Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7164310 Napisano: 13.03.2024 20:50:39 w Smolar
anaesth napisał(a):

visserarthur napisał(a):

bajm napisał(a):

Tak się zastanawiam nad konkursem w Kauflandzie... Ponad 5 tysięcy nagród ze zdrapek i nikt na forum się nie pochwalił. Trochę dziwne

Tak… tylko ile zdrapek było- coś mi świta, że 6,5 miliona

Tak, a na przykład moja była delikatnie drapnięta w polu, pod którym widać, czy się wygrało nagrodę natychmiastową. Nienawidzę takich przekrętów, ale co ja się będę kopać z niezadowoloną z życia kasjerką, która z wielką łaską i wielkim "eeeeeehhhhh" mi tę zdrapkę przyniosła? emotka Przynajmniej mam szansę na główną, haha.

Dlatego ja się w takie zdrapki raczej nie bawię. Zakupy robię na samoobsługowej, a tam jeszcze trzebaby znaleźć kogoś z obsługi, żeby dał zdrapkę. Powinny być zakupy z aplikacją i zdrapka powinna się pojawiać w aplikacji, choć rozumiem, że niektórzy mają karty plastikowe… Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7164303 Napisano: 13.03.2024 20:20:38 w Smolar
bajm napisał(a):

Tak się zastanawiam nad konkursem w Kauflandzie... Ponad 5 tysięcy nagród ze zdrapek i nikt na forum się nie pochwalił. Trochę dziwne

Tak… tylko ile zdrapek było- coś mi świta, że 6,5 miliona Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7164291 Napisano: 13.03.2024 19:52:15 w Smolar
nanajka81 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Smolarek kombinuje, aby zrobić z Uczestników cenzuraów. Ciekawe ile nagród po 1000 nie wydali w loterii Merci… Ps: Dlaczego cenzura… f.r.a.j.e.r to normalne słowo 😃

Najlepsze w tych wszystkich konkursach jest to że my - konkursowicze tego nie sprawdzimy. Nie wiemy ile jest nagród nie wydanych (nawet jak pójdzie rezerwa) czasami nawet nie wiemy czy byli laureaci bo zdarzają się laureaci "tajemni" (tak, laureaci zostali powiadomieni a na forum brak jakiegokolwiek cieszącego się z wygranej) a jeżeli byli to czy było ich tyle ile należy. Mam wrażenie że sporo konkursów jest kombinowanych a wartość nagród mocno przesadzona. No i właśnie - zaczęły się pojawiać nagrody "tajemne" - nie konkretny opis nagrody tylko jej wartość... I właściwie nie do końca wie się co się dostanie - jak w przypadku tego nieszczęsnego Eveline.

Tak, ale akurat w tej Loterii ewidentnie, już po zapisach regulaminu, było widać, żeby w morzu g…nych nagród, nie wydać (wydać jak najmniej) tych cenniejszych.  A to Eveline, to kolejny dowód- nie grałem, ale dziwiło mnie, że ludzie tak namiętnie grają o nagrody „niespodzianki”, tylko (?) dlatego, że ich wartość to 200 (?) zł. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

visserarthur

#7164284 Napisano: 13.03.2024 19:06:34 w Smolar
Smolarek kombinuje, aby zrobić z Uczestników cenzuraów. Ciekawe ile nagród po 1000 nie wydali w loterii Merci…

Ps: Dlaczego cenzura… f.r.a.j.e.r to normalne słowo 😃 Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7164030 Napisano: 12.03.2024 19:18:09 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

No i się skończyło dostałam reprymendę od starego,że wszystkie szafki,lodówka w tym zamrażalnik pękają od jedzenia a ja po nowe zakupy chodzę.Wiecie on boomer do tego mugol  nie rozumie,że każdy zakup przybliża do złotego garnca:( Koniec z tym chyba się wezmę za jedzenie,najgorsze,że przez te promo nie mam na nic ochoty. A już na słodycze to aż mnie odrzuca:( Wiecie co nie widział znowu zepsutego piekarnika a tam skitrałam kindery z piniaty.No co nie mam gdzie trzymać:( Ale wtedy już nic nie napiszę bo tego nie przeżyję.

