Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7165884 Napisano: 22.03.2024 07:24:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Ta dawno się Silan uzupełniający wyprzedał jak to nowość i wczoraj dostali pewnie produkt.Oni teraz chodzą w Biedrach jak zombie bo i ludzi masa i walczą o te podwyżki niby.A bałagan tam taki,że wszystko stoi nie rozpakowane w przejściach.Ale swoją drogą fajnie ,że pomyśleli by nie generować nowych butli z plastiku.

Silan pewnie gdzieś tam sobie leży na magazynie i czeka na swoje miejsce i kolejkę do rozpakowania - przynajmniej w większości Biedronek, bo już na forum ktoś się chwalił wygraną 100 więc dostęp do "nowości" ma. U nas w Biedronkach też syf, mam nawet nagrane gdy ich radio zachęca do zastanawiania się przez lodówkami a potem szybkiego zamykania lodówek gdy tymczasem u nas co niektóre lodówki przez ponad miesiąc nie miały drzwi... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165790 Napisano: 21.03.2024 15:29:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nagród ni widu ni słychu Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165789 Napisano: 21.03.2024 15:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
u mnie w dwóch brak... Jak zwykle super promocja, pewnie za pierwsze dni wygrają rodzinnie ci którym się uda dostać silana Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165643 Napisano: 21.03.2024 05:36:54 w Czy informują/ informowali?
roksana2802 napisał(a):

Sensodyne -do którego dnia informowali?

chyba 11.03 bo wtedy ktoś pisał że wygrał. A C4 "Kochaj, smakuj, zaskakuj?" Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165611 Napisano: 20.03.2024 20:22:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oczko08 napisał(a):

Gdzie kupujecie Kinder z konkursu: 
Konkurs "Kinder Chocolate – słodkie wiadomości"? 

W c4, Lidlu, Biedronce nie ma tych opakowań - są ze starszych promocji albo już świąteczne... 
Albo po prostu taka posucha u mnie 🤨

znalazłam je kilka dni temu w Chortenie... Wcześniej były tam ze starej promocji więc bardzo się ucieszyłam gdy odkryłam że nowe przywieźli. Wyświetl w wątku >>
1 Oczko08 0

nanajka81

#7165604 Napisano: 20.03.2024 19:47:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

aguagu napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A co Ci nie pasuje? Że w regulaminie jest inna wartość niż Ty sobie znalazłaś na rynku? Przecież to normalne że regulaminowe wartości są wyższe. Masz konsolę  z regulaminu więc się ciesz, że udało Ci się ją wygrać.

Moim zdaniem nie jest to normalne, ponieważ nie przypominam sobie by kiedykolwiek ta konsola kosztowała niemal 2000 zł. Zgadza się, że organizatorzy zawyżają wartość nagród, ale ja osobiście czułbym się rozczarowany, bo tyle to nawet nie kosztuje wersja OLED.

jeżeli w regulaminie nie ma określonego dokładnego modelu rzeczy to wartość nie ma znaczenia. Dostałam kiedyś jakiś fit zegarek i regulaminowo był on warty 650 zł gdy tymczasem na rynku cena była 330...

Wygrałam kiedyś telefon, w regulaminie był wskazany model, nie pamiętam już, czy to był Samsung XYZ, czy Ajfon 1157, ale nie było podanych szczegółów. Po otrzymaniu nagrody zapytałam organizatora skąd wynika rozbieżność pomiędzy realną wartością, a tą regulaminową. Zaznaczyłam, że w cenie regulaminowej można kupić ten telefon z większą pamięcią. W odpowiedzi otrzymałam kartę zasiloną kwotą 500 zł.

Kiedy to było i kto był organizatorem?

Jakoś z 6-7 lat wstecz, Albedo.

No to tyle lat temu to w konkursach było zupełnie inaczej. Teraz organizatorzy lubią sobie lecieć w kulki (choć nie wszyscy). W sumie pewnie wszystko zależy od ilości nagród, sponsora i uczciwości organizatora. Np. To co się dzieje z Eveline jest dla mnie nie zrozumiałe. Rozumiem że do nagród przeznaczyli leżaki, które się nie sprzedawały ale stan ich z tego co piszą obdarowani jest żenujący. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165601 Napisano: 20.03.2024 19:26:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A co Ci nie pasuje? Że w regulaminie jest inna wartość niż Ty sobie znalazłaś na rynku? Przecież to normalne że regulaminowe wartości są wyższe. Masz konsolę  z regulaminu więc się ciesz, że udało Ci się ją wygrać.

