Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7172207 Napisano: 25.04.2024 14:14:06 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Zestawy: 2x kod Multikino (30 zł za zestaw) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7172183 Napisano: 25.04.2024 13:26:36 w Avanti
atyde25 napisał(a):

Też jestem teraz bardzo tolerancyjna.Widzą gościa w pełnym makijażu i na szpilkach w Biedrze nawet się nie krzywię.Tak samo jak na stroje ledwo zakrywające 4 litery.Coraz mnie człowieka szoku czy to dobrze czy źle trudno ocenić.Fajnie,że tacy się otwarci staliśmy jako społeczeństwo (chyba).Z niepełnosprawnymi jest lepiej ale dalej daleko od ideału............

Może był u was zlot fanów jakichś bajek... U mnie w Lidlu kiedyś szły 4 dziewczyny przebrane za jakieś czarodziejki z księżyca czy coś, a dwie pracownice sklepu z komentarzem "a co to jakiś bal przebierańców?" i w śmiech, a ja im na to: każdy chodzi ubrany jak chce, a one "wielkie oczy". O zlocie, o którym wiedziałem już im nie powiedziałem... Kupowałem Laysy do konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7172062 Napisano: 25.04.2024 00:44:44 w Avanti
melancholia napisał(a):

donia7 napisał(a):

W nowym konkursie Netto "inna płeć" do wyboru...

Pewnie wymóg amerykańskiego koncernu, który realizuje politykę inkluzywności. U mnie na Uniwersytecie odkąd pamiętam, komunikaty do studentów tytułowało się „Studenci, Studentki”, od jakiegoś czasu trzeba również „Osoby Studenckie”, bo podobno młodzi ludzie, którzy nie są ani kobietami, ani mężczyznami czuli się dyskryminowani. Pytanie, co z tymi istotami, które nie identyfikują się jako osoby, bo i o takich słyszałam emotka

Wychodzę z założenia, że skoro coś mnie nie dotyczy, to tym "nie żyję". Jeśli chłopak maluje sobie paznokcie, niech sobie maluje, mi ich malować przecież nie każe. Dziewczyna ma różowe włosy? Niech sobie ma. Jej włosy.... Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

visserarthur

#7172056 Napisano: 24.04.2024 23:48:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To nie są bramki, tylko "odwrócone bramki"- losują czasy dopiero po zgłoszeniach. Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

visserarthur

#7171218 Napisano: 21.04.2024 15:44:28 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Zestawy: 2x kod Multikino (30 zł za zestaw) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7171213 Napisano: 21.04.2024 15:17:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aliszka napisał(a):

Czy ktoś z Was też miał problem aby na stronie konkursu nie można było zaznaczyć „zgody” pod wypełnionym formularzem zgłoszeniowym? Chodzi o loterię Crunchips.

W jakiejś innej mi się zdarzyło. Spróbuj z innego urządzenia. Wyświetl w wątku >>
1 Aliszka 0

visserarthur

#7171090 Napisano: 20.04.2024 15:15:43 w SZUKAM....
emi napisał(a):

Czy jest jeszcze ktoś kto nie otrzymał zestawu Eveline ?

Wątek Smolar- wczoraj była o tym mowa. Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

visserarthur

#7171087 Napisano: 20.04.2024 15:13:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

a napisał(a):

anaesth napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

WesolaBabka napisał(a):

Czy na konkurs winiary jest jakas lista produktow bioracych udzial?

Ja dodaję każdy paragon na którym na cokolwiek z Winiar kupione, sosy, fixy, galaretki kostki, mazejony 😂 itd

Ja również. Co ciekawe, nawet opis „majonez dekoracyjny” zaliczyli, gdzie ponoć (nie wiem, bo chyba nigdy nie wygrałam) Unique zawsze kazało skołować pieczątkę na paragonie z takim opisem emotka

Na początku trafiłam dwie pięćdziesiątki a teraz to pudli za pudłem...

a ile czekacie na wryfikację paragonu? ja ponad tydzień i nic, zero odzewu

A załączył Ci się ten paragon? Bo tam dwa kroki trzeba wykonać- sprawdź, czy jest w weryfikacji, bo tydzień to trochę długo... Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

visserarthur

#7171058 Napisano: 20.04.2024 12:25:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 z Chupa Chups Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7170921 Napisano: 19.04.2024 18:06:19 w Smolar
Jestemnowa napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki Eveline ? Niby do dziś był czas na wysyłkę.

Nie dalej, jak na górze tej strony, jest o tym mowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7170389 Napisano: 17.04.2024 15:03:50 w Smolar
rufus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Smolar nie przestaje, delikatnie mówiąc, zaskakiwać... po zapisach, że zakupu należy dokonać osobiście, że podać można tylko swój numer konta, teraz czytam, że nie można sprzedać biletów na Euro. Tam pracuje, albo ktoś zazdrosny, albo xyz. Zapisy ponad prawem. Jak to przeczytałem, to kolejny raz się z nich zaśmiałem.

Wydaje mi sie, ze takie zapisy sa naturalna sprawa, tym bardziej ze z tego co wiem sprzedaz biletow ogolnie jest zakazana przez uefa. Ale to teoria, a praktyka swoje. Nie przejmowalbym sie tym zapisem.

