Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#2442020 Napisano: 18.06.2009 02:07:50 w TESCO konkursy
a do mnie dzis pani agnieszka nie dzwonila... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2440983 Napisano: 17.06.2009 09:31:40 w TESCO konkursy
aendrius1 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

kretafka napisał(a):

ja dostałem aż 4 informacje z górskiej z list rezerwowych emotka


tez dostałem 4 (2 x tesco i 2 x Carre)oczywiscie rezerwowe emotka


a czy ktos ma jakies informacje co z nagrodami głównymi z tych konków Górskiej Natury...zdaje sie ze było chyba 2 samochody i Vocher na 20 k???



jeszcze dluga droga do tego by informowali... tak z regulaminu wnioskuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2440247 Napisano: 17.06.2009 04:23:52 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

alkadia napisał(a):

ziolko napisał(a):

alkadia napisał(a):

róznie bywa - wczoraj Pani dzwoniła z rezerwową z 12 - nie do mnie - ale do kogoś się szczęscie uśmiechnęło! i dobrze! emotka


mówisz o bonach tesco?

tak
tak że trzymajcie paragony lepiej...



ta... do jutra, gora do piatku...



no tak, jest jeszcze opcja, ze ktos paragonu nie odesle... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2440244 Napisano: 17.06.2009 04:21:53 w TESCO konkursy
alkadia napisał(a):

ziolko napisał(a):

alkadia napisał(a):

róznie bywa - wczoraj Pani dzwoniła z rezerwową z 12 - nie do mnie - ale do kogoś się szczęscie uśmiechnęło! i dobrze! emotka


mówisz o bonach tesco?

tak
tak że trzymajcie paragony lepiej...



ta... do jutra, gora do piatku... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2439944 Napisano: 17.06.2009 01:52:22 w TESCO konkursy
janiek napisał(a):

wysłałem 40smsów z jakim skutkiem jutro się okaze



ogolnie 40 czy dzis? bo jesli dzis to mam nadzieje, ze masz 40 paragonow... ostatnio do mnie pani dzwonila z rezerwy, bo osoba, do ktorej dzwonilachwile wczesniej szczerze przyznala, ze nie ma 15 paragonow (a jak to pani skomentowala, widzac pewnie co sie dzieje na tym forum: pewnie nie miala az tylu znajomych zeby sobie zalatwic 15 paragonow)- co racja to racja... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2439856 Napisano: 17.06.2009 01:06:15 w TESCO konkursy
no a jutro szanse wieksze, bo 2 losowanka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2438229 Napisano: 16.06.2009 06:58:59 w TESCO konkursy
kretafka napisał(a):

heheh no ja już ją na kawę i ptasie mleczko zapraszałem ale powiedziała że za daleko i pewnie i tak rodzina mi zje w między czasie emotka



nie no propozycja zes zajechal... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2438218 Napisano: 16.06.2009 06:51:21 w TESCO konkursy
szymen napisał(a):

visserarthur napisał(a):

kretafka napisał(a):

trojan napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

elhad napisał(a):

benon69 napisał(a):

kupie paragon z15 czerwca z tesco na Bonbowe zakupy


mam taki


to się ciesz ze masz i czekaj na rezerwę emotka emotka


ale ostaniego dnia jest losowanie ze wszytskich dni wiec moze wygrac w tym losowaniu emotka


o mnie pani z Impresariatu też dzisiaj zapomniała emotka



a o mnie tylko raz pamietala- tez biedniej niz zwykle... na szczescie juz niedlugo latanie do tesco sie konczy... ufff

ale komentarz Pan i Pana rodzina powinniscie witac mnie bardziej entuzjastycznie pobil wszystkie dotychczasowe emotka emotka emotka emotka


Mi zaczela nawijac, ze mam beznadziejna muzyczke na przy polaczeniu (granie na czekanie w plusie). Dopiero po minucie mi powiedziala ze wygralem emotka



hehe, niezla jest. mozna by tu ksiazke napisac na temat tych jej tekstow: przyklad 2: mogl mi Pan zaoszczedzic lamania jezyka- taki tekst padl po tym, gdy brat podal jej imie i nazwisko, a ona chwile wczesniej literowala slowo: karlsbad (chodzilo o to, ze brat mial niby znac ten adres na pamiec... moze ja bym znal, ale on nie znal i poprosil, bo chcial zapisac) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2437880 Napisano: 16.06.2009 04:08:37 w TESCO konkursy
pistacja9 napisał(a):

Czy dzwonili już do kogoś z reala z Gillette? Według regulaminu mają czas do jutra.



do 19.06 chyba Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2437875 Napisano: 16.06.2009 04:05:29 w TESCO konkursy
kretafka napisał(a):

trojan napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

elhad napisał(a):

benon69 napisał(a):

kupie paragon z15 czerwca z tesco na Bonbowe zakupy


mam taki


to się ciesz ze masz i czekaj na rezerwę emotka emotka


ale ostaniego dnia jest losowanie ze wszytskich dni wiec moze wygrac w tym losowaniu emotka


o mnie pani z Impresariatu też dzisiaj zapomniała emotka



a o mnie tylko raz pamietala- tez biedniej niz zwykle... na szczescie juz niedlugo latanie do tesco sie konczy... ufff

ale komentarz Pan i Pana rodzina powinniscie witac mnie bardziej entuzjastycznie pobil wszystkie dotychczasowe emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2436590 Napisano: 15.06.2009 09:42:52 w TESCO konkursy
kretafka napisał(a):

trojan napisał(a):

