Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7157037 Napisano: 04.02.2024 14:35:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
bramki nadal z pająkami i bez nagród jakichkolwiek... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7156914 Napisano: 03.02.2024 17:04:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

W aplikacji InPostu mam info o nadaniu przesyłki od Logaris, ktoś wie co to może być?

koszulka grzeski? Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7156858 Napisano: 03.02.2024 13:45:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Wygraj voucher do Rossmanna! - z everyday - u mnie po kliknięciu "biorę udział" nie pokazuje się nic. Ot, niebieskie tło i koniec. Czy komuś przechodzi dalej i pokazuje jakieś pytania?

Działa na przeglądarce Firefox, na laptopie.
By the way, limit znaków w odpowiedzi tekstowej to 50 (!!!). A już zdążyłam naszkicować w wordzie odpowiedź na 300, co jest bardzo krótkim tekstem jak na moje możliwości emotka

Dzięki! Miałam coś zablokowane temu nie działało. A pytanie jest boskie "Wybierz jedną markę, która odmienia Twoją codzienność, i napisz, w jaki sposób to robi". W 50 znakach się nie poszaleje... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7156851 Napisano: 03.02.2024 13:23:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
atyde25 napisał(a):

Ja tez jedna wtopa Eveline zanim mi doszła paczka już zonk.Kubuś to jakaś makabra w tym roku.Najgorsze,że nie lubię produktów tej firmy tej na E ale trudno zwalczyć nawyki nawet te niezdrowe.

i nie szkoda Ci było 45 zł aby grać o "tajemnicze pudełko"? Ja to już wyrosłam z takiego "grania". Za dużo pieniędzy trzeba poświęcić aby próbować wygrać właściwie niespodziankę... Wyświetl w wątku >>
1 asiaaa85 0

nanajka81

#7156849 Napisano: 03.02.2024 13:19:37 w Smolar
adamo86 napisał(a):

Jeszcze nie grałem w Eveline ale mam nadzieję, że Smolar nie pójdzie w ślady Albedo i każdemu spakuje wszystkie jego wygrane kosmetyki na raz, a nie każdą krowę wyślą oddzielnie emotka

Myślę że jednak pójdą w ślady Albedo - łatwiej policzyć komu się i ile wysłało a przy okazji dadzą zarobić kurierom albo paczkomatowi... Ja się bardziej martwię że te loterie pójdą w kierunku "Kup w określonym, internetowym sklepie określone rzeczy a możesz wygrać jeden z tajemniczych zestawów o wartości xx". Ludzie rzucili się kupować kosmetyki a nie mają pojęcia co właściwie wygrali. Wiedzą że "jakieś kosmetyki" że niby wartość 200 zł (więc wydane 45 zł na zakupy w sklepie "się zwróciło") ale już nie raz każdy mógł się przekonać że regulaminowa wartość swoją drogą a realna swoją. I że można dostać kosmetyki, które nie są do danej cery albo ich się w ogóle nie używa... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7156844 Napisano: 03.02.2024 13:07:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygraj voucher do Rossmanna! - z everyday - u mnie po kliknięciu "biorę udział" nie pokazuje się nic. Ot, niebieskie tło i koniec. Czy komuś przechodzi dalej i pokazuje jakieś pytania? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7156729 Napisano: 02.02.2024 19:42:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

Maraqjaa napisał(a):

Hejka czy ktokolwiek wygrał w konkursie z Dawtona?

Tam chyba nigdy nikt nie wygrał. A oni sami nie wiedzą kiedy powinny być wyniki, bo raz piszą, że tydzień po zakończeniu każdego z etapów, a ostatnio wymyślili wersję, że wyniki będą w marcu. Ja jednak myślę, że po prostu nie będzie ich wcale. emotka "



Też tak myślę. Dziwny konkurs. Tak samo było z konkursem Kinder "Przerwa na wspólne czytanie". Ileś etapów - zero wygranych. Jak po skończeniu konkursu zaczęłam ich pytać gdzie zwycięzcy to na maila odpisali że już powiadomieni, na FB że dopiero będą powiadamiać. A potem strona z konkursem zniknęła jakby jej nigdy nie było, regulamin to samo a na forum AŻ JEDNA osoba pochwalił się że wygrała... Więc z tamtym konkursem wg mnie też było coś nie tak... Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

nanajka81

#7156644 Napisano: 02.02.2024 15:21:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
moskala22 napisał(a):

Majkii napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Co wysyła Logaris Inpostem?

Też mam właśnie, a czekam na Grześki ciuchy i Metaxa.

ok, to pewnie Grzeski

100% grześki Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

nanajka81

#7156519 Napisano: 02.02.2024 09:43:53 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
moniaj1 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Maribella napisał(a):

samuraj napisał(a):

iszhara napisał(a):

Wysyłka InPost od Nairobia to piniata od Kinder, prawda? Można przekierować śmiało do paczkomatu - zmieści się? Kojarzycie jak było w tamtym roku?  emotka

Tak piniaty ale czy się zmieści do paczkomatu to niech ktoś inny zabierze głos.

Nie zmieści się.  W zeszłym roku był ogromny karton.

Dzięki za odpowiedź. Trochę szkoda.  

