Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7172286 Napisano: 25.04.2024 18:21:38 w Pelargos
wychodzi na to że mailowo poinformowali tylko uczestników (aby się odczepili i przestali do nich pisać i dzwonić) a szkoły nadal wygrały "tylko na stronie" i nic na ten temat nie wiedzą... Co za beznadziejny organizator... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7172197 Napisano: 25.04.2024 13:52:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

U mnie to samo. Za każdym razem info że już takie hasło isnieje, a po chwili dziękujemy Twoje hasło zostało zapisane. Dziwne. Czyli jest dubel ale przyjęty czy jednak błąd komunikatu

mi sie wydaje ze to błąd komunikatu i dwa na raz się nakładają bo za każdym razem mam to samo...

Co to za konkurs ?

https://coznaczyww.pl/ Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

nanajka81

#7172187 Napisano: 25.04.2024 13:33:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Everydayme nie nagrodziło mnie niczym... Oby choć szkoła dostała nagrodę z III miejsca... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7172186 Napisano: 25.04.2024 13:28:55 w Pelargos
Czy ktoś wie na 100% że szkoły zostały powiadomione??? Boję się iść do swojej i pytać zaś o to... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7172179 Napisano: 25.04.2024 13:22:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

U mnie to samo. Za każdym razem info że już takie hasło isnieje, a po chwili dziękujemy Twoje hasło zostało zapisane. Dziwne. Czyli jest dubel ale przyjęty czy jednak błąd komunikatu

mi sie wydaje ze to błąd komunikatu i dwa na raz się nakładają bo za każdym razem mam to samo... Wyświetl w wątku >>
1 elemelex 0

nanajka81

nanajka81

#7172030 Napisano: 24.04.2024 20:49:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc

Jedni mają 3 szanse, inni 1, a ja tradycyjnie zero emotka

Na ciebie czeka dajmondemotka

czy w tym bliku wybierane są osoby które w danym dniu zapłaciły blikiem największą kwotę? Czy raczej trzeba jak najwięcej transakcji na byle jakie kwoty robić? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7171946 Napisano: 24.04.2024 15:40:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rossmann... tyle zakupów i ZERO wygranej... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7171920 Napisano: 24.04.2024 13:29:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwrot za Finish z Biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7171783 Napisano: 23.04.2024 20:22:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

Ja jednej nie mogę ustrzelić a Ty tylko trzy emotka

no ja też na z 10 losów nie ustrzeliłam niczego... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7171611 Napisano: 23.04.2024 11:53:49 w Pelargos
zielonaszpilka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Szkoł dalej nie poinformowane, głosujący wybrani, ale nie poinformowani. Wszystko ma ruszyć w tym tygodniu... Ale jak nie to mamy dzwonić po długim weekendzie emotka emotka Agencją odpowiedzialną za informowanie pomimo zapisów regulaminowych nie jest Pelargos. Ta druga agencja widmo ma informować szkoły w tym tygodniu, o głosujących pan ma chyba mniejszą wiedzę, bo on jest osobą kontaktową do Szkoły na medal i chyba raczej strzelał, że też poinformują w tym tygodni niż faktycznie wiedział, że ma się to zadziać emotka Dzień na medal ogarnia ktoś inny, ale obstawiam, że wie tyle samo, co pan od szkół. Generalnie myślę, że po prostu musimy czekać. Mam poczucie, że bez względu na to, ile telefonów nie wykonanym i ilu maili nie napiszemy to nic nie przyspieszymy, bo to nie trafia do agencji, która powinna to ogarniać, a Pelargos ma mały wpływ na przyspieszenie tego terminu. Ja odpuszczam, czekam. W szkole jedynie przeproszę, powiem że nie mam zupełnie wpływu na to, kiedy wyjdzie oficjalna informacja, ale żeby byli spokojni, bo nagroda na pewno zostanie wydana. Może się to jedynie zadziać ciut później niż wcześniej.

Cos mi tu ściemą śmierdzi, wartość nagród ogromna, oby tylko szkoły i osoby głosujące zobaczyły w końcu te nagrody, bo zaczynam mieć wątpliwości emotka

Ja nie mam wątpliwości, że nagrody zostaną wydane. O to jestem spokojna. To za duże kwoty, za duża marka i za duża akcja, żeby takie coś przeszło bez echa. Jestem również przekonana, że nagrody dla głosujących będą. Te nagrody tam zawsze są wydawane, zawsze trafiają do
konkursowiczów, problemem jest tylko brak trzymania się terminów regulaminowych.

Problemem jest cała ta agencja która odpowiada za informowanie. Mi nawet na maila nie odpisali. Podziwiam tutaj wszystkich tych którzy tak dzielnie walczą o to aby w końcu konkurs na serio został rozwiązany. Zaraz minie miesiąc od kiedy opublikowali szkoły które wygrały emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7171610 Napisano: 23.04.2024 11:47:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):

rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Powiedzcie proszę, jak u Was z wgrywaniem paragonów do Fuze? Mam paragon fajnie opisany i nie chce przejść. Długo czekaliście na ręczną weryfikację?

wczoraj próbowałam i sie wkurzałam, tez miałam nazwe Fuzetea i nie chciały oba przejsc, dzisiaj rano dałam do ręcznej weryfikacji i szybciutko dostałam punkty

wszystko idzie do ręcznej, ja daje od razu a w komentarzu pisze "na paragonie jest Fuzetea

Mi paragon nie przeszedł mimo iz jest dobrze opisany. Wciąż mam info że "taki paragon już u siebie mają". Niewiem niby skąd? Poszedł do ręcznej, szkoda czasu na użeranie się i skanowanie tego ciągle.

