Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

#821805 Napisano: 07.06.2007 12:13:41 w poszukiwany, poszukiwana!!!
poszukuje osób które brały iudział w konkursie onetu i PLAY na startery po 30zł . i nadal ich nie otrzymały tak jak ja !!:(:( prosze o kontakt na PWPW, lub o pomoc w podaniu e-maila pod który można składać reklamacje do nich

dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#817727 Napisano: 04.06.2007 04:52:35 w GRATISY
kasioolka napisał(a):

u mnie również torebki od jana i naklejki z shella emotka

mam prosbe czy ktos pomógłby mi wypelnic ten formularz na naklejki z Shella?? PW Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#817529 Napisano: 04.06.2007 02:49:03 w Pomocy!!!!
Cytat aka:
Servier - Wygraj z cukrzycą!

http://www.nazdro......)onkurs&id=12
chyba wygrałem tutaj,ale niech ktos mi powie na Pw co było do wygrania zegary?? i czy oni wysyłają jakies e-maile?? bo nie dostałem!



Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#788793 Napisano: 20.05.2007 12:17:19 w PODZIĘKOWANIA
podziękowania dla toka za CLaudię jesteś super:):):) emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787468 Napisano: 19.05.2007 06:25:20 w Allegro.pl - bez linków
artleks napisał(a):

kamil17 napisał(a):

artleks napisał(a):

kamil17 napisał(a):

czyli najlepiej szpredawac znajomym czyli na tkzw lewo, problem z tym ze nie wszyscy znajomi chcą kupowac:(,albo chcą to za darmo

rozwiazanie jest proste ale na forum nie moge powiedziec bo to naginanie przepisow

to napisz mi na Pw prosze

kazdy kto troche sprzedaje wie jak to sie robi - to prosty a nawet bardzo prosty mechanizm - ty tez wiesz o co chodzi - ja nie pisze bo nie chce podpasc allegro, ktore traci zyski i us emotka

jeśli ktos domysla sie o co chodzi artleksowi to prosze o info naPw bo ja nie jarze:):( emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787462 Napisano: 19.05.2007 06:23:42 w Allegro.pl - bez linków
artleks napisał(a):

kamil17 napisał(a):

artleks napisał(a):

kamil17 napisał(a):

czyli najlepiej szpredawac znajomym czyli na tkzw lewo, problem z tym ze nie wszyscy znajomi chcą kupowac:(,albo chcą to za darmo

rozwiazanie jest proste ale na forum nie moge powiedziec bo to naginanie przepisow

to napisz mi na Pw prosze

kazdy kto troche sprzedaje wie jak to sie robi - to prosty a nawet bardzo prosty mechanizm - ty tez wiesz o co chodzi - ja nie pisze bo nie chce podpasc allegro, ktore traci zyski i us emotka

kurcze wiecie co ciągle sobie mówie ze wezmę sie w garsc i bede robił wszystko na przekór problemom ,ale cięzko jest Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787450 Napisano: 19.05.2007 06:17:49 w Allegro.pl - bez linków
artleks napisał(a):

kamil17 napisał(a):

czyli najlepiej szpredawac znajomym czyli na tkzw lewo, problem z tym ze nie wszyscy znajomi chcą kupowac:(,albo chcą to za darmo

rozwiazanie jest proste ale na forum nie moge powiedziec bo to naginanie przepisow

to napisz mi na Pw prosze Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787442 Napisano: 19.05.2007 06:14:45 w Allegro.pl - bez linków
czyli najlepiej szpredawac znajomym czyli na tkzw lewo, problem z tym ze nie wszyscy znajomi chcą kupowac:(,albo chcą to za darmo Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787428 Napisano: 19.05.2007 06:08:53 w Allegro.pl - bez linków
wiecie co mnie najbardziej wkurza w tym kraju ??? od podatku podatek od tego podatku jeszce jeden podatek a od tego prowizja a od prowizji podatek ŻAŁOSNE!!!! emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787367 Napisano: 19.05.2007 05:45:16 w Allegro.pl - bez linków
adamadam napisał(a):

melisa napisał(a):

Potwierdzam, schodzi, bo sama sprzedawałam blender, bez gwarancji taniej. Musisz tylko dodać, że jest wygrany w konkursie dlatego nie ma gwarancji, ale np. Winiary dają gw.

