Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emanuela24

emanuela24

#6079363 Napisano: 23.09.2015 14:37:03 w Biedronka
jarko44 napisał(a):

dolly napisał(a):

buncia88 napisał(a):

A skąd wiecie, że nie czytają? Może wlaśnie zajmują się czytaniem w czasie gdy zatrudnione małe chińskie rączki zajmują się otwieraniem i kompletowaniem oświadczeń? emotka

Oni nie czytają, otwieraja haselko, patrzą na znaki interpunkcyjne i te z wykrzyknikami wygrywają emotka

Trzy wykrzykniki na końcu to pewniak    emotka

No i wypeplali Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6079291 Napisano: 23.09.2015 13:47:01 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Tiaa czytają, raz pomyliło mi się i o Fancie zamiast Mirindzie napisałem, chyba tak im się hasło podobało, że i tak postanowili nagrodzić!

Ale Mirinda przecież też jest produktem promocyjnym nie?

ale Fanta nie Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6079289 Napisano: 23.09.2015 13:42:44 w Biedronka
defed - tylko  się nie pomyl i teściowej persila nie podaj bo się spieni

 luko922 - szlifuj talent emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6079265 Napisano: 23.09.2015 13:20:27 w Biedronka
defed napisał(a):

agamaty napisał(a):

luko922 napisał(a):

To na pewno nie kwestia tekstów. 

 a czego? Ja wysyłam codziennie jedno zgłoszenie (no czasem robię 2 dni przerwy), raz moje raz męża. Jak na razie mamy skuteczność 6/9. Czyżbym miała takie szczęście w loterii? Chyba sobie w totka zagram emotka

też jestem zdania, że to nie może być loteria, bo ja zwyczajnie w loteriach nigdy nie wygrałam, EVER! (poza Playboyem, ale to wyjątek potwierdzający regułę); natomiast z mocy mam dosyć ciekawą statystykę 19/39, choć pewnie niektórym do pięt nie dorastam (podziwiam Was) emotka

 a w ilu loteriach grałaś w których do wygrania było 500 nagród dziennie (nie oszukujmy się nagrody hm... wartości 50zł ) ?

no ale ok - czytają tutaj hasła i nagradzają najlepsze z najlepszych - wiele serca w to czytanie wkładają i porównując wasze statystyki z moimi - JESTEM GENIUSZEM emotka nie obrażajcie się, ja jestem genialna i mam najlepsze hasła emotka
czas te moje naj, naj hasełka wysyłać na wszystkie konkursy, ja nie dostrzegałam swojego talentu aż do konkursu "moc nagród" emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6079179 Napisano: 23.09.2015 12:24:41 w Biedronka
magnus napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

18 emotka

Strona nie działa emotka

 hm... u mnie działa już jest 300 osób podanych Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6079151 Napisano: 23.09.2015 11:59:39 w Biedronka

emanuela24

#6078030 Napisano: 21.09.2015 21:41:25 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):



emotka emotka emotka
pewnie że nie czytają mało tego - "wybierają" pod rząd - albo znajdziesz się w gromadce "wybranej" albo nie (pani kopiuje nazwiska np 50 z 7, 50 z 12, 50 z 17, 50 z 22 itd)  i nigdy moje wygrane nie były w innej kolejności jak zgłaszane (ślesz zgłoszenia do południa jesteś na pozycjach początkowych do środkowych - ślesz o 23 jesteś pod koniec - przypadek ? i tak dzień w dzień ? zawsze jak śle 3 zgłoszenia pod rząd to wiem że albo sie wszystkie załapią albo żadne z nich)

ale się naśmiałam - potraficie poprawić humor i rozbawić do łez

No właśnie Twoja teoria jest chyba jedynym logicznym wyjaśnieniem tego wszystkiego emotka

od dawna było wiadomo, ze lecą chronologicznie z nazwiskami, ale to jeszcze nie świadczy , że losuja:)

z tego wynika  że najlepiej wysyłac zaraz po 24 -malo ludzi i większa szansa zalapania sie na ową 50

Ja się z tym nie zgodzę. Listę wrzucają zgodnie z godziną wysłania zgłoszenia, ja wysyłam wieczorami i jestem zazwyczaj w ostatniej setce. Jestem codziennie, przypadek?

ale z czym sie nie zgadzasz-skoro wysylasz wieczorem to sil a rzeczy nie będziesz na początku listy tylko pod koniec

