Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

#6358068 Napisano: 19.05.2017 19:49:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
w tym roku na tyle zgłoszeń , jedno wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6358054 Napisano: 19.05.2017 18:12:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

kamil17 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

kamil17 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

kamil17 napisał(a):

czy dobrze rozumiem że w tej loterii Lay's która startuje koło 5 czerwca nie musze zachowac żadnego opakowania ani paragonu ??

nie, wystraczy ten kod z wnetrza opakowania.
Ale pytanie moje jakie to sa te paczki promocyjne? Te letnie/nowe smaki? Czy znowu jakas nowa banderola?

dzięki, ja kupowałem takie małe opakowania (nowe smaki) 40g. i  na dole było "poznaj smak z lay's" kompletnie nie wiem jak oznaczone są inne. . . .

a jest opcja zebys wrzucil foto/skan paczki? I gdzie dorwales te paczki (bo jak w zabce, to można dwie pieczenie na jednym ogniu upiec:P )

te limitowane edycje sa zawsze w duzych paczkach.  :P

tak w dużych >>?? to ciekawe 


to dobrze że małe też zrobili. Dla mnie lepiej bo nie jadamy chipsów emotka

dokładnie , nad tym samym pomyslałem jak je brałem, że przynajmniej nasze zdrowie nie ucierpi tak bardzo na tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6358051 Napisano: 19.05.2017 18:10:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

kamil17 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

kamil17 napisał(a):

czy dobrze rozumiem że w tej loterii Lay\'s która startuje koło 5 czerwca nie musze zachowac żadnego opakowania ani paragonu ??

nie, wystraczy ten kod z wnetrza opakowania.
Ale pytanie moje jakie to sa te paczki promocyjne? Te letnie/nowe smaki? Czy znowu jakas nowa banderola?

dzięki, ja kupowałem takie małe opakowania (nowe smaki) 40g. i  na dole było \"poznaj smak z lay\'s\" kompletnie nie wiem jak oznaczone są inne. . . .

a jest opcja zebys wrzucil foto/skan paczki? I gdzie dorwales te paczki (bo jak w zabce, to można dwie pieczenie na jednym ogniu upiec:P )

kupiłem je w \"Jubilacie\" ale to sieć sklepów w Krakowie.//jak są w Kraku to i w innych miastach się je dorwie..... Wyświetl w wątku >>
1 madzia1-s 0

kamil17

#6358050 Napisano: 19.05.2017 18:09:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

kamil17 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

kamil17 napisał(a):

czy dobrze rozumiem że w tej loterii Lay's która startuje koło 5 czerwca nie musze zachowac żadnego opakowania ani paragonu ??

nie, wystraczy ten kod z wnetrza opakowania.
Ale pytanie moje jakie to sa te paczki promocyjne? Te letnie/nowe smaki? Czy znowu jakas nowa banderola?

dzięki, ja kupowałem takie małe opakowania (nowe smaki) 40g. i  na dole było "poznaj smak z lay's" kompletnie nie wiem jak oznaczone są inne. . . .

a jest opcja zebys wrzucil foto/skan paczki? I gdzie dorwales te paczki (bo jak w zabce, to można dwie pieczenie na jednym ogniu upiec:P )

te limitowane edycje sa zawsze w duzych paczkach.  :P

tak w dużych >>?? to ciekawe  Wyświetl w wątku >>
1 madzia1-s 0

kamil17

#6358041 Napisano: 19.05.2017 17:48:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

kamil17 napisał(a):

czy dobrze rozumiem że w tej loterii Lay's która startuje koło 5 czerwca nie musze zachowac żadnego opakowania ani paragonu ??

nie, wystraczy ten kod z wnetrza opakowania.
Ale pytanie moje jakie to sa te paczki promocyjne? Te letnie/nowe smaki? Czy znowu jakas nowa banderola?

