Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7150616 Napisano: 02.01.2024 13:35:43 w Nasze wygrane w minionym roku
Mój najlepszy rok jak do tej pory choć pierwsze 9 miesięcy totalnie kijowe. Wpadło kilka ciekawych nagród jak np. projektor  (taki bardziej z niskiej półki cenowej - dzięki niemu czasami urządzamy sobie kino na ścianie) ale raczej 4 liter nie urywały te moje wygrane. Dopiero dzięki koledze z forum (jeszcze raz dzięki pioge7 - nie tylko za paragon ale i duże wsparcie konkursowe oraz dzielenie się wszelkimi uwagami), który bezinteresowanie dał mi paragon - po raz pierwszy w życiu wygrałam nagrodę główną wartą 30 tys... Jak na mnie, moją żadną wiarę w siebie, totalny brak odwagi i nijakie konkursowe odpowiedzi, jest to bardzo dużo. To też pokazało mi że warto mieć swojego konkursowicza, z którym można pogadać nie tylko o konkursach i tym co się tworzy ale również o życiu. I że warto grać dla innych po prostu za nic (krowy Muuuu). I zbierać paragony, które walają się po sklepie (nie wiem czemu łatwiej mi wygrać na znaleziony paragon niż kupiony przeze mnie). W roku 2024 chciałabym wygrać siłę, odwagę i wiarę w siebie bo jest mi to bardzo potrzebne. A z materialnych rzeczy... no co tam się nadarzy choć wiem że tak jak w zeszłym roku oleję dużo konkursów, w których będą nagrody typu bluzy reklamujące organizatora, małe głośniki, tanie słuchawki czyli tzw. gadżety, które już mam i więcej nie potrzebuję. I oleję również "bramki" w których trzeba kupować drogie produkty - z roku na rok coraz częściej nie stać mnie na kupowanie czegoś co jest drogie a ja tego nie używam albo używam w określonej ilości. Dla zasady jeden paragon bo a nuż, może ale żadnych zapasów. Co rok przyniesie - się okaże. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7150508 Napisano: 01.01.2024 19:27:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

moninn napisał(a):

Czy przychodzi Wam potwierdzenie na e-mail  wzięcia udziału w konkursie Ariel w Kauflandzie?

Słałam wczoraj i nic nie przyszło. A powinno? emotka

nie przychodzi. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

nanajka81

#7150449 Napisano: 01.01.2024 11:20:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Witaj Nowy Roku! Daj każdemu coś fajnego. Niech żaden z konkursowiczów nie czuję się poszkodowany emotka Takie jest moje życzenie! Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7150344 Napisano: 31.12.2023 10:51:02 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

cudaczek121 i agakaz2 pozdrawiają  z Zakopanego

bawcie się dobrze! emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7150218 Napisano: 30.12.2023 11:52:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lenora napisał(a):

W loterii Chorten nagrody tygodniowe wygrywają osoby z Białegostoku lub okolic. Firma prowadząca loterię ma siedzibę w Białymstoku. Przypadek? Wiem, ze to loteria, wszystko zależy od szczęścia, ale jakoś trudno mi uwierzyć, ze szczęście dopisuje tylko osobom z tamtych okolic… emotka

mi nie dopisało a mieszkam w okolicy ... A tak serio tu gdzie mieszkam są dwa Chorteny, w sąsiednich wioskach też Chorten króluje więc może temu? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7150192 Napisano: 30.12.2023 08:29:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

Maria napisał(a):

Czy wszyscy juz dostali z Silana przelewy konkurs Biedronka.Do mnie nie dotarł BPKOSA.

Chodzi Ci o ten ostatni konkurs co 100 były do wygrania ? Jeśli ten to ja też nie dostałam PKO BP mają czas do lutego . Pewnie nikt jeszcze nie dostał

do mnie też nie dotarł ale przecież oni mają czasu a czasu Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7149892 Napisano: 28.12.2023 16:43:30 w Smolar
kuleczkar napisał(a):

fragles napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Pozytywne weryfikacje z Mega kasa na święta.
Smolar ostro pracuje 👍

No chyba tak, bo wczoraj wysłali pozytywną weryfikację z Carousel Lidl emotka

Niekoniecznie, bo na maile nie odpisują od dwóch tygodni. emotka

To widocznie pracują ostro aczkolwiek wybiórczo...

no ja nie dostałam żadnej weryfikacji... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7149612 Napisano: 26.12.2023 19:39:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
W zdrapce "Kasa od Mikołaja" wydrapałam 50 zł! Normalnie lol bo do tej pory moja najwyzsza wygrana w zdrapkach to 2 zł... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7149553 Napisano: 25.12.2023 19:57:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Diruri napisał(a):

Czy z Grześków to już wysłali nagrody?

nie, podobno mają czas do marca... (Przeczytaj regulamin) Wyświetl w wątku >>
1 Diruri 0

nanajka81

#7149487 Napisano: 24.12.2023 10:04:27 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
moskala22 napisał(a):

Dagaa napisał(a):

Majkii napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na przelew z Budyniowelove Winiary?