79magda napisał(a):

czy dzwonili juz z bonbowych? nikt sie nie chwali... emotka


tak juz dzwonili dzisiaj


heheh emotka piona emotka mnie jak kasjerki w tesco widzą to od razu tabliczkę kasa zamknięta wystawiają emotka



mnie co prawda nie kojarza az tak bardzo, bo tesco odwiedzam codziennie inne prawie, ale raz sie trafila babcie, ktorej cos sie nie podobalo, ze na osobnych paragonach to jej zrobilem wyklad na jakim stanowisku Pani jest tu zatrudniona? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2432550 Napisano: 12.06.2009 08:13:37 w TESCO konkursy
magdalenka26 napisał(a):

mam paragon z 10-tego z bonbonowych zakupów emotka jak komus potrzebny PW



potrzebowalbym 2... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2432332 Napisano: 12.06.2009 06:06:25 w Paragony
visserarthur napisał(a):

szukam dwoch paragonow z krafta z 10.06



z tesco
Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2432190 Napisano: 12.06.2009 04:47:16 w Paragony
szukam dwoch paragonow z krafta z 10.06 Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2432120 Napisano: 12.06.2009 03:29:50 w TESCO konkursy
trojan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

szukam regulaminu pedigree, na stronie go brak...


emotka mam go



dzieki, odczytalem pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2432045 Napisano: 12.06.2009 02:33:29 w TESCO konkursy
szukam regulaminu pedigree, na stronie go brak... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2430412 Napisano: 11.06.2009 01:34:33 w Paragony
a na czym polega ten konkurs pedigree co szukacie paragonow? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2426389 Napisano: 08.06.2009 06:02:04 w Paragony
szukam paragonow dwoch z krafta z tesco z wczoraj... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2412947 Napisano: 02.06.2009 07:13:47 w TESCO konkursy
elupus napisał(a):

rslotus napisał(a):

rodos77 napisał(a):

Witajcie, zapewne braliście udział w Wielkim Konkursie SMSowym Tesco, tam gdzie do wygrania było 10.000 zł i 330 bonów po 30 zł. Zgodnie z regulaminem nagrody miały zostać wydane do 30.05.2009. Zgodnie z regulaminem zwycięzcy powinni zostać poinformowani również mailowo, zapewne nikt z Was takiego maila nie otrzymał, tylko smsa. Pracownicy MNI Premium S.A. (organizator konkursu) twierdzą, że bony będą wysyłane jeszcze w tym tygodniu. Myślę, że należy ukrócić odbiegające od regulaminu praktyki stosowane przez MNI Premium S.A. Z doświadczenia wiem, że przy każdym konkursie organizowanym przez tę agencję są duże poślizgi i brak konkretnej informacji o nagrodzie jaką się wygrało (pamiętacie konkurs z Da grasso). Jak macie czas to dzwońcie do MNI i pytajcie się o to kiedy otrzymacie swoje bony, może to nauczy ich rzeteleności: 0225833744.



Jedyne co może odnieść skutek to wiele skarg na nich do zleceniodawcy czyli TESCO. emotka

Najlepej pisemnie, bo zostają ślady i ktoś musi zareagować. (sprawdzone !)

Tym bardziej że zawsze są z nimi problemy.
emotka



Najgorsze to,ze Tesco też to zlewa (pisałem do nich) i odsyła wszystko do MNI.
Pozdrawiam



to chyba pisales na infolinie, albo do innej niekompetentnej osoby, bo ja jak kiedys gadalem z kims z wawy, albo krakowa z tesco, ze jak oddalem sprzet to zamiast bonow sodex, ktorymi placilem oddali mi w bonach tesco (co mnie nie urzadzalo) i oddali gotowke, wiec jak sie chce to mozna... nie ma glupich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#2405125 Napisano: 30.05.2009 10:58:36 w Paragony
filipst1 napisał(a):

nice napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

nariam napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

Szukam paragonu z żywca smakołyka sprzed 20.05. Wyrgałam, mam paragon, ale napisane jest woda żywiec, a przemiły pan powiedział, że on mi nieczego nie będzie podpisywał, bo to nie jego sprawa emotka


ale na paragonie nie pisze zywiec smakołyk,tylko żywiec zdrój


Ehh.. właśnie szukam z wyraźnie napisanym Smakołyk - bo pani tak powiedziała, że musi być napisane. Mam taki paragon tylko o dzień późniejszy niż potrzebuję emotka Jekby ktoś chciał się wymienić (posiadam paragon z 21.05) to proszę na PW. Odpiszę wieczorem. A w razie wygranej można wysłać kopię paragonu, czyli byśmy poprostu skserowały i się wymieniły/li emotka



Ja mam np. z 05.05.2009 na paragonie tak napisane
W.ŻYWIEC ZDRÓJ POMAR.
a kupowałam smako-łyk pomarańczowy właśnie i jeszcze mam tę butelkę. To przecież na głównej stronie nie ma wogóleże to smaoko-łyk. Dopiero andrugiej stronie tam gdzie kod kreskowy jest napisane żywiec zdrój samko-łyk. Więc wszystko zależy do wprowadzającego jak odczyta to wszystko i czy dojrzy ten napis.
emotka
Uważam, że organizator przegina jeżeli chce mieć dokładnie aby było smako-łyk. emotka



Organizator powinien taki paragon uznać napój to napój a nie woda.




ja tez nie mialem dokladnie napisane i taki paragon wyslalem, niech sie w d... cmokna- skoro zrobili promocje ogolnopolska to niech zadbaja o to (nonsens) by w kazdym sklepie wybijalo tak jak oni chca. ps: po cenie mozna sie zorientowac, ze jesli jest zakup w markecie, napis zywiec zdroj, a cena kolo 3zl to nie jest to na pewno czysty zywiec tylko brudny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0