Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emanuela24

emanuela24

#6839786 Napisano: 24.01.2022 16:01:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Co nadało dziś Unique One dpd?

myślę że to karty do Lidla z Winiary w koncu

Z tego co pamiętam to wg regulaminu mieli czas jakos do początku marca, więc ładnie z ich strony że szybciej wysłali  emotka  I też obstawiam karty lidla. Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6838890 Napisano: 20.01.2022 10:14:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Mnie bardziej zastanawia jak w konkursach sms gdzie wysylasz tylko numer paragonu, nie da sie wyegzekwowac chyba niepowtarzalnosci paragonow, bo te numery nieraz 3-4 cyfrowe przeciez nie są niepowtarzalne i napewno wśród tysięcy paragonów zdaży się taki sam numer? emotka

Kiedyś w jednym konkursie (chyba black)przy wysyłaniu pojawial się na ułamek sekundy czerwony napis. Polowalam na niego print screenem - aż się udało rozwikłać zagadkę. Napis "numer wcześniej zgłoszony" to byl ułamek sekundy. Oczywiscie nie szło w takich przypadkach wygrać na taki numer. Konkurs trwał dlugo i pod koniec ponad 90% moich zgłoszeń miało ten komunikat (podejrzewam ze mało kto to zdążył zauważyć). Po wysłaniu formularza oczywiscie tym razm się nie udało bla bla, ale konkurs bardziej zmienił formę na " znajdź unikalny numer paragonu"emotka myślę że w smsowych jest podobnie i system odrzuci, a żeby nie było draki i awantur to napiszą tym razem... Chociaż to też pewnie zależy od agencji i pewnie nie jedna przepuści. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

emanuela24

#6838876 Napisano: 20.01.2022 09:09:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

A jak w prawym górnym rogu jest taki durny numer paragonu (w miejscu, o którym chodzi Smolarowi) - nr wydr. 000000/1111. Zawsze wpisuję z ukośnikiem jak coś. W smsach aż korci mnie skrócić ten numer do pierwszych sześciu cyfr. Mamy na przykład: Marka.000000/1111.Odpowiedz konkursowaNiby numer paragonu jest po kropce, ale ciekawe, czy taki sms ma szanse wygrać? Nigdy nie zdarzyło mi się wygrać paragonem o podobnym numerze z ukośnikiem w smsowym konkursie.

Jak skrócisz i wygrasz nie wydadzą Ci nagrody. Ja bardzo często mam takie paragony i bez problemu wygrywam na takie paragony. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

emanuela24

#6838875 Napisano: 20.01.2022 09:07:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnes_magnes napisał(a):

Cześć, czy w konkursie Kinder mogę zgłaszać ten sam paragon kilka razy?

emotka  to pytanie to na poważnie? Czy dla rozbawienia forum? Bo aż nie wierze w to co widzę. W regulaminie jest zapis że 1 paragon- 1 raz można zgłaszać. Czytajcie regulaminy emotka Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6838450 Napisano: 18.01.2022 15:10:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czyli : 1,19x 500zl; 3,57x 200zl; 5,9x 100zl

Czyli 10-11 bramek dziennie.  Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6838444 Napisano: 18.01.2022 15:06:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Matematycznie wychodzi 0,4 bramki dziennie za 500zł, 1,15 bramki dziennie za 200zł i 1,9 bramki dziennie za 100zł.Ale jak to sobie zaplanowali to nie wiadomo, dzisiaj już 500zł chyba poszło.

Jak Ty żeś to wyliczył emotka   84 dni  i 900 bramek  Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6828602 Napisano: 06.12.2021 20:49:03 w Co można dostać gratis?
myszatko napisał(a):

halliday napisał(a):

https://konkursyaviko.pl/CZEKOLADOWĄ PROMOCJĘ - wystarczy kupić opakowanie Churros, aby otrzymać wyjątkowe świąteczne słodkości od Aviko! 500 pierwszych paragonów wygrywa!

Działa wam ten formularz? emotka

Tak. Ja jakąś godzine temu wysyłałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6828457 Napisano: 06.12.2021 13:22:53 w Co można dostać gratis?
karkocka napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

karkocka napisał(a):

diabkate napisał(a):

halliday napisał(a):

https://konkursyaviko.pl/CZEKOLADOWĄ PROMOCJĘ - wystarczy kupić opakowanie Churros, aby otrzymać wyjątkowe świąteczne słodkości od Aviko! 500 pierwszych paragonów wygrywa!

