Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7144465 Napisano: 04.12.2023 15:23:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doo napisał(a):

Czy ktoś wie czym w loterii Tic tac są nagrody IV stopnia, które nagle pojawiają się w paragrafie 5 punkt 9 regulaminu, ale nie ma ich wcale w paragrafie 4 Nagrody. W ogóle ten punkt 9 stoi w sprzeczności sam ze sobą, tj. Jeden Uczestnik może uzyskać prawo do nie więcej niż jednej Nagrody w danym Etapie (etapów jest 14), by za chwilę pojawił się zapis Łącznie Uczestnik wygrać może 10 Nagród – po jednej w losowaniu każdego Etapu (nic się nie zmieniło etapów nadal jest 14)

Czyli możesz wygrać tylko jedną w etapie, ale łącznie 10. Czyli np. jak w każdym etapie od 1 do 10 wygrasz jedną, to w etapie 11, jak wygrasz, to już jej nie dostaniesz. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7144460 Napisano: 04.12.2023 15:04:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
ladyinred napisał(a):

Danio loteria 3 stopnia - gdy zgloszenie wysyłałam ze 3 tyg. temu. Nie rozumiem.

Czego nie rozumiesz... To wyniki z trzeciego etapu, skoro nie masz w smsie, że rezerwa.

U mnie to samo. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7144315 Napisano: 03.12.2023 20:27:40 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam (cena za sztukę, chyba, że określono inaczej):
Bony TravelPass Plus 5000 zł- za 4500 zł;
Bony Decathlon 250 zł- za 225 zł;
Gra Monopoly 80 zł (w tym wysyłka, wyślę najprawdopodobniej kurierem Dpd);
Zestawy dwóch kodów na bilety do Multikina- za 30 zł;
Bony (kody) Douglas 100 zł- za 90 zł;
Bony (kody) Wyjątkowy Prezent 100 zł- za 90 zł;
Bon (kod) Smyk 100 zł- za 90 zł;
Bony (kody) Świat książki 50 zł- za 45 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7143953 Napisano: 01.12.2023 17:22:36 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na przelew z welli?

Ja Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7142765 Napisano: 28.11.2023 00:31:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Czy Nivea oczekuje napisu "men"?

Tak, kazali mi popylać po pieczątkę emotka

Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7142703 Napisano: 27.11.2023 20:54:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Nivea oczekuje napisu "men"? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7141252 Napisano: 21.11.2023 21:47:22 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
tereniagno napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Czy wszyscy zwycięzcy w loterii Ferrero dostali już BLIK?

Ja czekam na blika z 30.10. Dzisiaj widziałam wpis że dotarł blik z 17.10 więc jeszcze trochę poczekam

ja czekam na blik z 22.10...

Wczoraj dotarł blik z 11.10,a dziś PINemotka

 a co oni wysylałają? coś pocztą?  nie wiem na co czekać ;( wygrałam raz przedostatniego dnia.

Gratulacje z nr czeku blik.Musisz odesłać sms lub zwrotnym mailem,z Imieniem,nazwiskiem i dotarła nagroda.
Tam wszystko jest napisane i w mailu od Organizatora jest już, że nagroda została wysłana w dniu... InPost.Ja dostałam maila, że list został wysłany  14.11 , a kurier przywiózł w poniedziałek 20.11 po południu, więc cały tydzień kurier woził list polecony..Na dodatek list wrzucony do skrzynki.Kurier nawet nie pofatygował się, żeby przynieść do domu, nawet nie zadzwonił. No to już totalne chamstwo.Nie mam na skrzynce ,,R', żeby wrzucił do skrzynki.
I tu nasuwa się pytanie-Kto za mnie podpisał odbiór listu poleconego?emotka

Trochę wyszło masło maślane- kurier Inpost przyniósł polecony…? U mnie polecone nosi listonosz i tak było też w przypadku Ferrero. List ekonomiczny ma niegwarantowane dostarczenie 3 dni robocze, więc nikt tego listu nie przetrzymywał- tyle „szedł”… Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7139353 Napisano: 15.11.2023 14:56:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Winiary budyń 50 zł Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7138977 Napisano: 14.11.2023 14:26:25 w Informują
Informują z Konkurs "Graj z Pepsi 2023" Netto

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
Za 10.11.2023 Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7138782 Napisano: 14.11.2023 00:10:13 w Konkursy z grami
Cynamon28 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Jacek89 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Jacek89 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

Ktoś grał w kalendarz Lindt? mi maksymalnie udało się zrobić 6 sekund i nie wiem jak 2 sekundy są możliwe

Da się  emotka

A mógłbyś coś podpowiedzieć, proszę? Gram i 6 - 7 sekund się udaje, a każdy nowy zakup to 7 zł.

