Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#2680929 Napisano: 22.09.2009 12:29:57 w TESCO konkursy
to podzielcie sie autem, ktos wezmie kolo, ktos kierownice i wszyscy beda zadowoleni.......... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2680863 Napisano: 22.09.2009 12:11:00 w TESCO konkursy
na komórke do agaty emotka :D Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2680835 Napisano: 22.09.2009 11:59:46 w TESCO konkursy
a myslalem, ze 3,5 bedzie stalo pod domem.... no nic jak nie tu to gdzie indziej emotka

ps: nikt do domu nie wyszedl tylko zapewne na odczepnego tak zostalo powiedziane Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2680790 Napisano: 22.09.2009 11:41:02 w Carrefour konkursy
aja wlasnie odszukalem- na jednym mam 1 produkt, na drugim 2, wiec wysle ten z jednym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2680764 Napisano: 22.09.2009 11:32:07 w Carrefour konkursy
czy do konkursu herbal carrefour moze byc paragon z jednym produktem?
Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2680736 Napisano: 22.09.2009 11:19:57 w Carrefour konkursy
xagadee napisał(a):

visserarthur napisał(a):

xagadee napisał(a):

dzwonili przed chwilą z Herbala w Carrefourze

mam odesłać oczywiście paragon emotka

numer nie był zastrzeżony (to tak uprzedzając pytania) emotka



podaj ten nume jesli mozesz emotka



poszło na pw



dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2680716 Napisano: 22.09.2009 11:12:10 w TESCO konkursy
monia24 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

taaga20 napisał(a):

fajnie by było jakby zrobili takie coś, że jak dzwonią i informują o wygranej to pytają z którego dnia paragon i z jakiego sklepu ... bo jak nie to ja sobie też zacznę brać udział we wszystkich promocyjnych jak leci a potem od kogoś kupować paragon za 10 zł emotka



tu sie nie zgodze- bardzo dobrze, ze mowia z jakiego dnia ile itd. bo dla Konsumenta taki konkurs nie ma byc czyms uciazliwym i np. nie kazdy musi pamietac i robic notatki kiedy co zrobil... zwykly smiertelnik wysyla smsa i zapomina, a nalogowy gracz? jesli ma porzadek w paragonach to wieprzynajmniej gdzie szukac (ja porzadku nie mam, ale przynajmniej staram sie je trzymac miesiacami: styczen, luty ...)



a ja swoje trzymam w ..... skanerze
Tam przynajmniej syn ich nie znajdzie i nie zje emotka



a nie jest im tam za cieplo i nie czernieja emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2680714 Napisano: 22.09.2009 11:11:02 w Carrefour konkursy
xagadee napisał(a):

dzwonili przed chwilą z Herbala w Carrefourze

mam odesłać oczywiście paragon emotka

numer nie był zastrzeżony (to tak uprzedzając pytania) emotka



podaj ten nume jesli mozesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2680705 Napisano: 22.09.2009 11:09:03 w TESCO konkursy
taaga20 napisał(a):

fajnie by było jakby zrobili takie coś, że jak dzwonią i informują o wygranej to pytają z którego dnia paragon i z jakiego sklepu ... bo jak nie to ja sobie też zacznę brać udział we wszystkich promocyjnych jak leci a potem od kogoś kupować paragon za 10 zł emotka



tu sie nie zgodze- bardzo dobrze, ze mowia z jakiego dnia ile itd. bo dla Konsumenta taki konkurs nie ma byc czyms uciazliwym i np. nie kazdy musi pamietac i robic notatki kiedy co zrobil... zwykly smiertelnik wysyla smsa i zapomina, a nalogowy gracz? jesli ma porzadek w paragonach to wieprzynajmniej gdzie szukac (ja porzadku nie mam, ale przynajmniej staram sie je trzymac miesiacami: styczen, luty ...) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2680689 Napisano: 22.09.2009 11:05:05 w TESCO konkursy
nice napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

cb656 napisał(a):

UWAGA, dzwonią z agencji Graf z tego konkursu: https://www.e-kon...rticles-2-48468.html
Vanish, różowa siła z nagrodami

tel. 056 654 07 07

emotka


Gratulacje:) auto ???,no to czekamy



Ciekawe, że dzwonią ze stacjonarnego. Nigdy tak nie dzwonili. emotka



zawsze dzwonia z tego numeru, wzglednie z kocowka 29 bodajze... albo 24 Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2679403 Napisano: 21.09.2009 08:21:30 w Carrefour konkursy
xagadee napisał(a):

ciriness napisał(a):


A ja miałam dzisiaj telefon o odesłanie paragonu



około której dzwonili?

ja nadal czekam emotka



do mnie tez nie dzwonili Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2677923 Napisano: 21.09.2009 11:22:03 w TESCO konkursy
79magda napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Tam było pewnie z 10 000 uczestników w tym Vanishu. Szansa że trafi ktoś z forum jest nikła.



Forumowicze są the best
emotka Trzymam za Was kciuki emotka



a za siebie? przejezdzalem wczoraj obok i widzialem, ze juz miejsce na tego opla masz przygotowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2677915 Napisano: 21.09.2009 11:20:50 w Wkurza mnie...
ignam napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

ignam napisał(a):

Właśnie przeczytałam regulamin konkursu Zakrętka
i oniemiałam. Nie chcę za dużo pisać bo mi się same niecenzuralne wyrazy pchają. Oceńcie sami.
http://konkurs_za...ronki/regulamin.html


Przeczytałam.Nie widzę nic złego.A o co Ci chodzi?O to ,że mają mejla z onetu?No cóż... emotka


Chodzi mi o to, że zbierają same zakrętki. A butelki co? Całe szkoły mają się pętać po okolicy i odkręcać nakrętki a plastykowe butelki dalej będą sobie pływać po wodzie albo leżeć w lesie?
I to jest pod hasłem Ekologia!



nie wiem, ale wydaje mi sie, ze chodzi o to, ze butelka odkrecona krocej sie rozklada... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2677597 Napisano: 21.09.2009 10:03:05 w Carrefour konkursy
xagadee napisał(a):

chochliczka napisał(a):

xagadee napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Niestety wg mnie jest tak jak Malenka mowi-zycie jest brutalne i no nie ludzmy sie,nikt nie bedzie przypominal o paragonach-bo to nie jest obowiazek organizatora.Takze to ze przypomnieliby sie to tylko ich dobra wola.



to może przeczytaj najpierw regulamin emotka

Bo jednoznacznie wynikającym z regulaminu obowiązkiem organizatora było skontaktowanie się telefoniczne z laureatami...


