Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#6443160 Napisano: 17.12.2017 12:28:57 w Kalendarze adwentowe 2017
Domino123 napisał(a):

Ja w kalendarzu Dady zestaw bambusowych talerzyków 

w kalendarzy babyboom zabawkę stacja szczeniaczka. Nie mam pojecia jak mi się to udalo... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6443159 Napisano: 17.12.2017 12:28:02 w Kalendarze adwentowe 2017
Domino123 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Nie chcę Was zniechęcać ale w  Gannet nikt nigdy raczej  nie wygrał ...
2 lata temu lub 3 , ( nie pamiętam dokładnie ) była afera ( konkurs powiązany z kontami z fb ) że wygrały osoby nieistniejące .
W ubiegłym roku nikt również się nie chwalił wygraną , tak jak również nikt nie podziękował za cudowną nagrodę na Ich profilu .
Także wątpię w to że Ich polityka się zmieniła .

gannet typowo gromadzi dane osobowe, też w to nie gram..

dobrze wiedziec zaraz sie wypisze z tego g. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6443043 Napisano: 16.12.2017 20:03:15 w Wkurza mnie...
silvia8 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Wku.rwia mnie to, że konkursy dla dzieci opanowują zachłanne dorosłe trolle. Im atrakcyjniejsza nagroda, tym trolle są aktywniejsze. I taki kilkulatek nie ma szans w starciu z dorosłym, wyrachowanym pędem ku nagrodzie. I bardzo mnie to denerwuje. A te głupie firmy powinny zatrudnić do wyłaniania zwycięzców kupkę maluchów a nie stado dorosłych kolejnych trolli, którzy nie patrząc na piękno dziecięcej pracy, nagradzają jakieś gó.wno wykonane ręką zbrandzlowanego starego dziada, który dla blendera udaje kilkulatka. Powinny być na to paragrafy. Albo weryfikacja prac. Wygrał Antoś lat 6??? To brać Antosia za fraki i zanim dostanie nagrodę, niech jeszcze raz narysuje to, co narysował do konkursu!!
P.S. Śmiało Pionas, wlep mi karniaka, ale nie mogłam się z tym wkurwem powstrzymać emotka

Też mnie to denerwuje... Najświeższy przykład- konkurs Mola w Biedronce. Synek z wielkim zaangażowaniem narysował swoją wizję kosmosu, nic nie wygrał, a później czytam na forum, że osoba narzeka, że wygrała tylko nagrodę pocieszenia, a pracę rysowała 3 dni! Mój syn właśnie marzył o nagrodzie pocieszenia... 

Moja córka też sama narysowała wizje kosmosu, pół dnia z wywieszonym językiem i co? Nic nie wygrala. Ale odbiłyśmy sobie w HASBRO - z wielkim wysiłkiem (bo jednak ciężko 6latce ładnie narysować taką skomplikowaną rzecz) narysowała podwodny zamek i wygrała podwodny zamek! Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

nanajka81

#6442797 Napisano: 15.12.2017 18:29:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
z kalendarza babyboom fajna zabawka dla synka emotka Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

nanajka81

#6442160 Napisano: 14.12.2017 15:52:59 w Wkurza mnie...
olunka napisał(a):

a mnie wkurza, ze rano miałam na Hasbro - gratulacje, a teraz nie mam, dobrze że dziecku nie powiedziałam:(

tez tak rano siostra miala, wyniki beda jutro emotka mysle ze napewno sie na cos i Ty i moje siostra zalapie - malo prac bylo. Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

nanajka81

#6442105 Napisano: 14.12.2017 14:39:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
hasbro i u mnie (zamek) Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6441817 Napisano: 14.12.2017 08:25:33 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Wkurzają mnie sprzedawcy na Allegro. Kupione świąteczne prezenty w zeszłym tygodniu czekam na wysyłkę a oni się odzywają dopiero w tym tygodniu że jednak nie mają takiego koloru (wystawionych wiecej niż 1) i mogą zaproponować to samo tylko w innym kolorze albo zwrot pieniędzy. No szlak... emotka  kupionych 6 prezentów i już dziś 3 przypadek... 

Siostra kupiła dla mojej córki prezent ponad tydzień temu i jak na razie okazało się że sprzedający sprzedał coś czego nie miał i na co sam czeka... Dostawa opóźniona, mogą zwrócić kasę za wysyłkę ale prezent NAPEWNO wyślą... Ciekawe kiedy.... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6441677 Napisano: 13.12.2017 19:23:51 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem taka oszczędna i szkoda mi pieniędzy nawet na potrzebne rzeczy... Od dawna marzy mi się blender z prawdziwego zdarzenia. I znalazłam fajną okazję, przeceniony na 999 zł, plus dostałabym za niego 25% zwrotu, czyli wyszedłby jakieś 750 zł... Taki akurat na moje potrzeby do robienie maseł orzechowych, sorbetów i koktajli. Ale oczywiście szkoda mi kasy. Już miałam zamawiać, ale zaraz sobie pomyślałam, a czy potrzebuję tego? A czy to rozsądne? A może dalej męczyć się ze starym blenderem? W końcu orzechy mogę zjeść w całości, sorbet wymęczyć ręcznym blenderem, koktajl zrobić w starym kielichowym (co z tego, że co jakiś czas wszystko się z niego wylewa  emotka  i jak chcę dorzucić mrożoną truskawkę, to muszę poczekać aż się rozmrozi). I ostatecznie pożałowałam sobie tego blendera, bo przecież kasę trzeba na czarną godzinę odkładać. Nie wiem, czy to jeszcze rozsądek czy już przesadne chomikowanie oszczędności. 