Czy mógłbym dać ci moje miejsce w rankingu ? No nie, trzeba mieć po prostu  sprawne paluszki  emotka

A czy dużo trzeba ćwiczyć, żeby dojść do 2 sekund?

Dosyć sporo zabawy, w pierwszych dniach było lepiej

Ciekawe, dlaczego wyniki najlepsze usuwają...

 Właśnie się zastanawiałem, czemu mam wyższe miejsce, zresztą ciekawe czemu jeszcze nie wysłali nagród za ostatnie dni.

Zastanawiają się (z prawnikiem) na jakiej podstawie mogli kogokolwiek wyrzucić... więc dlatego nie wysyłają...

Podstawy mają jak kiedyś w redbull'u co usunęli ludzi z pierwszych miejsc.

Jak ktoś gra sam i ugrywa dobre wyniki, to jakie mają podstawy... Chyba takie, że gierka jest źle zrobiona i źle liczy czas, ale to już ich problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7138776 Napisano: 13.11.2023 23:26:48 w Konkursy z grami
Cynamon28 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Jacek89 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Jacek89 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

Ktoś grał w kalendarz Lindt? mi maksymalnie udało się zrobić 6 sekund i nie wiem jak 2 sekundy są możliwe

Da się  emotka

A mógłbyś coś podpowiedzieć, proszę? Gram i 6 - 7 sekund się udaje, a każdy nowy zakup to 7 zł.

Czy mógłbym dać ci moje miejsce w rankingu ? No nie, trzeba mieć po prostu  sprawne paluszki  emotka

A czy dużo trzeba ćwiczyć, żeby dojść do 2 sekund?

Dosyć sporo zabawy, w pierwszych dniach było lepiej

Ciekawe, dlaczego wyniki najlepsze usuwają...

 Właśnie się zastanawiałem, czemu mam wyższe miejsce, zresztą ciekawe czemu jeszcze nie wysłali nagród za ostatnie dni.

Zastanawiają się (z prawnikiem) na jakiej podstawie mogli kogokolwiek wyrzucić... więc dlatego nie wysyłają... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7138736 Napisano: 13.11.2023 20:58:22 w Konkursy z grami
Cynamon28 napisał(a):

Jacek89 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Jacek89 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

Ktoś grał w kalendarz Lindt? mi maksymalnie udało się zrobić 6 sekund i nie wiem jak 2 sekundy są możliwe

Da się  emotka

A mógłbyś coś podpowiedzieć, proszę? Gram i 6 - 7 sekund się udaje, a każdy nowy zakup to 7 zł.

Czy mógłbym dać ci moje miejsce w rankingu ? No nie, trzeba mieć po prostu  sprawne paluszki  emotka

A czy dużo trzeba ćwiczyć, żeby dojść do 2 sekund?

Dosyć sporo zabawy, w pierwszych dniach było lepiej

Ciekawe, dlaczego wyniki najlepsze usuwają... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7138371 Napisano: 12.11.2023 16:21:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bingo9842 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Tak wygląda sposób na nagrody w Żywcu,Lechu, kozel itd. Czy było warto? Mimo wszystko tak, bo dużo wygrałam, a kody wbijalam przy kawie lub rozmowie z kimś.

Sposób fajny tylko skąd brać takie ilości kapsli jak się nie pije....

