Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#1693428 Napisano: 18.07.2008 04:02:36 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
widzialem dzisiaj ten artykul w JOY o tej dziewczynie co sie chwali wygranymi... ciekawe w ile wygrala w sumie te nagrody za 30 tys... jesli w miesiac to uklony emotka

a tak serio to chyba zrobili sobie artykul wyimaginowany... bo zdjecia nawet takie jakby byl to przedruk z zagranicznej gazety czy jak to sie zwie... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1690888 Napisano: 17.07.2008 02:50:35 w Wkurza mnie...
doriz napisał(a):

katjen27 napisał(a):

A mnie wqrza system przyznawania nagród w konkursach na MiniMini ! Odnoszę wrażenie, że tam nagrody otrzymuje większość znajomych i rodziny tych, którzy te nagrody przyznają.
Tyle razy wysyłałam z córą śliczne prace. I co ?! I nic właśnie !!
Na razie nie będę już wyklejała, malowała i pomagała córci w sklejaniu modeli... No szkoda czasu i...i...w ogóle !



mnie też to wkurza na minimini, tyle razy braliśmy udział i nic,
to samo na disney'u.... a za każdym razem widzę w wynikach to samo nazwisko - przypadek?



mialem przyjemnosc rozmawiac z ta pania z mini mini co rozwiazuje konkursy... zawistna baba, ktora koduje sobie dane nazwisko i nie przyznaje mu nagrod... inna sprawa, ze nie prowadzilem z nia rozmowy w przyjazny sposob... ale pierwsza zaczela Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1688511 Napisano: 16.07.2008 03:02:31 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
mi ta sprawa lekko smierdzi... czy redaktor podawalby maila w domenie yahoo, a nie np. wprost.pl?
chyba zadzwonie i zapytam czy tam taki pracuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1686594 Napisano: 15.07.2008 05:59:38 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
apoccalipsa napisał(a):

visserarthur napisał(a):

ile placi wprost za wystep w artykule? emotka


Zero złotych plus vat emotka



to niech sie wypcha emotka . nie moge bezplatnie udostepnic swojego wizerunku... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1686589 Napisano: 15.07.2008 05:58:34 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
ale sluchajcie... Pionas pisze, ze to o konkursy internetowe chodzi emotka , wiec chyba tragicznie nie jest emotka :D- ja np. w takie rzadko grywam Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1686577 Napisano: 15.07.2008 05:52:37 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
pionas, ja poprosze kontakt do tego Pana emotka , podsune mu inny pomysl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1686574 Napisano: 15.07.2008 05:51:26 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
ile placi wprost za wystep w artykule? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1681608 Napisano: 12.07.2008 08:32:21 w IN POST -totalne DNO :/
no to powiem tyle, ze totalne dno to moze za mocne okreslenie, ale rzeczywiscie maja baaaaardzo dlugi czas dostarczenia tych ekspresowych poleconych... choc ostatnia deseczka z maggi dotarla w prawidlowym czasie, az sie zdziwilem- nadanie: 09.07, a dotarla 11.07 Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1677181 Napisano: 09.07.2008 10:59:40 w Allegro.pl - bez linków
u mnie i u kolegi na aukcji koles zrobil zakupy (2 rzeczy na jednej i 2 na drugiej). prowizje od sprzedazy wyniosly 9,7 i 9,7. koles chcial wysylke za pobraniem na co ani ja ani kolega nie wyrazilismy zgody (nawet napisalismy o tym w aukcji). koles krecil, ze jest za granica i nie ma mozliwosci wplacic, wiec wystapilismy o zwroty prowizji, a kolesiowi w zwiazku z tym zawiesili konto. dzis koles pisze do mnie i do kolegi zebysmy anulowali zwroty, a koszty nam zwroci z nawiazka i zaproponowal gotowke lub zasilenie kont... suma sumarum dal nam po zasileniu po 50 zl emotka :P - mysle, ze skorzystalem na tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1653272 Napisano: 28.06.2008 11:58:33 w Poczta kradnie
heh, to kilka dni temu moj kolega chcial nadac list in postem, mowilem mu, ze niewarto bo dotrze za miesiac, albo i lepiej, no ale poszlismy do tego sklepu spozywczego gdzie przyjmuja te listy i moj kolega pyta: tutaj mozna nadac list in postem? na to facet (z przekasem): noooo mozna, a ja na to: chce pan dac do zrozumienia, ze nie dotrze, a on mi na to: no kiedys pewnie dotrze i sie cieszy. po czym zdecydowalem, zeby nie wysylal in postem, na to pan: dobrze pan robi, klienci sie skarza, a ja juz koncze wspolprace z in postem, bo to smieszne, zeby przesylki tak dlugo szly...- caly in post... ogolnie zapowiada sie ten in post ciekawie, ale troche minie zanim ten polecony ekspress bedzie szedl 2 dni, a nie 32... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1652011 Napisano: 27.06.2008 03:57:34 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

a z ktorych dni jeszcze nie bylo wynikow?



