Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7063897 Napisano: 27.11.2022 22:36:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

edzia3 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Loteria kitkat-lion miała trwać do dziś do 23,59, a tymczasem... 
INFORMUJEMY, ŻE OKRES PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ DO LOTERII „RINGS OF POWER” DOBIEGŁ KOŃCA.
Dopiero zaczął się dwudziesty siódmy, a tu już koniec... emotka
Natomiast w regulaminie jasno i wyraźnie pisze :
"Termin przyjmowania zgłoszeń rozpoczyna się w dniu 15 września 2022 r. o godz.00:00:00 i trwa do 27 listopada 2022 r. do godz. 23:59:59."
No coż, znów komuś się pomyliły dni...

Wyślij im smsa, mam sprzed kilku lat jakiś numer komórki do Emilii, która tam jeszcze pracuje.

Nie mam numeru telefonu niestety emotka

visserarthur  podaj numer na priv to napiszę

Jeżeli loterię zamknęli dzień wcześniej, to i pewnie ostatnie bramki padły też wczoraj. emotka

Nie sądzę- losowania bramek robiła "Komisja", a stronę źle ustawił informatyk... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7063793 Napisano: 27.11.2022 05:10:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

Przechodzą Wam zgloszenia na cheetos z obrazem ?? 
U mnie od 2 dni wyskakuje:
Komunikat błedu kod+nip   

o co chodzi ? emotka

Może NIP ma być bez kresek, a dajesz kreski...? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7063790 Napisano: 27.11.2022 01:25:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

Loteria kitkat-lion miała trwać do dziś do 23,59, a tymczasem... 
INFORMUJEMY, ŻE OKRES PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ DO LOTERII „RINGS OF POWER” DOBIEGŁ KOŃCA.
Dopiero zaczął się dwudziesty siódmy, a tu już koniec... emotka
Natomiast w regulaminie jasno i wyraźnie pisze :
"Termin przyjmowania zgłoszeń rozpoczyna się w dniu 15 września 2022 r. o godz.00:00:00 i trwa do 27 listopada 2022 r. do godz. 23:59:59."
No coż, znów komuś się pomyliły dni...

Wyślij im smsa, mam sprzed kilku lat jakiś numer komórki do Emilii, która tam jeszcze pracuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7063788 Napisano: 27.11.2022 01:12:53 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
kuleczkar napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Wow fajny pomysł z tym konkursem zwyciezce juz mamy odrazu pomyslałem zeby przeslać jakies kody dla wygranej emotka
ale wyslanie paczki  jesli Pani chce nie ma problemu emotka

agaga-gratulacje druga z odpowiedzi okazała sie poprawna

ogólnie to nie tylko nakrętki tutaj akurat dodam zdjecię dla 'Pasjonatów" tego forum
obstawiam że kilkadziesiąt tysięcy zawleczek z piwnych loterii emotka

A nie szukacie może kogoś do pracy? emotka emotka

A interesowałaś się taką pracą? U mnie w mieście często szukają do PSZOKu. 
Ps: Ja bym nie dał rady fizycznie odkręcić nakrętki/ zerwać zawleczki i później to jeszcze wklepywać. Musiałbym wejść z kimś w spółkę emotka . Wiem jak z paragonami jest- jadę w miasto po sklepach, kilka godzin mija, wracam padnięty, paragony "wyrzucam" na kupkę i raz tak było, że rzucałem, rzucałem, a później znalazło się 20 paragonów na loterię, która się skończyła. Straszny nasz żywot emotka Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7063763 Napisano: 26.11.2022 20:45:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

joan napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Myślę że spr po IP

Ale z jednego mieszkania mogą wygrać 2 osoby, więc nawet IP jest bez znaczenia.

przecież jest napisane ze z 1 ip można raz wygrać, więc druga wygrana by musiała być z internetu z telefonu albo z innego miejsca.