Z tym że losują z każdej 50 emotka

troszeczkę zbyt dosłownie bierzesz ta 50 do siebie (24 godziny razy 50 daje 600)
to był przykład wybierania
jednego dnia to może być 100 zgłoszeń z godziny x i 20 z godziny y i 10 zgłoszeń z godziny z itd
wystarczy wpaść w "wybieraną" grupkę ot cała filozofia konkursu jak dla mnie - a już troszeczkę tutaj wygrałam emotka to nie są przemyślenia osoby która wymyśliła teorie spiskową bo nie wygrywa Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6077750 Napisano: 21.09.2015 17:05:11 w Biedronka

lena5_1985 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Bardzo mnie ciekawi jak oni to wybierają. To, że losują to na pewno. Ale jak? Czasem są 2 nazwiska te same pod rząd na liście, potem nie ma ich np. 3 dni, czasem są codziennie te same... Wszystko loteria? 

Moje jest praktycznie codziennie, raz tylko się zdarzyło by nie było. Więc nie sądzę by losowali.



lethe napisał(a):

Ja myślę, że to nie loteria emotka



emotka emotka emotka
pewnie że nie czytają mało tego - "wybierają" pod rząd - albo znajdziesz się w gromadce "wybranej" albo nie (pani kopiuje nazwiska np 50 z 7, 50 z 12, 50 z 17, 50 z 22 itd)  i nigdy moje wygrane nie były w innej kolejności jak zgłaszane (ślesz zgłoszenia do południa jesteś na pozycjach początkowych do środkowych - ślesz o 23 jesteś pod koniec - przypadek ? i tak dzień w dzień ? zawsze jak śle 3 zgłoszenia pod rząd to wiem że albo sie wszystkie załapią albo żadne z nich)

ale się naśmiałam - potraficie poprawić humor i rozbawić do łez Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6043103 Napisano: 10.07.2015 23:46:55 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

Ufff u mnie zarezerwowane emotka
Przychodzi później jakies potwierdzenie na meila ?


ja nie mam żadnego potwierdzenia na @
wydrukowałam umowę i mam nadzieję że wystarczy Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6043096 Napisano: 10.07.2015 23:22:04 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

emi starzeje się, bo nigdy nie panikowałam, a tu mam stres, że nie będzie koloni. Już na jednej nie ma miejsc  emotka


Mahuska gdzie wybraliście ? Pamiętaj, że jeśli ten sam termin i hotel to i tak będą się widzieć emotka


ja dzisiaj też panikowałam że będę musiała małego do Zakopca wysłać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6043092 Napisano: 10.07.2015 23:17:08 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

jokan napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

o której dostaliście vouchery ? U mnie cisza emotka

22:09

No to chyba zaczynam się martwić emotka

 spokojnie ja mam 21:08
powolnie idzie ale idzie emotka zaraz Ci dojdzie
ja się bardzo ciesze że mały będzie blisko emotka
szkoda tylko ze nie na tych koloniach które chcieliśmy - ale rzut beretem Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6042771 Napisano: 10.07.2015 11:43:39 w TESCO konkursy
jokan napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):

bo toć zaraz mnie coś trafi - mam blisko kolonie i wolne miejsca od 11 - gdyby bony przysłali to bym młodego jutro zawiozła
może MC się ruszy i roześle

ja próbowałam się dodzwonić po pierwszym etapie ale bezskutecznie.
Odpisali dopiero na maila. 

 a na jaki numer dzwoniłaś ?
może ktoś podać ?


poszlo na priv

 dzięki
dodzwoniłam się Pan ma dzisiaj urlop i tyle (ton głosu wskazywał na to że ewidentnie mu przeszkadzam i że ma w tyłku że nie ma wolnych miejsc poza drugim końcem kraju)
można dzwonić na stacjonarny - podał mi imię i nazwisko Pani zajmującej się konkursem
ale ogólnie powiedział że robią wszystko zgodnie z regulaminem i zgodnie z regulaminem wyślą bony
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6042767 Napisano: 10.07.2015 11:32:41 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

możecie podać numer do MC
bo toć zaraz mnie coś trafi - mam blisko kolonie i wolne miejsca od 11 - gdyby bony przysłali to bym młodego jutro zawiozła
może MC się ruszy i roześle

ja próbowałam się dodzwonić po pierwszym etapie ale bezskutecznie.
Odpisali dopiero na maila. 

