Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emanuela24

emanuela24

#7054255 Napisano: 18.10.2022 16:57:14 w Smolar
 Majkii napisał(a):

Przecież dodanie konkursów jest chyba dobrowolne? Nikt nikogo nie zmusza każdy dodaje chyba jak mu się chce? 

No niestety czas rzucić pracę, biegać po sklepach i szybko dla darog dodawać, bo inaczej foch  emotka Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#7054253 Napisano: 18.10.2022 16:51:45 w Smolar
darog napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

darog napisał(a):

emanuela24 skoro wiedziałaś o loterii i widziałaś "plakaty w sklepach"
- dlaczego nie podałaś tego info na forum? Codziennie ja i inni współpracownicy jesteśmy w różnych sklepach spożywczych: dużych i małych a jakoś "plakatu" nie widzieliśmy...

Zanim dotarłam do kompa już konkurs był dodany do bazy na ekonkach  emotka  do zapowiedzi nie mam dostępu. Ot cała filozofia.


tak? ale loteria była dodana DZIŚ, a trwa od wczoraj...i o tym jest temat...
skoro piszesz-że "widziałaś plakaty" -ale do "zapowiedzi nie masz dostępu" 

---aaa w jakich sklepach były te plakaty? emotka

- nie posiadasz tel by fotke strzelić? 
- piszesz że "do zapowiedzi" nie masz dostępu - czyli widziałaś plakaty przed 17.10.2022.../ uważasz że nie można dodać do bazy PRZED rozpoczeciem konkursu/loterii? 
- a info można podać w innym wątku  emotka  dyskusje o konkursach, o agencjach reklamowych (dlaczego nie podaje regulaminu na stronie a plakaty wiszą) wątek "szukam" - dot "widziałam plakat, ale regulaminu nie widzę"...etc...

Plakat w Carrefour zobaczyłam o 12 dnia wczorajszego, do domu dotarłam po 22 (kompa mam w domu). Ja Ci się mam tłumaczyć? Za kogo Ty się masz? emotka  Gdybym miała dostęp do zapowiedzi wrzuciłabym info i tyle.  Ale zaraz, zaraz skoro Ty i współpracownicy tak czesto jesteście w sklepach to dlaczego nie dodałeś do bazy żadnego promocyjnego konkursu??? Same lokalne badziewia wrzucasz... emotka Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#7054252 Napisano: 18.10.2022 16:47:50 w Smolar
cb656 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

darog napisał(a):

emanuela24 skoro wiedziałaś o loterii i widziałaś "plakaty w sklepach"
- dlaczego nie podałaś tego info na forum? Codziennie ja i inni współpracownicy jesteśmy w różnych sklepach spożywczych: dużych i małych a jakoś "plakatu" nie widzieliśmy...

Zanim dotarłam do kompa już konkurs był dodany do bazy na ekonkach  emotka  do zapowiedzi nie mam dostępu. Ot cała filozofia.

Ty już lepiej zamilknij, bo na horyzoncie lincz bardzo wyraźny emotka

Hm, tylko darog, co ja mam powiedzieć, kiedy znajduję konkurs dajmy na to na Facebooku, od kilku dni wiszące dumnie wpisy konkursowe od konkursowiczów-weteranów, znanych i szanowanych, a kiedy szukam konkursu w bazie, to ni chu-chu, zero wzmianki?! Też domagać się od nich ekwiwalentu za nieprzekazanie innym informacji w porę?! emotka
emotka

Jak dla mnie to może się pienić, linczować i nóżką tupać  emotka  może nawet do smolara napisać że wygrałam 1 nagrodę, wysyłając łacznie 5 zgłoszeń (koleżanka wysłała 3 i wygrała 0) emotka  Niech się skarży nawet do prezydenta  emotka  Nie ja jedna o tym wiedziałam, skoro więcej nie ugrałam.emotka  Tyle że inni nie wyprowadzają go z błędu i spokojnie czytają z popcornem w ręce emotka  Pozostanę tym kozłem ofiarnym emotka Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#7054239 Napisano: 18.10.2022 16:25:47 w Smolar
darog napisał(a):

emanuela24 skoro wiedziałaś o loterii i widziałaś "plakaty w sklepach"
- dlaczego nie podałaś tego info na forum? Codziennie ja i inni współpracownicy jesteśmy w różnych sklepach spożywczych: dużych i małych a jakoś "plakatu" nie widzieliśmy...