Gdzie jest napisane, że raz z jednego IP? Tam nic takiego nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7063761 Napisano: 26.11.2022 20:42:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reolo3 napisał(a):

PROSZĘ O WASZE OPINIE

Zgodnie z §8 pkt 13 „Każdy Uczestnik może wziąć udział w Loterii dowolną liczbę razy. Dany Uczestnik może wygrać w Loterii maksymalnie: 1 (słownie: jedną) sztukę Nagrody Instant Win opisanej w § 11 ust. 2 lit. b) oraz 1 (słownie: jedną) Nagrodę Główną opisaną w § 11 ust. 2 lit. a). Za jednego Uczestnika na potrzeby Loterii poczytuje się tę samą osobę fizyczną, niezależnie jakimi danymi identyfikacyjnymi, adresowymi, numerami telefonu, IP, itp. posługuje się w Loterii. Z jednego adresu zamieszkania może wygrać maksymalnie dwóch Uczestników.” Oznacza to, że w związku z pozytywną weryfikacją poprzedniego zgłoszenia, kolejne zostało zweryfikowane negatywnie a prawo do nagrody zostało utracone.  
Serdecznie pozdrawiamyZespół Organizatora Loterii „Poczuj świeżość aromatu kawy ziarnistej Prima!”.

DLACZEGO DRUGA WYGRANA ODRZUCILI, SKORO MOZNA WYGRAC 2X? 

Skoro inne osoby z jednego adresu, to nagrodę muszą przyznać- tak zawsze u nich było. Jeśli wszystko masz dobrze, wygrane są na dwie osoby, to widocznie weryfikujący zasugerował się adresem, a nie osobą i odrzucił. Z kontekstu ich odpowiedzi można wnioskować, że weryfikowali tę samą osobę.
IP ich nie interesuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7063757 Napisano: 26.11.2022 20:31:57 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
Z tego, co przeczytałem i zrozumiałem, chodzi o to, ze ktoś ma dużo nakrętek z kodami!? Dla mnie sprawa jest prosta- ma dostęp do składowiska odpadów, sam kiedyś miałem jednorazowy dostęp do składowiska odpadów, hala gdzie przywożą worki z domków, ludzie w większości butelki zakręcone wyrzucali. To było za czasów loterii Żywiec Zdrój z czapkami i szalikami ("starzy", nadal młodzi i piękni Forumowicze, zapewne pamiętają), panowie rozrywali te worki, a mi rzucali butelki i odkręcałem.
I jeszcze jeden do drugiego coś w stylu "A "Marian" nie zbiera nakrętek?". Odpowiedź: "On zbiera chyba z Coca Coli, ale co to nas obchodzi, niech sobie zbiera sam na swojej zmianie" i później ich podpytałem, to "Marian" prawdopodobnie dla kogoś, za opłatą zbierał, ale panowie, jak to każdy "niekonkursowicz" nie mieli pojęcia po co komuś nakrętki i jeszcze za to płaci emotka .

Ps: Co to za "tajemnicze pudełka", bo w "Zdjęcia naszych wygranych" nic nie ma... Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

visserarthur

#7062668 Napisano: 23.11.2022 08:01:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kalmia86 napisał(a):

darog napisał(a):

undefined

Czek wysyłają listem zwykłym. Trzeba potwierdzić sms-em, że się otrzymało i wtedy oni podsyłają smsem pin.

Heh, znając Pocztę, to za miesiąc dotrą, jeśli w ogóle... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7062637 Napisano: 22.11.2022 21:50:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

Jak fererro wysyła nagrody ? Jest jakieś info o tym ,że wysyłają czy jak się to odbywa? 

