Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7127433 Napisano: 30.09.2023 00:31:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
loteryjny napisał(a):

Ktoś jeszcze nie dostał przelewu z nałęczowianki?

Ciekawe by było, gdyby ktokolwiek dostał... Taki z Ciebie "wyjadacz", a nie znasz realiów Unique... (to też nie jest złośliwość emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7125765 Napisano: 22.09.2023 23:01:00 w Smolar
nanajka81 napisał(a):

byekitty napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

maryjane napisał(a):

Czy orientuje się ktoś może, co w przypadku gdy wysyłam oryginał paragonu na adres Smolara celem weryfikacji prawa do głównej? Zastanawiam się czy będę żyła w niewiedzy do momentu ostatecznego terminu wydania nagród, czy może będę mogła wcześniej odetchnąć z ulgą? emotka

Mnie poinformowali wcześniej  emotka

Dzwonią czy piszą? coś się zmieniło chyba 🤣  kiedyś się czekało jak na szpilkach, bo żadnej weryfikacji nie było.

wysyłałam paragon z konkursu "mega wakacje" (1 stopień) nikt mnie nie poinformował o żadnej weryfikacji, po prostu przyszła nagroda na maila...

Ja wysyłałem kurierem i fakt dostarczenia przesyłki był dla mnie wystarczający. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7125174 Napisano: 20.09.2023 22:56:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Malena_ napisał(a):

Po ilu około dniach od przesłania oświadczenia wysyła Smolar bliki w loterii Zozole ?

Możesz nawet dostać po terminie, tak jak było w poprzedniej edycji, a więc w przyszłym roku. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7123897 Napisano: 15.09.2023 13:46:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

A skąd kupujący ma wiedzieć, czy oni sobie wcześniej nie nabijali...?

Zamiast wszystko krytykować, coś zaproponuj czasem.

Nie wiedziałem, że pytanie musi być krytyką… Poza tym agencja jest od myślenia- moje „know how” za darmo nie jest… Nie po to także marketingu się uczyłem… Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

visserarthur

#7123886 Napisano: 15.09.2023 12:59:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A skąd kupujący ma wiedzieć, czy oni sobie wcześniej nie nabijali...? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7123881 Napisano: 15.09.2023 12:51:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

case napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.

Ale czy przy takich zwrotach nie trzeba oddać paragonu? Chyba, że ajent sklepu dogadany...

A jakie to ma znaczenie, gdy na zwrot jest np. 90 dni, albo bez limitu...

Ps: "ps. Jedna z agencji ma zapis, że nie można zgłaszać kolejnych nr paragonów."- a która to taka...?

Zwrot spożywki do 90 dni, czy bez limitu, to chyba tylko jak ajent znajomy, na pewno nie duży sklep, nie mówiąc o skali zwrotów, idących w setki...

W tej loterii z tego co pomiętam był zapis, ze nie może być kolejnych nr paragonów:
https://www.e-kon...-yaris-od-milka-dino



Natomiast druga część jest gorsza, bo w procederze biorą wtedy udział osoby, które posiadają własny sklep. 

Kaliszanie mają sklep? Żabka? Na takich skuteczny jest limit dzienny zgłoszeń na kasę.

Jasne i może osoby, które przypadkowo kupują w tym sklepie na konkurs, mają być poszkodowane…? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7123860 Napisano: 15.09.2023 11:42:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.

Ale czy przy takich zwrotach nie trzeba oddać paragonu? Chyba, że ajent sklepu dogadany...

A jakie to ma znaczenie, gdy na zwrot jest np. 90 dni, albo bez limitu...

Ps: "ps. Jedna z agencji ma zapis, że nie można zgłaszać kolejnych nr paragonów."- a która to taka...?

Zwrot spożywki do 90 dni, czy bez limitu, to chyba tylko jak ajent znajomy, na pewno nie duży sklep, nie mówiąc o skali zwrotów, idących w setki...

W tej loterii z tego co pomiętam był zapis, ze nie może być kolejnych nr paragonów:
https://www.e-kon...-yaris-od-milka-dino

Kurde, znowu taaaaaaka dyskusja mnie ominęła emotka

To może bardziej otwartym tekstem, żeby rozwiać wątpliwości:
1. Są ludzie, którzy w konkurs/loterię "inwestują" kupując masowo produkty. Kupują i je mają, proceder legalny.
2. Są ludzie, którzy ordynarnie fałszują paragony.
3. Są ludzie - i tego jest masa - którzy kupują, wysyłają zdjęcie i zwracają produkt.
Więc ktokolwiek tutaj (nie pamiętam, sorry) rzucił taką teorię, był bardzo blisko środka tarczy.

