Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7163933 Napisano: 12.03.2024 13:13:19 w Dziś cieszę się z.....
pusheen napisał(a):

Po zobaczeniu zdjęcia paczki z loterii Eveline cieszę się, że jednak nie brałam udziału.  emotka


Ja również. Ten kosmetyczny misz masz nijak pasuje do mojej kosmetyczki... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7163806 Napisano: 11.03.2024 17:11:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Morti84 napisał(a):

U mnie również podobnie z Amooco, kolejny raz nic nie wpadło. Ciągle wierszem lecą do nich zgłoszenia ode mnie, ale chyba jednak czas przerzucić się na prozę. Pytanie bardziej do innych, czy w tym zadaniu pisaliście co jest WASZYM osobistym najsłodszym wspomnieniem, czy zdecydowanie bardziej Waszym w rozumieniu pary osób (w końcu konkurs walentynkowy)? Chętnie też z kimś doświadczonym przedyskutuję własne zgłoszenie wierszowe. Może ktoś oceni je tak z zewnątrz. Chyba po latach przerwy potrzebuję opinii innych. Jak coś to zapraszam na priv emotka

pisałam o wspomnieniu z udziałem moim i mojego męża oraz torcika wedlowskiego. Wygrana karta. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7163774 Napisano: 11.03.2024 15:09:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miłośc smaków ma wiele emotka karta. Choć tyle... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7163283 Napisano: 08.03.2024 13:55:18 w Czy informują/ informowali?
radosna napisał(a):

300 zgłoszeń...
Pamiętam taki konkurs na hasło reklamowe OPLA. Zgłoszeń było 140 000!

co było do wygrania ? Opel? Poza tym... kiedy to było? Pewnie xx lat temu i nic nie trzeba było kupować... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7163016 Napisano: 07.03.2024 11:15:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wciąż czekam na jakąś otwartą bramkę... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7162982 Napisano: 07.03.2024 07:02:06 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że to ewidentnie rok loterii  emotka  co się pojawi coś nowego, to loteria... żeby chociaż było pół na pół. Marzec zbliża się do połowy i nie ma w co grać. Żadnych konkursów na dzień kobiet, żadnych na Wielkanoc.


Rzeczywiście, w tym roku jak na razie bardzo mało pojawiło się konkursów kreatywnych. Za to bramek od groma... Szczególnie tych pustych emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7162937 Napisano: 06.03.2024 17:54:32 w Czy informują/ informowali?
jaanonimka napisał(a):

Jak tutaj informują? czy z ostatnich 4 dni laureaci wybrani?
http://gdziezharibo.pl/

tak, wybrani. Było 45 nagród i jest rozdane 45 nagród (policz wybrane zgłoszenia) 3 główne raczej też rozwiązane. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7162734 Napisano: 05.03.2024 17:10:41 w Wkurza mnie...
MamaKinga napisał(a):

Ale się wkurzyłam...kupiłam dwie paczki języków po 5,99 do konkursu intera, po kilku dniach spojrzałam na paragon A tam upust i wyszło 9zl;/ teraz mój m.jedzie po trzy paczkki i zastanawiam się czy mogę jeden paragon wykorzystać do drugiego konkursu też o jezykach??;)

zależy kiedy kupiłaś bo jeżyki w Intermarche zaczęły się wcześniej... Ale te nowe kupione myślę że możesz wykorzystać w obu konkursach. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7162724 Napisano: 05.03.2024 16:54:52 w WC - rozmowy o wszystkim
Fejs dead, insta dead, e konkursy żyją 😊 Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7162711 Napisano: 05.03.2024 16:19:00 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):8igora9 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Lewiatan Baila, do kiedy jest termin? Nie potrafię namierzyć tej informacji w regulaminie.

Nie wiem, ale widziałam na ich FB, że pisali, że postarają się ogarnąć do końca tygodnia. 🙃

I podobno ilość zgłoszeń przerosła ich oczekiwania  szkoda , że nagród tak mało a zgłoszeń ponad 300


A to ciekawostka... jak Lewiatan robi podobne konki na insta, to zgłoszeń jest może  około 30? 🫣

Bo na insta do tekstu musisz dodać coś - film lub zdjęcie. Ostatnio nawet wymogiem były tylko filmy/rolki. Tu wystarczył sam tekst. Zakupu do formy tekstowej też właściwie nie potrzebowałeś. Tu grupa odbiorców konkursu była dużo szersza. Dodaj do tego długi czas trwania, dosyć sporą reklamę i już.


