Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika radosna

radosna

#7166570 Napisano: 26.03.2024 12:17:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Wiele lat temu jedna z forumowiczek zbyt późno zajrzała do mejla i straciła voucher wycieczkowy o dużej wartości.
Nie odpowiedziała w terminie na wiadomość od agencji i nie otrzymała nagrody. To było dawno, ale zapamiętałam ten fakt. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#7163284 Napisano: 08.03.2024 13:57:22 w Czy informują/ informowali?
Lata świetlne temu. Do wygrania były trzy Ople, wymieniane na nowy model co dwa lata - aż do śmierci właściciela. Wyświetl w wątku >>

radosna

#7163282 Napisano: 08.03.2024 13:49:27 w Czy informują/ informowali?
300 zgłoszeń...
Pamiętam taki konkurs na hasło reklamowe OPLA. Zgłoszeń było 140 000! Wyświetl w wątku >>

radosna

#7160648 Napisano: 22.02.2024 17:38:59 w WC - rozmowy o wszystkim
fryz napisał(a):

alea napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

radosna napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

nataszka napisał(a):

16 lat konkursowania tutaj emotka
Dziękuję wszystkim za wspólne chwile
🥳🥳🥳

Super, gratuluję stażu konkursowego:) Ja 28 lutego 2024 będę forumowo pelnoletnia emotka

To ja jestem pomiędzy Wami emotka  20 lutego minęło mi 17 lat na forum.
A kto z forum jest z najdłuższym stażem?

Ja w czerwcu będę miała 19 lat na tym forum choć na początku za bardzo nie grałam bo jakoś nie widziałam siebie wygrywającej. A potem się trochę wkręciłam



Ja od 9 lutego jestem pełnoletnia  

same starszaki emotka

Jako starszak pamiętam Marielu. Ona mnie rozweselała emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#7160533 Napisano: 22.02.2024 09:01:31 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

nataszka napisał(a):

16 lat konkursowania tutaj emotka
Dziękuję wszystkim za wspólne chwile
🥳🥳🥳

Super, gratuluję stażu konkursowego:) Ja 28 lutego 2024 będę forumowo pelnoletnia emotka

To ja jestem pomiędzy Wami emotka  20 lutego minęło mi 17 lat na forum.
A kto z forum jest z najdłuższym stażem? Wyświetl w wątku >>

radosna

#7160134 Napisano: 20.02.2024 11:31:00 w Dziś cieszę się z.....
17 mieć lat - to nie grzech... Umieć głośno się śmiać - to nie grzech!
Jestem tutaj z Wami od 17 lat, radość z tego powodu zapiera dech! 
Dziękuję, że jesteście! emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#7150492 Napisano: 01.01.2024 17:28:43 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
cb656 napisał(a):

Ech, 2024 rok, ludzie chcą windy w kosmos budować, ale ludzia do ludzia to już nic nie ciągnie, buuu emotka
Ja kcem wincy amorów! Romansów!! Na forum, w domu, na ulicy! Tych tam ostatnich, pier.ołów no to może jednak nie aż tak bardzo kcem emotka emotka

Drogi ROMEO! Zapoznaj się z IDEĄ: romansuj tylko z jedną, bo miłość to szczęścia sedno! 
PS. I żadne WINCY, bo doniosę Twojej kobiecie! A ona - z tego co wiem - ma nową patelnię! Wyświetl w wątku >>

radosna

#7124017 Napisano: 15.09.2023 20:27:09 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam do Was wielką prośbę w imieniu koleżanki, ktora w przyszłym tygodniu zleca zrobienie kuchni w nowym mieszkaniu. Nie ma zupelnie czasu, bo to praca i dzieci.
Jaki sprzęt kuchenny polecacie? Jaką markę? Jesli jesteście z czegoś zadowoleni np. z lodówki, to napiszcie z jakiej (model). Sprawa pilna, koleżanka nie ma czasu na szukanie, na czytanie opinii w necie itp. 
Liczę na Was emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#7122599 Napisano: 10.09.2023 12:16:58 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam podobnie jak i nanajka81. Kiedyś to były doskonałe czasy dla konkursowiczów (od razu zaznaczam, że biorę udział tylko w konkursach twórczych). Było więcej konkursów z ciekawymi nagrodami (czyt.: cennymi), mniej konkursowiczów. Nie było listy konkursów w internecie, trzeba było samemu ich poszukać. Złote Lata już minęły, zostały jakieś resztki. Oczywiście, że czasem zdarzają się konkursy z cennymi nagrodami, ale to rzadkość. Zwykle jest tak: jedna - góra trzy dobre nagrody, reszta to szajs. Ale to my sami jesteśmy sobie winni. Nie powinniśmy byle czego przyjmować. Powoli odzwyczajam się od konkursów. Choć lubię pisać i jednak mnie przyciąga na naszą stronę. Wszystkim Wam życzę wymarzonych nagród! Wyświetl w wątku >>

