Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#1142685 Napisano: 29.10.2007 10:11:06 w Konkursy firm tytoniowych
samantha22 napisał(a):

a od kiedy mozna było wymieniac kody za nagrody? bo kurtek jest 5000 - i nie wiem czy czekac jeszcze (bo moze sie już skonczyły) czy może wziąc cos innego



oni chyba rzucaja bardzo malo kurtek na raz, wiec pewnie jest jakos sprawiedliwie rozdzielone
Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1142673 Napisano: 29.10.2007 10:07:02 w Konkursy firm tytoniowych
samantha22 napisał(a):

tynka9863 napisał(a):

nie przychodzi mi wogole sms przy logowaniu na L&m miał tez ktos tak.Do kiedy trwa ten konk z zamawianiem nagrod.Sa jeszcze kurtki,wie ktos


tez poluje na kurtke od kilku dni, ale jakoś nie moge trafic



mi sie chyba fartem udalo ja ustrzelic... odswiezylem strone i akurat byla... (tak to na tym lm nie umialem polowac...)
Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1141078 Napisano: 29.10.2007 10:42:45 w Konkursy firm tytoniowych
wygralem dzis w smsowym marlboro ipoda shuffle Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1114965 Napisano: 15.10.2007 02:35:40 w Problemy z logowaniem
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/web1/html/funkcje.php on line 460

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/web1/html/funkcje.php on line 474

takie bledy mi wyskakiwaly od 16:23 do 16:33 gdy chcialem wejsc do jakiegokolwiek watku... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1114738 Napisano: 15.10.2007 11:30:00 w Poczta kradnie
a tak propo poczty... dziewczyna kupila ode mnie na allegro bokserki, dzwoni do mnie dzis (z pracy- przesylke odebrala jej mama) i pyta czy wyslalem za pobraniem przesylke za 50 zl, bo jej mama dala listonoszowi 50 zl, bo chcial za przesylke pobraniowa. mowie dziewczynie, ze zadnego pobrania nie bylo tylko wyslalem listem wartosciowym o wartosci 50 zlotych... zobaczymy czy pan listonosz zwroci jej kase... (pewnie zwroci:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1114727 Napisano: 15.10.2007 11:12:55 w Poczta kradnie
melisa napisał(a):

napisałam reklamację w sprawie listu poleconego, który zwrócili mi, ponieważ był to list polecony na skrytkę pocztową. Dzisiaj dostałam odpowiedź. Oczywiście nikt tu nie zawinił a najlepiej, żeby to nadawca był jasnowidzem i domyślił się jakim listem wysyłać przesyłki. Cytat z odpowiedzi:

Na adresacie zawierającym umowę o udostępnianie skrytki/przegródki pocztowej oraz na innych wymienionych w umowie osobach, spoczywa obowiązek poinformowania osób zainteresowanych o posiadaniu skrytki oraz o sposobie prawidłowego adresowania przesyłek i przekazów pocztowych nadawanych na taki adres. Nadmieniamy, że pracownicy przyjmujący przesyłki rejestrowane zobowiązani są do zwracania szczególnej uwagi na sposób ich adresowania, jednakże w omawianym przypadku pracownik nie mógł wiedzieć, że Klub Konsumenta Delektynka oznacza hasło skrytki nr...

Tylko skąd do jasnej #!%%#%#@$ ja miałam to wiedzieć? emotka emotka Skoro ani w biuletynie ani na poczcie nie było informacji, że na tą skrytkę listów poleconych nie przyjmują?




ja chyba wiem o co im chodzi... Ty wyslalas na adres delektynka cos tam, podczas, gdy skrytka zalozmy byla na firme delecta. firma delecta nie poinformowala ich, ze delektynka to tez ich listy i dlatego Ci zwrocili... do nas jak przychodzi na skrytke to tez musi byc napisane tak jak w umowie... czyli listy na jakies inne nazwy chocby numer skrytki byl dobry nie beda wkladane do naszej skrytki... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1109527 Napisano: 12.10.2007 01:51:21 w Konkursy firm tytoniowych
jola29k napisał(a):

miałam juz 3 razy kurtke i 2 razy zegarek i ciagłe ktos mi zabierze z koszyka emotka emotka




a kody odjelo??? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1109506 Napisano: 12.10.2007 01:48:19 w Konkursy firm tytoniowych
gdzie mozna spraedzic zamowienia ze strony lm??? zamowilem kurtke i nie wiem czy sie zamowilo Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1106088 Napisano: 10.10.2007 08:25:49 w Poczta kradnie
visserarthur napisał(a):

aneti napisał(a):

Jakiś pechowy ten m-c, ciagle to juz koeljna nagroda która mi przepadła...