dzięki, ja kupowałem takie małe opakowania (nowe smaki) 40g. i  na dole było "poznaj smak z lay's" kompletnie nie wiem jak oznaczone są inne. . . . Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6358022 Napisano: 19.05.2017 17:02:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy dobrze rozumiem że w tej loterii Lay's która startuje koło 5 czerwca nie musze zachowac żadnego opakowania ani paragonu ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6358017 Napisano: 19.05.2017 16:57:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

kamil17

#6355704 Napisano: 13.05.2017 09:10:27 w SZUKAM....
Szukam osoby która korzystała (z kartą "skarbonka" ) z rabatu 10% na całe zakupy w Auchan. To było ostatnio jakoś 4-5 maja. Pytanie brzmi czy ta kwota na karcie którą uzyskaliśmy jest ważna do stycznia 2018 ???, bo niby tak mi wyszło na wydruku z kasy. Ale pamiętam jak czytałem regulamin tej akcji to w reg. było że tą kwotę trzeba wykorzystać do któregoś maja 2017 r. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6354748 Napisano: 10.05.2017 18:04:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mysz-s napisał(a):

ivanotta napisał(a):

komuś otwiera się regulamin nestle loterii? u mnie error

u mnie tez nie otwiera sie 

u mnie teraz nie, ale koło 16 czytałem cały i działał . . .  Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6354717 Napisano: 10.05.2017 16:41:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a powiedzcie mi co w takiej sytuacji jak: 
dzwonią do mnie np. z mlekovity że wygrałem lunchbox+ bidon , ale ja nie mam ochoty im odsyłać żadnego paragonu bo po prostu ta nagroda mi się nie podoba i wiem że ją wyrzucę. Czy w takim wypadku już mnie skreślają z dalszych nagród głównych ?? Czy mam jeszcze szanse ??, ktoś miał taki przypadek w innej loterii ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6351479 Napisano: 28.04.2017 19:38:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kupiłem w Auchan jogurty pitne Mlekovity i jest opis na paragonie "Jogurt polski owoce" czy myślicie że mi to uznają ?? mają taki punkt w regulaminie :

"zawiera nazwę (rodzaj) towaru, tj. słowo lub skrót pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczył Produktu/ów, bądź też widnieje nanim inne oznaczenie pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczy Produktu/ów. Jeśli na paragonie fi skalnym nie widnieje słowo
lub skrót pozwalające stwierdzić zakup Produktów Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w Sklepie, iż paragon fi skalny potwierdza
zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka Sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu);"

ale w sumie "jogurt polski" nazywa tylko mlekovita, kody kreskowe mam więc chyba nie będzie problemu . . ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6346782 Napisano: 14.04.2017 20:45:12 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Leclerca nie mam w Kraku, Gamy nie kojarzę, ale Kaufland jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6346760 Napisano: 14.04.2017 19:41:52 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
gdzie można kupic ten Energetyk XL do loterii ?? jaka sieć ???
i drugie pytanko w jakiej sieci dostanę (większość ) produktów na loterie Mlekovity??? tak żeby na paragonie była info o tym że to mlekovita ??? Ostatnio byłem w Tesco nakupowałem serków wiejskich nie dość że były wstrętne to jeszcze na paragonie było napisane "SAer Wie 150g" a już nie chciało mi się biegać do informacji po pieczątki .. .  Wyświetl w wątku >>
0 1 Prad

kamil17

#6337336 Napisano: 23.03.2017 18:06:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
na stronce konka C4 Wedel- od serca zaczynają się pojawiać wyniki .... Chyba bardziej to niż nic nie wygrałem bardziej mnie wnerwia to że tak mało osób z forum wygrało ( a przynajmniej się chwaliło) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6337243 Napisano: 23.03.2017 15:32:50 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

foton napisał(a):

Czy dzwonili już z Wedla C4 ?

Podejrzane to trochę? Nikt się nie pochwalił nawet 1 z 200 bonów? Albedo coś knuje? emotka

O TYM SAMYM PISZE JUŻ OD KILKU DNI .... dziwna sprawa Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6336892 Napisano: 22.03.2017 22:42:07 w Czy informują/ informowali?
kalka napisał(a):

witegz napisał(a):

Wedel Carrefour ktoś coś wie? Nikt nawet bonem się nie pochwalił?