Ja jak jestem nad morzem (a jestem często), to żal mi tych wszystkich kodów, ale w pojedynkę, w ciemności ciężko zbierać. Muszę sobie kupić czapkę z latarką- będzie wygodniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7138345 Napisano: 12.11.2023 13:20:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Czy z nałęczowianki Loteria "Nasyć się minerałami i nagrodami" wysyłali bony 250 do Decathlonu? Niby mają czas do 18 grudnia ale mogłam przegapić emotka

Wysyłali pierwszą turę, ale to dawno było, jak jeszcze loteria trwała, ale ogólnie wszystkich jeszcze nie wysłali. Przelewy były, to może niedługo wyślą też ostatnie bony. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7138262 Napisano: 11.11.2023 17:44:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Możecie wysłać zgłoszenie na tego lindt w Kaufland? U mnie cały czas wyskakuje,że numer telefonu mam.wpisac tam ,gdzie miejsce na numer paragonu . Nie da się tam wpisać więcej jak 7 cyfr ,a telefon ma 9

Ja nie mogę, wydaje mi się, że ktoś to zhakował i sam gra. Proponuję napisać do nich- ja napisałem, żeby nie ściemniali później, że nikt problemów nie zgłaszał… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7136697 Napisano: 06.11.2023 18:26:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwrot za Optima Cardio z Lewiatana Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

visserarthur

#7136385 Napisano: 05.11.2023 19:25:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Czy ktoś wygrał w Ferrero, wysłał o czasie dokumenty i nie ma go na liście? Szukam potwierdzenia nadania, bo jak ostatnio sprawdzałam ciągle pokazywało; w transporcie. Teraz zaczynam się martwić. Znalazłam i odebrali dopiero 31 października z placówki awizacyjnej, a wysłane było 23.

Spokojnie oni jakoś po 2 tygodniach dopiero ogarniają i wpisują na listę

Oni odbierają te przesyłki 3-4 w tygodniu tylko poczta nie odhacza że oni to odbierają. (pisałam do nich w tej sprawie i temu wiem bo też 23.10 wysyłałam a poczta mi dopiero 31.10 wysłała info że dostarczona) Zaraz potem pojawiłam się na liście...

Może nie zaznaczyłaś przy zgłoszeniu, że chcesz być na liście... Przesyłki na skrytkę są awizowane- dostarczenie to czas odebrania... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7136239 Napisano: 04.11.2023 15:34:56 w Wkurza mnie...
BeataMa napisał(a):

W Dino paragony niestety nie są opisane, tak jak powinny, jeśli chodzi o ich przydatność do konkursów. Dzisiaj poprosiłam panią przy kasie o potwierdzenie, że chodzi o  Paclan. Pani zawołała kierowniczkę, która poszła na zaplecze, przyszły z powrotem dwie panie, które zaczęły mnie przekonywać, że to przecież trzeba paragon zarejestrować, a firma sobie zadzwoni i sprawdzi, a że regulamin mam przeczytać... Panie chyba nigdy w życiu nie brały udziału w żadnej loterii, przybicie pieczątki to prawie afera, a na pewno niepotrzebne gadanie i strata czasu. Rozumiem, że panie pracujące w sklepie nie mają obowiązku potwierdzać sprzedanych produktów, tylko że nijak się to ma do wymogów loteryjnych, a same przecież wywieszają plakaty o konkursach. Ciekawa jestem, kto wpisuje nazwy, które drukują się na paragonach. Osobiście chyba już do Dino jeździć nie będę...

Jestem zdumiony, że wy się tak tłumaczycie. Ja mówię, że chcę potwierdzenia (nie mówię po co), że kupiłem konkretny produkt, a jak zaczyna się gadka, że to nie oni wklepują do systemu, to mówię, że „pani jest tu kierowniczką i w ten sposób reprezentuje firmę”, a jak widzę, że się boi, to mówię jeszcze, że proszę o potwierdzenie prawdy, a nie nieprawdy- jakoś na nich działa gadka taka a’la prawna. Chyba nigdy nie zdarzyło się, by mi finalnie pieczątki nie dali, raz chyba w Tesco tylko, ale interwencja BOK pomogła. „Pomijam”, że nadgorliwie po pieczątki nie chodzę- tylko jeśli jest taka „potrzeba” Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7133833 Napisano: 25.10.2023 13:29:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu jakiś socjal "dostałem"- na jednym z mieszkań przyznali mi obniżkę na prąd 125,34 (pewnie dlatego, że rzadko użytkowane, więc spełnić warunek zużycia nie było problemem...) emotka Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7133603 Napisano: 24.10.2023 18:18:14 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Majkii napisał(a):

Czy między 19.10 a 23.10 Przysnacki coś wysyłały?

Do mnie np. dzisiaj dotarły, także wysłane były 23.10 Wyświetl w wątku >>
0 0