Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7076864 Napisano: 28.01.2023 10:04:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ashanti napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Lego mi nawet nie podziękowało za udział w konkursie...  teraz sie zastanawiam czy wzielam udział w tym konkursie..? nie ma walizek, nie ma Legolandu emotka emotka

Zastanawiam się czy to nie jest kwestia kanału jakim się słało zgłoszenie. Myślę że ewentualne maile o braku wygranej wysłali tylko do tych, którzy wysłali zgłoszenie przez stronę, bo nie sądzę, żeby chciało im się wpisywać ręcznie wszystkie maile osób, które wysłały zgłoszenia pocztą i nie wygrały. 

U mnie zgłoszenie poszło przez stronę, nie mam ani maila o wygranej, ani o jej braku, zupełnie nic emotka

ja wysłałam 4 zgłoszenia z LEGO (2 na siebie, 2 na męża) wczoraj dostałam jednego maila ze nie wygrałam, dziś drugiego, mąż w noc jednego dostał więc jeszcze na jednego czeka o nie wygranej🤣🤣🤣 Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7076800 Napisano: 27.01.2023 15:57:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
moskala22 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ech lego, lego... Mogłeś sobie darować maila z informacją że nie wygrałam emotka

Ja nwet takiej informacji nie dostałam emotka  
Ogólnie bieda u mnie w ostatnich promocyjnych konkursach emotka

pewnie jeszcze dostaniesz, do mnie z 10 minut temu przyszła... A co do konkursów to w promocyjnych totalne zero, w innych też jakoś niespecjalnie ale strasznie zraziłam się do konkursów. Produkty drogie a wygranie nierealne. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

nanajka81

#7076792 Napisano: 27.01.2023 15:21:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ech lego, lego... Mogłeś sobie darować maila z informacją że nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7076099 Napisano: 24.01.2023 09:40:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Ogólnie to tez macie wrażenie ze mało teraz fajnych konkursów? Zawsze miałam pełna kopertę z paragonami do wysłania przy sobie i w wolnej chwili w pracy zawsze rozwiązywałam konkursy albo myślałam nad zdjęciem, a teraz mam pusta, mnóstwo konkursów z najgorszymi produktami typu energetyki i ciagle słodycze ale tez żeby super extra nagrody były to nie, nagród jak już malutko a produkty drogie

I to nawet nie kwestia tylko konkursów z paragonami, ale w ogóle wszystkich. No cóż, takie czasy, ale i weźmy pod uwagę że teraz jest trochę taki naturalny martwy sezon, bo konkursy zimowe zwykle są robione w grudniu pod Święta. Teraz to musimy się jakoś doturlać do wiosny, zawsze zmiana pory roku to wysyp konkursów. emotka  Po drodze jeszcze Walentynki, myślę że za tydzień agencje na chwilę się obudzą z tej hibernacji. 

oby emotka Bo chętnie bym kupiła jakieś kapsułki, płyny do prania, kosmetyki aby spróbować szczęścia a nie tylko słodycze i chipsy... Wyświetl w wątku >>
1 sabart 0

nanajka81

#7076098 Napisano: 24.01.2023 09:36:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Klawiatura i myszka z konkursu na FB Predator, GLS Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

nanajka81

#7076097 Napisano: 24.01.2023 09:31:24 w Zdjęcia naszych wygranych

nanajka81

#7076082 Napisano: 24.01.2023 06:33:26 w Wkurza mnie...
mandarynka16 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wkurza mnie, że tak mało jest konkursów z porządnymi nagrodami

straszna posucha jest, oby od lutego coś się ruszyło

racja, nie ma w co grać... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7076081 Napisano: 24.01.2023 06:30:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ewelina1991171 napisał(a):

Z ciekawości ile zgłoszeń wysłaliście na loterię Kinder Karnawał i na jeden @ czy kilka ? Udało wam się wygrać ? 
Mi się udało w 1 etapie na 20 zgłoszeń łącznie bo standardowo gra cała rodzina . Także oczekujemy dinozaura dla mojej Córki 🤩 

w 1 etapie 3 zgłoszenia na 3 pelnoletnoe osoby,  2 Etap 2 zgłoszenia
bez rezultatów jak narazie

