Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#1731170 Napisano: 08.08.2008 03:45:12 w TESCO konkursy
ktoskcies napisał(a):

visserarthur napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

Umiesz liczyć licz na siebie. : P



na innych tez mozna... gdybym tego nie wiedzial to bym nie pisal...



Nooo pewnie, że można... może ktoś coś napisze po konkursie. : D W sumie sie nie dziwie, pewnie też tak bym zrobił, nie wygrywa sie tu cukierków. emotka




jak juz mowilem: na innych mozna polegac i tym razem tez sie nie zawiodlem...
nie uprzedzaj faktow... to tak na przyszlosc... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1729983 Napisano: 07.08.2008 11:27:02 w TESCO konkursy
ktoskcies napisał(a):

Umiesz liczyć licz na siebie. : P



na innych tez mozna... gdybym tego nie wiedzial to bym nie pisal... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1729980 Napisano: 07.08.2008 10:46:54 w TESCO konkursy
czy w tym konkursie trzeba celowac niejako w pelna godzine wedlug atomowego emotka , czy jakos inaczej??? licze na odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1728257 Napisano: 06.08.2008 10:31:44 w Poczta kradnie
a ja sobie zrobilem test: wyslalem w kopercie babelkowej kuzynce 10 snickersow.. oczywiscie nie dotarly emotka :D::D:D:D: Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1728252 Napisano: 06.08.2008 10:09:43 w Poczta kradnie
ziolko napisał(a):

kolejny artykuł
http://finanse.wp...sc.html?ticaid=16617

poczta niech ma się na baczności emotka



podpis pod zdjeciem: paczki zdrozeja- juz zdrozaly i to solidnie!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1724155 Napisano: 04.08.2008 08:55:45 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego mialby sie do mnie doczepic urzad skarbowy??? przeciez od nagrod, od ktorych wymagane jest oplacanie podatku, podatek oplaca albo organizator albo ja. (ktos pisal o tym w tym poscie). czy po prostu chodzi o to jak ktos sprzedaje rzeczy na allegro? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1724147 Napisano: 04.08.2008 08:49:44 w TESCO konkursy
mkrzysiek napisał(a):

Ja po 1,23 kupowałem 30 sztuk



jakby kasjerka byla dociekliwa to mozna powiedziec, ze dzieciom z przedszkola kupujesz, bo siedza w autokarze i chca pic, a kazdemu rodzicowi wypada przedstawic paragon emotka emotka . oczywiscie nikt sie nie musi tlumaczyc, ale tak mi przyszlo do glowy teraz takowe rozwiazanie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1724128 Napisano: 04.08.2008 08:40:53 w TESCO konkursy
janiek napisał(a):

gosiulka28 napisał(a):

a u mnie kasjer pokładał sie ze smiechu kasujac sok za sokiem i za kazdym razem 3,29 emotka


az 3,29 emotka



w carrefourze sa teraz niektore smaki nawet po 2,80... no ale nie ma promocji (w znaczeniu konkursu emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1724124 Napisano: 04.08.2008 08:39:43 w TESCO konkursy
gosiulka28 napisał(a):

a u mnie kasjer pokładał sie ze smiechu kasujac sok za sokiem i za kazdym razem 3,29 emotka



to moja miala latwiej, bo po groszu wydawala tylko (z 3,99)

mieszenko napisał(a):

emotka emotka emotka emotka czytam sobie i śmiać mi się chce ;d dobrze że ja już mam zaprzyjaźnione kasjerki



zaprzyjaznione czy nie musza kasowac, ale, ze byloby mi wstyd tak w dzien kasowac 20, dlatego wybieram nocne wojaze hipermarketowe Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1724071 Napisano: 04.08.2008 08:15:23 w TESCO konkursy
mkrzysiek napisał(a):

visserarthur napisał(a):

mieszenko napisał(a):

visserarthur napisał(a):

mariwanna napisał(a):

visserarthur napisał(a):

umieszczajcie czesciej konkursy dla podgladaczy, a napewno cos wygracie emotka


masz rację, ale z drugiej strony - konk jest w ulotce i na stronie tesco, więc kto by chciał, ten by znalazł.



wlasnie: kto by chcial emotka


ale w sobote miła pani w Tesco stała i zachęcała do kupna i wzięcia udziału np na dębowym jak były narzędzia do wygrania albo jak clin i ulotki pytałem się Pani czy jest jakies zainteresowanie ona mówi że nie wielkie ..



otoz to... niewielkie, bo zwykly konsument sie czyms takim nie interesuje, a jak konkurs na forum to zainteresowanie ogromne...

ja tam pijam te soki cappy, szczegolnie pomaranczowe, wiec nawet jak nie wygram to plakac nie bede... pojechalem po polnocy do tesco i pani mi kasowala 20 sokow... kazdy na osobnym paragonie emotka emotka


