Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

#7138064 Napisano: 10.11.2023 13:43:08 w Czy informują/ informowali?
mandarynka16 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

czy ktoś może wie ,czy gratisobranie Kaufland ale v- etap.ktory był do 08.11.juz.informowali?? albo kiedy mniej więcej będą??? z gory dziekuje

Będą informowali w przyszłym tygodniu


dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#7138059 Napisano: 10.11.2023 13:34:29 w Czy informują/ informowali?
czy ktoś może wie ,czy gratisobranie Kaufland ale v- etap.ktory był do 08.11.juz.informowali?? albo kiedy mniej więcej będą??? z gory dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#7115761 Napisano: 10.08.2023 13:25:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

kamil17 napisał(a):

byłem w Kaufland. kod.kreskowy zrobiłem w zwykłym generatorze na kodów. Dziala na samoobsludze bez problemu. tylko wybiera sie opcje kupon podarunkowy. na paragonie.drukuje.sie kwota ile zostało na karcie. dziekuje tyle w temacie

To jeszcze jakbyś podał, z której strony generowane, bo ja zielony w takie klocki emotka


pierwszy lepszy znaleziony w necie. kreseczki.pl. wbijasz nr i robi ci kod i tyle Wyświetl w wątku >>

kamil17

#7115731 Napisano: 10.08.2023 11:59:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byłem w Kaufland. kod.kreskowy zrobiłem w zwykłym generatorze na kodów. Dziala na samoobsludze bez problemu. tylko wybiera sie opcje kupon podarunkowy. na paragonie.drukuje.sie kwota ile zostało na karcie. dziekuje tyle w temacie Wyświetl w wątku >>

kamil17

#7115661 Napisano: 10.08.2023 06:42:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
orzeszekmix napisał(a):

Aplikacja ze sklepu Play Generator kodów kreskowych jest najlepszy do szybkiego uzywania kodow przy platnosci w sklepach i jak ktos ma ich zwiekszona ilośc.
Używam ten generator od wielu lat. (Kody Kaufa tworzy sie poprzez typ kodu ITF)

zrobiłęm dwa kody jeden w normlanym generatorze gdzie wyszedł mi normlany kod kreskowy ze wszytskimi cyframi z nr karty który dostałem, i drugi w tym generatorze ITF, gdzie wyszedł mi kod bez kilku ostatnich cyfr sam nie wiem który będzie prawidłowy przetestuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#7115572 Napisano: 09.08.2023 17:04:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

kamil17 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

lolzek napisał(a):

kamil17 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Realizował już ktoś bon podarunkowy  z konkursu „Mistrz oszczędzania” w Kauflandzie ? Można nim płacić na kasie samoobsługowej ? emotka


wydaje mi sie ze tak , tam jest taka.opcja płatności karta podarunkowa. ale napisalem do nich z pytaniem. jak mi odpiszą dam ci znac

A czy wiadomo czy można płacić kilkukrotnie tym bonem? Czy na raz trzeba z zrobić zakupy za te 1000 zł?

Też napisałem pytanie do nich czy wielokrotnego użytku, ale jeszcze brak odpowiedzi, ale myślę że wielokrotny

A czy ta wygrana jest połączona z kartą Kaufland Card czy też może każdy z niej korzystać mając nr kodu??

Nie jest powiązana. Płaciłem na zwykłej kasie (m.in. za papierosy emotka ), bo na samoobsługowej nie dało się ręcznie wklepać karty.

Ok, dziękuję 🙂


odpisali mi teraz że można placic w kasach samoobslugiwych. takze sam juz nie wiem. i jest wieloktotnego uzytku

Chyba, że bez wybierania płatności, wbić jako produkt… bo jak się przejdzie do płatności, to jedyną pasującą jest karta podarunkowa… i każe zeskanować kartę… Może przez internetowy generator kodów dałoby to zrobić…


wydaje mi sie ze yen generator to super pomysł. wyprobuje jutro.i dam znac Wyświetl w wątku >>

kamil17

#7115556 Napisano: 09.08.2023 16:08:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

lolzek napisał(a):

kamil17 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Realizował już ktoś bon podarunkowy  z konkursu „Mistrz oszczędzania” w Kauflandzie ? Można nim płacić na kasie samoobsługowej ? emotka


wydaje mi sie ze tak , tam jest taka.opcja płatności karta podarunkowa. ale napisalem do nich z pytaniem. jak mi odpiszą dam ci znac

A czy wiadomo czy można płacić kilkukrotnie tym bonem? Czy na raz trzeba z zrobić zakupy za te 1000 zł?

Też napisałem pytanie do nich czy wielokrotnego użytku, ale jeszcze brak odpowiedzi, ale myślę że wielokrotny

A czy ta wygrana jest połączona z kartą Kaufland Card czy też może każdy z niej korzystać mając nr kodu??

Nie jest powiązana. Płaciłem na zwykłej kasie (m.in. za papierosy emotka ), bo na samoobsługowej nie dało się ręcznie wklepać karty.