Zanim dotarłam do kompa już konkurs był dodany do bazy na ekonkach  emotka  do zapowiedzi nie mam dostępu. Ot cała filozofia. Wyświetl w wątku >>
2 cb656, faworek 0

emanuela24

#7054236 Napisano: 18.10.2022 16:18:03 w Smolar
cb656 napisał(a):

notta napisał(a):

Info było w gazetkach promo


emanuela24 napisał(a):

Pewnie wsadzę kij w mrowisko ale... Plakaty były w sklepach  emotka

emotka emotka emotka emotka No i wyjaśniła się straszliwa "zagadka", kto mógł grać... emotka emotka emotka

emotka  zawsze zadziwia mnie to bicie piany innych użytkowników, jakby te nagrody tylko IM się należały. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

emanuela24

#7054234 Napisano: 18.10.2022 16:16:54 w Smolar
darog napisał(a):

Majkii napisał(a):

Ale to przecież jest tak że nawet jakby wczoraj nikt nie grał to pula nie wygranych zgłoszeń przechodzi dalej, tak samo w ich innych loteriach np. loteria hit albo zozole to jeśli ktoś nie trafi w danej godzinie to w następnej są do wygrania 2 nagrody.


chodzi o troche inną kase..nie 20zł z Zozoli i nie 100zł z hita...
- nikt nie ma też pewności-czy pierwsze zgłoszenie było PO oficjalnym info o loterii, czy 8x500zł dostali ci "co wiedzieli kanałem"

Jeśli wizyta w sklepie to kanał, to tak wygrała ta z kanału  emotka  i uwierz sama nie grała. 500 nie leżały i nie czekały, wieksza ilość konkursowiczy była w sklepie i grała. Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#7054228 Napisano: 18.10.2022 16:07:22 w Smolar
darog napisał(a):

Czyli co? ZA WCZORAJ to króliki Smolara sami wysyłali zgłoszenia?
Skoro info o loterii w którym można wygrać 8x 500zł dziennie jest dziś a loteria od wczoraj.../

Pewnie wsadzę kij w mrowisko ale... Plakaty były w sklepach  emotka Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6876309 Napisano: 16.08.2022 10:16:45 w PODZIĘKOWANIA
@sylwiabe
Super pozytywna osoba. Bardzo pomocna. Dziękuję bardzo  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6875763 Napisano: 12.08.2022 09:59:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ziaja nic, haribo nic, whiskas nic 🤷 miałam więcej czasu żeby pograć,powysyłać- a tu pustki 😞 Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6868933 Napisano: 07.07.2022 19:56:48 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Ale jest też opcja np wpłaty na rzecz syna naszej forumowiczki Kasi-Bartusia Ch  Pieniądze przydadzą się mu na rehabilitacje, bo niedawno przeszedł operacje wycięcia guza mózgu.

Tak. Tam przyda się każdy grosz. Bartuś wkrótce będzie miał kolejną operacje. 
Wstrząsająca historia  emotka   Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6868379 Napisano: 05.07.2022 15:55:44 w Żegnamy zmarłych
Mariolka, tak mi przykro, będę tęsknić  emotka   Wyświetl w wątku >>
[*] 0

emanuela24

#6865546 Napisano: 20.06.2022 10:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

fantagiro napisał(a):

Dalej kody na maka nie wchodzą z coli?

Nieemotka

Już można wbijać  emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

emanuela24

#6862951 Napisano: 03.06.2022 09:59:47 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Mcdonald wstrzymali realizację voucherów z kodów Coca-Coli z loterii urodzinowej.Bo podobno ludzie oszukiwali i w ten sposób ukarali też uczciwych.Podali maila do kontaktu zaraz napiszę bo serio się wkurzyłam.31 maja to zablokowali..............

Ale jak to wstrzymali? Nie można wymienić wymienionego już  z nakrętek i posiadanego kodu na Big Maca? Ciekawe kiedy odblokują.....


Lub inna korzystną emotka  ja nie chce innej emotka  ciekawe kiedy poinformują co wymyślili. Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6858604 Napisano: 10.05.2022 17:45:37 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Czy ktoś z forumowiczów był w Chorwacji samochodem? Nie ukrywam, że ta trasa km 1500 mnie przerażaemotka  - i jak ogólnie wrażenia z pobytu tam? , a może ktoś ma fajną, sprawdzoną miejscówkę? ( przy plaży, z basenem...)))

Ja byłam w 2017  emotka  polecam grupe na fejsie Chorwacja - podróże (Cronomania). Tam znajdziesz duzo wskazówek.

jestem na grupię i czytam, a Tobie jak się podobało? W jakiej miejscowści byłaś?