radosna

#7113224 Napisano: 01.08.2023 11:47:57 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie dziś WSZYSTKO!!! emotka emotka emotka Lepiej nie podchodźcie, dla własnego bezpieczeństwa, wwwrrrr... emotka

To wprost nie do uwierzenia, że coś może być przyczyną Twojego wkurzenia! TY - uosobienie dobroci, spokoju, ciepła - nagle się wkurzasz? Oby nie z powodu kobiety, oby... Wyświetl w wątku >>

radosna

#7110512 Napisano: 21.07.2023 10:00:01 w Sport
Brąz naszych siatkarek bardzo mnie ucieszył.
Ale wczorajszy mecz siatkarzy Polska - Brazylia to była potężna dawka adrenaliny, którą czasem dają mi konkursy.
Jutrzejszy mecz o 17.00 z Japonią będzie jeszcze bardziej ekscytujący. Trzymajmy kciuki!
PS. W takich przypadkach cieszę się ogromnie, że mam niskie ciśnienie. emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#7109540 Napisano: 17.07.2023 20:26:12 w Dziś cieszę się z.....
emi napisał(a):

cb656 napisał(a):

BAAAARDZO, ale to BAAAARDZO cieszy mnie konkretność oferty.
LUBIĘ, gdy ludkowie konkursowi określają swoje potrzeby w tak jednoznacznej formie, emotka

kumulacja napisał(a):

Kupię w bardzo okazyjnej cenie kod do sklepu ADIDAS, ale trochę mniej niż za 200 zł  emotka

Niezmiennie cieszę się, że cb656 ma takie poczucie humoru i potrafi cieszyć się

Zdradzę Wam wielką tajemnicę. cb656 to bardzo miły i życzliwy mężczyzna z ogromnym poczuciem humoru. Wyświetl w wątku >>

radosna

#7103840 Napisano: 27.06.2023 11:01:17 w SZUKAM....
kerocna napisał(a):

Szukam pomocy, czy ktoś  mógłby polecić jakiś sprawdzony lek/probiotyk, który sprawdzi się na wzmocnienie przed podróżą? Chodzi mi głównie o przeboje żołądkowe, które czepiają się zbyt często przed i w trakcie wyjazdów. emotka P

Przez wiele lat braliśmy CITROSEPT (wyciąg z pestek grapefruita) już tydzień przed podróżą i oczywiście podczas podróży. Krople są gorzkie, ale wypite razem z sokiem pomarańczowym lub grapefruitowym przejdą przez gardło. Nigdy nie mieliśmy sensacji żołądkowych. Prawdą jest, że jedliśmy przede wszystkim ciepłe potrawy, nie jedliśmy sałatek wyglądających na połączenie resztek jedzenia z poprzedniego dnia. A przede wszystkim nie piliśmy napojów z kostkami lodu. Wyświetl w wątku >>
1 kerocna 0

radosna

#7096135 Napisano: 27.05.2023 21:02:50 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

cb656 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ja zgubiłem nie tylko TRZY paragony z Rossmanna, ale nie mogę znaleźć w domu nawet towarów Dove z tych paragonów. Normalnie dramat... emotka emotka emotka emotka



P.S. Co wygrałem w tej licytacji? emotka emotka

A mnie się wydaje, że zgubiłeś ostatnio serce. Bo rzadko jesteś na forum i nie dodajesz konkursów.

(by nie dostać karniaka za najstraszniejszą zbrodnię w tym obszarze internetu, czyli "pisanie nie na temat") informuję, że WKURZA MNIE, iż są tacy/takie, co wszystko widzą, wszystko wiedzą i nie potrafią zatrzymać tej wiedzy dla siebie!!! emotka

A mnie wkurza to, że spotkałeś kobietę swojego życia i nic nam o tym nie powiedziałeś. Dzielimy się tutaj i złymi, i dobrymi wiadomościami. Jesteśmy jak Rodzina. Bądź szczęśliwy!

