czy nie  emotka
Interia  prawie w ogóle nie ma spamu. Wyświetl w wątku >>

elemelex

#7192254 Napisano: 17.07.2024 14:08:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na interii dostajecie zwrotki z Elmex jak przesyłacie dane? Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7192211 Napisano: 17.07.2024 12:41:59 w Smolar
visserarthur napisał(a):

elemelex napisał(a):

Niektórych nic odstraszy i to tylko pokazuje, że to nie Smolar ich potrzebuje tylko oni potrzebują Smolara emotka  To kto kogo powinien po stopach całować? emotka  emotka emotka

Oczywiście oni nas, bo tu nie chodzi o 5 osób, tylko społeczność konkursową, która robi im kasę. Także pośmiej się. Jeśli twoje doświadczenie konkursowe jest mniej więcej tożsame z datą założenia konta tutaj, to musisz się jeszcze wiele nauczyć.

Uczciwości sie już nauczyłam dawno temu emotka  Naprawdę cudowne masz mniemanie o sobie, że Smolar cię powinien po stopach całować bo parówki kupujesz emotka   Nie zbankrutują jak nawet 100 osób stąd się obrazi. A jest też wiele osób którym te zasady nie przeszkadzają. Wiele z nich na pewno się tu nie udziela.

No i nie oszukujmy się i tak będziesz brać udział. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7192205 Napisano: 17.07.2024 12:33:23 w Smolar
Niektórych nic nie odstraszy i to tylko pokazuje, że to nie Smolar ich potrzebuje tylko oni potrzebują Smolara emotka  To kto kogo powinien po stopach całować? emotka  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7192184 Napisano: 17.07.2024 12:17:04 w Smolar
loteryjny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

emotka znowu odpłynęli- jak ktoś dostanie list (niestety nie widziałem takiego pisma, więc odnoszę się nie znając szczegółów) o tym numerze telefonu, to proponuję im zgodnie z prawdą odpisać, że nie są władni do decydowania, kto komu udostępnia swój numer telefonu. Nie ma takiego zakazu.

A poza tym (już to chyba pisałem), to my jesteśmy takie d..., że nie potrafimy się zebrać i popisać skarg na np. ograniczenie nagród na adres- ja nie musze wiedzieć, że w tej samej loterii gra ktoś z mojej rodziny. Gdzie prawo do tajemnicy, wolności, swobody...? Znaczy te prawa są, tylko oni chyba sobie myślą, że mamy ich po stopach całować za loterie i konkursy, a to oni powinni nas.

Nie byłoby głupich limitów to nie byłoby takiego kombinowania przez ludzi z mailami, numerami kont itd. chociaż i tak by było tylko mniej. Sami to napędzają, potem bach oświadczenia, ktoś nie odeśle i nagroda zostaje.

Nie byłoby ograniczeń gdyby nie nadużycia niektórych konkursowiczów . Cierpią potem "niewinni".
A co do tego, że agencje tak was bardzo potrzebują, no raczej jest odwrotnie, oni nie zbankrutują jak pięć osób się na nich obrazi. Wyświetl w wątku >>
1 Ferdia 0

elemelex

#7192147 Napisano: 17.07.2024 11:36:34 w Czy informują/ informowali?
rejn napisał(a):

https://rodzinnyfun.pl/

Informowali? emotka

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7192106 Napisano: 17.07.2024 10:38:41 w Żabka
capitano napisał(a):

od dzis/jutra maja byc zmiany w zappce. znikna stare karty w formie kodow kreskowych. zastapie je kody qr generowane dynamicznie z krotka waznoscia. utrudni to zakupy dla kogos na podstawie zrzutu ekranu z kodem kreskowym karty.

https://www.table...kreskowych-tylko-qr/

Ktoś tak robił? Polska fantazja nie zna granic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0