A oni już coś wysyłali...? Pewnie przyjdą kody do wypłaty Blik Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7061958 Napisano: 20.11.2022 05:19:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
IIII1 napisał(a):

pusheen napisał(a):

Chciałam dodać konkurs do bazy, ale patrząc po zwycięzcach z pierwszego dnia widzę, że jednak nie warto. Jak dla mnie to piękna antyreklama.

https://promocja.duda.pl/winner

Wystarczy zmienić godzinę w telefonie i bramka otworzy się szybciej, ktoś na to wpadł już wczoraj i zgarnął 1000 zł na rodzinę i znajomych. Niezły wałek, ciekawe czy coś z tym zrobią

Nie ogarniam... W jaki sposób zmiana godziny we własnym telefonie ma wpłynąć na szybsze otwarcie bramki... Bo nie wiem, czy śmiać się, czy płakać... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7060377 Napisano: 14.11.2022 21:46:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja na kilkukrotne popełnienie takiej "żenuły" bym się nie odważył, raz, może by uszło, ale nie jestem tak zdolny  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7060012 Napisano: 13.11.2022 16:33:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Między instastory w reklamach wyświetlił mi reklama, gdzie była zmywarka w kolorze srebrnym i tabletki Fairy. Niestety tak szybko przewijały, że zgubiłem tę reklamę. Czy Wam też się wyświetliło i czy to faktycznie była reklama konkursu? Nigdzie go teraz nie widzę.

Może to nie konkurs, tylko znowu dają tabletki do zakupionej zmywarki...? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7058686 Napisano: 07.11.2022 16:41:09 w SZUKAM....
Uwaga, pewnie będzie kontrowersyjnie, ale na forum pytamy o różne rzeczy, więc...
Zna ktoś lek "na" chlamydię (nazwa)? Wiem, że można poszukać w internecie, ale może ktoś stosował, czy jest z branży medycznej i zna... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7058087 Napisano: 04.11.2022 17:50:25 w Smolar
ReneK napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Dzisiaj dostałam info, że z paragonem Bref w Stokrotce wszystko ok i do 04.11 mają przelać kasiorkę.

Czyli do północy kasa powinna trafić na konto!
U mnie tez dzis taki mailemotka

Nie powinna. Data nadania się liczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7057043 Napisano: 31.10.2022 16:39:40 w SZUKAM....
Urbanek napisał(a):

Szukam, Dziś w aplikacji Biedronki dla wybranych jest rabat na pieluchy Dada.  Może ktoś nie będzie korzystał więc chętnie przygarnę dla moich trojaczków  emotka

Weszła Ci ta promocja? Mi tym razem odjęło 10 zł- kupiłem, ale napiszę do BOK Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7057022 Napisano: 31.10.2022 14:59:51 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Z racji, że jesteś taki pomocny, możesz mnie uświadomić, jak się robi kopiowanie z innego wątku? To przydatne, a ja nie ukrywam, że w sprawach internetowych jakoś mi nie idzie...

...sądziłem, że w (tak postawionym) pytaniu chodziło o samo kopiowanie... emotka

Chodziło o to, by skopiować tak, aby osoba, której się odpowiada w innym wątku, zobaczyła tę odpowiedź   emotka . Czyli @nick i hulaj dusza emotka

Dlatego nadal uważam, że precyzja wypowiedzi dużo daje i wiele ułatwia... emotka emotka

Ciężko być precyzyjnym, jak nie wiadomo, o co kaman emotka . Wydawało mi się, że trzeba zastosować jakiś myk, żeby całość odpowiednio skopiować (jakąś kwerendę zrobić, funkcję "jeżeli", lub inne cudo- to tak z informatyki mi pojęcia same w głowie zostały).
Ps: Właśnie, jakby ktoś wiedział. Kiedyś mi znajomy zrobił w pliku Ecxela do wygranych takie coś, że wpisywałem w jednej kolumnie oznaczenie numeru telefonu, np. plus1, a w kolejnej wystarczyło wpisać =plus1 i wyskakiwał od razu numer tego telefonu i tak miałem np. numery od plus1 do plus50 i nie musiałem pamiętać tych numerów, bo wystarczyło zrobić chyba jakąś zagnieżdżoną funkcję "jeżeli, to". Coś mi później się popierniczyło i już mi to nie działa... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7057017 Napisano: 31.10.2022 14:40:14 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Nie mam problemu przyznać się, że nie posiadam kompetencji w jakiejś dziedzinie - nie ma opcji wiedzieć wszystko z każdej dziedziny emotka

emotka emotka I bardzo dobrze, kto pyta, nie błądzi. Choć sądziłem, że w pytaniu chodziło o samo kopiowanie... emotka
Ja też nie mam z tym żadnego problemu, ani oporów. Stąd na przykład tyle moich pytań do Admina na forum emotka
Najgorzej tkwić w fałszywym przekonaniu, że się pozjadało wszystkie rozumy. emotka