Nawet nie pomyślałam o tym, że ludzie mogli zrobić sztuczny tłum, wysyłając zgłoszenia tekstowe, ale pewnie tak właśnie było.  Bo nagrody też nie są jakieś niewiadomo jak szałowe, żeby klienci rzucili się do masowego kręcenia filmów i robienia zdjęć.  
W każdym razie moje wewnętrzne dziecko w napięciu czeka na te klocki z Hogwartu. 🤪 🙏


Ja wysłałam zdjęcie, nie liczę na nic. Nie wiem co mnie natchnęło żeby kupić produkt a potem kombinować jak wybrnąć z odpowiedzią bo nagrody to jakieś takie każda z innej beczki... No ciekawa jestem tego co wygra. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7162622 Napisano: 05.03.2024 09:47:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
sania30 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Dziś 8 zgłoszeń wysłanych-0 wygranychemotka

Ja 7 , wynik ten samemotka

wczoraj 4 zera... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7162212 Napisano: 02.03.2024 12:30:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂

No raczej nie. Osoba trzecia - osoba postronna. Myślę że chodzi o to, że np. jak zrobię zdjęcie na nartach na stoku to w tle nie mogą być osoby trzecie, postronne, które nie wyraziły zgody na udział w konkursie i udostępnienie wizerunku.

Jak na moje, to osobą trzecią jest każda osoba, która nie jest mną...  

Ale może ktoś pytał u źródła?


To na Twoje, a definicja osoby trzeciej - podmiot nie związany stosunkiem łączącym inne podmioty, człowiek nie związany z daną sprawą, postronny. W tym przypadku ktoś przypadkowy, spoza rodziny. Dla mnie ten punkt regulaminu nie budzi w ogóle wątpliwości


Dawno temu był konkurs tchibo i było podobne pytanie "Jak spędzasz czas z rodziną". To zrobiłam zdjęcie przy ognisku - było dużo osób ale żadnej widocznej twarzy, po prostu od tyłu sobie kiełbaski piekli i jedynie ja widoczna z gęby. I takie zdjęcie wygrało. A co do potencjalnego klienta... Oczywiście, znajdą się tacy co regulaminu nie przeczytają i zrobią zdjęcia z rodziną i nim nie wygrają ale serio, w dzisiejszych czasach w takich konkursach biorą udział głównie konkursowicze, którzy wiedzą jak temat ugryźć aby wygrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7162206 Napisano: 02.03.2024 12:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂

możesz ich pokazać z tyłu, tak żeby nie można było twarzy rozpoznać. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7162056 Napisano: 01.03.2024 13:09:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola120 napisał(a):

Czy przy wygranej zawieszce Yes z konkursu Silan, trzeba wysłać oświadczenie? W regulaminie jest tylko formularz dla laureata nagrody głównej, innego nie mogę znależć.

uzupelnia się na ich stronie formularz i dołącza zdjęcie paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7161978 Napisano: 01.03.2024 05:53:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Kupiłem ostatnie Jeżyki w opakowaniu kartonowym, jakie były w Biedrze. Były same foliowe. No i co mam? Opakowanie bez kodu w środku!

A info o konkursie masz na opakowaniu?

w biedronkowych nie ma kodu. Też się nabrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7161522 Napisano: 28.02.2024 05:59:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Nie mogę wziąć udziału w konkursie Haribo. Strona chyba popsuta.

można tylko głosować na zwycięskie prace, 45 paczek żelków zostało rozdane. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7161186 Napisano: 26.02.2024 13:37:26 w Informują
Informują z Konkurs "Świetna zabawa z Milk Burgerem"

Rodzaj powiadomienia: Facebook
Dodatkowe informacje:
(info pod postem) Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7161180 Napisano: 26.02.2024 13:16:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Będę po trawie jeździć na składanych sankach z Milk Burgeraemotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

nanajka81

#7161104 Napisano: 26.02.2024 05:43:47 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):


Do innego wątku, jak kiblowy, się ten temat nie nadaje. Wnoszę oficjalnie o zbanowanie użytkownika. Psuje atmosferę na forum i ubliża innym, nic konstruktywnego nie wnosi i wywyższa się, jakby nie wiem kim był. Pożegnajmy go minutą ciszy i niech idzie wylewać swe żale gdzie indziej.

jestem za! Nie wiem o co gościowi chodzi ale kultury nie ma za grosz... Wyświetl w wątku >>