W pierwszym etapie 5 i też nic w drugim 3  i na tym koniec 

w pierwszym dwa - jedno na mnie, jedno na męża. Wygrał mąż.Wiecej nie gram. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7076080 Napisano: 24.01.2023 06:30:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ewelina1991171 napisał(a):

Z ciekawości ile zgłoszeń wysłaliście na loterię Kinder Karnawał i na jeden @ czy kilka ? Udało wam się wygrać ? 
Mi się udało w 1 etapie na 20 zgłoszeń łącznie bo standardowo gra cała rodzina . Także oczekujemy dinozaura dla mojej Córki 🤩 

w 1 etapie 3 zgłoszenia na 3 pelnoletnoe osoby,  2 Etap 2 zgłoszenia
bez rezultatów jak narazie

W pierwszym etapie 5 i też nic w drugim 3  i na tym koniec 

w pierwszym dwa - jedno na mnie, jedno na męża. Wygrał mąż.Wiecej nie gram. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7076050 Napisano: 23.01.2023 20:04:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Czy ktoś ma tic Toca i sprawdzał czy konkursowy wyjadacz wygrał piniate na tyle rachunków? Jakoś mnie to ciekawi emotka  

na razie się tylko pochwalił wygraną konsolą z hm jakiegoś konkursu oraz z Granta bluzą i co to jest, wódka? O kinder cicho sza. PS. Tobie się piniatę udało wygrać? Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

nanajka81

#7075516 Napisano: 20.01.2023 07:31:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ciekawy_kotek napisał(a):

zuziczeq napisał(a):

Bardzo nastawiałam się na nagrodę z loterii Chorten. Mimo, że na forum nikt nie pochwalił się jeszcze nagrodą to na stronie są już dane laureatów. Zaczynam wątpić w prawdziwość tej loterii... A już napewno wątpię w moje szczęście w konkursach.. emotka

Ja też się przeliczyłam. Mojego miasta nie ma na liście laureatów.

Hm rzeczywiście te wyniki dziwne. Powtarzają się te same sklepy i miasta. Strzegowo, Białystok, Czechowice - Dziedzice, Biała Niżna, Bielsko - Biała, Olsztyn, Niewodnica Korycka, Ignatki, Izabelin... Jest kilka pojedynczych miast (mojego też nie ma) ale mam wrażenie że coś tu jest nie tak. Dobrze że konkurs w tym roku olałam i zgłosiłam tylko jeden paragon bo pewnie tak jak wzorem ubiegłych lat nie wygrałabym nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7075248 Napisano: 18.01.2023 15:28:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rare85 napisał(a):

mamuska085 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Kinder,  bo widzę, że duża ilość osób wygrywa mając pocztę WP
Czy jest ktoś kto wygrał i ma info z  poczty Interia?
P.s. To tylko takie moje przypuszczenie  emotka

Czyli następnym razem wysyłam z WP emotka bo gmail i interia nie przyniosły szczęścia emotka

eee, nie ma reguły, co prawda na interii nic nie przyszło, ani na WP, ale przyszło na gmail emotka   

U mnie ani na interii ani na gmailu, ale za to na o2.PL (powiązanym z wp) już jest 

u mnie Gmail... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7075247 Napisano: 18.01.2023 15:27:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
szczoteczka do zębów z jakiegoś kalendarza adwentowego , kurier InPost Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

nanajka81

#7075099 Napisano: 18.01.2023 07:21:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Jak wyglądały piniaty z poprzednich lat ?  emotka
Zawartość równoznaczna z wartością nagrody ?

