Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#6875865 Napisano: dzisiaj o 15:02:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

nanajka81

#6875517 Napisano: 11.08.2022 09:31:40 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
agicho napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Coś przyszło od firmy LOGARIS in postem 
niestety nie ma mnie w domu i dowiem się po urlopie sle ciekawość zżera .. ktoś coś ? 

To może być alkohol. FB / lubelska(?) Soplica(?)

może wódka wyborowa? Grałaś? W aplikacji inpost mam że od Logaris też coś do mnie idzie a w ostatnim czasie raczej bieda u mnie z nagrodami. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6875148 Napisano: 09.08.2022 17:58:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

nanajka81

#6874483 Napisano: 05.08.2022 16:44:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ewelina14 napisał(a):

5:0 dla Pepsi 😣

U mnie 4:0 dla Pepsi 😣 Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6874289 Napisano: 04.08.2022 17:55:21 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

czyli wciąż się nie udało emotka A ile teraz za tonę śpiewają dziady jedne?

Niecale 900 zł tona ekogroszek na pgg
A w składach koło 2500 zł 

Pellet 2100 zł się udało dorwać 
Węgiel próbuję bratu kupić 

aurorcia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

5 tydzień nic emotka

Nie ma się co denerwować, jeżeli chodzi o PGG to ja po 3 miesiącach kupiłam emotka , więc wszystko przed Tobą.

Pocieszyłaś.... Ni jak nie mogę dojść dalej jak do kasy... Mam koszyk, kasę i potem pada na amen... emotka

trzymam kciuki aby w końcu się udało!  Dopłaty będą to i za 2.500 można brać choć jedną tonę... U nas już tona ponad 3,400 emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6874277 Napisano: 04.08.2022 17:25:50 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

5 tydzień nic emotka

czyli wciąż się nie udało emotka A ile teraz za tonę śpiewają dziady jedne? Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

nanajka81

#6874140 Napisano: 04.08.2022 09:48:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdyby ktoś nie wiedział to w tym konkursie/testowaniu nadal są miejsca (przynajmniej tak tam pisze) https://www.e-kon...w-akademii-pixblocks choć nie wiem jak to możliwe że się nie załapałąm bo brałam tam udział i jakoś mnie nie wybrali do testów. HM Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6873822 Napisano: 03.08.2022 09:19:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fellow napisał(a):

southlander napisał(a):

Już drugi raz w ciągu kilkunastu dni, mam problem z dodaniem zgłoszenia w jakimś konkursie na FB. Facebook stwierdza że mój komentarz to... spam. Nie były to wydziwiane odpowiedzi, za to były w pełni zgodne z tematyką konkursu, bez krążenia naokoło, nie odbiegały stylem od innych które czasem gdzieś zamieszczam bez żadnego problemu. O co chodzi? Mieliście już podobną sytuację? Poświęcam czas na dobre zgłoszenie, aż tu nagle Facebook nie mając kompletnie powodu, mówi mi że nie będzie widoczne w serwisie "bo tak". emotka

Też to mam, tyle że u mnie komentarze znikają nie za "spam", a za "reklamę". Co ciekawe, kiedy np. mój chłopak doda identyczny komentarz, ale ze swojego konta to wszystko jest okej... emotka   

mam to samo, głownie na profilu josera oraz któregoś kina. Czasami zdarza się na jeszcze innych. Nie wiem z czego to wynika. Ot, spam i koniec. Zgłoszenie znika a ja dostaję powiadomienie że spamuję... Próbowałam się dowiedzieć od FB dlaczego tak jest ale nikt mi nie odpisał. Jak ktoś zna rozwiązanie tego problemu to proszę o informację emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6873816 Napisano: 03.08.2022 08:53:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
sylvie5 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

Butelki nestle dostaliście juz wszyscy?

Jeszcze czekam a wygrana z 18 czerwca

Czy to FedEx rozwozi, bo coś ma dziś dojechać?

tak, fedex wozi butelki. Do mnie ma dziś dotrzeć wygrana z 5 czerwca. Wyświetl w wątku >>
1 sylvie5 0

nanajka81

#6873668 Napisano: 02.08.2022 13:23:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
oj straszna konkursowa bieda, straszna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6873250 Napisano: 31.07.2022 17:29:44 w WC - rozmowy o wszystkim
DAIKOKU napisał(a):

..nie wiem czy tu moge.., wiem ze jest tu duzo mam emotka a moja 14 letnia siostrzenica korzystajac z wakacji rozstaje się z pięknymi rzeczami z dziecinstwa wiec wraz ze swoim tata stworzyli konto do sprzedazy tych rzeczy. Kocha koty i książki, bardzo dba o rzeczy ktore posiada ale czas zwolnic miejsce na nowe emotka Marzyła o kotku z niebieskimi oczami, teraz zbiera na karme i zabawki dla swojego przyjaciela emotka a ja chce ja polecić emotka
https://m.olx.pl/oferty/user/FGcL/
https://m.olx.pl/...ty/uzytkownik/2O6UW/

szczerze powiedziawszy to ciężko jej będzie sprzedać to co wystawia. Używane buty nawet jak zadbane brania nie mają (nowe również słabo - wiem bo zdarzyło mi się sprzedawać i właściwie nowe trampki za 1/3 ceny sprzedałam, używane jeszcze gorzej albo wcale) Książki również idą za ułamek ceny i najlepiej jak są wystawione hurtowo) z ubraniami również - najczęściej ludzie kupują w hurcie (ja sama również tak kupuje) Oczywiście może będzie miała szczęście i uda się jej coś sprzedać ale od kiedy olx do cen wysyłki dolicza sobie opłaty serwisowe trzeba mocno schodzić z ceny. Niestety.  Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