Polskie prawo nie zabrania sprzedaży biletów, „zabrania” sprzedaży po wyższej cenie. Poza tym to pierwsza agencja, u której taki zapis widzę. Podczas poprzednich lat konkursów z biletami Euro też tego nie było. Też się nie przejmuję, tylko właśnie o to mi chodzi, że próbują wzbudzać „strach” w uczestnikach. Wyświetl w wątku >>
0 1 radziosny

visserarthur

#7170317 Napisano: 17.04.2024 11:41:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Chupa chups 100. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7170304 Napisano: 17.04.2024 11:29:05 w Smolar
Smolar nie przestaje, delikatnie mówiąc, zaskakiwać... po zapisach, że zakupu należy dokonać osobiście, że podać można tylko swój numer konta, teraz czytam, że nie można sprzedać biletów na Euro. Tam pracuje, albo ktoś zazdrosny, albo xyz. Zapisy ponad prawem. Jak to przeczytałem, to kolejny raz się z nich zaśmiałem. Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

visserarthur

#7170235 Napisano: 16.04.2024 21:17:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Situation napisał(a):

szczupak napisał(a):

kreo42 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Winiary to w ogóle dziwna loteria. Za cholerę nie rozumiem ich działania - raz dodając mi losy, dodają tez punkty dla szkół, innym razem nie. Już nie mówiąc o tym, ze mogliby formularz dodawać do maila z gratulacjami, a nie osobno. Wygrałam w piatek, w sobotę dostałam maila z gratulacjami, a maila z linkiem do formularza nadal nie mam

Mam tak samo

A jak rozumiec ten zapis ze mozna zglaszac paragony wysytawione do 3 miesiecy, czy to znaczy ze moge zglosic np paragon z lutego, na ktorym jest majonez winiary?

Nie. Ja dodałem z marca i odrzucili bo to liczy się od startu loterii

😂to oczywiste, że sprzed 3 miesięcy, ale z okresu trwania loterii… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7169583 Napisano: 13.04.2024 18:11:15 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Ojj, wkurzyłam się na kasie samoobsługowej w Biedronce. Że też nie dało mi do myślenia to, że osoba przede mną zawinęła się, a pozostał komunikat czy wydrukować potwierdzenie, a paragon nie wisiał z drukarki... emotka  zadowolona skasowałam aquafresh, milkę, oreo, liptona, chupsa i kubusia, czyli nietanie sprawy, podsumowuję zakupy, a tu coś zazgrzytało w drukarce i tyle, paragon nie wyszedł. Ze 3 poprzednie były zgniecione i krzywo nadrukowane w środku, a mojego w ogóle. Zwrotu produktów, żebym nabiła je jeszcze raz, nie mogą zrobić, bo nie mają numeru paragonu... emotka  I jak tu się nie denerwować?! emotka

Dziś miałam dokładnie to samo - 3 pogniecione i zwinięte a mój paragon się nie wydrukował. Chwała bogu że byłam na zakupach z mężem bo on krzywo patrzy na konkursowe rzeczy więc nic konkursowego nie wzięłam... uff!!

Jak nie mogą, przecież czasami ludziom drukują paragony na kartce A4, a więc na podstawie tego paragonu mogli zrobić zwrot. Ja kiedyś z Monster Munch miałem taki problem. Kasjerki komentowały, że paragon na chrupki, ale je zgasiłem, że po to jest paragon, by Klient mógł go zabrać. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7169581 Napisano: 13.04.2024 18:06:30 w Wkurza mnie...
To już jest nie do wytrzymania, ciągle na fb proponują mi rolki jakichś mięśniaków, a ja ciągle klikam "x". Teraz to chyba wszyscy są trenerami personalnymi... Ciekawe, czy mają coś w głowie, czy tylko te mięśnie. Jak będę chciał popatrzeć na męskie torsy, to sobie po*no włączę emotka . Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7169025 Napisano: 10.04.2024 20:47:31 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
jola29k napisał(a):

Zające z Lind zostały już wysłane ?

Nie wszystkie Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7168376 Napisano: 07.04.2024 00:17:37 w Avanti
cb656 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

...obraziłbym się (co niektórych zasmuci), że non stop promują piłkę nożną, za którą szczerze nie przepadam. Osobiście mam traumę przez wf z gimnazjum, gdzie obrywałem piłką i mnie koledzy bili i wyzywali w szatni, a nauczyciele nic z tym nie robili. To trwało latami...

Mrau. Szacun za wylewną otwartość. emotka

Dokładnie, dobrze, że to przetrwałeś, bo bywa różnie. Ja takie rzeczy znam tylko z tv. Nigdy osobiście się nie spotkałem... "Piłka" mnie też nie interesuje, na Euro 2012 byłem z ciekawości, bo biletów trochę było. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7168075 Napisano: 05.04.2024 00:59:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
baxter napisał(a):

Czy kody do audioteki z loterii Merci wszyscy juz dostali?

No właśnie ja chyba też nadal nie mam. Muszę to zweryfikować. Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

visserarthur

#7167981 Napisano: 04.04.2024 15:56:01 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam (cena za sztukę, chyba, że określono inaczej):
Bon elektroniczny wielokrotnego użytku (oczywiście do wyczerpania kwoty) wakacje.pl 30000 zł- za 27000 zł;
Bon TravelPass Plus 5000 zł- za 4500 zł;
(W przypadku zakupu obu powyższych bonów możliwy niewielki dodatkowy rabat).

Zestawy dwóch kodów na bilety do Multikina- za 30 zł;
(Z informacji uzyskanej poprzez "sprawdź kod" na stronie Multikino:
Twój kod jest ważny do 2024-06-30
Twój kod jest ważny na film: 2D/3D
Twój kod upoważnia do: wymiany na bilet
Twój kod jest: jednorazowy
Twój kod jest ważny we wszystkich kinach
Twój kod jest ważny we wszystkie dni tygodnia)

Bony (kody) Douglas 100 zł- za 90 zł;
Bony (kody) Wyjątkowy Prezent 100 zł- za 90 zł;
Bony (kody) Duka 100 zł- za 90 zł;
Bony (kody) Świat książki 50 zł- za 45 zł. Wyświetl w wątku >>
1 Agaami 0