Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#6348540 Napisano: 21.04.2017 07:07:09 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Nie jestem w ciemię bita i tak całkowicie odrealniona od reszty świata i wiem,że są i tacy, co sami proszą,żeby ich przyjąć na darmowe praktyki.Tato kilka lat temu przyjął taką jedną dziewczynę, która przyszła do nas "z ulicy" i ona przez 3 miesiące pracowała za 400 zł w pełnym wymiarze godzin.

Kasiu, problem nie polega na tym, że są ludzie, którzy chcą pracować za grosze, a na tym, że istnieją ludzie, którzy chcą komuś płacić za jego pracę 400 zł. Z całym (nie)szacunkiem dla taty.

no wlasnie... Ja gdy zaczynalam prace w firmie w ktorej teraz bieduje malo ze niewiele umialam to na dodatek zarabialam wiecej. Teraz umiem o wiele wiele więcej, szefowa tez ode mnie wiecej wymaga a mimo to mam cale g. Na dodatek kazdy "nowy" (ktorzy zdarzaja sie raz na x lat) dostaje dokladnie taka sama stawke - najnizsza krajowa. Najgorsze jest to ze poki sie czlowiek nie upomina i po ciuchutku robi to jest naprawde wspaniale, gorzej gdy sie zacznie upominanie o swoje... No nic, dzien trzeba zaczac, do pracy sie powlec... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6348458 Napisano: 20.04.2017 19:56:02 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

nanajka81 - Nadgodziny musi Ci wypłacić, jeśli np. potrafisz w jakiś sposób udowodnić, że byłaś w pracy i pracowałaś, min. poprzez: wysłany mejl do klienta (istotna godzina), wystawienie dokumentu w programie firmowym (istotna godzina), wyciąg z telefonu służbowego potwierdzający rozmowę z klientem (istotna godzina), wydruk z kasy z Twoimi danymi (istotna godzina).

Ale za 1,5 miesiąca wpisz coś w "Dziś cieszę się z..." emotka

niestety pracuje na produkcji więc kontaktu z klientami nie mam nie mniej wchodzę na kartę ale szefowa tego nie przyjmuje do wiadomosci, dla niej wazne jest jak sie okazalo - ręczne wpisanie na liste obecnosci godzin przyjscia i wyjscia. Wiesz, bylam wspanialym pracownikiem dopoki nie dopominalam sie o kase, zaczelo sie dopominanie to jestem najgorsza na swiecie, beznadziejna, nic nie umiem i nie zasluguje na nic wiecej niz to co dostaje... Psychiczne co? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6348357 Napisano: 20.04.2017 16:20:57 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

dzisiejszy dzien, mam juz dosyć emotka emotka

jokan, ja dziś usłyszałam od szefowej że ją "szantażuje o pieniądze" (a to ona mi wisi za 8 nadgodzin - jak się okazuje nie zamierza mi zapłacić - to tak w ramach kary że nie wpisywałam na listę obecności od której do której jestem) a ja ogólnie jestem na wypowiedzeniu niestety 3 miesięcznym (bo za porozumieniem stron nie szło)  i jeszcze półtora miesiąca muszę się męczyć i słuchać jakim to jestem niedobrym pracownikiem który na siebie nie zarabia (po 10 latach w tej firmie zarabiam 768 zł na pół etatu) Tak więc... dzień koszmarny a kolejne półtora miesiąca zapowiada się dokładnie tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6347248 Napisano: 17.04.2017 20:22:38 w Żegnamy zmarłych
mama2006 napisał(a):

nataliarobert473 napisał(a):

Mój najukochanszy tatuś dzisiaj odszedł (*) tęsknię już, tak szybko i tak nagle odszedł  emotka

serdecznie współczuję

ja równieź współczuję szczególnie że tydzień temu pochowałam swojego tatę emotka
(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

nanajka81

#6341233 Napisano: 02.04.2017 16:04:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
wczoraj podwojna wejsciowka do Cyrku Korona - dzis cala rodzina poszlismy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6339791 Napisano: 29.03.2017 19:46:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
dwie książeczki o Basi - FB Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6335000 Napisano: 19.03.2017 06:37:31 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wkurza mnie rodzinne pralko -psusie ...najpierw pralka zepsuła się siostrze -tą udało się uratować(przy stosunkowo nie dużych kosztach naprawy ) ....nie minęły 2 tygodnie padła moja 7letnia  Hotpoint Ariston -tak zachwalana przez pana w MediaMarkt ...dzisiaj wziął ja pan do naprawy i koszty wstępnie oszacował na min.300zł-programator jest zalewany i w ogóle ma jutro dać znać czy  jest on dostępny ...i chyba sobie daruje naprawę - tylko cholernie mi jej szkoda , bo to był prezent od mamy na kupione wówczas mieszkanie emotka

Co za zbieg okoliczności! Moja tez się dziś popsuła, dosłownie ten sam model! Po 9 latach użytkowania. Wyskoczył błąd H-01, potem H-20. Mąż wyłącza z gniazdka na godzinę i włącza się emotka  natomiast po praniu znowu nie działa... i tak przez dwa prania ...
u nas podobno jakiś moduł zepsuty... mechanik ma zrobić z dwóch pralek jedną ale jeśli sie nie uda to nowy moduł kosztuje 600 emotka

Polecam Wam, dziewczyny, pralkę Bosch.
Wkurza mnie,że w panelu Zymetria brakuje mi 2 punktów do odbioru jako nagrody bonu do empiku za 25 zł. W ogóle jakaś kaszana w tym roku- nic nie wygrywam poza bonami do empiku i biletami do kina,wrr.

