Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7147981 Napisano: 18.12.2023 05:42:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tad_pole napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Jak ja sie ciesze ,że loterii Nestle już koniec emotka  
Grać od początku z nadzieją ,że uda sie wygrać 1 gre dla córki...zarejestrować ponad 30 paragonów i nic nie wygrać...

Mam to samo z TicTac emotka

i tic tac I Nestle... Zero wygranych na sporo paragonów... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7147808 Napisano: 16.12.2023 20:33:26 w WC - rozmowy o wszystkim
sks900 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Mam pytanie do osób mających prąd z PGE - właśnie dostałam rozliczenie za ten rok i nie odjęli mi tych 125zł. Ktoś ma odjęte?
Warunki spełniłam, siostra ma z innej firmy i jej zaczęli odejmować już od października mimo że warunków z rozporządzenia nie spełniła na tamten moment.

Mam w PGE. Warunki trzeba było spełnić do 15.12. Trzeba jeszcze trochę poczekać, do końca grudnia powinni skorygować saldo.

Też mam w PGE i jeszcze nic mi nie odjęli (warunki spełniłam)... Ale u nas rachunki przychodzą w październiku więc to "zminusowanie" może nastąpić równie dobrze w styczniu albo lutym... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7147379 Napisano: 15.12.2023 11:24:57 w SZUKAM....
maverick napisał(a):

informacji, czy ktoś wie może po ile dokładnie są w Kauflandzie kapsułki Ariel do białego? emotka

jak byłam tydzień temu to najtaniej wychodziły kapsułki różnego rodzaju 36.99... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7147241 Napisano: 14.12.2023 20:02:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

Ten konkurs z Fa z oszczędzaniem - na stronie, a także w regulaminie dwukrotnie jest mowa o zakupie co najmniej jednego produktu. A dalej w regulaminie, przy opisie paragonu w pkt. 4.8.2 jest mowa o tym, że na paragonie widnieją co najmniej dwa produkty promocyjne… Jakaś „literówka” z ich strony?!

no zobaczymy, ja mam na paragonie jeden produkt... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7147182 Napisano: 14.12.2023 17:12:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czym wygrywaliscie w Fa oszczędzanie u Albedo? Bo jestem wkurzona, że tyle nagród a nic nie wpadło... Co oni lubią w takim razie?

Tym co zawsze, tekstami pokroju:
Fa kupuję 
Bo po nim promieniuję
I dobrze się czuję
Pieniomszki siem oszczendzajom 
Bo w Fa promocje dajom XD

Z premedytacją wysłałam trochę takiego szajsu i trochę dobrych tekstów. Wygrał oczywiście ten muł, pod którym bym się publicznie nie podpisała. Nie cierpię Albedo, nawet jak wygrywam, bo to policzek dla mojej twórczości

Kolega pisał wierszowane poematy, ja jakieś takie byle co bo jakoś ten temat taki nie wiadomo jaki. On wygrał kosmetyki, ja wygrałam kosmetyki. Tak więc byle użyć nazwy organizatora i szansa wzrasta.

Nie zgodzę się co do tej nazwy organizatora. Ja w żadnej z moich odpowiedzi nie użyłam ani razu nazw organizatora, nie wspomniałam o kosmetykach, nic z tych rzeczy. Jakoś nie wiążę kosmetyków z oszczędzaniem, dlatego też nie pisałam o tym, natomiast każde zgłoszenie wygrało:)

U mnie wygrała zarówno rymowanka z lokowaniem produktu, jak i zwykły tekst bez lokowania. Według mnie nie ma co tego za bardzo rozkminiać ani brać do siebie, bo przy takiej ilości nagród pewnie jest to bardziej loteria niż konkurs.

czyli zależy od tekstu i jakości lokowania. W każdym razie ja nic wybitnego nie napisałam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7147157 Napisano: 14.12.2023 16:29:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czym wygrywaliscie w Fa oszczędzanie u Albedo? Bo jestem wkurzona, że tyle nagród a nic nie wpadło... Co oni lubią w takim razie?

Tym co zawsze, tekstami pokroju:
Fa kupuję 
Bo po nim promieniuję
I dobrze się czuję
Pieniomszki siem oszczendzajom 
Bo w Fa promocje dajom XD

Z premedytacją wysłałam trochę takiego szajsu i trochę dobrych tekstów. Wygrał oczywiście ten muł, pod którym bym się publicznie nie podpisała. Nie cierpię Albedo, nawet jak wygrywam, bo to policzek dla mojej twórczości

Kolega pisał wierszowane poematy, ja jakieś takie byle co bo jakoś ten temat taki nie wiadomo jaki. On wygrał kosmetyki, ja wygrałam kosmetyki. Tak więc byle użyć nazwy organizatora i szansa wzrasta. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7147155 Napisano: 14.12.2023 16:24:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Widzę że u wszystkich na bogato z kosmetykami. Dołączam również do grona tych którzy przez najbliższy rok będą się myć tym samym emotka (choć ja pewnie sporo porozdaję po rodzinie) Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7146930 Napisano: 13.12.2023 21:07:21 w SZUKAM....
atyde25 napisał(a):

Wieczka Almette chyba już można wywalić nie?Bo mnie irytują.

ja wywaliłam... Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

nanajka81

#7146879 Napisano: 13.12.2023 19:38:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
zezowaty_kot napisał(a):

Czy było coś z Grześków "szkolne grzeszki"?

ja czekam na koszulkę Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7146850 Napisano: 13.12.2023 17:58:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mietowa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mietowa napisał(a):

olunka napisał(a):

sabaka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jakaja napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Na Albedo zrobili nową zakładkę na "oszczędzanie w wielkim stylu". Mnie nie przepuszcza.