Skoro organizator nie zazadal,to chyba na wszelki wypadek sama bym sie skontaktowala i zapytala czy trza odeslac-bo szkoda by nagrode stracic emotka



a ja zgodnie z regulaminem czekam na kontakt ze strony organizatora emotka

i niech spróbują mi nie dac nagrody
emotka



ja tez czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2674555 Napisano: 19.09.2009 10:26:46 w Carrefour konkursy
czy ktos kto wygral z herbala ipoda w carrefour smsem dostal jakies info co do wysylki ewentualnego paragonu??? -bo ja nie Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2669184 Napisano: 18.09.2009 12:19:55 w Nasze kochane zwierzątka
79magda napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gaja, tak teraz widze, ze TY z Łodzi, a moj kot spod łodzi chyba własnie jest, albo i z samej Łodzi, a z tym kurczakiem to mnie przestraszyłaś i teraz nie wiem co mu dam na urodziny... co prawda urodziny (drugie) dopiero za 8 m-cy, ale bedzie trzeba mu cos zasrwowac, bo same zabawki, drapaki to za malo...



Mafia łódzkich kotów żywiących się lepiej niż wielu szanowanych obywateli - to skandal
emotka



jak tam zaraz podjade do Ciebie te 5!? kilometrow i Ci ta puszke zaserwuje kocią to zaczniesz miauczec/łczec jak pierwszy lepszy kot i sama bedziesz najlepszym alarmem dla tych dwoch swoich autek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2669181 Napisano: 18.09.2009 12:11:41 w Nasze kochane zwierzątka
gaja30 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gaja, tak teraz widze, ze TY z Łodzi, a moj kot spod łodzi chyba własnie jest, albo i z samej Łodzi, a z tym kurczakiem to mnie przestraszyłaś i teraz nie wiem co mu dam na urodziny... co prawda urodziny (drugie) dopiero za 8 m-cy, ale bedzie trzeba mu cos zasrwowac, bo same zabawki, drapaki to za malo...




Moje koty na urodziny chciałyby pewnie jakąś kosmatą ćmę - kiedyś były piwnicznymi stworkami, i zostały im takie wypaczone kulinarne upodobania:) A z tym kurczakiem to na serio - daj zwierzowi lepiej dobrą puszkę. Z zabawek to u nas hitem jest nie żadna odjechana piłeczka czy inny gadżet, ale fasolka szparagowa. Dlatego moje koty najszczęśliwsze są latem - kiedy mogą sobie mordować fasolki do bólu:)



a mialem nadzieje, ze znasz ta pania od ktorej go kupilem i powiesz cos o tej jej hodowli. moj nie wychodzi na dwor, a jesli juz to rzadko, wiec najwyzej moze sie pobawic swoimi zabawkami albo muchą, jesli sie napatoczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2669167 Napisano: 17.09.2009 11:21:24 w Nasze kochane zwierzątka
gaja, tak teraz widze, ze TY z Łodzi, a moj kot spod łodzi chyba własnie jest, albo i z samej Łodzi, a z tym kurczakiem to mnie przestraszyłaś i teraz nie wiem co mu dam na urodziny... co prawda urodziny (drugie) dopiero za 8 m-cy, ale bedzie trzeba mu cos zasrwowac, bo same zabawki, drapaki to za malo... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2666169 Napisano: 17.09.2009 09:00:07 w Carrefour konkursy
czy byly smsy z herbala z carrefour, zeby odeslac paragon...? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2665909 Napisano: 17.09.2009 07:47:43 w Allegro.pl - bez linków
ziolko napisał(a):

visserarthur napisał(a):

ziolko napisał(a):

gocha26 napisał(a):

no właśnie, a samo allegro coś pomoże, bo mój mąż to od razu chce na policję lecieć, ale ja to bym się wstrzymała


najpierw spróbuj tym sposobem... a na policję pójdziejsz po tym, jak Allegro coś odpowie



allegro nic nie powie, chyba tylko tyle, by sprobowac sie jakos skontaktowac z tym kims. w zasadzie to umywaja rece i kaza zglaszac na policje- wiem, bo tak bylo jak mnie oszukano na ok. 3000. dla allegro najwazniejsze, by im placic kase na czas i tylko tyle chyba.


no to można zgłosić równolegle - tu i tu... i w ten sposób będzie ok.. poza tym nie pamiętam za bardzo, ale chyba allegro ma jakiś program ochrony kupujących do 500 zł wartości zakupów? nie jestem pewna a nie mam czasu szukać



tak, jest ten program- zwracaja niby do 10.000 zl, ale zeby z niego skorzystac trzeba zglosic na policje i miec dokument wydany na policji, ze zostalo wszczete postepowanie... ja z niego nie skorzystalem, bo facet oddal kase jak rozpoczelo sie postepowanie, ale moja kolezanka skorzystala z tego programu... czekala jakies 60 dni... wiec troche dlugo Wyświetl w wątku >>
0 0