Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika let_the_sun_shine

let_the_sun_shine

#7367540 Napisano: dzisiaj o 10:34:09 w Telefony od agencji
[quote=O, to super, dziękuję za odpowiedź emotka

nanajka81]
let_the_sun_shine napisał(a):

Cześć, jestem tu całkiem nowa, witajcie! Debiutuję w temacie konkursów i rozeznaję się w tym powolutku, mam na koncie kilka wygranych przez ostatnie miesiące i apetyt na więcej :D.

Niepokoi mnie, że w regulaminach czasem widzę, że będą informować o wygranej telefonicznie - a ja niestety pracuję w taki sposób, że zwykle nie mogę odebrać.

Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie - tzn. czy można się jakoś zabezpieczyć, np. wpisać sobie numery telefonów agencji do telefonu (czy dzwonią zawsze z tych samych? Ma ktoś może listę?) żeby wiedzieć, że próbują się dodzwonić? Albo jakieś inne sposoby? Będę wdzięczna za wszelkie rady albo odesłanie do miejsca, gdzie o tym rozmawialiście - próbowałam znaleźć, ale mi się nie udało, a nie chcę zaśmiecać emotka

Dobrego dnia, pozdrawiam i będę wdzięczna za pomoc!

Pocieszę Cię - rzadko kiedy dzwonią, naczęściej idą smsy i maile. Tylko w niektórych agencjach (np Ci co organizują Ferrero, Capri, z konkursów papierosowych) dzwonią z głównymi nagrodami. A tak to maile/smsy. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

let_the_sun_shine

#7367524 Napisano: dzisiaj o 10:11:07 w Telefony od agencji
Cześć, jestem tu całkiem nowa, witajcie! Debiutuję w temacie konkursów i rozeznaję się w tym powolutku, mam na koncie kilka wygranych przez ostatnie miesiące i apetyt na więcej :D.

Niepokoi mnie, że w regulaminach czasem widzę, że będą informować o wygranej telefonicznie - a ja niestety pracuję w taki sposób, że zwykle nie mogę odebrać.

Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie - tzn. czy można się jakoś zabezpieczyć, np. wpisać sobie numery telefonów agencji do telefonu (czy dzwonią zawsze z tych samych? Ma ktoś może listę?) żeby wiedzieć, że próbują się dodzwonić? Albo jakieś inne sposoby? Będę wdzięczna za wszelkie rady albo odesłanie do miejsca, gdzie o tym rozmawialiście - próbowałam znaleźć, ale mi się nie udało, a nie chcę zaśmiecać emotka

Dobrego dnia, pozdrawiam i będę wdzięczna za pomoc! Wyświetl w wątku >>
0 0