Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dzdzownica_w_donicy

dzdzownica_w_donicy

#7366951 Napisano: 21.06.2026 16:56:27 w Żabka
synk napisał(a):

dzdzownica_w_donicy napisał(a):

niunio napisał(a):

dzdzownica_w_donicy napisał(a):

Ależ mnie ta Żabka wkurza.

Już ostatnio odpuściłam sobie konkursy i sporadycznie coś tam machnę, ale dziś poszłam do żaby wykorzystać bon za dyszkę i nakupić produktów na 3 konkursy.
Bon nadal widzę w apce, a kodów jeszcze nie ma emotka
Ale jeszcze w sumie nawet godzina nie minęła. Oczywiście zapomniałam wziąć paragonu XD

Ten bon nie znika z aplikacji.
Kody powinny pojawić się w ciągu kilku minut od zakupu, chyba że bierzesz jednorazowo kilkanaście sztuk do jednego wyzwania, wtedy czasami trzeba dłużej odczekać. Sprawdź w konkretnych wyzwaniach, czy masz naliczony pasek postępu - on jest widoczny od razu po poprawnym zakupie z nabitą żappką.

Nie brałam hurtowo, raczej po 1 na 2 wyzwania i podwójnie na jedno. Nie widzę nic na tych paskach, więc możliwe, że będzie cenzura emotka
Ale bon się wbił, bo byłaby większa kwota i na bank było kliknięcie aplikacji. Kiedyś po prostu brałam wyłącznie np. 2 rzeczy na konkretne wyzwanie, a teraz przy zakupach zbiorczych mi się posypało i jak na złość akurat zapomniałam o paragonie.

to kolejny dzień turbulencji z kodami. Jutro zapewne, jak informatyk odpali to co mu padło, kody zostaną dosłane. Tydzień temu też był problem. Dzień opóźnienia było.

W takim razie czekam cierpliwie do jutra. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzdzownica_w_donicy

#7366946 Napisano: 21.06.2026 16:17:22 w Żabka
niunio napisał(a):

dzdzownica_w_donicy napisał(a):

Ależ mnie ta Żabka wkurza.

Już ostatnio odpuściłam sobie konkursy i sporadycznie coś tam machnę, ale dziś poszłam do żaby wykorzystać bon za dyszkę i nakupić produktów na 3 konkursy.
Bon nadal widzę w apce, a kodów jeszcze nie ma emotka
Ale jeszcze w sumie nawet godzina nie minęła. Oczywiście zapomniałam wziąć paragonu XD

Ten bon nie znika z aplikacji.
Kody powinny pojawić się w ciągu kilku minut od zakupu, chyba że bierzesz jednorazowo kilkanaście sztuk do jednego wyzwania, wtedy czasami trzeba dłużej odczekać. Sprawdź w konkretnych wyzwaniach, czy masz naliczony pasek postępu - on jest widoczny od razu po poprawnym zakupie z nabitą żappką.

Nie brałam hurtowo, raczej po 1 na 2 wyzwania i podwójnie na jedno. Nie widzę nic na tych paskach, więc możliwe, że będzie cenzura emotka
Ale bon się wbił, bo byłaby większa kwota i na bank było kliknięcie aplikacji. Kiedyś po prostu brałam wyłącznie np. 2 rzeczy na konkretne wyzwanie, a teraz przy zakupach zbiorczych mi się posypało i jak na złość akurat zapomniałam o paragonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzdzownica_w_donicy

#7366945 Napisano: 21.06.2026 16:13:12 w Żabka
Darneta napisał(a):

dzdzownica_w_donicy napisał(a):

Ależ mnie ta Żabka wkurza.