Chodziło o to, by skopiować tak, aby osoba, której się odpowiada w innym wątku, zobaczyła tę odpowiedź   emotka . Czyli @nick i hulaj dusza emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

visserarthur

#7057005 Napisano: 31.10.2022 13:54:09 w SZUKAM....
atyde25 napisał(a):

I uważajcie z udostępnianiem karty.Jedna z influ takiego mniejszego kalibru oddaje kupony i ktoś sobie za nią odebrał znaczki na Gank Bystrzaków bez zapytania jej czy może.Tak jestem podejrzliwa ale życie mi pokazało dobre serce i potem kop.

Biedronka się zabezpieczyła (ale nie na naklejki i kupony)- te środki co na sobotę się zbiera, można tylko zużyć skanując aplikację, albo kartę, jeśli wklepie się numer, to nie można. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7057003 Napisano: 31.10.2022 13:51:35 w SZUKAM....
atyde25 napisał(a):

Na pieluchy nie mam zawsze dostaję jakieś od czapy nabłyszczacz do zmywarki a nawet jej nie mam i nigdy nie kupuję takich produktów.A już 2 raz mam na kukurydzę Bon...2X212 ml.I nie wiem która to.............Hitem był pokarm dla psów czy kotów a też nigdy tego nie kupowałam nawet na promo Wiskasa.

Kukurydza to Bonduelle chyba jest- takie dwie małe (dwupak). Ona jest na opakowaniu podana w ml i w g- może dlatego nie wiesz, która to Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7057001 Napisano: 31.10.2022 13:49:24 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ps: Z racji, że jesteś taki pomocny, możesz mnie uświadomić, jak się robi kopiowanie z innego wątku? To przydatne, a ja nie ukrywam, że w sprawach internetowych jakoś mi nie idzie...

emotka Przecieram oczy z niedowierzania po przeczytaniu tego pytania...
Podpuszczasz mnie? Drażnisz się? emotka
No ale żeby nie było, że chowam wiedzę dla siebie, prosię brdzo, krok po kroku. emotka

Jest jakiś wpis, na który chcesz odpowiedzieć w topie A.
Klikasz standardowo "cytuj wiadomość" (dostępne w górnym, prawym obszarze wpisu), po czym po prostu kopiujesz tę cytowaną wypowiedź, przechodzisz do topu B, wklejasz w pole nowej wiadomości i kontynuujesz, czyli komentujesz lub odpowiadasz.

No wietrzę w tym jakiś podstęp, tylko nie wiem jaki? emotka emotka emotka

Pisałem, że nie potrafię. Podstępu brak. Już chyba wiem jak, to wypróbuję, jak będzie potrzeba.
Ps: Kopiowanie ok- wiem, ale nie wiedziałem, że jak się skopiuje do innego wątku, to cytowana osoba dostaje powiadomienie, więc trzeba chyba odpowiednio to zrobić, by powiadomienie się wyświetliło...

By ktoś dpstał powiadomienie, wystarczy że do jego nicka w podstawowej formie przykleisz z przodu "małpę". Tyle, że na przykład przyklejenie dodatkowego znaku, choćby przecinka, skutkuje tym, że powiadomienie nie zostanie wysłane. Na przykład: visserarthur, czy dostałeś powiadomienie? 

Zapewne dostał powiadomienie, bo odpowiadałeś na jego post emotka  ja mogę spróbować z przecinkiem visserarthur, dostałeś powiadomienie?;)

Tak: zielonaszpilka dodał(a) odpowiedź w: WC - rozmowy o wszystkim Wyświetl w wątku >>