Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7149788 Napisano: 27.12.2023 23:15:08 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam (cena za sztukę, chyba, że określono inaczej):
Bony Decathlon 250 zł- za 225 zł;
Zestawy dwóch kodów na bilety do Multikina- za 30 zł;
Bony (kody) Douglas 100 zł- za 90 zł;
Bon (kod) Smyk 100 zł- za 90 zł;
Bony (kody) Świat książki 50 zł- za 45 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7149624 Napisano: 27.12.2023 00:09:50 w SZUKAM....
misiamarysia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Szukam podpowiedzi, jak zrealizować voucher 50 zł w Żabce (za konkurs Bols Marine).
W czterech Żabkach odmówiono mi zakupu, ponieważ sprzedawcy nie mieli pojęcia, jak mają to nabić na kasie. Może ktoś z Was wie / pracuje w sklepie i podpowie, co ma zrobić sprzedawca?

A to sam kod alfanumeryczny czy voucher z kodem kreskowym?

Sam kod, nic więcej emotka

Kod numeryczny, czy mieszany? Jak numeryczny, to spróbuj w internecie wygenerować kod kreskowy. Oni muszą nacisnąć przycisk do realizacji kodu- są takie, które wklepuje się na etapie skanowania i takie, które na etapie płatności. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7149160 Napisano: 22.12.2023 09:15:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Monika11 napisał(a):

Bony Nestle - bez żadnego powiadomienia wcześniej - FEDEX

I u mnie, z powiadomieniami- były mieszane, w smsach i na mailach. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7149096 Napisano: 22.12.2023 00:15:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LuckyLuke napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

A możesz pokazać mi ten konkurs w bazie? Bo doszukać się go nie mogę 🤔

Sama sobie odpowiem. Konkursu w bazie nie ma, więc łamiesz regulamin dyskutując o nim na forum jednocześnie zarzucając komuś innemu, że łamie regulamin konkursu (chociaż akurat go nie łamie). Fajnie jest trzymać konkursy dla siebie, w końcu mniejsza szansa, że "przez kogoś przeleci ci kolejna nagroda w konkursie", ale wtedy nie przybiegaj na forum z płaczem szukając popleczników do swojej krucjaty. A krucjata jest daremna. Marcin nie złamał żadnego punktu regulaminu. Zmarnujesz czas, energię, wyjdziesz na pieniaczkę, a wyższej nagrody nie dostaniesz. Ten rower już odjechał. 
Może trzeba byłoby mieć pretensje do siebie, że zrobiło się słabsze zgłoszenie zamiast do zwycięzcy, że zrobił lepsze? Dodatkowo przekazanie autorskich praw majątkowych wymaga umowy w formie pisemnej, sam zapis w regulaminie nie wystarczy. Po wygranej laureat musi podpisać umowę, która będzie regulowała zakres i czas trwania przeniesienia praw majątkowych do pracy. W konkursach na FB jeszcze chyba nigdy mi się nie zdarzyło podpisywać dodatkowej umowy. Nawet jak podpiszesz taka umowę to dotyczy ona często ściśle określonego czasu, np. trzy miesiące, pół roku, rok. Po tym czasie prawa znowu wracają do ciebie. Dodatkowo przekazanie praw dotyczy także ściśle określonego dzieła. To, że coś jest podobne jeszcze nie znaczy, że to plagiat. Na Marcina wielokrotnie była nagonka, bo nagina regulamin albo wręcz go łamie (choć twierdzi, że nie;) i wysyła filmy nawet tam, gdzie wyraźnie jest napisane, że ma być tekst i o to, według mnie słusznie, mamy pretensje. Ale jeśli wygrywa zgłoszeniem regulaminowym to niech wygrywa jak najwięcej, na zdrowie. Każdy może znaleźć swój patent na wygrywanie i z niego skorzystać.