Noclegi- Karlobag, Sukosan. Byliśmy w małych cichych miejscowościach by wypocząć, bez tłumów,wrzasków i pisków. Na zwiedzanie i w tłumy ludzi jezdziliśmy do Zadaru. Pogoda super, ludzie przesympatyczni, plaże czyste i co dla nas ważne z małą ilością osób  emotka  Jednego tylko dnia podjechaliśmy do miejscowości oddalonej o jakies 20 kilometrów- to luuuudzi- wciśnięcie się w ten tłum graniczyło z cudem (udało nam się usiąść tak że nogi mieliśmy w wodzie)  emotka z migreną wróciłam emotka  byliśmy w szczycie sezonu. Ogólnie polecam i jeszcze tam wrócę ale zapewne pojadę do Sukosanu - lubimy ciszę, spokój i pól pięknej plaży dla siebie  emotka  My mieszkamy w  Starogardzie Gdańskim. Trasa super, ale my następnym razem zrobimy sobie nocleg gdzieś przy granicy. Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6858572 Napisano: 10.05.2022 16:39:25 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

Czy ktoś z forumowiczów był w Chorwacji samochodem? Nie ukrywam, że ta trasa km 1500 mnie przerażaemotka  - i jak ogólnie wrażenia z pobytu tam? , a może ktoś ma fajną, sprawdzoną miejscówkę? ( przy plaży, z basenem...)))

Ja byłam w 2017  emotka  polecam grupe na fejsie Chorwacja - podróże (Cronomania). Tam znajdziesz duzo wskazówek. Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

emanuela24

#6840408 Napisano: 26.01.2022 10:12:15 w Wkurza mnie...
A ja chciałam wrócić do mojej wypowiedzi odnosnie zdalnych i kwarantanny. Właśnie się dowiedziałam że syn ma podwójna kwarantanne emotka  to już jaja są emotka  Na szczęście zmieniły się przepisy i ta 2 nie przedłuży mu pierwszej (pierwsza do 30 stycznia, druga do 28 stycznia). 
Jak dobrze że zrobili te zdalne. W lutym bedzie mógł wyjść z domu. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

emanuela24

#6840359 Napisano: 25.01.2022 22:25:39 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

moskala22 napisał(a):

edi999a napisał(a):

Wraca zdalne nauczanie...

Jak mnie to wkur***, zwłaszcza że jeden syn ma zdalne (6 klasa), a drugi chodzi do szkoły (4klasa)

Jeśli mam wybierać zdalne nauczanie kontra ciągłe kwarantanny, to wybieram zdalne, bo finalnie dzieciak i tak uczy się przy komputerze, ale przynajmniej po lekcjach może wyjść z domu.

U nas odpukać póki co w szkole nie było kwarantanny od lutego 2020 ale kończymy ferie wiec zobaczymy co teraz będzie sie działo. Ale dziś w domu już wojna bo „dlaczego Kuba nie musi iść od szkoły od poniedziałku????” No a starszy tylko uśmiecha się prowokująco i zaraz kłótnia gotowa 

No to fart, albo mała szkoła . Mój syn na kwarantannie emotka  w jego szkole na kwarantannie 16 klas. W szkole koleżanki córki 17 klas w kwarantannie. Inna koleżanka to się już śmieje że jej córka więcej w kwarantannie niż w szkole.
Ja sie bardzo cieszę że będzie zdalne i skończą się kwarantanny emotka  Mój syn w 8 klasie zdalne bardzo chwalił ( myślę że to zasługa nauczycieli, bo sama kilka razy jak miałam czas podsłuchiwałam lekcje emotka  i nauczyciele u syna w szkole zdali na medal). Młody był zadowolony, bo nikt nie przeszkadzał w trakcie lekcji. Z kim chciał to się spotkał po lekcjach, więc kontaktów z dzieciakami mu nie brakowało. Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6840118 Napisano: 25.01.2022 12:55:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Netto e-maile o tej samej porze wszystkie poszły?

Ja mam 11:48  Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6840103 Napisano: 25.01.2022 12:34:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
poolap89 napisał(a):

Właśnie dostałam email bon 100zł do Netto. Tak liczyłam na XBOX emotka komuś się udało?

Dokładnie ta sama sytuacja. Liczyłam na konsole jest 100zł. Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6839987 Napisano: 24.01.2022 22:49:54 w WC - rozmowy o wszystkim
synk napisał(a):

Chyba jestem kiepski w marketingu - i może ktoś mi wytłumaczy - jaki sens jest wystawiać na OLX towar w cenie 10-krotnie niższej niż wartość rynkowa? To jakiś chwyt marketingowy? Ta osoba na pewno w tej cenie tego nie sprzeda. Podanie takiej ceny to trafianie w zupełnie inny profil klienta.

Skoro towar prima sort i nie kradziony to może szybko potrzebuje gotówki bo np stracił prace, nie ma oszczędności, a np cos sie w domu popsuło i chce szybko pieniędzy  emotka  albo nie ma gdzie tego przechowywać- nie napisałeś o co chodzi konkretnie dlatego ciężko wysnuć prawdopodobne wnioski. Wyświetl w wątku >>