Mam to samo, jakbym to ja napisała  emotka

Albo ja.. 
Nową sokowirówke już trzeci rok kupuje emotka

Uff, ulżyło mi, że nie tylko ja tak mam emotka

niestety mam podobnie emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6440215 Napisano: 11.12.2017 13:12:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
wszyscy dychy z develey mają to i ja o dychę się wzbogaciłam Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6438486 Napisano: 07.12.2017 12:29:00 w Wkurza mnie...
magdalena-1989 napisał(a):

actimel emotka  

czego Cie on wkurza? Nie mozesz tej cienkiej, smierdzacej szmatki upolowac? Moge Ci jedna oddac... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6436939 Napisano: 04.12.2017 19:57:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Buffy z kubkiem oraz mis Bebiloon... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6434077 Napisano: 28.11.2017 12:53:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
w spamie info z hasbro o wygranych ksiazeczkach i wyrysowanym w pocie czola podwodnym zamku! emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6434057 Napisano: 28.11.2017 12:28:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
romecky81 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Gdybym to ja była w komisji,to nagradzałabym prace namalowane przez dzieci, nawet jakby auto miałby dostać rysunek, w którym są 4 kreski namalowane przez dwulatka emotka  albo krzywy nerf namalowany przez sześciolatka prosto z serca. Ale to ja jestem i mam inne myślenie, które przeważnie nie pokrywa się z rozumowaniem jury emotka


To i ja dodam swoje 3 grosze... rzadko to robię, ale muszę...
Generalnie bez oficjalnej listy wygranych ze wskazaniem nagrodzonych rysunków - można się tylko domyślać kto i za co wygrał... 
Dodatkowo w odpowiedzi na problem z dodaniem pracy (brak w galerii po dodaniu) dostałem info od organizatora, że wszystkie prace są oceniane, a czasem tak jest, że dodana praca nie wyświetla się w galerii. Także prac mogło być milion...

Wszystkie konkursy gdzie informacja o wygranej trafia tylko do laureatów, stawia je w "złym" świetle... Nawet Rutkowski doszedłby co to może (powtarzam - może) oznaczać...

znalazlam w spamie wiadomosc ze wygralysmy ksiazeczki i podwodny zamek emotka Corka przeszczesliwa! Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6434033 Napisano: 28.11.2017 12:05:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Gdybym to ja była w komisji,to nagradzałabym prace namalowane przez dzieci, nawet jakby auto miałby dostać rysunek, w którym są 4 kreski namalowane przez dwulatka emotka  albo krzywy nerf namalowany przez sześciolatka prosto z serca. Ale to ja jestem i mam inne myślenie, które przeważnie nie pokrywa się z rozumowaniem jury emotka

Moja córka dwa rysunki narysowała bo wiadomo 6-latka to juz jako tako rysowac umie. Nameczyla sie nieziemsko zeby bylo ladnie wiec ludze sie ze sie jednak zalapie na ten jej wymarzony podwodny zamek....... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6433978 Napisano: 28.11.2017 10:33:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw Bobini oraz mis z Bebiprogram Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6433977 Napisano: 28.11.2017 10:32:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

klamkorozec napisał(a):

jak myślicie czy to już wszystkie nagrody z hasbro rozdane emotka a wydawało mi się, że syn całkiem ciekawy rysunek zrobił  emotka

my dwa rysunki wysłaliśmy i też nic nie wygraliśmy emotka a jak liczyłam ile tam było prac zgłoszonych w ostatnim dniu to było około 130... Tak więc łudzę się że najlepsze nagrody jeszcze przed nami emotka Córka uparcie powtarzała że walczy o "podwodny zamek" albo auto dla tatusia emotka

mi się wydaje, że wszystko już rozdane. U nas był e-mail o 1:30 

wg moich wyliczeń prac było mniej niz liczba nagród...

wg mnie też bo specjalnie liczyłam... A z tego co widzę to na razie poszly "tansze nagrody" nikt sie nie chwalil podwodnym statkiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6433971 Napisano: 28.11.2017 10:22:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
klamkorozec napisał(a):

jak myślicie czy to już wszystkie nagrody z hasbro rozdane emotka a wydawało mi się, że syn całkiem ciekawy rysunek zrobił  emotka

my dwa rysunki wysłaliśmy i też nic nie wygraliśmy emotka a jak liczyłam ile tam było prac zgłoszonych w ostatnim dniu to było około 130... Tak więc łudzę się że najlepsze nagrody jeszcze przed nami emotka Córka uparcie powtarzała że walczy o "podwodny zamek" albo auto dla tatusia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6433416 Napisano: 27.11.2017 09:22:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
4x chusty z Actimela tak więc podsumowujac na 12 kodów mam 7 chust i 1 kubek emotka I starczy... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6433396 Napisano: 27.11.2017 08:33:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
gryszelm napisał(a):

Kolejne 4 kody z Actimela i same pudła. Razem już 32/0

jak ty to robisz?? na 8 kodow - 6 mam trafionych... Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

nanajka81

#6433391 Napisano: 27.11.2017 08:28:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
FBjoanna10 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

chyba macie pecha strasznego albo próbujecie w godzinach gdzie dużo osób walczy albo sugerujecie się złym zegarem. ja na 6kodow 4trafilam (grałam od 11:00 do 11:50) a w loteriach tego typu bardzo rzadko wygrywam...

a w jakim to konkursie ?

actimel wstrzasnij zimą Wyświetl w wątku >>
0 0