Tylko ten proceder dzieli się na dwie części.

Pierwsza część to taka, kiedy ktoś dokonuje zakupu w jakimś tam sklepie, i dokonuje zwrotu zgodnie z jego polityką. Taki np. Kaufland pozwala na zwrot pełnowartościowego produktu nawet do 3 miesięcy. Mamy na to zabezpieczenie regulaminowe, kiedy widzimy "w ch... cięcie", wzywamy faktycznie do fizycznego przesłania paragonu, a w regulaminach od jakiegoś czasu jest klauzula - nieprzypadkowa - że paragon zwrócimy na żądanie uczestnika, ale nie wcześniej niż po 90 dniach. (btw do przesłania paragonu wzywamy w znacznie większym wachlarzu przypadków, ale to temat na inną opowieść).

Niemniej wcale nie ma pewności, że sklep w ogóle odbiera paragon przy zwrocie, więc o ile idea dobra, o tyle jej skuteczność może być dyskusyjna. Ale chyba działa, bo pewne osoby, które działały w ten sposób regularnie, dały sobie spokój.

Natomiast druga część jest gorsza, bo w procederze biorą wtedy udział osoby, które posiadają własny sklep. Chcesz od nich paragonów fizycznie? Proszę bardzo! A trzymaj sobie je miesiąc, pół roku, rok, co ich to obchodzi. Raz jedna artystka wezwana do wysłania dwóch paragonów, wysłała bezczelnie pół rolki z kasy fiskalnej, na której było kolejno wydrukowanych kilkaset jej paragonów. 

Ale żeby nie nudzić, nie podsumuję tego smutnym stwierdzeniem "nie da się". Da się i efekty być może sami zobaczycie na listach laureatów; nowe zapisy regulaminowe i nowe patenty IT sprawią, że naszym "drukarzom" zrobi się bardzo smutno emotka

PS. Odnośnie do kwestii, czy loterie bramkowe przynoszą więcej zgłoszeń; to nie do końca tak. Typowy konsument nie odróżnia konkursu od loterii, a co dopiero bramkowej od nie bramkowej. Nie znam "badań" Albedo, o których mowa, ale z 99% pewnością chodzi o psychologiczny efekt "nagrody natychmiastowej" - który po prostu działa znacznie bardziej motywująco niż losowania "za jakiś czas". A to, czy technicznie są to bramki, czy nagradzane "co 100 zgłoszenie", czy losowania natychmiastowe za pomocą skryptów - to naprawdę nie ma znaczenia.

Teoria moja, ale "z Kauflanda" to musi się Pan doszkolić, albo zapraszam na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7123855 Napisano: 15.09.2023 11:31:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
peterpanek napisał(a):

Emememe napisał(a):

peterpanek napisał(a):

G3 nie odpowiada na maile dotyczące Heinekena. Chyba potrzeba akcji na społecznościówkach klienta, by ten popchnął agencję do roboty.

Też dziś napisałam maile, może pod wpływem presji powysyłają te brakujące kody emotka  Jeszcze w nich wierzę, może naiwnie emotka

Znaczy na pewno są w czanej de, bo nie wywiązali się ze zobowiązania publicznego w loterii w której w przeciwieństwie do konkursów jest organ nadzoru inny niż sąd powszechny i który może szybko dotkliwie ukarać. Nie chciałbym ich kopać, bo loterie ich są dobrze ułożone, tutaj potrzebna byłaby presja by pokonali ten strajk jaki mają, sezon urlopowy, czy cokolwiek.