Dodzwoniłam się przed chwilą do Colgete w spr. wygranej nagrody i okazało się że jeden list z paragonem doszedł a drugi zaginął -> dziękujemy PP za niezawodność emotka

czy ktoś ma może na sprzedaż paragon z pozycją Colgate do dn. 30.09



ja mam z 28.09, ale co ci to da skoro masz wygrana z np. 25...


a zeby uniknac takiego czegos (zaginiecia) to dzis moich 8 paragonow do colgate wyslalem listem ubezpieczonym na 200 zl emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1106083 Napisano: 10.10.2007 08:24:17 w Poczta kradnie
aneti napisał(a):

Jakiś pechowy ten m-c, ciagle to juz koeljna nagroda która mi przepadła...

Dodzwoniłam się przed chwilą do Colgete w spr. wygranej nagrody i okazało się że jeden list z paragonem doszedł a drugi zaginął -> dziękujemy PP za niezawodność emotka

czy ktoś ma może na sprzedaż paragon z pozycją Colgate do dn. 30.09



ja mam z 28.09, ale co ci to da skoro masz wygrana z np. 25...
Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1106077 Napisano: 10.10.2007 08:23:14 w Poczta kradnie
leia napisał(a):

gemma napisał(a):

ja mam na szczescie InPost kolo domu.. sa bardziej solidni i maja nizsze ceny.



Dziękuję za zaufanie! emotka
Ja właśnie pracuję jako listonoszka w InPoscie. Obawiam się, że z powodu tych mend z pp nasza reputacja może zostać nadszarpnięta. Dowiedziałam się, że kiedy listonosze z pp znajdują w skrzynkach listy bądź awiza z InPostu wyrzucają je do śmieci (lub pewnie co wartościowsze zatrzymują dla siebie). Tak więc część przesyłek może nigdy nie dotrzeć do adresata z powodu zafajdanej poczty polskiej.
Śmierć poczcie polskiej!!!
(poczta polska z małej litery na znak braku szacunku dla nich).



a to juz wiem dlaczego na skrzynkach sa naklejki od jakiegos czasu wlasnosc poczty polskiej... zebyscie tam nie wrzucali swoich listow... ale te nowe skrzynki do ktorych mozna wrzucac listy bez posiadania klucza juz raczej chyba nie beda wlasnoscia poczty polskiej- tak gdzies czytalem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1074592 Napisano: 24.09.2007 09:22:05 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

mąż chcial podac wartosc listu to pani w okienku powiedziala ze absolutnie NIE poniewaz to nie byl list wartosciowy

poza tym ta 50krotnosc to niezupelnie tak ze liczy sie 50 x koszt przesylki Oddaja koszt przesylki + 50 razy ponad cos tam Dokladnie nie pamietam ale dostalam 115 zl a za przesylke dalam 5 zl



ale Ty mowisz o zwyklym poleconym z ta 50-krotnoscia? bo to by sie zgadzalo- daja 5 zlotych tak jak mowisz za przesylke i 50 krotnosc polecenia (a polecenie to 2,2) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1074587 Napisano: 24.09.2007 09:19:29 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

mąż chcial podac wartosc listu to pani w okienku powiedziala ze absolutnie NIE poniewaz to nie byl list wartosciowy

poza tym ta 50krotnosc to niezupelnie tak ze liczy sie 50 x koszt przesylki Oddaja koszt przesylki + 50 razy ponad cos tam Dokladnie nie pamietam ale dostalam 115 zl a za przesylke dalam 5 zl