U mnie 30 x kazdy na paragon troche wsciekła była ale nabijała ludzie się tak gapili i pytali a to jakas promocja jest inni kupi pan sto tysięcy i tez nic nie wygra emotka



i niech tak mysla nadal (...tez nic nie wygra) emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1724045 Napisano: 04.08.2008 08:05:09 w TESCO konkursy
mieszenko napisał(a):

visserarthur napisał(a):

mariwanna napisał(a):

visserarthur napisał(a):

umieszczajcie czesciej konkursy dla podgladaczy, a napewno cos wygracie emotka


masz rację, ale z drugiej strony - konk jest w ulotce i na stronie tesco, więc kto by chciał, ten by znalazł.



wlasnie: kto by chcial emotka


ale w sobote miła pani w Tesco stała i zachęcała do kupna i wzięcia udziału np na dębowym jak były narzędzia do wygrania albo jak clin i ulotki pytałem się Pani czy jest jakies zainteresowanie ona mówi że nie wielkie ..



otoz to... niewielkie, bo zwykly konsument sie czyms takim nie interesuje, a jak konkurs na forum to zainteresowanie ogromne...

ja tam pijam te soki cappy, szczegolnie pomaranczowe, wiec nawet jak nie wygram to plakac nie bede... pojechalem po polnocy do tesco i pani mi kasowala 20 sokow... kazdy na osobnym paragonie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1723955 Napisano: 04.08.2008 07:38:25 w TESCO konkursy
mariwanna napisał(a):

visserarthur napisał(a):

umieszczajcie czesciej konkursy dla podgladaczy, a napewno cos wygracie emotka


masz rację, ale z drugiej strony - konk jest w ulotce i na stronie tesco, więc kto by chciał, ten by znalazł.



wlasnie: kto by chcial emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1723536 Napisano: 04.08.2008 04:13:10 w TESCO konkursy
umieszczajcie czesciej konkursy dla podgladaczy, a napewno cos wygracie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1722024 Napisano: 03.08.2008 11:02:30 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
i nasunela mi sie jeszcze jedna sugestia... musimy gromadzic srodki ze sprzedazy nagrod na wykupienie calego nakladu numeru wprost, w ktorym bedzie ten artykul ujawniajacy nasze tajemnice emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1722023 Napisano: 03.08.2008 10:56:13 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
maa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Ja odpowiedziałam Panu Bartoszowi na pytania, które mi zadał,ale widocznie nie satysfakcjonowały jego moje wypowiedzi bo się nie odezwał.
Cóż... nie napisałam ile z tego wyciągam, czy też sprzedaje te rzeczy itd i teraz wiem,że to tylko o to chodzi emotka
Zwykłe opowieści o braniu udziału w konkursach i losach konkursowicza nie grają tu roli...



heh no to dobrze ze piszesz jak jest.
moze dla innych bedzie to jakis powod do zastanowienia.



dawno sobie podarowalem pisanie w tym watku, ale napisze, ze nie ma sie co dziwic, ze go interesuje tylko to jak wyzyc z nagrod, czy sie da wogole... przeciez tak ma podobno brzmiec tytul tego artykulu... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1720264 Napisano: 02.08.2008 10:04:03 w TESCO konkursy
moge prosic na pw jak sie odsyla smsa z danymi na rower, bo znajomy wygral, ale skasowal lub mu zniknal jakos Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1716944 Napisano: 31.07.2008 09:46:45 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
watek powienien sie zwac afera wprostowa Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1705854 Napisano: 25.07.2008 06:08:20 w co chcielibyście wygrać?
dziekuje za privy emotka , jak ktos ma ochote napisac jeszcze to zapraszam Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1705822 Napisano: 25.07.2008 05:25:57 w co chcielibyście wygrać?
siostra mojego znajomego zaczela prace w pewnej firmie organizujacej konkursy i pytala mnie jakie nagrody bylyby najatrakcyjniejsze dla grajacych. w zwiazku z tym stwierdzilem, ze zapytam o to Was.jest duzo konkursow gdzie daja jakies bezsensowne gadzety, ktore pozniej leza. moze wolelibyscie jakies praktyczne rzeczy? Jakie nagrody powinny byc do wygrania w konkursach w podanych przedzialach (nie piszcie o gotowce, bo to w sumie oczywista nagroda)?
do 50 zl- przyklad: kosmetyki
do 300 zl- przyklad: doladowanie fonu
do 500 zl- przyklad: bon do perfumerii
do 1000 zl- przyklad: telefon
do 5000 zl- przyklad: voucher wycieczkowy
do 50000 zl (rowniez powyzej 50000 zl)- przyklad: samochod Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1693687 Napisano: 18.07.2008 07:01:44 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
mirek2oo6 napisał(a):

a w którym numerze jest ten wywiad?



w tym co teraz jest w sprzedazy
Anja napisał(a):

nie ma co wklejać... małymi literkami pisze tekst i produkcja: i tu nazwisko niemieckiej dziennikarki emotka
pracuje dla gazety - ale dla wersji naszych sąsiadów... tekst jest opracowany emotka
zmieniony na nasze realia - ale parę wpadek mają emotka



to jednak mialem racje, ze to jakis przedruk Wyświetl w wątku >>
0 0