Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emanuela24

emanuela24

#6823077 Napisano: 16.11.2021 13:26:13 w Gratulacje! Dla wygranych!

emanuela24

#6820266 Napisano: 11.11.2021 23:40:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kejm napisał(a):

Czy może mi ktoś pomóc ze śliwką nałęczowską? Nie wysyła się formularz, probowałam na telefonie i komputerze, na różnych przeglądarek i ciagle mieli ale nie wysyła. Czy ktoś miał podobny problem?

Za słabe połączenie z internetem Wyświetl w wątku >>
1 Agulina 0

emanuela24

emanuela24

#6818262 Napisano: 01.11.2021 15:34:39 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Co za palant...

emotka  szok co za typ. Ja bym do organizatora napisała (że nabył je niezgodnie z regulaminem) i bym wysłała zdjecie kodów,aby pokazać że kody mam fizycznie ja. Niech mu konto zbanują jak taki wyszczekanyemotka Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6815633 Napisano: 18.10.2021 15:22:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

W jakim czasie dostajecie z Nestle  na Xbox gamę pass? 

no chyba jeszcze nikt nie dostał? Bo ja nie dostałam a wygrałam 4 dni temu...

Ja dostałam wygraną z pierwszego dnia. Reszty brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6814671 Napisano: 13.10.2021 12:34:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tea napisał(a):

Wygrał ktoś cokolwiek w loterii Coli w Dino? Wklepałem już kilkanaście paragonów i same pudła 

Na 20 wklepanych 0 wygranych. Nikt na forum też się nie chwali. Na tyle bonow - dziwne. Jakas widmo ta loteria emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6814668 Napisano: 13.10.2021 12:29:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

pink086 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Nestle  z płatkami strona działa? Bo nie mogę załadować paragonu/zdjęcia cały czas mi pokazuje puste pole? A pomniejszyłam plik? Ktoś coś?

z telefonu też nie dałam rady, przez kompa bez problemu.

Nie wiem co robię nie tak, na kompie też wyświetla mi po załączeniu pliku puste pole:(

A z jakiej przeglądarki?

sprawdziłam i u mnie zdjęcie się ładuje ale nie da się kliknąć wyślij emotka A jak odświeżyłam to teraz mam to samo co ty czyli po kliknięciu wyślij przy paragonie wyskakuje "pole nadal jest puste"

Już działa. Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

emanuela24

#6814436 Napisano: 12.10.2021 10:58:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabanerro napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

wczoraj nestle dało plecak z myszką, ale maila zwrotnego od nich brak... po jakim czasie przysyłają potwierdzenie i co trzeba odesłać?

Mi przyszło od razu info na mail. W regulaminie masz wzór oświadczenia, które musisz wydrukować i podpisać, trzeba wysłać im to razem ze zdjęciem paragonu.

Ja wygrałam w sobotę, @ od nich dostałam w poniedziałek. Jak widać nie zawsze wysyłają od razu, albo coś im się popsuło. Wyświetl w wątku >>
1 lukasz6 0

emanuela24

#6814434 Napisano: 12.10.2021 10:56:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

barraquito napisał(a):

Wiem że było wcześniej pytanie o vouchery ze śliwki, ale ponawiam-czy ktoś czekał na voucher dłużej niż dobę lub dwie? W spamie nic nie mam tez

Po 4 dniach doszedł 

Ja wygrałam 5.10 i nie mam vouchera, spam tez sprawdzam

To troche długo. Po tygodniu będąc na Twoim miejscu bym chyba napisała do nich  Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

emanuela24

#6814390 Napisano: 12.10.2021 07:26:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barraquito napisał(a):

Wiem że było wcześniej pytanie o vouchery ze śliwki, ale ponawiam-czy ktoś czekał na voucher dłużej niż dobę lub dwie? W spamie nic nie mam tez

Po 4 dniach doszedł  Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6814270 Napisano: 11.10.2021 14:34:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sssylwiaaa napisał(a):

Tak szybciutko, do kiedy trzeba wykorzystać kody rabatowe we szkolenia konsumenckiego Biedronki?  emotka

 Z tego co pamietam kody miały być ważne 3 miesiące od wydania. Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6814236 Napisano: 11.10.2021 12:53:03 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wkurzyła mnie kobita w sklepie  i powiem wam gdybym się nie spieszyła na spotkanie ze znajomymi to  swoje by usłyszała...a mianowicie
Moja 8latka "wyszkolona "w zakupach będąc u babci poszła do osiedlowego sklepu po paragony z Prince polo (20szt) bo tam najtańsze .
A kobita w sklepie ją zdrowo opierniczyla :że to ostatni raz i że to marnotrawstwo czasu i papieru. Dodam ,że zaznaczyła, że to dla mamy na loterię ....i nie myślcie że ją wykorzystuję w zakupach ,ona ma radoche jak sama chodzi do sklepu,a że często ze mną bywa w sklepach to "ogarnięta konkursowo"dziewucha moja emotka  
Kolejek nie było ,to średniej wielkości osiedlowy sklepik .
I dopiero w aucie jak po nią przyjechałam to mi to powiedziała ,babcia czyli moja mama nie powiedziała wcześniej bo się bała ,że im tam w sklepie napyskuje . 