A ja Iga rozumiem Twoje rozgoryczenie, choć niestety nie mogę znaleźć Twojego zgłoszenia. Pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu na stronę konkursową to brak możliwości dodania filmiku, po co zatem te żenujące zagrywki z Youtubem? Oczywiście praca nie jest żadnym plagiatem, ale wybaczcie tego nie da się oglądać...ileż można.  Ten stek bzdur wygłaszany przez ponad 4 minuty, przepraszam ja nie dotrwałam do końca. Żeby było jasne w konkursie nie brałam udziału, i naprawdę nie ma we mnie ani odrobiny zazdrości emotka  pozdrawiam

To ten żenujący koleś, co rzeczywiście nie da się go obejrzeć do końca? Kiedyś się starałem obejrzeć, ale nie dało rady. Można wygrywać, ale czy być przy tym żenującym... w sumie można... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

visserarthur

#7148775 Napisano: 20.12.2023 23:52:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dagaa napisał(a):

Czy przelewy z Winiary jeszcze idą?

Oni jeszcze tak naprawdę dobrze nie zaczęli. Puścili raptem kilka, ale jak na nich, to i tak szybko, bo mają jeszcze dużo czasu... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7148467 Napisano: 19.12.2023 23:07:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

rufus napisał(a):

Emememe napisał(a):

rufus napisał(a):

Jeśli dobrze rozumiem to dziś już nie ma bramek w coca coli lidlowej. Nie slijcieemotka

A na jutro jest ustawione aż 58 bramek emotka  Może w końcu się uda trafić emotka

Jutro kumulacja emotka


A gdzie to widać że dziś już nie ma?

W liście zwycięzców jest w trakcie weryfikacji a nie ma żadnej pozycji z nagroda dostępna emotka

To chyba tak nie działa... W któryś dzień patrzyłem, była 23:59 i jeszcze 5 nagród... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7148406 Napisano: 19.12.2023 17:35:15 w SZUKAM....
dany-duszek napisał(a):

rooney napisał(a):

visserarthur napisał(a):

rooney napisał(a):

Szukam kogoś kto wygrał w www.loteriaolewnik.com.pl kartę przedpłaconą mbank z tej loterii.

Trzeba ją jakoś aktywować? Próbowałam moją zapłacić w necie i nie przechodziło... próbowalam więc wypłacić w bankomacie i też nie działa. Wam poszło gładko? Czy pisać do albedo?

Zapewne przy karcie była instrukcja co i jak.

owszem i zapewne nie pytałabym tutaj, gdybym najpierw nie zapoznała się z rzeczoną instrukcją. wynika z niej, że karty prepaid musi aktywować firma w moim imieniu. stąd - ponownie - moje pytanie: czy pisaliście do albedo w tej sprawie czy karty były automatycznie aktywne? jeśli jesteś jednym ze szczęśliwych posiadaczy tej karty, to chętnie dowiem się, jak to było w Twoim przypadku.

może jest aktywna, ale do płatności stacjonarnych, a wypłata w bankomacie była na całą kwotę czy mniejszą? Bo jak cała to może nie wypłaciło bo potrzebna była kwota na prowizję od wypłaty. A do zakupów online zapewne potrzebują twojego numeru telefonu aby przychodziło hasło sms.

Dokładnie, karta do płatności w sklepach. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7148358 Napisano: 19.12.2023 14:37:21 w SZUKAM....
rooney napisał(a):

Szukam kogoś kto wygrał w www.loteriaolewnik.com.pl kartę przedpłaconą mbank z tej loterii.

Trzeba ją jakoś aktywować? Próbowałam moją zapłacić w necie i nie przechodziło... próbowalam więc wypłacić w bankomacie i też nie działa. Wam poszło gładko? Czy pisać do albedo?

Zapewne przy karcie była instrukcja co i jak. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7147796 Napisano: 16.12.2023 18:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wie ktoś może ile  trwa dodawanie sklepu konkursowego do listy ..chodzi mi o loterię DINO Milka ..koleżanka zrobiła mi zakupy w sklepie którego nie ma na liście( Mnich taka miejscowość)i trzeba dodać sklep . I co dalej ..w formularzu kontaktowym wpisujemy dane sklepu ...I ile teraz bezie trwać aż oni w listę go wrzucą...Do końca loteri  2 dni ?

Ostatnio trwało to szybko w dni robocze, kwestia godziny. Teraz jednak weekend. Jak nikt nie zajrzy, wyślij  zgłoszenie mailowo na wszelki wypadek w niedzielę, przynajmniej o główną może zagrasz.

