Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#1886060 Napisano: 16.10.2008 09:26:45 w Allegro.pl - bez linków
a ja bylem wczoraj na komisariacie zglosic oszustwo na kwote 2223,92. kupilem od kolesia rzeczy- mial same pozytywy, a ostatnio zaczelo mu odwalac i nie wysyla... niby byl 3 dni w szpitalu (a w sumie to nie odpisuje na maile, ani nie odbiera telefonu) i ble ble- takie ciagłe zwodzenie to sie wkurzylem (i po komentarzach widze, ze nie tylko ja) i poszedlem zglosic tym bardziej, ze kupilem i zaplacilem 8.wrzesnia, a mamy 16. pazdzienika... 2223,92 to niemale pieniadze. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1862753 Napisano: 06.10.2008 07:25:43 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

awe napisał(a):

Zebra napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zzgredzikk napisał(a):

Czy dostał już ktoś tabletki do zmywarek z konkursu Tesco? Mieli podobno wysłać w ciągu dwóch tygodni...



ja jeszcze nie



ja też czekam...


ja tez nie dostalam a mieli w ciagu 2 tygodni wyslac




wlasnie a minelo chyba juz wiecej czasu odkad dostarczali




dzisiaj sie dowiedzialem, ze maja dostac w tym tygodniu calgonit dla wszystkich, maja rozdzielic i wyslac... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1855800 Napisano: 03.10.2008 09:03:27 w TESCO konkursy
zzgredzikk napisał(a):

Czy dostał już ktoś tabletki do zmywarek z konkursu Tesco? Mieli podobno wysłać w ciągu dwóch tygodni...



ja jeszcze nie Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1853943 Napisano: 03.10.2008 09:39:59 w TESCO konkursy
raczej dzisiaj wszystkich obdzwoni, bo idzie na urlop tygodniowy i po urlopie chce zaczac wysylac juz Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1853890 Napisano: 03.10.2008 09:24:00 w IN POST -totalne DNO :/
o tak! ja z kolezanka zamowilismy dla jej kota (mojemu nie daje tego jesc) na 5 adresow paczki z whiskasem. na dwa adresy (blisko siedziby in post) dostarczyli, na jednym bylo awizo, a na dwoch pozostalych cisza. zadzwonilem do nich, ze przetrzymuja juz dwa tygodnie dwie paczki. pan sprawdzil, oddzwonil i powiedzial, ze na drugi dzien przywiezie- byl z samego rana i przywiozl mi nawet tą awizowana spod innego adresu, bo mu powiedzialem, ze jak tak daleko ma to moze ja do mnie dostarczyc Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1853804 Napisano: 03.10.2008 09:04:36 w TESCO konkursy
AgaAga napisał(a):

visserarthur napisał(a):

krzuchu24 napisał(a):

A czy w konku vizira podawaliscie ulice czy miasto??



no wlasnie zabawne bo podawalo sie ulice a dwa sklepy tesco sa na tej samej emotka



Ale nie wszytskie tecso brały w tym konku udział



te akurat braly, bo patrzalem na liste z regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1853798 Napisano: 03.10.2008 09:03:21 w TESCO konkursy
nice napisał(a):

visserarthur napisał(a):

krzuchu24 napisał(a):

A czy w konku vizira podawaliscie ulice czy miasto??



no wlasnie zabawne bo podawalo sie ulice a dwa sklepy tesco sa na tej samej emotka



jakie?



PILSUDSKIEGO (glogow, łódż) , CHORZOWSKA (bytom, katowice) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1853758 Napisano: 03.10.2008 08:55:51 w TESCO konkursy
krzuchu24 napisał(a):

A czy w konku vizira podawaliscie ulice czy miasto??



no wlasnie zabawne bo podawalo sie ulice a dwa sklepy tesco sa na tej samej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1839929 Napisano: 27.09.2008 06:41:35 w TESCO konkursy
crism napisał(a):

aha kupie paragony....nie to zebym nie mial emotka ale juz mam zapas zeli pod prysznic i dezodorantow w kulce na rok emotka



czyli po jednej sztuce...

a w temacie to pani z koszami kosmetykow PG troche przegiela dzwoniac wczoraj... konkurs mial byc rozwiazany chyba juz dawno Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1827876 Napisano: 22.09.2008 11:21:37 w TESCO konkursy
klawisz napisał(a):

klawisz napisał(a):

Ma ktoś zbędny paragon z dove regeneracja od 4.09 - 7.09 ?
Cos do włosów plus coś innego dove za więcej niż 15 zł.

Wygrałem ale nie mam na paragonie kosmetyku do włosów.

Poratujcie.



Albo moze ktos ma scan.




a ile potrzebujesz? bo moj znajomy moze ma to zapytam Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1824518 Napisano: 20.09.2008 09:55:16 w TESCO konkursy
zzgredzikk napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zzgredzikk napisał(a):

Mam takie pytanie. Czy do tych zmywarek z Tesco mieliście wypisaną kartę gwarancyjną? Ja mam, ale pusta w środku, nic nie uzupełnione, pieczątki też nie ma. Na dodatek to jest karta Electrolux a zmywarka jest Zanussi. Na tym potwierdzeniu odebrania nagrody też mam: marka - Electrolux, model ZDF 204
Czy ktoś ma podobnie? Ciekawe czy w razie czego nie będzie problemów...



tez mam pusta gwarancje, tez jest napisane electrolux- wszystko tak jak mowisz... mysle, ze nie bedzie problemow, bo to chyba jedna firma jest...

mam za to wiekszy problem... ze zmywarka z carrefoura... w niej nie bylo nawet pustej gwarancji... musze sie upomniec gdzies...