A ja Boscha odradzam- teściowej zepsuła się po miesiącu użytkowania emotka , już ją 5 x naprawiali i nie chcą wymienić na nową. Teraz robią badziewia nie to co kiedyś

ja mam logixx Bosha 8kg i od 8 lat dziala cudnie. Oby jak najdluzej! Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

nanajka81

#6333019 Napisano: 14.03.2017 19:44:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
jacie nie wierze! Jogobella doceniła mój tekst! Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6332420 Napisano: 13.03.2017 17:52:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
dvd "zle mamuski" FB Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6330647 Napisano: 08.03.2017 19:21:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
na FB - ze swiata naklejek przybory kuchenne oraz z czegos tam dla dzieci tez na FB jakis gadzet z filmu Bociany emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6326527 Napisano: 27.02.2017 20:55:18 w Dziś cieszę się z.....
picola napisał(a):


nanajka81 napisał(a):

dziś cieszę się z wypowiedzenia które złożyłam emotka po 10 latach pracy w firmie na dziale produkcji dowiedziałam się że jestem niesamodzielnym pracownikiem i więcej niż na najniższą krajową nie zasługuje. Do tej pory łudziłam się że to się zmieni, że szefowa doceni to ile potrafię zrobić ale cóż, póki nie upominałam się o zapłatę za nadgodziny byłam wspaniałym pracownikiem, gdy zaczęłam się upominać usłyszałam dużo "wspaniale przykrych rzeczy".

Bardzo dobrze zrobiłaś. Ja rok temu zmieniłam pracę, gdzie dużo zarabiałam, ale w pracy był wszechobecny mobbing. Po roku czasu od zmiany mogę stwierdzić, że to była najlepsza decyzja w moim zawodowym życiu. Do pracy idę z uśmiechem, poznałam mnóstwo nowych, fajnych ludzi, mam lepsze stanowisko i lepszą kasę. Trzymam kciuki, abyś znalazła lepszą pracę i była naprawdę zadowolona.

dziękuje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nanajka81

#6326496 Napisano: 27.02.2017 19:50:19 w Dziś cieszę się z.....
dziś cieszę się z wypowiedzenia które złożyłam emotka po 10 latach pracy w firmie na dziale produkcji dowiedziałam się że jestem niesamodzielnym pracownikiem i więcej niż na najniższą krajową nie zasługuje. Do tej pory łudziłam się że to się zmieni, że szefowa doceni to ile potrafię zrobić ale cóż, póki nie upominałam się o zapłatę za nadgodziny byłam wspaniałym pracownikiem, gdy zaczęłam się upominać usłyszałam dużo "wspaniale przykrych rzeczy". Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6326451 Napisano: 27.02.2017 17:47:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
gra z FB Dumel "Prawda czy fałsz" emotka
Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6321642 Napisano: 14.02.2017 07:10:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
wczoraj dvd z My Little Pony z FB oraz trzy odnalezione w spamie maile o testowaniu Arial i Lenor. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6319291 Napisano: 06.02.2017 17:02:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dwie książeczki z kiory - konkurs biedronkowy (mala syrenka i auta) Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6319225 Napisano: 06.02.2017 14:56:44 w Wkurza mnie...
że ludzie sprzedają badziewie i wszystkie moje tego roczne zakupy są jedną wielką porażką - głowa do stylizacji po wyciągnięciu z pudelka się rozpadła na dwie części, body okazało się poplamione, autka - nie działające. Chyba porzuce kupowanie i na allegro i na olx bo jakże można takie rzeczy sprzedawać? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

nanajka81

#6318950 Napisano: 06.02.2017 07:00:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
basku napisał(a):

ehh no auchan to mnie naprawde nie lubi emotka znow pudlo emotka a tu koniec konkursu emotka  

no i ja też nie jestem oszałamiająca. bywa. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6316863 Napisano: 01.02.2017 11:26:21 w Auchan
luko922 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Nienawidzę ich konkursów, nigdy jescze tam nic nie wygrałem  emotka emotka

Ty Luko? No zdziwiona jestem, wciąż mi się Twój nick w "MDW" pojawia więc zawsze myślę "noz kurde geniusz jakis, ciągle wygrywa" A tu się okazuje że nie ciągle. Powodzenia emotka

W tym roku pojawiał się wyłącznie w kontekście kominów Lays, także... emotka  

bo jak na razie słabe te konkursy wszelakie... choc od dzisiaj jogobella, zaraz potem colgate to pewnie znowu Luko rządzić będziesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6316785 Napisano: 01.02.2017 09:23:21 w Auchan
luko922 napisał(a):

Nienawidzę ich konkursów, nigdy jescze tam nic nie wygrałem  emotka emotka

Ty Luko? No zdziwiona jestem, wciąż mi się Twój nick w "MDW" pojawia więc zawsze myślę "noz kurde geniusz jakis, ciągle wygrywa" A tu się okazuje że nie ciągle. Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#6316757 Napisano: 01.02.2017 08:36:03 w Auchan
poprostuanette napisał(a):

Ja gram dalej ale wiem ze poszlam w zla strone. Staralam ale pisac kreatywnie z gra slow. Oni szukaja czegos innego

ja też gram ale raczej bez łudzenia się, gdy jest jedna nagroda do wygrania to nigdy nie wygrywam.  Wyświetl w wątku >>
1 wuada 0