 a na jaki numer dzwoniłaś ?
może ktoś podać ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6042759 Napisano: 10.07.2015 11:23:42 w TESCO konkursy
możecie podać numer do MC
bo toć zaraz mnie coś trafi - mam blisko kolonie i wolne miejsca od 11 - gdyby bony przysłali to bym młodego jutro zawiozła
może MC się ruszy i roześle Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6042756 Napisano: 10.07.2015 11:20:33 w TESCO konkursy
mahuska napisał(a):

Moze zrobią dodatkowa grupę na Mazurach dla konkursowiczówemotka


dzwoniłam do kompasa Pani nic nie wie odnośnie dorzucania jakichkolwiek kolonii
taka jest umowa z tesco że wybieramy to co zostało i tyle
oni nie odpowiadają za brak miejsc - ogólnie zlewka totalna na zasadzie twój problem emotka
Pani mówiła że została Jura i Zakopane i tam proszę dziecko wysłać - pytałam co będzie jeśli dziecko zacznie płakać ? Pani odpowiedziała zadowolona z siebie że trzeba wtedy po dziecko przyjechać (szkoda tylko że na drugi koniec Polski bo oni nie potrafili dla konkursowiczy zaklepać miejsc w kilku miejscach w kraju tak żeby każdy mógł coś w miare blisko zarezerwować ) emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6042636 Napisano: 09.07.2015 23:41:55 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

mahuska napisał(a):

xena napisał(a):

nikt się nie orientuje kiedy będą vouchery na kolonie?? bo zaczyna się robić kompletna kicha!! nie ma morza, nie ma Mazur, co lepsze wg mnie kolonie -brak miejsc...wolne terminy -od 11 lipca -super! do MC nie idzie się dodzwonić -cały czas zajęte


ja tez wypatruje, maleńki wybór został, zwłaszcza ze mnie tylko pasuje ta końcówka lipca emotka Kurcze może jak zaczniemy zebrać u Kompasa to dołożą troszke Mazuremotka

Z informacji od kompasu być może coś dołożą .... ale na pewno nie kaszuby. Skoro nie będzie Kaszub w tym terminie co mnie interesuje mam nadzieje, że gór starczy emotka


Wybrał ktoś Zakopane w sierpniu w kategorii wiekowej 5-9 lat ?

 Kali powiedz że żartujesz z tymi Kaszubami - bo dla mnie tylko tam kolonia wchodzi w grę (mały jedzie pierwszy raz sam, nie zna nikogo) i liczymy sie z tym że po 2 dniach będziemy go odbierali jak coś będzie nie hallo (nie mam pojęcia jak zareaguje)
nie wyślę na pierwsze kolonie dziecka gdzieś daleko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6042008 Napisano: 08.07.2015 21:31:16 w Paragony
osobie z dwoma paragonami oddam wygraną koszulkę z activia c4
(data przed 3.07 godz 18) Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#6041856 Napisano: 08.07.2015 16:47:58 w Paragony
osobie z dwoma paragonami oddam wygraną koszulkę z activia c4 Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#5966143 Napisano: 13.01.2015 10:22:12 w Paragony
mam paragon actimel  20.11.2014
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#5912700 Napisano: 04.09.2014 12:13:22 w Biedronka
donia7 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

donia7 napisał(a):

u mnie jakieś tam wykrzkniki są emotka wspomniałam, że niestraszna im murawa, ale czy komisja zaczai co chciałam przekazać emotka mąż mi tak kazał emotka



yy to nie miało być o siatkówce ?
nożna jest na murawie - murawa to trawa, siatkówka nie jest na trawie
emotka sama się teraz zakręciłam i ja nie czaję o co chodzi



to chodzi o to o stadion narodowy i komenatrze, że chcieli siatkarzon sadzić murawe emotka

nie nie to nie jest jak z jurajska i szczypiornistami jakby co emotka takie własnie głupie komentarze ponoć były emotka dlatego wątpie, że komisja się kapnie emotka



haha ja tam się na sporcie nie znam i ja bym nie zaczaiła ale może ktoś z komisji sie sportem interesuje i zna różne żarciki emotka
ja wysłałam 1 zgłoszenie i to denne jak flaczki z olejem emotka kupiłam zapomniałam, przypomniało mi się ostatniego dnia w ostatnich minutach i takiego gniotka wysłałam żeby nie było że znowu przegapiłam (ostatnio tak mam kupuje i przegapiam nawet interka ostatnio przegapiłam - a paragony 2 leżą )
powodzenia wszystkim życzę - jak będzie mało zgłoszeń to może dadzą mi za gniotka koszulkę - mąż się ucieszy Wyświetl w wątku >>
0 0