A ja nawet znam... JEJ imię! emotka

W temacie: wkurza mnie to, że mnie ostatnio nic nie wkurza. Cieszę się wiosną jak nie wiem co! Wyświetl w wątku >>

radosna

#7086483 Napisano: 31.03.2023 12:45:55 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agunia666 napisał(a):

Wkurza mnie Smolar! Ile razy bym nie grała to nic, nic i nic (...)  rok grania i nic?

u mnie to samo. Ja na siebie nie jestem w stanie nic u nich wygrać ale gdy nie daj boże zagram na męża albo siostrę to bywa że coś trafię. Trochę dziwne no nie?

Tak, to bardzo dziwne emotka A nawet wkurzające!
Wkurza mnie w tym najbardziej fakt, że Smolar nagradza za NIEREGULAMINOWE i nieuczciwe zachowanie! Ba! Za poświadczenie nieprawdy, podawanie się za kogoś innego. Na to są paragrafy, jak by powiedziała Giulietta emotka
W każdym konkursie jest bowiem zastrzeżenie, że można wziąć udział wyłącznie we własnym imieniu, a tu proszę, jakie kwiatki... emotka
emotka emotka

cb656 Mam niewątpliwą ochotę przyłożyć Ci... zmartwień. Od dzisiaj biorę udział w konkursach na Ciebie! emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#7084327 Napisano: 15.03.2023 21:26:40 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
cb656 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Dodawałam wpis "a propos ps", czyli informacji o tym, że od 15 lutego nie dodajesz konkursów:) zawsze się zastanawiałam skąd masz czas, energię i motywacje, żeby dodawać po kilkadziesiąt konkursów miesięcznie emotka

A, o to chodzi... No właśnie STRACIŁEM całą energię w tym zakresie. Długo by wyjaśniać, a w sumie to mi się nawet nie chce o tym mówić. Szkoda energii emotka

Od 15 lutego cb656 nie dodaje konkursów? To na pewno ma coś wspólnego z Walentynkami! 
Miłość zabiera dużo czasu, więc nie starcza go na dodawanie konkursów. Innego wytłumaczenia nie ma emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#7080664 Napisano: 20.02.2023 17:17:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
16 lat na forum emotka  Dziękuję, że jesteście emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#7079353 Napisano: 11.02.2023 14:15:39 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

radosna napisał(a):

Przy małomównej zanudzisz się (...)
Niewątpliwie sam jesteś małomównyemotka

Niewątpliwie jesteś niezorientowana. emotka To pewnie przez to, że tak rzadko bywasz na forum emotka
SZUKAM osoby z forum, która podobnie jak Radosna, uważa CeBusia za małomówną osobę...
emotka

Jestem prawie codziennie na forum, tylko nie udzielam się tak jak Ty.
Mógłbyś z powodzeniem zastąpić Pionasa emotka
Ale szacun za dodawanie konkursów, w tej dziedzinie masz ode mnie Złoty Medal.
Zawieszę Ci go osobiście emotka Wyświetl w wątku >>
3 cb656, andii, kalka 0

radosna

#7079344 Napisano: 11.02.2023 13:37:26 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

radosna napisał(a):

cb656 napisał(a):

emotka Czy istnieje życie po internecie?

Tak. Istnieje życie przy mądrej kobiecie! 

Taak?! emotka Co też ludzie nie powiecie!
A to nie jest tak, że tylko przy małomównej? emotka
P.S. Małomówna też oczywiście może być mądra, tylko niech zbyt często nie otwiera ust, by to jawnie i chełpliwie okazywać emotka Tak myślę, że wtedy facetowi da się jakoś przeżyć... emotka Chyba... emotka O ile wcześniej nie zostanie przez Nią uśpiony zdezaktywowany.

Przy małomównej zanudzisz się. Czy chciałbyś, aby mówiła tylko: "tak kochanie" lub "nie kochanie"?
Niewątpliwie sam jesteś małomówny! emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#7079338 Napisano: 11.02.2023 13:11:33 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

emotka Szukam jedynie słusznej i prawdziwej odpowiedzi na nurtujące mnie szalenie ważkie pytanie:


Tak. Istnieje życie przy mądrej kobiecie!  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0