Ja tych churrosów szukam od kilku miesięcy i nigdzie nie mają. emotka  

są w Netto

A to jest mrożone? W lodówkach szukać?emotka  sorry za pytanie, ale pierwsze widzę/słyszę emotka

Jest w lodówkach obok frytek

Dziekuje za odpowiedź 88 Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6828449 Napisano: 06.12.2021 13:08:40 w Co można dostać gratis?
karkocka napisał(a):

diabkate napisał(a):

halliday napisał(a):

https://konkursyaviko.pl/CZEKOLADOWĄ PROMOCJĘ - wystarczy kupić opakowanie Churros, aby otrzymać wyjątkowe świąteczne słodkości od Aviko! 500 pierwszych paragonów wygrywa!

Ja tych churrosów szukam od kilku miesięcy i nigdzie nie mają. emotka  

są w Netto

A to jest mrożone? W lodówkach szukać?emotka  sorry za pytanie, ale pierwsze widzę/słyszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6828123 Napisano: 05.12.2021 00:08:46 w WC - rozmowy o wszystkim
A nie lepiej drobizg plus gotówka? Domyślam sie że pewnie jest na rencie socjalnej (to głodowe grosze). Jeśli się myle to mnie poprawcie. Sam wie najlepiej czy potrzebuje nowych butów czy kurtki czy też po prostu coś dobrego do jedzenia. Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6828093 Napisano: 04.12.2021 21:31:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yougerd napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Ja wysłałam jedno zgłoszenie i wygrałam... cóż loteria. W ostatniej loterii Princessy wysłałam kilka zgłoszeń i nawet nie udało mi się wygrać tej koszulki (nie to, żebym o niej marzyła...), a było ich sporo.

Wiem, wiem , ale jak czytam wyżej, że Małgorzata M wygrała 46 razy to tak jakoś podejrzane się wydaje. Jeżeli to jedna i ta sama osoba to gratuluję wydania minimum 2300 zeta.

Wierzysz w to że miała 100% skuteczności w loterii? Niech nawet co 2 jej zgłoszenie wygrało - czyli wydała dużo, dużo więcej, lub jest kasjerka w carrefour i zbierała paragony (do doladowań telefonów wychodziły 2 wydruki- jeden z telekodem, drugi paragon).  Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6827945 Napisano: 04.12.2021 00:41:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kejm napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

https://loteriaca...anetanagrod.pl/#Coś źle liczę 32 razy emotka  śpie na siedząco i mi się Małgorzata pomnożyła emotka

Małgorzata M pisane przez l występuje 46 razy plus 4 x jako Małgorzata M pisane z ł
Nieźle zaszalała emotka   emotka  O ile to jedna i ta sama osoba. 

A to dobrze liczyłam emotka  ja serio już śpie. Nie mam jak sobie tego skopiować i przejrzeć, a na moim telefonie ciężko się doliczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6827941 Napisano: 04.12.2021 00:25:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksandra008 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

kejm napisał(a):

awe napisał(a):

Czy myślicie, że informowali już o wszystkich rodzajach nagród z loterii carrefoura?

Myślę, że tak. Mam maile ze spotify i Xbox, a to były najniższe. 

Mam bon do carrefoura. Na stronie są imiona i pierwsze litery nazwiska zwycięzców.

Czyli jakiś Andrzej wygrał kilka nagród?

Małgorzata M występuje 49 razy emotka

o której loterii mówicie?

https://loteriaca...r.planetanagrod.pl/#
Coś źle liczę 32 razy emotka  śpie na siedząco i mi się Małgorzata pomnożyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6827937 Napisano: 04.12.2021 00:01:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rainbowdash napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

kejm napisał(a):

awe napisał(a):

Czy myślicie, że informowali już o wszystkich rodzajach nagród z loterii carrefoura?

Myślę, że tak. Mam maile ze spotify i Xbox, a to były najniższe. 

Mam bon do carrefoura. Na stronie są imiona i pierwsze litery nazwiska zwycięzców.

Czyli jakiś Andrzej wygrał kilka nagród?