Moim zdaniem nie jest to normalne, ponieważ nie przypominam sobie by kiedykolwiek ta konsola kosztowała niemal 2000 zł. Zgadza się, że organizatorzy zawyżają wartość nagród, ale ja osobiście czułbym się rozczarowany, bo tyle to nawet nie kosztuje wersja OLED.

jeżeli w regulaminie nie ma określonego dokładnego modelu rzeczy to wartość nie ma znaczenia. Dostałam kiedyś jakiś fit zegarek i regulaminowo był on warty 650 zł gdy tymczasem na rynku cena była 330...

Wygrałam kiedyś telefon, w regulaminie był wskazany model, nie pamiętam już, czy to był Samsung XYZ, czy Ajfon 1157, ale nie było podanych szczegółów. Po otrzymaniu nagrody zapytałam organizatora skąd wynika rozbieżność pomiędzy realną wartością, a tą regulaminową. Zaznaczyłam, że w cenie regulaminowej można kupić ten telefon z większą pamięcią. W odpowiedzi otrzymałam kartę zasiloną kwotą 500 zł.

Kiedy to było i kto był organizatorem? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165585 Napisano: 20.03.2024 18:23:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andzi18 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A co Ci nie pasuje? Że w regulaminie jest inna wartość niż Ty sobie znalazłaś na rynku? Przecież to normalne że regulaminowe wartości są wyższe. Masz konsolę  z regulaminu więc się ciesz, że udało Ci się ją wygrać.

Moim zdaniem nie jest to normalne, ponieważ nie przypominam sobie by kiedykolwiek ta konsola kosztowała niemal 2000 zł. Zgadza się, że organizatorzy zawyżają wartość nagród, ale ja osobiście czułbym się rozczarowany, bo tyle to nawet nie kosztuje wersja OLED.

jeżeli w regulaminie nie ma określonego dokładnego modelu rzeczy to wartość nie ma znaczenia. Dostałam kiedyś jakiś fit zegarek i regulaminowo był on warty 650 zł gdy tymczasem na rynku cena była 330... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165572 Napisano: 20.03.2024 17:18:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co Ci nie pasuje? Że w regulaminie jest inna wartość niż Ty sobie znalazłaś na rynku? Przecież to normalne że regulaminowe wartości są wyższe. Masz konsolę  z regulaminu więc się ciesz, że udało Ci się ją wygrać. Wyświetl w wątku >>
1 ikropka 0

nanajka81

#7165558 Napisano: 20.03.2024 15:52:10 w SZUKAM....
apacz_ napisał(a):

Hej
Ma ktoś już w tel aktualizację Androida do 14? Ja ze swoją Motorolą Edge 40 jeszcze czekam, choć już powinienem mieć.

Ja mam od kilku dni zaktualizowane do 14. Tel. One Plus 8 T Wyświetl w wątku >>
1 apacz_ 0

nanajka81

#7165325 Napisano: 19.03.2024 13:17:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Hej, czy na opakowaniu Jeżyków musi być info o konkursie? Byłam już w tylu sklepach w poszukiwaniu tych Coolek i albo ich nie ma, albo nie są w kartonie, a jak wczoraj widziałam w Biedronce w kartonie, to nie było żadnej informacji na opakowaniu o konkursie emotka

Tak, musi być. Jeżeli na pudełku nie ma nadrukowane że jest konkurs to takie pudełko nie ma kodu. W biedronce nie ma tych jeżyków. Ja też się tego po okolicznych sklepach naszukałam i niestety, muszę porzucić konkurs. Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

nanajka81

#7165224 Napisano: 19.03.2024 07:07:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olywka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

samuraj napisał(a):

olywka napisał(a):

"Kup w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Biedronka w Polsce dowolnego produktu lub produktów z  oferty marki „Listerine” o minimalnej pojemności 500 ml" - czy dobrze rozumiem, że zakup dwóch produktów o poj. 250 ml na jednym paragonie będzie mnie uprawniał do wzięcia udziału w konkursie emotka ?