Ok, dziękuję 🙂


odpisali mi teraz że można placic w kasach samoobslugiwych. takze sam juz nie wiem. i jest wieloktotnego uzytku Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

kamil17

#7115478 Napisano: 09.08.2023 12:35:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

Realizował już ktoś bon podarunkowy  z konkursu „Mistrz oszczędzania” w Kauflandzie ? Można nim płacić na kasie samoobsługowej ? emotka


wydaje mi sie ze tak , tam jest taka.opcja płatności karta podarunkowa. ale napisalem do nich z pytaniem. jak mi odpiszą dam ci znac Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

kamil17

#7115445 Napisano: 09.08.2023 11:27:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Czy ktoś może nie dostał karty Kaufland z Mistrza Oszczędzania (a powinien dostać)? Zastanawiam się, czy jeszcze nie wysłali wszystkich, czy moja zdolna siostra numer telefonu popierniczyła...


ja dostałem, cos mi sie wydaje ze oni je wysyłali wszystkie w jednym czasie. jesli jestes pewny że jestes na liscie zwycięzców to bedzie trzeba napisac do nich. Pamietam ze przy rejestracji było napisane zeby sie upewnic czy się wpisało prawidłowy nr tel. Wyświetl w wątku >>

kamil17

#7114983 Napisano: 07.08.2023 14:16:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaufland mistrz oszczedzania są juz wyniki na stronie ale jeszcze zadnego info nie dostalem ktos cos?? Wyświetl w wątku >>

kamil17

#7112665 Napisano: 30.07.2023 08:09:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
słuchajcie nie żebym był zazdrosny ale może mi ktoś wytłumaczyć . Listę zwycięzców loteri familijne 
https://familijne.pl/winners
gdzie co chwila wygrywa Karina G, Damian S, Agata S z Kalisza  pierdyliad wygranych , nr paragonów idą  nieraz jeden po drugim tak jakby nie robili nic tylko kasowali na jakiejs kasie na okrągło tylko te wafle. To jakiś wAŁ? Czy ludzie naprawdę tyle kupują ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#7108106 Napisano: 12.07.2023 20:50:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Orbit jeszcze leci czy już koniec ?


wysyłają cos znowu, ale sam nie wiem czy to ciąg dalszy czy pomyłka jakaś.... ja doatalem info o gumach 18.01 i teraz kolejny email ze gumy Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#7108098 Napisano: 12.07.2023 20:44:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
agaolech89 napisał(a):

Kolejne gumy orbit na ten sam email


to samo ,.dziwne Wyświetl w wątku >>
1 pmww 0

kamil17

#7108066 Napisano: 12.07.2023 20:01:48 w moje dzisiejsze wygrane :)

kamil17

#7107792 Napisano: 12.07.2023 09:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Misiek89 napisał(a):

Owocowa Loteria Orbit za pierwszy tydzień ma czas do dziś na poinformowanie zwycięzców ? emotka


moim zdaniem tak, narazie cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#7107561 Napisano: 11.07.2023 11:45:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy tylko ja jestem taka pechowa i nie dostałam 100 zl z Kaktusa? Maila o wygranej dostalam 14 czerwca,tego samego dnia odesłałam formularz laureata. Pisalam do nich maila,ale nie raczyli odpisać


też nie dostalem.przelewu

Ostateczny termin wydania Nagród w Loterii upływa z dniem 17 sierpnia 2023 
wiec pewnie tego się trzymaja jak cos

ale jest też zapis do 4 tygodni

no i te 4 tygodnie już minęły?
no wlasnie od 14 czerwca mija jutro . wiele razy nagrody były po terminie. ostatnio smolar i koszulki tiger oraz keng piwa

O Biedronce piszecie ?
Do mnie dotarł


tak o biedronce Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#7107548 Napisano: 11.07.2023 11:07:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy tylko ja jestem taka pechowa i nie dostałam 100 zl z Kaktusa? Maila o wygranej dostalam 14 czerwca,tego samego dnia odesłałam formularz laureata. Pisalam do nich maila,ale nie raczyli odpisać


też nie dostalem.przelewu

Ostateczny termin wydania Nagród w Loterii upływa z dniem 17 sierpnia 2023 
wiec pewnie tego się trzymaja jak cos

ale jest też zapis do 4 tygodni Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#7107544 Napisano: 11.07.2023 10:57:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

kamil17 napisał(a):

wiecie że w regulaminie loteri gum orbit jest zapis ze jeden uczestnik podczas trwania loteri może wygrać tylko jedną nagrode?? w sensie ze jak wygra zestaw gum to do konca loteri nie ma już szans na wylosowanie vouchera. wydawalo mi sie to dziwne napisałem do organizatora i dzisiaj mi to potwierdził !!!! bez sensu całkiem

Tak, już była dyskusja na ten temat. I na dodatek można wysłać tylko 10 zgłoszeń. Może próbują walczyć z hurtownikami, ale nie tędy droga emotka


przepraszam, umknelo mi to Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#7107534 Napisano: 11.07.2023 10:48:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy tylko ja jestem taka pechowa i nie dostałam 100 zl z Kaktusa? Maila o wygranej dostalam 14 czerwca,tego samego dnia odesłałam formularz laureata. Pisalam do nich maila,ale nie raczyli odpisać


też nie dostalem.przelewu Wyświetl w wątku >>

kamil17

#7107532 Napisano: 11.07.2023 10:41:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiecie że w regulaminie loteri gum orbit jest zapis ze jeden uczestnik podczas trwania loteri może wygrać tylko jedną nagrode?? w sensie ze jak wygra zestaw gum to do konca loteri nie ma już szans na wylosowanie vouchera. wydawalo mi sie to dziwne napisałem do organizatora i dzisiaj mi to potwierdził !!!! bez sensu całkiem Wyświetl w wątku >>
0 0