nanajka81

#6873182 Napisano: 31.07.2022 09:13:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
po milionie wysłanych kodów z LECHA (przynajmniej 100) w końcu trafiłam koszulkę LOL Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6873040 Napisano: 29.07.2022 18:26:38 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

zielonaszpilka olx tez ma coraz gorsze opinie w kwestii przesyłek przedmiotów zakupionych u nich.
Kupujący po odebraniu przesyłki zaznacza, że przesyłka była pusta, więc olx wstrzymuje pieniądze i później zwraca kupującemu. I tak sprzedający zostaje bez towaru i kasy.
W tych grupach
1 - https://www.faceb...ups/129637791061658/
2 - https://www.faceb...ups/394012267617440/
można poczytać o takich oszustwach, a olx nic z tym nie robi.
Już lepiej sprzedawać na allegro. Jest tam lepsza ochrona kupujących i sprzedających. 

Trzeba mieć naprawdę dużego pecha albo sprzedać coś takiego żeby kupujący okazał się choojem i kliknął iż "przesyłka była pusta". Mi się to nie zdarzyło ale nie sprzedaję jakiś drogich rzeczy więc może temu. Na allegro są za to duże prowizje i owszem, lepsza ochrona kupujących ale sprzedający w wielu wypadkach mają przekichane. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6873029 Napisano: 29.07.2022 17:25:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
ania1 napisał(a):

Nagroda 2 stopnia Rio Mare emotka

ja także Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6872774 Napisano: 28.07.2022 13:21:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

Nie mogę nagrać mruczenia/miauczenia w Whiskas, pojawia się napis przygotuj się i cały czas jest tylko "tło" a potem napis wystąpił błąd spróbuj jeszcze raz i tak cały czas emotka

wczoraj miałam dokładnie to samo. Olałam mruczenie, po wielkich trudach udało się wysłać paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6872659 Napisano: 27.07.2022 20:41:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

Nawet eBook z Rio Mare brak emotka

za to ja mam więc mogę się podzielić  emotka Mam o tytule "dziewczynka i ocean"... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6872511 Napisano: 27.07.2022 09:18:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
whitepoint napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aniachudoba napisał(a):

Nie polecam konkursow na portalu dlastudenta.pl.Mimo dwukrotnej wygranej książki, nagrody nie dotarły.Portal nie odpowiada na maile.Kiedys wysyłka nagrody nie była u nich problemem, teraz widocznie postawili na odbiór własny, mimo informacji o dostawie nagrody również wysyłka.Przykre.

Przecież tam już od dawna konkursy książkowe mają dopisek że odbiór tykoo osobisty w ich siedzibie. Informacja o możliwości wysyłki znikła co najmniej rok temu.

przy większości ich konkursów nie ma wysyłki. W ostatnim czasie tylko przy jednym z dvd było że jest wysyłka. Ja od nich wszystko dostałam tyle że dość długo trzeba na wysyłkę czekać.

No właśnie, regulamin mówił o tym, że jeśli laureat się zdecyduje na wysyłkę, ma 7 dni na powiadomienie o tym, co też uczyniłam.Czekam już 2 msc...

Oni zawsze późno wysyłają nagrody (dochodziły do mnie gdy zapomniałam że je wygrałam) Problem może być też w tym że oni wysyłają to zwykłym listem więc listonosz mógł gdzieś wrzucić albo zostawić awizo nie tam gdzie trzeba i zapomnij że nagrodę dostaniesz. Nie zdarzyło mi się żeby mi nagrody nie wysłali (choć też czekam już miesiąc na jakąś płytę tam wygraną) PS. Jakie książki tam wygrałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6872498 Napisano: 27.07.2022 07:38:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniachudoba napisał(a):

whitepoint napisał(a):

Nie polecam konkursow na portalu dlastudenta.pl.Mimo dwukrotnej wygranej książki, nagrody nie dotarły.Portal nie odpowiada na maile.Kiedys wysyłka nagrody nie była u nich problemem, teraz widocznie postawili na odbiór własny, mimo informacji o dostawie nagrody również wysyłka.Przykre.

Przecież tam już od dawna konkursy książkowe mają dopisek że odbiór tykoo osobisty w ich siedzibie. Informacja o możliwości wysyłki znikła co najmniej rok temu.

przy większości ich konkursów nie ma wysyłki. W ostatnim czasie tylko przy jednym z dvd było że jest wysyłka. Ja od nich wszystko dostałam tyle że dość długo trzeba na wysyłkę czekać. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

nanajka81

#6872396 Napisano: 26.07.2022 18:03:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

A propo whiskas - jak to z tym mruczeniem - faktycznie nagrywacie mruczenie, ja jedno jedyne zgłoszenie - kotkowi podstawiałam telefon i pisało ,że kantuję i żeby nagrać jeszcze raz , przyleciał pies zaszczekał - nagrało się i wygrałam  emotka

no myślę że mruczenie raczej ludzie robią a nie pupile. ja mam pytanie czy ma znaczenie na którym jest się miejscu na liście mruczenia? czy wygrywają ci z pierwszych miejsc czy z dalszych również mają szansę?

Przyznam się ,że regulaminu nie czytałam .. jeden paragon miałam i robiłam kolejną próbę , bo napisali mi że oszukuję i podleciał pies zaszczekał i kasa zaczęła lecieć na ekraniku ... 

a to wygrałaś nagrodę którą każdy wygrywa. mi chodzi o nagrody typu kasa i żarcie. Wyświetl w wątku >>
0 0