Jeśli chodzi o pakowanie to tak jak napisał drzemek, lepiej sprawdzić zawartość paczki, ale po włożeniu wszystkich elementów do pudełka np. Braun czy innego można włożyć w karton, w którym dostałeś od organizatora, tój adres na tym pudełku może zostać jeśli jesteś nadawcą, ale adres poprzedniego nadawcy lepiej zakleić taśmą, bo poczta może się pogubić co do kogo wysłać. emotka



jak wysyła sie paczke

to nie opisuje sie jej jak kiedys po paczce

poczta np daje taki druczek - wypelnia sie go

i zanosi razem z paczka

pani z okienka go przylepia i dostaje sie jedna z kopii tego druczku

-------------
aha czyli mam tylko zapakowac i nic nie pisac poo tym tak??ani nadawcy ani adresata???

Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787362 Napisano: 19.05.2007 05:44:07 w Allegro.pl - bez linków
alle02 napisał(a):

ja polecam mBank!!bardzo wielu ludzi z allegro tam ma

ale tam jest chyba małe oprocentoanie?? 0,55??? a w ing na oszczędnosciowym jest 3,25 % w Polbanku 4,25% Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787344 Napisano: 19.05.2007 05:36:19 w Allegro.pl - bez linków
adamadam napisał(a):

kamil17 napisał(a):

seta napisał(a):

gdzie nejlepiej zalozyc konto w banku zeby szybko mozna bylo przelewac przez internet kase. Chce zeby tranzakcje na allegro przebiegaly szybko i prosto, ale zeby takze bank byl dobry. macie jakies wlasne sugestie?

u mnie znajomi bardza chwalą ING BANK lub POLBANK! napewno nie polecam BPH !!!


ja tez moge polecic ING Bank Śląski - w tym zakresie

no to jest nas dwóch emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787328 Napisano: 19.05.2007 05:30:40 w Allegro.pl - bez linków
agusiac87 napisał(a):

no właśnie artleks moze nam to wyjasnisz?? emotka pewnie trzeba płacić ale zdaje mi się że od określonej kwoty ale nie mam pojęcia jakiej emotka emotka

no kurcze włansie nie chce jeszce mojej rodziny z torbami puścić przez moje allegro ),chociaz tez wydaje mi sie ze od okreslonej kwoty Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787275 Napisano: 19.05.2007 05:05:44 w Allegro.pl - bez linków
a słuchajcie od sprzedanych rzeczy takich oczywiscie mniejszych nie trzeba sie rozliczasc z urzedem skarbowym??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787273 Napisano: 19.05.2007 05:05:13 w Allegro.pl - bez linków
seta napisał(a):

gdzie nejlepiej zalozyc konto w banku zeby szybko mozna bylo przelewac przez internet kase. Chce zeby tranzakcje na allegro przebiegaly szybko i prosto, ale zeby takze bank byl dobry. macie jakies wlasne sugestie?

u mnie znajomi bardza chwalą ING BANK lub POLBANK! napewno nie polecam BPH !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787252 Napisano: 19.05.2007 04:44:07 w Allegro.pl - bez linków
agusiac87 napisał(a):

kamil17
Ad.1 możesz pwotórnie wystawić przedmiot a czy można przedłużyc aukcje to nie wiem bo też jestem początkują w tych sprawach emotka