Już ostatnio odpuściłam sobie konkursy i sporadycznie coś tam machnę, ale dziś poszłam do żaby wykorzystać bon za dyszkę i nakupić produktów na 3 konkursy.
Bon nadal widzę w apce, a kodów jeszcze nie ma emotka
Ale jeszcze w sumie nawet godzina nie minęła. Oczywiście zapomniałam wziąć paragonu XD

Włącz sobie opcję e-paragonów w aplikacji. Wtedy się nawet nie drukują, bierzesz rzeczy i wychodzisz. 🥰

Właśnie włączyłam, ale już po zakupach. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzdzownica_w_donicy

#7366942 Napisano: 21.06.2026 15:55:33 w Żabka
Ależ mnie ta Żabka wkurza.

Już ostatnio odpuściłam sobie konkursy i sporadycznie coś tam machnę, ale dziś poszłam do żaby wykorzystać bon za dyszkę i nakupić produktów na 3 konkursy.
Bon nadal widzę w apce, a kodów jeszcze nie ma emotka
Ale jeszcze w sumie nawet godzina nie minęła. Oczywiście zapomniałam wziąć paragonu XD Wyświetl w wątku >>
0 0

dzdzownica_w_donicy

#7349657 Napisano: 21.04.2026 11:51:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Stówka z Avanti za słodki-słony za 21 lutego  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzdzownica_w_donicy

#7348122 Napisano: 14.04.2026 16:17:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

zyciowy_przegryw napisał(a):

Mam pytanko dotyczące konkursu KitKat w Żabce. Jak intepretujecie ten fragment regulaminu:

"Uczestnik może wziąć udział w Konkursie wielokrotnie. Każdorazowo po zakupie dwóch dowolnych batonów KitKat  w sieci sklepów Żabka. Uczestnik otrzymuje unikalny kod, który uprawnia do zgłoszenia Pracy Konkursowej na Stronie Konkursowej. Jeden kod umożliwia zapisanie jednej Pracy Konkursowej. W przypadku wielokrotnego udziału, każdy nowy kod pozwala na dodanie kolejnej pracy Konkursowej, jednak na Stronie Konkursowej zapisywany i brany pod uwagę będzie wyłącznie jedna Praca Konkursowa danego Uczestnika."

Bo ja to odczytuję tak, że można wysłać dowolną ilość zgłoszeń, ale tylko pierwsze wezmą pod uwagę. Czy coś źle rozumiem?


Dziwny regulamin. Nie stwierdzili, że PIERWSZA praca bierze udział w konkursie, tylko: JEDNA. Stąd wątpliwość, która to będzie "ta jedyna"? Bo może prace się nadpisują (jak wyniki osiągnięte w konkach z grami), a organizator weźmie tu pod uwagę pracę dodaną, jako ostatnia? emotka


Dla mnie to też dziwne, więc stwierdziłam, że lepiej chyba wysłać jedną od jednego uczestnika żeby mieć pewność, że właśnie tę wezmą pod uwagę. Bo inaczej to loteria przy kilku zgłoszeniach. Faktycznie nie napisali, że pierwszą, więc równie dobrze mogą się nadpisywać.

Trochę to niejasne. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

dzdzownica_w_donicy

#7348101 Napisano: 14.04.2026 15:53:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko dotyczące konkursu KitKat w Żabce. Jak intepretujecie ten fragment regulaminu:

"Uczestnik może wziąć udział w Konkursie wielokrotnie. Każdorazowo po zakupie dwóch dowolnych batonów KitKat  w sieci sklepów Żabka. Uczestnik otrzymuje unikalny kod, który uprawnia do zgłoszenia Pracy Konkursowej na Stronie Konkursowej. Jeden kod umożliwia zapisanie jednej Pracy Konkursowej. W przypadku wielokrotnego udziału, każdy nowy kod pozwala na dodanie kolejnej pracy Konkursowej, jednak na Stronie Konkursowej zapisywany i brany pod uwagę będzie wyłącznie jedna Praca Konkursowa danego Uczestnika."

Bo ja to odczytuję tak, że można wysłać dowolną ilość zgłoszeń, ale tylko pierwsze wezmą pod uwagę. Czy coś źle rozumiem? Wyświetl w wątku >>
0 0