Wiadomo czy przepuszcza?

przepuszcza emotka

Mnie nie xd na tyle nagród

mnie tez nie emotka

Ani mnie emotka emotka

przepraszam za zamieszanie - myślałam że wątek nadal ciągnie się z Silanem a tu już o kolejnym konkursie dyskusja. Silan przepuszcza, to drugie nie.

Spoko, w sumie nawet nie byłam zdziwiona, Albedo ostatnio za mną nie przepada emotka .

nie przejmuj się! Raz na wozie raz w nawozie a w konkursach w obecnych czasach nie jest łatwo wygrać emotka

To fakt. Żałuję bardzo, że nie zaczęłam wcześniej, tj. że robiłam sobie przerwy. Nawet ostatnie 2-3 lata wskazują na silną tendencję spadkową...

Wiesz co, konkursy trzeba wybierać pod siebie. Ja w wielu nie gram bo jak ja to mówię "nie wołają do mnie". To że u Ciebie jest tendencja spadkowa wynika z wielu czynników - np. przez ostatnie dwa lata przybyło konkursowiczów i konkursów typu "bramki" w które ciężko trafić. Są też sklepy do których nie ma się dostępu na co dzień (np. u mnie Netto, Intermarche) Także organizatorzy trochę zbankrutowali i nagród jest mniej a także bywają byle jakie. Ważne żeby dobrze wybrać a potem próbować szczęścia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7146845 Napisano: 13.12.2023 17:48:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mietowa napisał(a):

olunka napisał(a):

sabaka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jakaja napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Na Albedo zrobili nową zakładkę na "oszczędzanie w wielkim stylu". Mnie nie przepuszcza.

Wiadomo czy przepuszcza?

przepuszcza emotka

Mnie nie xd na tyle nagród

mnie tez nie emotka

Ani mnie emotka emotka

przepraszam za zamieszanie - myślałam że wątek nadal ciągnie się z Silanem a tu już o kolejnym konkursie dyskusja. Silan przepuszcza, to drugie nie.

Spoko, w sumie nawet nie byłam zdziwiona, Albedo ostatnio za mną nie przepada emotka .

nie przejmuj się! Raz na wozie raz w nawozie a w konkursach w obecnych czasach nie jest łatwo wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7146835 Napisano: 13.12.2023 17:35:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

olunka napisał(a):

sabaka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jakaja napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Na Albedo zrobili nową zakładkę na "oszczędzanie w wielkim stylu". Mnie nie przepuszcza.

Wiadomo czy przepuszcza?

przepuszcza emotka

Mnie nie xd na tyle nagród

mnie tez nie emotka

Ani mnie emotka emotka

przepraszam za zamieszanie - myślałam że wątek nadal ciągnie się z Silanem a tu już o kolejnym konkursie dyskusja. Silan przepuszcza, to drugie nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7146793 Napisano: 13.12.2023 16:39:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
również silan 100 zł (sms 16:29) Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7146730 Napisano: 13.12.2023 13:46:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

doode napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Jest już zakladka na wyniki.albedomarketing.pl z konkursem Silan. Dajcie znać czy kogoś przepuszcza emotka

nie przepuszcza emotka

Mnie też nie ;(

z ciekawości sprawdziłam - pisze mi że moje nie jest zwycięskie... lipa... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7146555 Napisano: 13.12.2023 07:31:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

fbmonika1966 napisał(a):

mam pytanie konkurs PRINCE POLO czy tam nikt nie wygrywaemotka  przekrecony jakis czy co....

Kolejna osoba i to samo zdziwienie, tam jest 1 nagroda dziennie

Jedna, nie jedna. Nikt z konkursowiczów się nie chwalił że wygrał. Pewnie wygrywają "wtajemniczeni" którzy jakimś cudem wiedzą o której bramki się otwierają. Ja nie wierzę że z tych agencji nie ma bramkowych przecieków. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7146553 Napisano: 13.12.2023 07:18:45 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Pojemnik na herbatniki z Eti biscit hhahahhha aż śmiechłam na głos.Tak będę robić deserek,potem gimnastyka z fotami a na koniec będę mieć milionowy kurzołap do kolekcji nie dziekuję.Może mam już po latach wymagania ale no bez przesady z takimi nagrodami:(

I tak będzie wysyp pojemników w Moje wygrane  emotka

Patrząc co wrzucone na razie to żenada - jedno byle jakie zdjęcie i jedno zdjęcie kradzione emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7146365 Napisano: 12.12.2023 13:32:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Po jakim czasie od potwierdzenia otrzymania listu z blikiem wysyłają Pin?

ferrero? Ja dostałam po prawie 24h od zgłoszenia się. Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

nanajka81

#7145820 Napisano: 10.12.2023 10:21:12 w PODZIĘKOWANIA
agakaz2
Dziękuję! emotka Za to że się odezwałaś i mam to co potrzebowałam! emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

nanajka81

#7145587 Napisano: 08.12.2023 17:53:39 w Zdjęcia naszych wygranych
Dzisiejsza kolacja: Pizza z Lays z Pizzy Hut Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7145425 Napisano: 08.12.2023 09:02:14 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

Diruri napisał(a):

Dostaliście już maila z 1 etapu Kinder Bueno Mini? Jestem na liście a maila brak emotka

były jakiś czas temu, więc może to nie Ty?

5 grudnia przyszedł. Wyświetl w wątku >>
0 0