A ja kontaktowałam się z inpostem bo liczyłam na to że dzisiaj przyjedzie paczka a zatrzymała się w sortowni 50km ode mnie i jestem zła że muszę czekać aż do poniedziałku i konsultant mi napisał, że jesli w aplikacji mam dostepne przekierowanie do paczkomatu to sie zmieści, bo przy sortowaniu jest ona automatycznie mierzona i sprawdzają to po jej wymierach. To wiadomość od niego -》 "Przekierowanie powinno być dostępne w momencie, kiedy przesyłka spełnia konkretne wymagania dotyczące wymiarów."
Także ja osobiście spróbuję przekierować bo u mnie kurierzy nie jeżdżą w soboty ale Ci od paczkomatów tak 😊

Może w tym roku piniaty są mniejsze i bardziej kwadratowe to temu się zmieści? W zeszłym nie było opcji żeby to wielkie pudło do paczkomatu weszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7156048 Napisano: 31.01.2024 09:14:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ale miałam bogaty styczeń: szklanki z kinley, kod z Nestle, zestaw do pisania z Pilota i kalendarz... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7155963 Napisano: 30.01.2024 17:14:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy Game passy z Nestle wysyłają na bieżąco? Z jakich dni dostaliście? Mam kiepski opis na paragonie i nie wiem, czy jeszcze nie słali za ten dzień czy mam negatywną weryfikację.

czekam na z 23 stycznia

Dotarł z 22.01 emotka

niedawno dotarł z 23 stycznia... Aczkolwiek totalnie bezsensu nagroda bo aby działała trzeba założyć nowe konto emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

nanajka81

#7155875 Napisano: 30.01.2024 12:25:54 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Magia napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

aerdna napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki z FA?

Ja

U mnie kurier ma być po 14 - fajne te zestawy?

normalne - te same szampony, te same dezodoranty damskie + męskie, te same żele pod prysznic, te same lakiery do włosów... Teściowa mój zestaw skomentowała "A co ty hurtownie okradłaś czy co?"... Wyświetl w wątku >>
1 Magia 0

nanajka81

#7155722 Napisano: 29.01.2024 17:51:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anaesth napisał(a):

Czy Game passy z Nestle wysyłają na bieżąco? Z jakich dni dostaliście? Mam kiepski opis na paragonie i nie wiem, czy jeszcze nie słali za ten dzień czy mam negatywną weryfikację.

czekam na z 23 stycznia Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

nanajka81

#7155607 Napisano: 29.01.2024 12:09:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Mogliby już dać wyniki Ariel z Kaufa

ja nie czekam bo jak czekam to nie wygrywam. emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7155606 Napisano: 29.01.2024 12:08:39 w moje dzisiejsze wygrane :)

nanajka81

#7155316 Napisano: 26.01.2024 21:37:40 w WC - rozmowy o wszystkim
MamaKinga napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

Chwile po wpisaniu się do wątku o braku wygranych trafiłam plecak monster, ale chcę ustrzelić fotel  emotka  chyba się przejdę do biedry jeszcze raz po więcej losów emotka

I dokupiłam, było 0 wygranych na 10 losów, w sumie to 1 na 15 się udało emotka

ile wydałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7155208 Napisano: 26.01.2024 13:19:34 w Smolar
W aplikacji InPost pojawiła się paczka w przygotowaniu więc dresy Tigera już w przyszłym tygodniu... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7155048 Napisano: 25.01.2024 17:41:14 w Smolar
aja napisał(a):

Ja zawsze bez problemu ze Smolar, da się coś wygrać, telefony odbierają. Pierwsza wpadka na dresach Tiger  z Żabki mnie spotkała. Mieli nagrody wysłać do 12go i jest opóźnienie, no nie wiem do kiedy, bo nie napisali. Sporo tych dresiaków było , więc tyle ludzi pewnie czeka. A swoją drogą, powinna być zmiana, że zameldowanie i zamieszkanie się wypisuje i jedna nagroda z dwóch adresów , przy wynajmowanych mieszkaniach, to nie gra jako jedna rodzina !!!!!!

no z tymi dresami to rzeczywiscie pierwsza taka ich wpadka (przynajmniej w moim przypadku bo ja u smolara to za duzo nie wygrywam) Co do adresów to niby w regulaminach pojawia się wpis "jedna nagroda na gospodarstwo" a ludzie i tak to obchodzą... Wyświetl w wątku >>
1 aja 0

nanajka81

#7154998 Napisano: 25.01.2024 14:14:38 w Popraw sobie humor...
pusheen napisał(a):

Poza tym czy granie o słabe (czyimś zdaniem) nagrody jest powodem do wyśmiewania? emotka

no mnie to rozśmieszyło, głównie dlatego że takie rodzinne granie na ogół równa się jedna osoba, która operuje 4 kontami rodziny... I walczy o totalnie wszystko, nawet nie patrząc jaką odpowiedź wkleiła w tym przypadku życzenia z 2019 r. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7154934 Napisano: 25.01.2024 10:16:50 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie ludzie którzy w wątku "MDW" cieszą się wygraną i zaraz obok dopisują "sprzedam"... Wyświetl w wątku >>