z 20. napewno byly, a czy dalej to nie wiem, ale raczej nie obdzwonili do konca Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1651977 Napisano: 27.06.2008 03:48:07 w TESCO konkursy
chochliczka napisał(a):

maa napisał(a):

Szukam osob ktore braly udzial w tym konkursie
http://www.lirene...urs/konkurs_inf.html
byl w bazie
to byl konkurs w realu


ja bralam



ja tez, a co? wyniki byly z czesci dni jesli o to chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1595899 Napisano: 03.06.2008 12:46:27 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
sophie napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aaa i jeszcze pisalem kiedys do admina z propozycja zalozenia watku:

moje dzisiejsze wygrane (ktory juz jest)

a drugi

moje wygrane otrzymane, lub jakas podobna nazwa, bo czesto pojaiwaja sie w moich wygranych pytania czy to wygrana czy otrzymal juz do domu...




Prościej zakomunikować forumowiczom ,żeby po prostu pisali przy nagrodzie i to wszystko.

Np Zestaw kosmetyków Aqualina z gazety .pl dotarł dzisiaj do domku.



no wlasnie sęk w tym, ze nie pisze tego zbyt wiele osob... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1595853 Napisano: 03.06.2008 12:31:27 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
aaa i jeszcze pisalem kiedys do admina z propozycja zalozenia watku:

moje dzisiejsze wygrane (ktory juz jest)

a drugi

moje wygrane otrzymane, lub jakas podobna nazwa, bo czesto pojaiwaja sie w moich wygranych pytania czy to wygrana czy otrzymal juz do domu... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1595849 Napisano: 03.06.2008 12:29:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pawel1615 napisał(a):

teraz przekierowało mnie na a strone http://esentia.pl/LOreal_Paris_b436.htm emotka a to wszystko sie zieje jak klikne na tego konka http://www.e-konk...rticles-2-27671.html



no mnie prziekierowywalo ot tak bez powodu na ta strone... nawet nic nie naciskalem...ale jak ponownie wpisalem www.e-konkursy.info to bylo juz ok Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1595844 Napisano: 03.06.2008 12:26:46 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mariwanna napisał(a):

jeszcze tu nie miałam okazji napisać, ale już dawno mnie korci emotka
otóż, nie podoba mi się to, że w topie moje dzisiejsze wygrane niektóre osoby piszą wypowiedzi typu: nic, susza itp. Wydaje się tę top dziala na innych zasadach - wygrałam to piszę, a skoro nic nie wygrałam, to nie piszę. Jeśli natomiast ktoś uważa NIC lub SUSZÊ za nagrodę to .... widocznie ma podstawy żeby tak uważać emotka



juz kiedys tez sie wypowiadalem na ten temat... podsumowujac: zal mi ludzi uwazajacych brak wygranej za wygrana emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1582202 Napisano: 28.05.2008 11:53:36 w Firmy kurierskie
mi mowili kiedys, ze po nazwisku sie nie da, ale po adresie juz tak (w dpd tam mowili) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1552403 Napisano: 16.05.2008 08:45:27 w Allegro.pl - bez linków
no tak, kilka dni temu tez mialem zaklejona babelkowa koperte tasma przezroczysta to mi powiedziala zebym napisal przesylka zabezpieczona tasma przezroczysta przez nadawce i sie musialem podpisac... zaluje tylko ze pieczatki na tasmie nie dalem, bo teraz moga sobie odkleic i zakleic ponownie taka tasma... na przyszlosc bede ostrozniejszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1547130 Napisano: 14.05.2008 07:35:29 w Poczta kradnie
grala napisał(a):

czytam i czytam i coś wam powiem wiecie gdzie lądują wsystkie nie dostarczone paczki?
na poczcie w koluszkach
a magazyn tej poczty jest w miejscu w którym pracuje
swoją droga to raz w miesiacu( środa) mamy niezły ubaw jak ekipa z poczty w składzie ok 15 osób zapełnia magazyny
rzeczy najrózniejsze: lustra, talerze ,opony,części do samochodu rózne tak że jak by je zebał to by samochód złorzył
tak więc juz wiecie gdzie sa wasze niedostarczone przesyłi
raz na jakis czas poczta ogłasza sprzedaz tych rzeczy



ja np. wiem, ze tam trafiaja takie przesylki emotka , a ostatnio na stronie poczty (jakis tydzien temu) bylo info, ze odbedzie sie licytacja tych rzeczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1541167 Napisano: 12.05.2008 07:23:51 w TESCO konkursy
regulamin, ktory mam mowi tak: 6.4. Nagroda zostanie przesłana zwycięzcy przesyłką kurierską w terminie do dnia 16 maja 2008 r., na adres wskazany przez laureata. Wyświetl w wątku >>
0 0