Ja u siostry w domu mam regały, a na nich te wszystkie rzeczy... Ona w sumie nie narzeka, bo to taki sklep pod ręką... Większość rzeczy tam jest emotka . I już mniej wkurza, że nie ma gdzie tego trzymać. Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

visserarthur

#7163565 Napisano: 10.03.2024 22:32:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zgodnie z regulaminem, po trzech dniach powinnaś dostać na maila formularz laureata, ale raczej nie wyślą go, więc napisz sama na kontakt@nutella.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7163528 Napisano: 10.03.2024 14:08:42 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Ok, nie mam możliwości oceny wszystkich opcji, dlatego podałem, w jakich okolicznościach u mnie się to dzieje. Na komputerze działa. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

visserarthur

#7163519 Napisano: 10.03.2024 13:12:20 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Zestaw dwóch kodów Multikino- 30 zł za zestaw. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7163511 Napisano: 10.03.2024 12:21:50 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Na Iphonie nie cytuje wiadomości- stara wersja strony… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7163509 Napisano: 10.03.2024 12:20:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Trzeba było nie moczyć, tylko normalnie… Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

visserarthur

#7163438 Napisano: 09.03.2024 15:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W loterii biorą udział wypowiedzi? Ciekawe… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7163422 Napisano: 09.03.2024 13:39:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yyy, tam się maila nie podaje, to jak ma przyjść…? Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

visserarthur

#7163190 Napisano: 07.03.2024 22:39:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kamilloss napisał(a):

Bedegralwgre napisał(a):

Kamilloss napisał(a):

Czy ktoś orientuje się czy kapsułki Vizir (30x18,2g) będą ok pod konkurs z Biedry? Bo jak patrzyłem to nie ma kapsułek o gramaturze 18,6g a są jedynie o gramaturze 18,2g i nie wiem czy to jest jakiś błąd w regulaminie czy coś innego, ale zanim kupię, wolę się upewnić.

Jest lista z kodami kreskowymi w regulaminie i tego bym się trzymała emotka  Nie wszystkie kapsułki w sklepie dostępne są na liście

Sprawdzałem kody kreskowe i są takie jak w regulaminie. Ale tam jeden kod kreskowy (EAN) jest przypisany do kilku produktów, więc tylko gramatura się nie zgadza, a w necie nie znalazłem nawet nigdzie gramatury 18,6g, tylko 18,2g.

Gramatura może być dedykowana dla Biedronki, stąd w necie nie ma… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7163157 Napisano: 07.03.2024 19:02:36 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...

Nie kłóćcie się Chłopcy, bo tego nie lubię. Od dzisiaj jesteście w Przyjacielskim Klubie!!! PS. Bo tak! Należy słuchać się Kobiet! emotka

Ja się nie kłócę, w zasadzie nie mam takiego zwyczaju, raczej rozmawiam, wyjaśniam- złość to nie ja  emotka . Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

visserarthur

#7163129 Napisano: 07.03.2024 16:40:06 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7163114 Napisano: 07.03.2024 16:07:44 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie...
Co to za amatorzy organizują loterię Kinder Bueno- albo problemy z wysyłką paragonu, albo okazuje się (tak się domyślam), że dla nich 3 dni, to 72 godziny, więc pojawił mi się komunikat, że czas na podanie danych już minął... emotka . Nie godzę się na to, więc nie odpuszczę. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7162956 Napisano: 06.03.2024 20:30:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysyłał ktoś dziś jakoś niedawno formularz nagrody z Kinder Bueno? Na telefonie w ogóle nie idzie, a na komputerze mieli i nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7162571 Napisano: 04.03.2024 20:27:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
malgosia74 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Jakby ktoś się baaardzo zastanawiał co jest tą główną nagrodą, to uprzejmie informuję, że to opakowanie kapsułek wartości około 37zl 😀

Przyznam, że ja się zastanawiałem, bo chyba rozsądniej napisać, co się wygrało, a nie wrzucać takie zdjęcia…

Bilety Helios z Kinder (jak nie Multikino, to Helios, a u mnie Cinema City najbliżej…) Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7162272 Napisano: 02.03.2024 23:34:22 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że „ktoś” kupuje sobie apartament nad morzem (to nic, że jako współwłaściciel i że na kredyt) a „sępi” na siepomaga o pomoc dla swojego dziecka… Szkoda, że nie ma transparentności. Takie osoby powinny publikować coś na wzór oświadczenia majątkowego, wtedy „pomagacz” wiedziałby, czy naprawdę pomaga potrzebującemu… Może i by przepisywali na „żonę”, żeby ukryć, ale i tak wkurzające, gdy ktoś bardziej potrzebuje… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7161734 Napisano: 28.02.2024 20:39:54 w Wkurza mnie...
nataliii napisał(a):

Podłość ludzi!

chciałam pomóc mamie. I ogłosiłam post na fb że jest przedstwicielem thermomiks.
wstawilam piękne zdjęcie pizzy!  (Serio nie wiedziałam że ich umowa to zabrania/ ja umowy nie podpisywałam)

było zainteresowanie ❤️❤️ polubienia itp. Jedna babka już kupiła (to pocieszające) 

a jedna baba podała się za klientkę(dopytywała )  i zgłosiła moją mama
mama ma problemy…
co za chamstwo! Kłamać manipulować…

Konkurencja... nie lubi konkurencji... Niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0