No nie wiem czy nie będzie problemów... na tym potwierdzeniu przekazania nagrody jest napisane: Potwierdzenie odbioru zywarki w formie nagrody zastępuje dowód zakupu użądzenia. Gwarancja jest ważna tylko łącznie z niniejszym potwierdzeniem odbioru. Data umieszczona na tym potwierdzeniu odbioru rozpoczyna bieg gwarancji.

Chodzi tylko o to, że nie ma tam wpisanej żadnej daty (na górze kartki) i pieczątki sklepu. Czyli co? Sama mam sobie dopisać datę? Bez sensu...



no tak... date odbioru od kuriera wpisz... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1819881 Napisano: 18.09.2008 09:03:14 w TESCO konkursy
zzgredzikk napisał(a):

Mam takie pytanie. Czy do tych zmywarek z Tesco mieliście wypisaną kartę gwarancyjną? Ja mam, ale pusta w środku, nic nie uzupełnione, pieczątki też nie ma. Na dodatek to jest karta Electrolux a zmywarka jest Zanussi. Na tym potwierdzeniu odebrania nagrody też mam: marka - Electrolux, model ZDF 204
Czy ktoś ma podobnie? Ciekawe czy w razie czego nie będzie problemów...



tez mam pusta gwarancje, tez jest napisane electrolux- wszystko tak jak mowisz... mysle, ze nie bedzie problemow, bo to chyba jedna firma jest...

mam za to wiekszy problem... ze zmywarka z carrefoura... w niej nie bylo nawet pustej gwarancji... musze sie upomniec gdzies... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1818720 Napisano: 18.09.2008 02:52:42 w TESCO konkursy
tez dzwonilem w sprawie calgonitu:

-dzien dobry (...) .zostala mi wczoraj dostarczona zmywarka

facet: i nie bylo calgonitu

-dokladnie

facet: zostanie dostarczony w ciagu dwoch tygodni, bo to byla jedyna promocja ze zmywarkami, do ktorej dodawalismy calgont i o tym zapomnielismy... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1816726 Napisano: 17.09.2008 08:26:46 w TESCO konkursy
ja wlasnie bylem w garazu otworzyc swoja zmywarke i nie ma tam calgonitu (tzn. sa dwie kostki, ale to nie to mialo byc dodatkowa nagroda emotka )

co do streamline to ta agencja jest z wawy, wiec 56 kierunkowy to nie jest wawa, no chyba, ze jest to kierunek do torunia (bo stamtad prowadza najczesciej wysylke), wiec ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1788095 Napisano: 05.09.2008 09:47:37 w TESCO konkursy
moze zadzwonic w sprawie tych trzech skojarzen ze spa i zapytac... to chyba karlsbad robil... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1738900 Napisano: 12.08.2008 08:35:17 w TESCO konkursy
ktoskcies napisał(a):

A ktoś wysyłał zgłoszenia na DOVE CARREFOUR? Dzisiaj niby miały być wyniki...



nie pamietam dokladnie regulaminu, ale dzisiaj chyba mieli losowac, a to nie jest rownowazne z wynikami (czasami- rzadko bywa rownowazne) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1738888 Napisano: 12.08.2008 08:26:27 w TESCO konkursy
ewikewik napisał(a):

Co z wynikami cifa i domestosa z ostatniej promocji w Tesco? Wie ktoś?



a po co wyniki? jak wiesz, ze wygralas i odeslalas paragon to czekaj na nagrode- wedlug regulaminu do 31. sierpnia. nie sadze by wyniki byly dostepne... najwyzej gdzies u nich Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1738886 Napisano: 12.08.2008 08:24:44 w TESCO konkursy
a ja dzisiaj bylem na urodzinach u siostrzenicy, ale nie dzialal u niej internet, wiec umowilem sie z kolega, ze do niego zadzwonie kolo 18 i bedzie mi odliczal sekundy... puszczal mi sygnal przed 18, ale u mnie byla jeszcze 17:58 na zegarku, wiec pomyslalem, ze zadzwonie za ok. 2 minuty... jak do niego zadzwonilem to powiedzial, ze juz 2 po 18, wiec po raz pierwszy nie gralem dzis emotka , ale rowerek i tak jest, bo o 18:05 dzwonila pani z liptona z info o rowerze. (zdziwilem sie, ze dzwoni, a nie sms) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1736350 Napisano: 11.08.2008 04:27:28 w TESCO konkursy
wojtekgra napisał(a):

maa napisał(a):

luckymen chyba na razie promocji brak



i co ja bede pił??, jurajska jak kranówa, a w moim ulubionym tymbarku nie ma promocji, ale chyba się skusze:)



no wlasnie... kto jeszcze ma ochote na promocje tymbarka??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1731271 Napisano: 08.08.2008 04:40:39 w TESCO konkursy
chyba musze dzialac (tak jak przy okazji tv i kina z debowego) wedlug zasady albo wygram albo zbankrutuje... tylko czy to sie oplaci... tym bardziej, ze z miesiac temu wygralem juz dwa rowery... hmmm Wyświetl w wątku >>
0 0