Nie tylko Andrzejemotka  coś mi się wydaje że jacyś pracownicy carrefoura skrupulatnie zbierali paragony. U mnie i rodziny na ok 15 zgłoszeń 3 nagrody (najlepsza to bon 50zl do carrefoura). Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6827929 Napisano: 03.12.2021 22:52:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kejm napisał(a):

awe napisał(a):

Czy myślicie, że informowali już o wszystkich rodzajach nagród z loterii carrefoura?

Myślę, że tak. Mam maile ze spotify i Xbox, a to były najniższe. 

Mam bon do carrefoura. Na stronie są imiona i pierwsze litery nazwiska zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6827654 Napisano: 02.12.2021 22:29:51 w Żegnamy zmarłych
Pozwolę sobie wtrącić 3 grosze.
Uważam że wiązanka w rozmiarze M będzie idealna, napis zaproponowany jest ok. A odnośnie reszty pieniędzy (pewnie za wcześnie sie wyrywam ups) uważam że świetnym rozwiazaniem byłoby zrobić paczkę na święta dla jej syna. Myślę że Delvitto byłaby zadowolona. Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6826739 Napisano: 30.11.2021 13:12:57 w Wkurza mnie...
sylwiabe napisał(a):

Co się dzieję w tym sklepie isłodycze....Robiąc zakupy wywaliło mi płatność i zablokowało kod.
Napisałam mail w nd i do dziś cisza, od rana dzwonię na 2 podane nr w końcu ktoś odebrał i usłyszałam że 1000 zamówień żeby czekać i dadzą nowy kod.
Ale kiedy dadzą to niewiem ...
Myślałam że będzie paczka na mikołajki a tu guzik.... Ech
Kurde noo

Nie wiem czy to Cię pocieszy ale miałam tak samo i kod oddali. Co do mikołajek to ja zamawiałam jakieś 2 tygodnie temu i nawet nie zaczęli realizować. Myślę że i do świat się nie doczekamy emotka  Panie burczą że mają czas na realizację bonów do końca stycznia.emotka Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6824535 Napisano: 22.11.2021 12:08:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

as32572 napisał(a):

jo-anna napisał(a):

Jak długo czekacie na realizację zamówienia z isłodycze (płatność bonem)? Ja już 2 tygodnie emotka  Na maile i zapytanie wysyłane przez FB nie odpowiadają emotka  Nie wiem, czy ja mam tylko takiego pecha, czy to jest mało rzetelna firma! 

Były już dyskusje tutaj, podobno twierdzą że na te zapłacone voucherem mają czas do końca stycznia. Skąd wzieli ten termin nie wiadomo.Niektóre osoby sugerowały,żeby to zgłosić agencji, teoretycznie można ale ten sklep jest przecież organizatora,więc nie wiem czy to coś da.Jedno jest pewne robią sobie antyreklamę, tym brakiem odpowiedzi i wysyłką po miesiącu czy dwóch zamiast w ciągu 5 dni emotka

Dzwoniłam w czwartek do agencji organizujacej loterie i niby pani maila sie zorientowac w temacie i oddzwonic, cisza. Tak myślę, że moze na ich profilu na fb by sie zdało dodac komentarze

Śmieszni są z tym wymyślaniem terminów emotka  a tego że się nie wyrabiają to już zupełnie nie rozumiem. W ciągu  doby jak zamawiałam wpadło im 40 zamówień. Serio 2 osoby(przynajmniej- bo z 2 paniami rozmawiałam) nie są w stanie 40 zamowien spakować i wysłać w ciagu dnia? Dziwne.  Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

emanuela24

#6824533 Napisano: 22.11.2021 12:03:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Ma ktoś linka do konkursu Nutella? Miał się dzisiaj rozpocząć ?

https://nutella20...268863257.1635945076 Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

emanuela24

#6823141 Napisano: 16.11.2021 14:59:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
apoccalipsa napisał(a):

Jeszcze raz ślicznie wszystkim dziękuję i z całego serca życzę tak pięknych wygranych emotka



Aż mi się przypomniało jak dołączyłam do forum emotka  wtedy autko wygrałaś ( jakieś wypasione- porshe??)  i w sumie dzięki Tobie uwierzyłam że można coś fajnego wygrać emotka . Od tego wspominania to mi się łezka w oku zakręciła.  Wyświetl w wątku >>