Pół litra w jednej butli musi być  emotka

w Biedronce są w ogóle 250 - tki? Bo takich nie kojarzę a często bywam na tym regale.


Widziałam na plakacie wersję płynu dla dzieci, kojarzyłam go z rossmanna o pojemności 250 ml, nie myślałam, ze też są większe ale teraz zerkłam jeszcze raz na plakat konkursowy i widzę że ma być Listerine Kids Berry o pojemności 500 ml za 14,99 zł czyli pytanie juz nie aktualne  Podejrzewam, że może jeszcze na sklep przyjechać jakiś stand promocyjny z produktami listerine.
Też często bywam w biedronce ale rzadko zaszywam się w kolejki z kosmetykami 😜 Wczoraj też byłam i dla zainteresowanych konkursem dodam, że warto rozglądać się za wariantem cool mint o poj. 500 ml. U nas był to najtańszy wariant po 8,99 zł.

W ramach konkursu cena pewnie wzrośnie albo te tanie gdzieś przeniosą aby ludzie kupowali droższe. Też nie wiedziałam że te dla dzieci są większe bo do tej pory takich nie spotkałam ale w ramach konkursu pewnie wypromują emotka Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

nanajka81

#7165220 Napisano: 19.03.2024 05:38:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

olywka napisał(a):

"Kup w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Biedronka w Polsce dowolnego produktu lub produktów z  oferty marki „Listerine” o minimalnej pojemności 500 ml" - czy dobrze rozumiem, że zakup dwóch produktów o poj. 250 ml na jednym paragonie będzie mnie uprawniał do wzięcia udziału w konkursie emotka ?

Pół litra w jednej butli musi być  emotka

w Biedronce są w ogóle 250 - tki? Bo takich nie kojarzę a często bywam na tym regale. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7165099 Napisano: 18.03.2024 13:39:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
akarolcia napisał(a):

Develey zestaw emotka Mail o 13.30.  Info za drugii etap

Też mam. Wysłałam jedno zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7165029 Napisano: 18.03.2024 07:00:00 w Wkurza mnie...
śnieg za oknem i rodzinny ból gardła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7164836 Napisano: 16.03.2024 07:40:42 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Wirtualne drzewka z kit kat? Wygrałam 3. Pierwsze zweryfikowane, drugie niezweryfikowane (a wygrane dzień po tym zweryfikowanym), z trzeciego to nawet mail nie przyszedł że wygrałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7164835 Napisano: 16.03.2024 07:38:17 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Wie ktoś jak odszyfrować (czy jak się to nazywa) wiadomości na messengerze? Wcześniej moglem wyświetlić dowolne wiadomości na messnegerze z nawet ostatnich 5 lat, a teraz wpisuję w wyszukiwarkę, nie ma czego szukam, wchodząc na multimedia wysyłane z innymi osobami, widzę ostatnich 10-15 zdjęć... reszty brak....
Wpisuję ustawiony PIN, który wymuszali z 2 miesiące temu, żeby go ustawić i nic nie wchodzi  emotka

mi to wyszukiwanie też przestało działać ☹️ Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7164718 Napisano: 15.03.2024 14:51:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
smalltrol napisał(a):

Straszna lipa, człowiek się napali a tu taka pustka

Jak ja się napalę to nigdy nic nie wygrywam. A jak myślę że poszło mi mega kiepsko to udaje się wygrać. Tyle że coraz częściej myślę że poszło mi super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7164619 Napisano: 15.03.2024 12:25:52 w Smolar
rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Czytałem opinie na google i Smolar stwierdził że na e-konkursy są "etatowi" gracze chciałbym takim być emotka

Czyli ze przeszkadza im jesli ktos wiele razy wygrywa?
Moze w czarnych listach jednak jest ziarnko prawdy. emotka

co to znaczy etatowi? Tacy co ciągle u nich wygrywają? Jak mi się 2 razy zdarzy w roku u nich wygrać to jestem "etatowa"? Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7164586 Napisano: 15.03.2024 11:24:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie będę śmigać z uśmiechem ☹️ Wyświetl w wątku >>
0 0