https://www.e-kon...ranych?item1=Piniata

jedyny zarzut jaki mam do Piniaty którą wygrałam dwa lata temu, że słodycze z niej miały dość krótki termin "zjadliwości" (maj-czerwiec, dwa opakowania październik) Jak na to że słodyczy było dużo (15 torebek?) to nie byliśmy w stanie zjeść nawet 5 torebek do tego okresu (czerwiec) więc większość w krótkim czasie porozdawałam po rodzinie. Teraz pewnie zrobię tak samo choć może jednak okres ważności będzie dłuższy? Wyświetl w wątku >>
1 Finezyjna 0

nanajka81

#7075095 Napisano: 18.01.2023 05:56:44 w Wkurza mnie...
Finezyjna napisał(a):

kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Wkurza mnie ta pogoda i choroby... Córka znowu od wczoraj prawie 39 stopniemotka

U nas od niedzieli też 39 córka, ponoć jakiś wirus, dziś odpukac bez gorączki. Takie ferie mamy 🙆

To i ja się z Wami powkurzam..Mój syn też od niedzieli gorączka 39,ciężka do zbicia i wraca jak bumerang ..A niech to…

U mnie obie córki z bardzo wysoką gorączką, której końca nie widać :-/

a moja dwójka za to tylko albo aż kaszląca. Jeden już prawie miesiąc, drugie dwa tygodnie. Poza uporczywym kaszlem nic... Przepisane inhalacje z soli i syropki na kaszel... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7075013 Napisano: 17.01.2023 16:04:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktoś wie co kurier WAWA wozi? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7074971 Napisano: 17.01.2023 14:10:16 w Kupię...
dwa bilety do kina helios (tylko niech cena będzie niższa niz to co oferuje helios - wybieram się we wtorek) Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7074908 Napisano: 17.01.2023 12:12:19 w Informują
Informują z Loteria "Kinder Karnawał 2023" etapy

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
piniata etap 1 Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7074904 Napisano: 17.01.2023 12:07:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
U męża piniata kinder - wysłałam dwa zgłoszenia - jedno na siebie (pierwszy dzień), drugie na niego (ostatni dzień etapu) I na tym zakończę walkę o piniaty. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7074842 Napisano: 17.01.2023 07:09:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

mia napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

https://vm.tiktok.com/ZMYJ8qYm4/
nasz tiktokowy konkursowicz żniw w akcji tym razem kinder

Nie mógł se innego tygodnia na swoje eksperymenty wybrać, niż ten pierwszy? emotka

nie chce mi się ogladać, ile tego kupił?

Kilkadziesiąt paragonów. Zupełnie bez sensu, bo jak sam zauważył, z jednego IP może dziennie zgłosić 20 paragonów, a w całej loterii może wygrać jedną główną i jedną piniatę. Nie wiem jak to podzielił i na ile osób zagra (już mówił, że jego mama też chętnie zagra;), ale pewnie nie przyzna się oficjalnie na ile kont to rozbił i ile piniat wygrał. To, że wygra piniatę jest pewne, ale on ten filmik nakręcił dla wyświetleń, a nie dla piniat;)

Dokładnie, po co to udostępniać (może sam zainteresowany wrzuca tu te linki...), ja bzdur tik tokowych nie śledzę, ale z ciekawości kliknąłem zobaczyć, ile tego kupił- jak ktoś ma tam konto, to niech mu napisze, że kiepskie te jego zakupy (=mało).
Ps: Nick konkursowywyjadacz- on coś wygrał? Chyba założę konto i mu napiszę, że koło wyjadacza, to chyba nawet nie stał, a może on jest zjadacz konkursowych produktów, to i może...

Tiktok podsuwa tematyke wg wlasnych zainteresowan. Jesli ktos oglada glupoty to i glupoty beda mu sie wyswietlac. emotka

no cóż, wg mnie to kretynizm tak walczyć o piniatę i stosy kinderów, które mają kilka miesięcy ważności. Tak, tak, są vouchery całe 5 - dla prawdziwych szczęściarzy bo myślę że zgłoszeń jest mnóstwo (szczególnie jak się tacy konkursowi wyjadacze znajdą a ich jest dużo) Aczkolwiek z jego filmów nic nie wynika. Wywala kasę, nagrywa filmik, wbija miliony paragonów, podsumowuje (ciekawe na ile prawdę gada) i rozdaje produkty bo co z nimi zrobić...  Jak ktoś ma wygrać to jednym paragonem wygra taka prawda. Wyświetl w wątku >>