Ja w przypadku Żywca w Żabce (ten sam koncern i agencja organizująca) znalazłem imię nazwisko Managera marki, "stworzyłem sobie" z imienia i nazwiska adres mailowy, napisałem i sprawa była załatwiona w godzinę, a tak przez kilka dni nie kumali o co chodzi, a pani przez telefon próbowała ze mnie głupka zrobić, że chcę bilet na koncert A, a wygrałem na B... Idiot*a to mało powiedziane... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7123770 Napisano: 14.09.2023 23:07:40 w Co to za zawleczka?
Mam zawleczkę z piwa Harnaś z napisem "2023", ale do odbioru puszki piwa (według info z puszki) upoważnia zawleczka z napisem "Harnaś 2023"... To o co chodzi- ktoś coś wie? Błąd w druku...? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7123676 Napisano: 14.09.2023 16:34:15 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
NoCoTy1906 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Kody pysznepl wygrane w heineken 1 sierpnia, nadal kodu brak. Dostał ktoś z tego okresu?

Nie dostaniesz nic już dopóki nie wyślesz do nich maila żeby się przypomnieć u nich w systemie już każdy dawno otrzymał wygrane vouchery .. emotka  a to ze do nikogo one nie dotarły to już problem uczestnika i trzeba się upomnieć poinformują ze już otrzymałaś No ale z dobrej woli wysyłają ponownie

W takiej sytuacji każdy po „ponownym” otrzymaniu kodu, powinien im odpisywać coś w stylu: proszę nie robić ze mnie wariata, bo jak zapewne Państwo widzą, po ilości otrzymanych maili, nie jestem jedyną osobą, która kodu nie otrzymała. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7123631 Napisano: 14.09.2023 13:59:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
@gnieszk@ napisał(a):

annarety napisał(a):

Witam. Ponawiam, czy wszyscy dostali nagrody z Bielenda wygrywają na okrągło??? A może ktoś dzwonił do nich, co jest grane??????

A skąd my mamy wiedzieć czy "wszyscy" dostali? Ja np. dostałam już dawno, tyle mogę Ci napisać... Sprawdź w regulaminie do kiedy jest maksymalny termin wysyłki. Jeśli minął to skontaktuj się z agencją.

Brawo. Pytania powinny być stawiane w odpowiedni sposób. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

visserarthur

#7123487 Napisano: 13.09.2023 23:23:01 w SZUKAM....
agaluna napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłaszał kiedyś kradzież vouchera internetowego na policję i udało się cokolwiek odzyskać? Okazało się, że ktoś użył wygranego przeze mnie vouchera wyjątkowy prezent u Smolara (czas reklamacji minął w maju). Smolar odsyła mnie do sklepu, a sklep na policję. emotka   Jestem wkurzona, bo miał to być prezent na urodziny, a tu takie coś emotka

Wyjątkowy prezent „nie może” zweryfikować, kiedy został zużyty voucher? Wtedy byłoby wiadomo chociaż, czy użyty, jak Ty byłaś w jego posiadaniu, czy Smolar. A może Smolar się pomylił i wysłał do dwóch osób ten sam i są w posiadaniu takiego, którego nikomu nie wysłali… Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7123480 Napisano: 13.09.2023 21:56:49 w afera Redbull
adamo86 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

adamo86 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

nitka310 napisał(a):



Ciekawe czy czeka nas powtorka z rozrywkiemotka

Jaka powtórka? 
Chyba wiadomo co trzeba zrobić (albo raczej czego nie robić) emotka

Spieszmy się powoliemotka

Miałem na myśli całkowite olanie tego konkursu emotka
Ale rozumiem, że w niektórych chęć wygrania czegokolwiek może być zbyt silna emotka

Jak dla mnie konkursy z grami to od dawna czarna magia, zatrzymałem się na Comodore i grze ze skaczącym ludzikiem😂, więc w takich udziału nie biorę…

Prince of Persia? 

Giana Sisters😅 Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7123474 Napisano: 13.09.2023 21:18:16 w afera Redbull
adamo86 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

nitka310 napisał(a):



Ciekawe czy czeka nas powtorka z rozrywkiemotka

Jaka powtórka? 
Chyba wiadomo co trzeba zrobić (albo raczej czego nie robić) emotka

Spieszmy się powoliemotka

Miałem na myśli całkowite olanie tego konkursu emotka
Ale rozumiem, że w niektórych chęć wygrania czegokolwiek może być zbyt silna emotka

Jak dla mnie konkursy z grami to od dawna czarna magia, zatrzymałem się na Comodore i grze ze skaczącym ludzikiem😂, więc w takich udziału nie biorę… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7122738 Napisano: 11.09.2023 10:39:27 w Połączenia nieodebrane
roksana2802 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

126622453??