Wiesz co, z jednej strony się nie dziwię tej sprzedawczyni. 20 sztuk to sporo. Za każdym razem weź i wydaj, bo pewnie to prince polo do 1 zł, można się wkurzyć...  Pani pewnie nawet nie wie że istnieje coś takiego jak loterie a papier fiskalny też ją pewnie swoje kosztuje i ten cenny czas...

Tylko mi się wydaję, że niektórym trudno dziś przychodzi matematyczne liczenie i wystarczy wystawic10paragonow i skasować na końcu za te 10sztuk ...i naprawdę nieraz kasjerki mają problem pomnożyć np  10 razy 0.49 gr...i biorą "ło matko " kalkulator"do tego . Lata temu jak pracowałam w drogerii to mój szef usunął z systemu funkcję, która pokazywała ile należy wydać ....bo ludzie przestają myśleć przy pracy . 
Ja mam w swoim sklepie 3kasjerki ,które mnie bardzo dobrze znają i skasowanie im 10paragonow zajmuje góra 40 sekund. Nie jęczą przy tym ,bo podstawa to myślenie nad tym co się robi .

Jedna mi kasowała i wydawała resztę, bo nie ogarnęła ze 1,29 x10 to 12,90 emotka  serio. Historia prawdziwa. Położyłam jej kase na ladzie i mówię że to 12,90, a ona patrzy i nie wierzy. No to co się będę kłócić. Jeszcze od koleżanki obok prosiła o pożyczenie grosików emotka Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6813620 Napisano: 07.10.2021 14:21:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
leniuszka napisał(a):

angelsoul napisał(a):

ivanotta napisał(a):

mamimamu napisał(a):

rare85 napisał(a):

Netto Piwne Życzenia poszło już wszystko?

Może ktoś z wygranych podpowie, o której godz. otrzymał maila z wygraną - łatwiej będzie się zorientować, czy już wszystko poszło?  emotka

10:49

10:54


10.45 i 11.01

11:04 Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6813617 Napisano: 07.10.2021 14:09:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy w tej loterii W DINO udało się komuś trafi choćby bon?
czy to loteria widmo???  te loterie bramkowe fortis są jakieś dziwne, często strona wygasa w trakcie zgłoszenia, albo biała plama i 
nieustanne nic 
Czy tam wogóle udaje Wam się cokolwiek ustrzelić??? Może być pw

Wysłałam kilka zgłoszeń i nic !

U mnie same pudła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6813179 Napisano: 05.10.2021 20:49:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Ludzie… o bonach i szkoleniu piszemy w wątku BIEDRONKA….
Nie róbmy bałaganu w kilku wątkach 

 Ludzie... Nie wszyscy mają dostęp. Pomyślałeś o tym? Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6813177 Napisano: 05.10.2021 20:44:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Dostałam sms o nowych kodach do Biedronki - na telefony -,, z przyczyn technicznych przeprowadzam wymianę kodów .. i dostałam nowy choć już użyłam tamten -o co chodzi ? 

Też dostałam i też się zastanawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6812628 Napisano: 03.10.2021 21:46:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnes111 napisał(a):

Dzisiaj rano wygrałam wreszcie zestaw z myszką miki, ale nie dostałam maila. Czy ktoś miał taki problem?

Wygrałam wczoraj i też nie dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6811345 Napisano: 28.09.2021 12:41:25 w Co można dostać gratis?
sambolera napisał(a):

https://kawa-arca...oduktow.pl/questions

Testy kawy

Wygrywa 5 osób  Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6810298 Napisano: 23.09.2021 18:09:13 w WC - rozmowy o wszystkim
angelsoul napisał(a):

basiag napisał(a):

inska napisał(a):

basiag napisał(a):

inska napisał(a):

basiag napisał(a):

fineessa napisał(a):

Dlaczego tak mało osób chwali się teraz wygranymi? Było tyle zestawów kosmetyków Elseve do wygrania a pochwaliły się 3? osoby

 "poparzeni" nie odzywają się już. Kiedyś ludzie się cieszyli że wpadła nagroda na forum a zazdrość była jedynie w sensie pozytywnym. Dziś ludzie boją się hejtu, wolą cieszyć się w samotności lub w wąskim gronie emotka

zazdrościć zestawu elseve za 100? nie przesadzasz?

nie mówię tylko o zazdrości bo to akurat byłby pikuś, nie mówię o wartości nagród bo to indywidualne podejście, a o czym mówię ? Za krótko chyba jesteś na tym forum aby to zrozumieć. Ludzie ze starszych roczników doskonale wiedzą co mam na myśli emotka

a może to właśnie przez takie podejście nie chce się niektórym pisać? tak tylko dywaguję 

hehe, dywaguj dalej emotka  ja już żałuję że się odezwałam, a chciałam tylko dobrze emotka   znikam więc. Powodzenia.