Chyba faktycznie będę musiała wysłać zgłoszenie @do nich ...nie rozumiem wogole na jaką chol..e dają listę sklepów skoro wszystkie biorą udział, potem problem z dodaniem sklepu przez weekend.  Wcześnie  kupowałam Milkę w innym Dino i nawet nie pomyślałam że ten w którym zrobiła mi zakupy koleżanka z pracy jest poza listą:( skoro dali taką opcję to powinni prze weekend też obsługiwać stronę  . I Pal licho jakbym miała tylko 1 paragon z tego sklepu , ale są 3 ( 1 dla mnie i 2 miały być dla osoby z forum ) ja to mam jednak farta w życiu 
Ps. Grudniowy prezent od losu to naprawa auta +/- 3tys. W plecy ..I choćby człowiek chciał zagrać o te nowe auto w Dino to nie może bo nie m sklepu na liście...ech emotka

Nie wiem, jaki masz pełny adres tego sklepu, ale a moim przypadku było tak, że sklep był, tylko wpisany nie jako w tej miejscowości, tylko jako miejscowości „poczty” (jak się wpisuje nazwy mniejszych miejscowości, to po kodzie jest miejscowość, gdzie placówka pocztowa). Sam na to wpadłem i tak to wklepałem. W ogóle komuś się nie chciało wklepywać tych adresów i ze dwa razy miałem coś takiego, że np. zamiast ulicy Adama Mickiewicza 10, wpisali Adama 10. Jak już się skraca adres, to nazwiskiem, a nie imieniem… Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7147756 Napisano: 16.12.2023 13:31:56 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam (cena za sztukę, chyba, że określono inaczej):
Bony TravelPass Plus 5000 zł- za 4500 zł;
Bony Decathlon 250 zł- za 225 zł;
Gra Monopoly 80 zł (w tym wysyłka, wyślę najprawdopodobniej kurierem Dpd);
Zestawy dwóch kodów na bilety do Multikina- za 30 zł;
Bony (kody) Douglas 100 zł- za 90 zł;
Bony (kody) Wyjątkowy Prezent 100 zł- za 90 zł;
Bon (kod) Smyk 100 zł- za 90 zł;
Bony (kody) Świat książki 50 zł- za 45 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7147299 Napisano: 15.12.2023 00:14:38 w SZUKAM....
tereniagno napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

olunka napisał(a):

a czy z Bonduelle przychodziły jakies weryfikacje czy zaraz przelew, bo znowu oczywiście nie mam emotka

Nie wysyłali negatywnej weryfikacji. Listę uzupełniali w dniu przelewu. Miałam paragon z Lidla(tylko nazwa "groszek konser") i na liście mnie nie ma. Przelewu też nie ma, a były za przedostatni etap w tamtym tygodniu. Ostatnie przelewy pewnie będą jutro lub piątek. Nie wiem jak inni ale ja piszę reklamacje, niestety obsługa w Lidlu nie chciała mi przybić pieczątki emotka

Myślę,że nic nie wskórasz.Tak mi i córce przepadły  stówki.Nie było na paragonie Bonduelle.
Córki nie było na liście zwycięzców też i nic nie napisali o negatywnej weryfikacji.
Następnego dnia wysłałam skan paragonu potwierdzonego przez sklep  i też nie uznali.Zaliczyli to jako reklamacja i nagrody nie przyznali.Odpisali  mi, że nie spełniłam warunków i weryfikacja była negatywna.Walczyłam z nimi, ale Oni trzymali się swego.
Już pisałam o tym kilka razy na forum( wyszukaj w poprzednich postach). Ale spróbuj, może dasz Ty z nimi rade, życzę
powodzeniaemotka

A ja wam proponuję napisać i wyrazić swoje oburzenie, do osób z marketingu Bonduelle. Osobiście do końca nie wiem, czy takie moje maile poskutkowały w poprzedniej loterii Bonduelle, ale fakt, że gdy takie maile napisałem, agencja zachowała się tak, jak sugerowałem, choć wcześniej nie chcieli tego zrobić. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7146354 Napisano: 12.12.2023 13:03:05 w SZUKAM....
atyde25 napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na Winiary-galaretki itp-nie mam ani jednego z 3 do dziś.