Teoretycznie mają czas na poinformowanie do dzisiaj  emotka

dramat po prostu , jakoś nie chce mi się w to wierzyć że aż taka konkurencja była, ciekawy jestem jakie wyniki zamieszczą na stronie. . . o ile w ogóle coś tam dadzą. Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6336815 Napisano: 22.03.2017 20:37:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1Mamcia napisał(a):

kamil17 napisał(a):

kalka napisał(a):

minionek napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie brania udziału w konkursach organizowanych przez Albedo Marketing sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu ? Czy oni zawsze tak olewają kwestie ogłaszania wyników czy publikowania dodanych zdjęć? Konkurs Zaprojektujetykiete mam wrażenie,że jest jakąś ściemą.... Nie trzymają się regulaminu, nie odpowiadają nawet na zadane pytania przez formularz  emotka emotka  Ktoś z forumowiczów bierze w nim udział? Wygraliście już coś? Cokolwiek? 

Moje osobiste odczucia i opinie o Albedo Marketing są negatywne pod wieloma względami   emotka  
Często moje wygrane są wprost proporcjonalne do ilości wysłanych zgłoszeń  i nie mają wiele wspólnego z kreatywnością i oryginalnością emotka  

No tak Albedo organizował w C4 Wedel teraz nic dziwnego że tak mało osób chwali się wygranymi ..... emotka

Jak widzę konkurs organizowany przez Albedo to omijam szerokim łukiem... Jak tylko są jakieś lepsze nagrody to od razu mają zapis w regulaminie że nagrody przechodzą na rzecz organizatora...

dobrze wiedzieć też będe omijał Albedo ... Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6336692 Napisano: 22.03.2017 16:17:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

minionek napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie brania udziału w konkursach organizowanych przez Albedo Marketing sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu ? Czy oni zawsze tak olewają kwestie ogłaszania wyników czy publikowania dodanych zdjęć? Konkurs Zaprojektujetykiete mam wrażenie,że jest jakąś ściemą.... Nie trzymają się regulaminu, nie odpowiadają nawet na zadane pytania przez formularz  emotka emotka  Ktoś z forumowiczów bierze w nim udział? Wygraliście już coś? Cokolwiek? 

Moje osobiste odczucia i opinie o Albedo Marketing są negatywne pod wieloma względami   emotka  
Często moje wygrane są wprost proporcjonalne do ilości wysłanych zgłoszeń  i nie mają wiele wspólnego z kreatywnością i oryginalnością emotka  

No tak Albedo organizował w C4 Wedel teraz nic dziwnego że tak mało osób chwali się wygranymi .....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#6336062 Napisano: 21.03.2017 17:07:40 w Czy informują/ informowali?
kalka napisał(a):

kamil17 napisał(a):

kalka napisał(a):

Kamil, z ostatniego etapy ktoś się chwalił nagrodami na forum? emotka  

jeśli chodzi o wycieczki i spa to nic.... jeśli chodzi o bony to dwa wpisy gdzieś widziałem tutaj ale nie mam pojęcia z których etapów  emotka

14 marca był wpis z 1 etapu:  wedel dzwoni z wczorajszego losowania 
z drugiego NIC na forum nie znalzałam, ale oczywiście nic to nie znaczy  emotka
Możliwe, że już po ptokach  emotka

dziwne to... na tyle nagród 1,2 osoby??? aż taka konkurencja była ???? Przytyłem przez ten głupi Wedel 3 kg tylko emotka  Po za tym nie wiem czy też to zauważyliście , ale ich słodycze teraz to dno, kilo mułu i wodorosty. Normalnie dramat jak można było spie**ić tak tyle pysznych kiedyś produktów , trochę jadłem, część wyrzuciłem. Już Wawel moim zdaniem 100 razy lepszy jest! emotka Nigdy nie kupię nic z Wedla już (chyba że będzie konkurs) emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

kamil17

#6335879 Napisano: 21.03.2017 12:17:41 w Czy informują/ informowali?
kalka napisał(a):

Kamil, z ostatniego etapy ktoś się chwalił nagrodami na forum? emotka  

jeśli chodzi o wycieczki i spa to nic.... jeśli chodzi o bony to dwa wpisy gdzieś widziałem tutaj ale nie mam pojęcia z których etapów  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0