Ad.2 Jezeli wsyatwiasz KUP TERAZ to pierwsza osoba która Ci się zgłosi to jej sprzedajesz - jak wysatwiasz KUp teraz to an takiej zasadzie jak w sklepie-idziesz po towar decydujesz się na jego zakup no i mykasz do kasy emotka
A co do tych 5 osób to pewnie ten ktoś kto wystaw,ił na KUP TERAZ ma więcej przedmiotów do zaoferowania - na przykład mogł wysatwic naraz 10 sztuk

ad.3 w momencie zakończenia aukcji dosstajesz z Allegro maila i druga strona też dostaje maila wraz z Twoimi danym osobowymi emotka Wysyłasz paczke dopiero wtedy jak Ci ktoś przeleje na konto daną kwotę - będziesz wiedział od kogo wpłynęły pieniądze ale mozesz też zawsze pwoiedziec kupującemu żeby zatytułował przelew na przyład blender winiary emotka

dzięki jesteś super , bardzo wyczerpująco mi to wytłumaczyłaś o to mi chodziło emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787237 Napisano: 19.05.2007 04:22:11 w Allegro.pl - bez linków
a [powiedzcie mi jeszce
1) co sie stanie jeśli danego przedmiotu nikt nie kupi?? można go wystawić powtórnie albo przedłużyć aukcje???

2) widziałem nieraz że osoba wystawiająca przedmiot daje oferte np . 100zł kup teraz i tam 5 osób sie zgłasza i jest w stabie tyle zapłacić to co mam sobie wybrać której osobie chce sprzedac??

3)czy jeśli ktos zechce kupic mój przedmiot to dostane na moją poczte e-maila z jego danymi??? i wtedy mam czekac az on mi wpolaci kase na konto i wyslac?? i czy będe wiedział od kogo wplynely te pieniadze na moje konto??? on musi podac swoj nick na przekazie tak??

sorki że aż tyle pytań jesli ktos mi odpowie bede wdzieczny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787050 Napisano: 19.05.2007 02:15:53 w Allegro.pl - bez linków
drzemek napisał(a):

kamil17 napisał(a):

a mam do was takie pytanko. Również zamierzam założyć konto na allegro , i prosze mi powiedziec czy jak cos wygram w konkursie np. blender i przyujdzie do mnie w kartonie z firmy philips+ dodatkowo w kartonie tym takim szarym wysyłkowym , to moge potem tylko napisac na tym kartonie pisakiem nadawce i adresata i wysłać czy poczta mi tego nie przyjmie??? jak wygląda sprawa pakowania?? pytam ponieważ jestem chłopakiem i nie umiem i nie cierpie nic pakowac emotka prosze o info na PW życzliwych

lepiej zapakować od nowa emotka
zawsze sprawdż co dostajesz, bo nieraz może być pomyłka w wysyłce nagrody i możesz mieć potem kłopoty na allegro.
Poza tym musisz sprawdzić czy jest gwarancja itp., jakie akcesoria. Zleć pakowanie innej osobie emotka

no a np. chce sprzedac blender który wygrałem z winiary ale niestety nie ma gwarncji to też da sie sprzedac najwyżej troche taniej?? czy wogóle nikt tego nie kupi?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#787043 Napisano: 19.05.2007 02:06:37 w Allegro.pl - bez linków
a mam do was takie pytanko. Również zamierzam założyć konto na allegro , i prosze mi powiedziec czy jak cos wygram w konkursie np. blender i przyujdzie do mnie w kartonie z firmy philips+ dodatkowo w kartonie tym takim szarym wysyłkowym , to moge potem tylko napisac na tym kartonie pisakiem nadawce i adresata i wysłać czy poczta mi tego nie przyjmie??? jak wygląda sprawa pakowania?? pytam ponieważ jestem chłopakiem i nie umiem i nie cierpie nic pakowac emotka prosze o info na PW życzliwych Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#767877 Napisano: 14.05.2007 11:31:33 w Wpisujcie Miasta
KRAKÓW emotka - Małopolska Wyświetl w wątku >>
0 0