Czeka jeszcze bardzo dużo, bo zrobili tylko "kilka" przelewów... Na moje oko tylko z pierwszych kilku dni loterii, a i tak nie wszystkie z tych dni, jak ktoś tu pisał... Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

visserarthur

#7145866 Napisano: 10.12.2023 15:20:26 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Monopoly z Nestle z wysyłką od organizatora 60 zł (wypełniasz sam/a formularz). Płatność z góry. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7145810 Napisano: 10.12.2023 09:11:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam (cena za sztukę, chyba, że określono inaczej):
Bony TravelPass Plus 5000 zł- za 4500 zł;
Bony Decathlon 250 zł- za 225 zł;
Gra Monopoly 80 zł (w tym wysyłka, wyślę najprawdopodobniej kurierem Dpd);
Zestawy dwóch kodów na bilety do Multikina- za 30 zł;
Bony (kody) Douglas 100 zł- za 90 zł;
Bony (kody) Wyjątkowy Prezent 100 zł- za 90 zł;
Bon (kod) Smyk 100 zł- za 90 zł;
Bony (kody) Świat książki 50 zł- za 45 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7145567 Napisano: 08.12.2023 16:30:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

marcella napisał(a):

agawaga napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

Czy na loterię Coca-Coli w Lidlu może być kupiony jeden dwupak? W regulaminie jest napisane dwa napoje, ale na paragonie mam Coca-Cola x 1 (cena jest odpowiednio wyższa niż zakup tylko 1 butelki).

Podbijam

Zgłosiłam taki dwupak a potem wysłałam zapytanie, niestety bez odpowiedzi.

Ja pytając o puszki, dostałem takie info
Szanowny Panie Informujemy, że zakup wielopaku jest traktowany, jako kilka produktów, w tym wypadku jako 4 produkty, a więc może zostać zgłoszony w loterii.

Tak, mimo, że kupiłaś tak jak ja dwupak (a na paragonie nie jest wyszczególnione), to możesz zgłosić i wygrać (taki paragon przeszedł pozytywną weryfikację). W moim przypadku był to dwupak 2l, a na paragonie "Coca-Cola Reg.". Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7145563 Napisano: 08.12.2023 16:21:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

Hej, czy ktos wie co moze isc przez Logaris? Brat dostal powiadomieni3 o nadaniu przesylki, ale nie kojarzy, by cos wygralemotka

Logaris Inpostem, czy Dpd?- Dpd to Monster z Żabki Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7145133 Napisano: 07.12.2023 00:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Macie wszystkie przelewy z budynii winiary z początku loterii?

Zależy, co masz na myśli... Według mnie były tylko z pierwszych kilku dni... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7145041 Napisano: 06.12.2023 17:06:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
martunik3 napisał(a):

Jakiś @ doczłapał się z Nivea MEN z wygrana kartą 50 zł a nie grałam tam dziś.

Bo to zapewne już mail z nagrodą, a nie z info o wygranej.
*w mailu z kodem do Allegro też podany jest numer paragonu
**w regulaminie widzę tylko info o rezerwach do głównych

Kosmetyki Nivea. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7144541 Napisano: 04.12.2023 20:29:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
majonez1992 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Co dzisiaj nadal unique one fedexem? Na nic nie czekam od nich.

Monopoly, więc chyba jednak czekasz...?

Nie czekam, bo nie wygralam. Mialam jeden los i nie trafilam w bramke.

Wychodzi na to, wg mojej analizy, ze to Douglas konkurs Youbileuszowy. Tylko tam organizatorem bylo Saaatchi and saatchi, a tu wysylka od unique one, to mnie zmylilo. O ile to to:-P

A "Twoje" dane (imię, nazwisko) są w mailu? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7144537 Napisano: 04.12.2023 20:24:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
majonez1992 napisał(a):

Co dzisiaj nadal unique one fedexem? Na nic nie czekam od nich.

Monopoly, więc chyba jednak czekasz...? Wyświetl w wątku >>
0 0