Jaaa 😥

Ja też

ja czekam na wygraną z 28.11 Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7149314 Napisano: 22.12.2023 17:36:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dno i wodorosty, koniec nagród w tym roku. Na nic już nie czekam, wszystko rozwiązane, wszystko przegrane. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7149129 Napisano: 22.12.2023 07:23:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

A możesz pokazać mi ten konkurs w bazie? Bo doszukać się go nie mogę 🤔

A ja Iga rozumiem Twoje rozgoryczenie, choć niestety nie mogę znaleźć Twojego zgłoszenia. Pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu na stronę konkursową to brak możliwości dodania filmiku, po co zatem te żenujące zagrywki z Youtubem? Oczywiście praca nie jest żadnym plagiatem, ale wybaczcie tego nie da się oglądać...ileż można.  Ten stek bzdur wygłaszany przez ponad 4 minuty, przepraszam ja nie dotrwałam do końca. Żeby było jasne w konkursie nie brałam udziału, i naprawdę nie ma we mnie ani odrobiny zazdrości emotka  pozdrawiam

To ten żenujący koleś, co rzeczywiście nie da się go obejrzeć do końca? Kiedyś się starałem obejrzeć, ale nie dało rady. Można wygrywać, ale czy być przy tym żenującym... w sumie można... emotka emotka

Ja tego też nie jestem w stanie w całości obejrzeć ale zawsze patrzę na początek czy trzyma się tematu, przesuwam na środek i na koniec. Piosenkarz słaby ale pod względem tekstu i spójności z tematem to nawet się to kupy trzyma. To co jest żenujące to tworzenie filmu gdy trzeba tylko NAPISAĆ... Film jest tylko po to aby zauważyli zgłoszenie, które ginie wśród setek długaśnych esejów. Bo taka prawda - na fejsie wygrywają eseje/długie wiersze/wyróżniające się załącznikami zgłoszenia. I nieważne że nie są to prawdziwe "opowieści" - fantazje konkursowiczów są niesamowite. Poczytałam trochę tych wygranych i w wielu przypadkach z prawdą to ma tyle co nic. No ale kto dochodzi czy to prawda czy nie? Ważne że długie i "kreatywne". Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

nanajka81

#7149116 Napisano: 22.12.2023 05:54:13 w Żegnamy zmarłych
Żegnaj Marcinie od Mii... (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

nanajka81

#7149013 Napisano: 21.12.2023 17:50:36 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

pikawka napisał(a):

aguagu napisał(a):

Muszę kupić żelazko, czy może ktoś coś dobrego polecić?


Stacja parowa Philips, nie ma nic lepszego emotka

Zgadzam się emotka

a konkretny model możesz podać? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7148975 Napisano: 21.12.2023 16:15:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bingo9842 napisał(a):

Czy "Słodka zima" Netto już cała poinformowana?

jak to konkurs z Wawel za 15 zł to nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7148902 Napisano: 21.12.2023 14:21:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

Igoosia90]Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

Wg mnie w pełni słusznie niestety wygrał... Niby to samo ale jednak inaczej. Inne słowa, tekst pod konkurs, wszystko pasowało, narobić się trzeba było... Rozumiem Twoje rozgoryczenie ale niczego nie udowodnisz. Co innego gdyby odpowiedź miała być TYLKO pisemna w iluś znakach, a tu "Odpowiedz w komentarzu pod tym postem na pytanie „W jaki sposób spakowałbyś rower Jobobike pod choinkę?" - to odpowiedział... A co do marzeń - próbuj szczęścia w innych konkursach. Często można wygrać kasę, poza tym posprzedajesz wygrane i nazbierasz na wymarzony rower. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7148887 Napisano: 21.12.2023 14:04:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Igoosia90 napisał(a):

Chciałam się tylko pożalić, że przez pana z gitarą, który za każdym razem robi to samo, przeleciał mi przed nosem wymarzony rower elektryczny emotka  Jest mi tym bardziej smutno, bo ludzie zaczęli w komentarzach pisać, że on nie gra fair play i nie może oddać im praw majątkowych do czegoś co już dawno sprzedał innym firmom. I wiecie co? Poblokowali możliwość komentowania, usunęli wszystkie komentarze rozgoryczonych osób. Zostawili tylko pewnie swoje z gratulacjami i mój z pretensjami. Wyszłam na idiotkę. To mega przykre...
Tym bardziej jest mi smutno, bo nareszcie coś mojego wystaranego po nocach mogło wygrać, kiedy od jakiegoś czasu wszystko było olewane emotka

No cóż, on też się wystarał jak tak patrzę... Jest tekst, jest film, jest piosenka... Taka prawda że on za każdym razem niby wrzuca to samo ale inaczej. Skoro pomysł po zmodyfikowaniu wciąż działa to czemu z tego nie korzystać? Nawet na Amazon film stworzył mimo iż tam należało napisać odpowiedź... https://www.youtu.../watch?v=uq59UQ_2jKE W każdym razie Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7148601 Napisano: 20.12.2023 12:08:00 w WC - rozmowy o wszystkim
[quote=

fan-mandaryny]Czy w Kauflandzie mają najmniejsze możliwe na rynku opakowania proszku Ariel, czy jest tylko sama drożyzna?

najtaniej 36,99. Wszelkie kapsułki i płyny. Nic tańszego nie znalazłam. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7148599 Napisano: 20.12.2023 12:02:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no to chyba na ten rok koniec nagród... Wczoraj pomstowałam na brak wygranej z Aldi, dziś na DC, jeszcze zostało mi Netto, Lidl i Kaufland emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7148477 Napisano: 20.12.2023 06:55:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabaka napisał(a):

SMSSMS napisał(a):

Próbował ktoś dziś zarejestrować paragon na nivea men? Nie można się zalogować, a po wpisaniu danych bez logowania, wyskakuje błąd...

Ja dziś miałam taki problem . Ani zalogować się, ani wysłać zgłoszenie.
Jak próbowałam wysłać zgłoszenie wpisując mój e-mail, na który mam zarejestrowane konto w Nivea, to był błąd.
Jak wysłałam zgłoszenie wpisując e-mail, na którego nie mam założonego konta u nich, to się wysłalo bez problemu.

a mi wywaliło że taki paragon został już użyty. Jak? Dopiero co kupiłam a numer jest dość długi... Wyświetl w wątku >>
0 0