Pierwszy wynik wyszukiwania Google i wiadomo, po ilości wyszukiwań, że to na pewno nic ważnego…

A jak się okazało Rmf Fm i jednak ważne....

Czyli wiesz, więc pytanie zbędne… (nie rmffm, tylko rmfmax) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7122736 Napisano: 11.09.2023 10:35:30 w Połączenia nieodebrane
roksana2802 napisał(a):

126622453??

Pierwszy wynik wyszukiwania Google i wiadomo, po ilości wyszukiwań, że to na pewno nic ważnego… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7122637 Napisano: 10.09.2023 15:32:18 w Smolar
sledzik860 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

visserarthur napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jak to jest w Smolarze z tymi załącznikami "przykładowych godzin padania wygranych" w loteriach bramkowych? One rzeczywiście padają o tych godzinach? Na logikę możliwe, że tak, bo dają tylko np. jeden dzień, ale do końca nie wiem... Ktoś się chwalił wygraną np. o 21 (mógł wygrać oczywiście o innym czasie), a bramka była o 11, a kolejna o 22...

nie testowałam tych godzin, ale znając smolara, mocno bym się zdziwiła gdyby w regulaminie podali dokładne godziny, lub np same godziny emotka  a który masz regulamin na myśli konkretnie teraz smolarowy? emotka

Jakoś na dniach czytałem regulamin slodkaloteria i tam był jeden dzień podany.

w balcerzaku właśnie sprawdzałam.... jest harmonogram dla całej loterii, ale te godziny są od czapy, 
wg moich obserwacji bramka się otwiera na parę/paręnaście minut max, a w reg balcerzaka są przedziały po parę godzin... to tylko przykład. W słodkiej loterii nie zaglądałam, ale obstawiam, że też daty od czapki emotka

Ja te ich godziny to rozumiem za przykładowe i uważam, że one nie mają nic wspólnego z godzinami otwarcia bramek. Zresztą można w regulaminie doczytać, że godziny otwarcia bramek są tajne.

No tak, są tajne, ale jest też zapis o tych przykładowych. Bramka oczywiście, że tylko teoretycznie jest otwarta kilka godzin, bo ktoś ją pewnie trafi wcześniej, więc się "zamyka". Właśnie zajrzałem do Balcerzaka regulaminu, bo ktoś pisał dziś około 11 o wygranej, a bramka była o 5, kolejna po 12, więc nie wiem, o której ta osoba wygrała... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7122629 Napisano: 10.09.2023 14:34:43 w Smolar
magdalena-chili napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jak to jest w Smolarze z tymi załącznikami "przykładowych godzin padania wygranych" w loteriach bramkowych? One rzeczywiście padają o tych godzinach? Na logikę możliwe, że tak, bo dają tylko np. jeden dzień, ale do końca nie wiem... Ktoś się chwalił wygraną np. o 21 (mógł wygrać oczywiście o innym czasie), a bramka była o 11, a kolejna o 22...

nie testowałam tych godzin, ale znając smolara, mocno bym się zdziwiła gdyby w regulaminie podali dokładne godziny, lub np same godziny emotka  a który masz regulamin na myśli konkretnie teraz smolarowy? emotka

Jakoś na dniach czytałem regulamin slodkaloteria i tam był jeden dzień podany. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7122625 Napisano: 10.09.2023 14:08:36 w Smolar
Jak to jest w Smolarze z tymi załącznikami "przykładowych godzin padania wygranych" w loteriach bramkowych? One rzeczywiście padają o tych godzinach? Na logikę możliwe, że tak, bo dają tylko np. jeden dzień, ale do końca nie wiem... Ktoś się chwalił wygraną np. o 21 (mógł wygrać oczywiście o innym czasie), a bramka była o 11, a kolejna o 22... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7122616 Napisano: 10.09.2023 13:27:04 w Smolar
dany-duszek napisał(a):

visserarthur napisał(a):

monisss napisał(a):

Czy na Bref z Lidla musze lecieć po pieczątkę jak mam kostki do wc kw. 20.99 ?

W bazie nie ma loterii Bref w Lidl.

przecież chodzi ogólnopolską loterię Bref, a zakupy zrobiła w lidlu i ma taki opis.

To jednak forma wypowiedzi powinna być inna… Wyświetl w wątku >>
1 yreks 0