Bo zapewne jest ze najpierw nie przechodzi weryfikacji a pozniej jak dodasz go drugi raz. To juz go mają.. Nie wiem wg jakiej logiki oni to sprawdzaja.
Ale mialem identycznie i kilka paragonow poszlo do kosza. Beznadziejna weryfikacja


Chyba od strony technicznej to działa tak że... scaner pięknie czyta NIP, datę i nr paragonu ale już się gubi przy nazwach bo chyba nie wprowadzili do bazy wszystkich możliwych wariantów opisu tego napoju. I wtedy zonk (chyba w 90% jak czytam). A jak chcesz podjąć próbę ponownego scanu to nr już im się zapisał i dlatego krzyczy że już go mają. Tak jak ktoś pisał wcześniej... lepiej od razu na ręczną.

a ja myślę że w moim przypadku nie czyta numeru paragonu bo miałam jeden po drugim i na każdym tylko tą nieszczęsną herbatkę i pierwszy przeszedł a drugi "już taki mają". A paragony różnią się tylko numerem... Tak więc nauczka - nie kupować jednego po drugim. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7171588 Napisano: 23.04.2024 10:39:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Powiedzcie proszę, jak u Was z wgrywaniem paragonów do Fuze? Mam paragon fajnie opisany i nie chce przejść. Długo czekaliście na ręczną weryfikację?

wczoraj próbowałam i sie wkurzałam, tez miałam nazwe Fuzetea i nie chciały oba przejsc, dzisiaj rano dałam do ręcznej weryfikacji i szybciutko dostałam punkty

wszystko idzie do ręcznej, ja daje od razu a w komentarzu pisze "na paragonie jest Fuzetea

Mi paragon nie przeszedł mimo iz jest dobrze opisany. Wciąż mam info że "taki paragon już u siebie mają". Niewiem niby skąd? Poszedł do ręcznej, szkoda czasu na użeranie się i skanowanie tego ciągle. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7171451 Napisano: 22.04.2024 18:08:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

Czy z konka Lays w Netto przychodzi potwierdzenie na maila?

mi nic nie przyszło Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

nanajka81

#7171427 Napisano: 22.04.2024 16:24:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

Czy może ktoś wie co z konkursami na abc? Bywały tam systematycznie 2 razy w tygodniu a ostatni był w marcu  https://abc.tvp.pl/53449190/konkursy i teraz cisza.

oni na fejsie robią teraz jakieś, nawet dziś jakiś się pojawił. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7171376 Napisano: 22.04.2024 13:56:54 w Pelargos
DAIKOKU napisał(a):

..czy everyday kulturalnie umywa rączki... że niby nic nie wiedzą...

wygląda na to że mają to głęboko gdzieś... Po cholerę te konkursy robią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7170906 Napisano: 19.04.2024 17:05:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

xjustx napisał(a):

olunka napisał(a):

mam pytanie odnośnie zestawu develey, a konkretnie zamawiania, jak ktos zamawiał i może pomóc to prosze o PW emotka

Ja też się chętnie dowiem- dodali mi 13 pkt do konta i nie wiem co z tym zrobić

hmmm, ja dostałam 20 punktów za założenie konta i wydałam je na paczkomat.

jak ci brakuje dukatów to do nich napisz to ci dorzucą abyś miała darmową przesyłkę. Przy zamawianiu przy wyborze przesyłki używa się tych dukatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7170769 Napisano: 19.04.2024 05:44:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I jeszcze Sheba buuu... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7170719 Napisano: 18.04.2024 19:26:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Justintime napisał(a):

a to odnośnie czego? Zwycięzców tych wypasionych nagród? No ja nic nie wygrałam emotka dziwne że całe forum również?

Podejrzewam, że tylko a propos tego, że zwycięzcy wybrani. A że standardowo znowu nie poinformowani… no cóż. Kto by się przejmował nimi, szkołami i jakimś regulaminem. Dno.

 szczerze to nie wiem po co oni konkursy organizują skoro mają problem z powiadomieniem i wydaniem nagród. Czy oni mają te nagrody czy tylko tak o nich piszą żeby przyciągnąć konkursowe "ofiary"? Mało że ta ich strona kijowa bo mi ją na domowym necie blokuje to jeszcze z każdym konkursem problem i zlewanie tematu... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7170717 Napisano: 18.04.2024 19:22:49 w Pelargos
Jak rozumiem stanęło na tym że zwycięzcy tych innych nagród zostali powiadomieni a szkoły zostaną powiadomione do jutra? Wyświetl w wątku >>
0 0