Ale nowi użytkownicy też chcieliby wiedzieć. Trochę dziwi mnie to mruganie okiem do "starych" użytkowników i kwitowanie "kto był, ten wie". Ja tam się cieszę, że forumowicze wygrywają, bo to daje nadzieję, że i ja mogę wygrywać. Nie ma tu zawiści.

Ci którzy doświadczyli zawiści wolą się nie chwalić. Ludzie potrafili wydzwaniać do agencji/redakcji czasopism i skarżyć ze rodzina x z miejscowości y za dużo wygrywają i wygląda to jak przekręt emotka  Zdarzały się i rożne pyskowki na priv, żal posty na forum bo rodzina x wygrala 10 razy i na bank to oszuści itd emotka  wiele tu nieprzyjemnych sytuacji się zdarzało. Była sutuacja że chłopak nakosił z 80 czy 100 zestawów próbek i je sprzedawał i o matko trzeba donosić, bo świat się kończy żeby ktoś zgarnął tyle próbek i teraz się dorabia. US trzeba szybko zawiadomić.
Książkę można napisać z tych starych historii.
Teraz jest o tyle lepiej że listy zwycięzców wyglądają tak ; Jolanta M. Nie trzeba się przyznawać. Wyświetl w wątku >>

emanuela24

#6810246 Napisano: 23.09.2021 15:07:42 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

O matko i córko  emotka  z tego średniowiecza nigdy nie wyjdziemy. Trauma po wizycie u psychologa???  emotka  
No tak póżniej dziwić się że 90% społeczeństwa nie odróżnia psychiatry od psychoterapeuty, a psychoterapeuty od psychologa. 
Dramat. Skoro nauczyciel uważa, że przydałaby się wizyta u psychologa to co w tym złego?  Co to jakaś ujma? 
A póżniej 30% ludzi boryka się z nerwicami, fobiami społecznymi, depresjami- bo wstyd było za dzieciaka podejść i się skonsultować  emotka  

Jest też druga strona medalu. Dzieci nie chcą chodzić do psychologa nawet tego szkolnego,bo rówieśnicy się z nich śmieją i wytykają palcami. Wyzywają od czubków itp. Ja to rozumiem ,ale weź i wytłumacz grupie młodzieży ,że psycholog pomaga i wysłucha . Oni mają swoje zdanie i jeśli idziesz do psychologa to jesteś nienormalny i koniec. 

Dlatego ja gdy miałam problem z dzieckiem poszłam prywatnie. Syn po silnym stresie ( wciagu 10 miesiecy zmarły 4 bliskie nam osoby, które syn widywał codziennie) stał się lękowy, napięty, zestresowany. Pytał często mnie -a co ja zrobię jak wy też umrzecie? A co jeśli nam dom spłonie? A dlaczego jedziesz z tatą jak będzie wypadek i zginiecie oboje- to ja zostanę sam. Nie zastanawiałam się ani chwili, nie kombinowałam ze szkolnym psychologiem( bo właśnie takie średniowiecze mamy że jak ktoś idzie na konsultacje to co niektorzy uznają to za ujme, osobę odwiedzającą taki gabinet za swira). Poszliśmy prywatnie 3 wizyty i po kłopocie. Nie wstydzę się tego absolutnie, wręcz jestem dumna sama z siebie że nie zotawiłam dziecka z tym problemem- bo z tego możnaby ładna nerwice wyhodować po kilku latach. Takie nie wyleczone traumy zostają w głowie i dają owoce w dorosłym życiu. Wystarczy spojrzeć ile milionow antydepresantów są sprzedawane w naszym kraju. Ktos to bierze.
To my tworzymy rzeczywistość i może warto uczyć dzieci ( te dzieci gdzieś usłyszały psycholog-świr), że psycholog/psychoterapeuta/psychiatra to taki sam specjalista jak stomatolog/ginekolog/onkolog?
Jak ktoś złamie nogę to nie nastawia sobie jej sam czekając, aż samo się zrośnieemotka  Jak coś jest nie tak z myślami/ emocjami/zachowaniem to ludzie czekają aż być może samo przejdzie  emotka Wyświetl w wątku >>