a to ciekawe, bo u mnie na poczcie jest taka przemadrzala baba, ktora regulaminowa jest bardzo i mowi do mnie, ze nie powinna przyjac takiego czegos w kopercie babelkowej, bo to nie sa dokumenty, to mowie do niej, ze po cholere jest cos takiego jak list z zadeklarowana wartoscia, a ona mi na to, ze moze ktos ma jakies wartosciowe dokumenty... TAK, wysle testament, zgubia i mi spadek oddadza, bo ubezpiecze kartke papieru... dziwne wiec ze nie chcieli Ci przyjac listu jako wartosciowy... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1073532 Napisano: 24.09.2007 01:36:29 w Poczta kradnie
melisa napisał(a):

Dzisiaj taka mała ciekawostka. Kilka dni temu wysłałam na skrzynkę pocztową na poczcie głównej w Warszawie list polecony priorytetowy. Dziś otrzymałam zwrot tego listu z taką oto adnotacją: na hasło do skrytki pocztowej mogą być kierowane wyłącznie przesyłki listowe zwykłe. To jest bardzo ciekawa informacja, ponieważ w wielu konkursach wysyłałam przesyłki listem poleconym priorytetowym i nigdy nie dostałam żadnego zwrotu emotka Poza tym przesyłki te normalnie dochodziły do adresata, ponieważ często sprawdzałam czy dotarły. Na przykład na konkurs Wawela wysłałam papierki listem zwykłym i nie dotarły. emotka Niech ta Polska Poczta się zdecyduje, bo nie wiem czy tylko Warszawa taka porąbana czy wszystkie miasta tak mają.




w ogole na skrytke dochodza polecone, tylko co to znaczy to na haslo Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1034626 Napisano: 05.09.2007 11:42:14 w Żegnamy zmarłych
ciekawe czy eska hity na czasie sie odbedzie 16 wrzesnia, bo to na tym ich lotnisku ma byc... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

visserarthur

#1034047 Napisano: 05.09.2007 07:43:54 w Poczta kradnie
leia napisał(a):

Cieszę się, że niedługo poczta straci monopol na przesyłki. Mają wejść na rynek nowe poczty z zagranicy
Trzeba mieć tylko nadzieję, że konkurencja będzie uczciwsza... emotka emotka



juz jest np inpost, ale to nic nie da, bo nikt nie ma tak dobrze rozwinietej logistyki jak PP, no ale moze kiedys....
Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#1023125 Napisano: 01.09.2007 11:05:04 w Żegnamy zmarłych
crism napisał(a):

2 pilotów zginęło podczas AirShow w Radomiu (*) (*) emotka :(:(



ojej... to ci panowie z Zielonej Góry... dołączyli do dwoch ZELAZNYCH ktorzy zgineli 4 lata temu (*) (*)

Aeroklub Ziemii Lubuskiej- Przylep koło Zielonej Góry
Wyświetl w wątku >>
[*] 0

visserarthur

#986103 Napisano: 19.08.2007 05:04:21 w Zbieramy kasę!
netherlands napisał(a):

proponowalbym wyslac tez choc jednego smsa o tresci krew pod numer 72102



wyslalem smska emotka

ps: krwi oddawac niestety nie moge, wiec choc sms... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#926913 Napisano: 30.07.2007 08:38:33 w Żegnamy zmarłych
monia24 napisał(a):

A ja kilka dni temu pożegnałam kolegę który popełnił samobójstwo. Coraz bardziej dociera do mnie jak kruche jest życie...




ojej... odwazny chlopak... a jak to zrobil... sory za pytanie (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

visserarthur

#845454 Napisano: 20.06.2007 01:36:11 w Poczta kradnie
zomalnet napisał(a):

Z zagranicy jak siostra mi coś Przysłała to pokradli kase, naszczęście niebyło jesj bardzo dużo.



do mnie tyle paczek i listow szlo od brata z usa i na szczescie nic nie zginelo emotka - listonosz nie chce podpasc, wiec nie juma choc napewno wie co jest w srodku, bo moja mama jest strasznie wylewna emotka emotka emotka - znaczy mowie tu o listach bo paczki to jakas inna firma przywozi Wyświetl w wątku >>
0 0