Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radosna

radosna

#1837558 Napisano: 26.09.2008 11:03:56 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Dzwoniła Mama, że dostałam nagrodę w postaci sokowirówki, soków Cappy i szklanek. Coś mi świta, ale zupełnie nie wiem, z jakiego to konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1837139 Napisano: 26.09.2008 07:59:19 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza ... kurz!!! Dzisiaj takie piękne słoneczko i wtedy właśnie wkurza mnie kurz na meblach! Czy on musi się musi się codziennie wpraszać do naszego mieszkania? Nie mam siły tak często sprzątać! Odkurz się ode mnie ty wstrętny kurzu! Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1828054 Napisano: 22.09.2008 12:31:36 w Połączenia nieodebrane
radosna napisał(a):

Dzwonią w sprawie konkursu Timotei w realu - gdzie nagrodami były aparaty cyfrowe.



Zapomniałam napisać, że na pewno dzwonią z zastrzeżonego.
Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1828052 Napisano: 22.09.2008 12:30:34 w Połączenia nieodebrane
Dzwonią w sprawie konkursu Timotei w realu - gdzie nagrodami były aparaty cyfrowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1823981 Napisano: 20.09.2008 04:27:52 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Mnie się nie podoba pogoda za oknem,
bardzo nie lubię, gdy cała moknę. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1818419 Napisano: 18.09.2008 12:47:15 w Połączenia nieodebrane
Dzisiaj dzwonią z reala w sprawie konkursu Gillette, w którym można było wygrać samochód na weekend plus 1000 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1803674 Napisano: 12.09.2008 05:36:35 w TESCO konkursy
enia2007 napisał(a):

Kto mi wyjaśni do kiedy trwa konkurs Velvet Inspiracje - Kuchnia ze smakiem” Tesco.Byłam dzisiaj w Tesco i nie ma już urny ,na kuponach jest data,że do 10 wrzesnia a na stronie że do 18 i do 19 września.Kto wie coś na ten temat?




W moim Tesco konkurs trwał do 10 września.
Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1801672 Napisano: 11.09.2008 05:39:52 w Pomocy!!!!
radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

Mam program do zdjęć Picassa 2. Moje zdjęcia są
takie jakieś strasznie wielkie - 41,4 KB. Jak zmniejszyć ich ciężar?



Chodziło mi oczywiście o 4,14 KB.



Szunia śmieje się ze mnie i oczywiście ma rację.
A co to za różnica dla kobiety: megabajty czy kilobajty ...
emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1801663 Napisano: 11.09.2008 05:36:47 w Pomocy!!!!
awe napisał(a):

czy ktos pomoze mi rozgryzc konk radwanska w tesco bo wygralam i mam problem wg regulaminu mialam kupic dowolny produkt z wymienionych po przecinku a wg reklamowej ulotki produkt i cos jeszcze, moze ktos z was wie jak ma byc na paragonie, prosze o info na pw



W regulaminie konkursu jest wyraźnie napisane, żeby kupić przynajmniej jeden z produktów wymienionych marek. Więc powołuj się w razie czego na regulamin promocji:

http://www.tesco....-radwanska/index.php

Na ulotce jest napisane: Kup Ariel oraz jeden z produktów marek ...
Dla mnie ważniejszy jest regulamin.

Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1793687 Napisano: 08.09.2008 09:16:18 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie codzienne sms-y Jesteś w finale ....
Skąd się one biorą? Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1792630 Napisano: 07.09.2008 05:29:15 w TESCO konkursy
ewazraju napisał(a):


Czy ktoś wygrał zmywarkę za dobra markę w Carrefourze? Jakoś umknęło mi czy było już rozwiązanie.



Moja kuzynka, którą namówiłam na ten konkurs w Carrefourze też chciałaby to wiedzieć ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1784288 Napisano: 03.09.2008 05:47:49 w Połączenia nieodebrane
radosna napisał(a):

O 18.50 dwa telefony z zastrzeżonego. Byłam w sklepie, grała głośna muzyczka i po prostu nie słyszałam swojego telefonu.



Przed chwilą się wyjaśniło ... to nie były konkursowe telefony ... szkoda emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1784275 Napisano: 03.09.2008 05:38:50 w Połączenia nieodebrane
O 18.50 dwa telefony z zastrzeżonego. Byłam w sklepie, grała głośna muzyczka i po prostu nie słyszałam swojego telefonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1784161 Napisano: 03.09.2008 03:25:49 w Pomocy!!!!
radosna napisał(a):

Kupię paragon za zakup produktu Procter & Gamble do konkursu Podaruj sobie chwilę zapomnienia w Carrefour w Warszawie (chodzi o ten konkurs, w którym trzeba było napisać trzy dowolne skojarzenia ze SPA).

Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1782653 Napisano: 02.09.2008 09:04:18 w Pomocy!!!!
malenka89 napisał(a):

radosna napisał(a):

Kupię paragon za zakup produktu Procter & Gamble do konkursu Podaruj sobie chwilę zapomnienia w Carrefour ul. Targowa w Warszawie (chodzi o ten konkurs, w którym trzeba było napisać trzy dowolne skojarzenia ze SPA). Konkurs trwał w terminie: 23 lipca - 20 sierpnia.



I właśnie, dlatego wkurza mnie jak ktoś śle sms-y na konkurs nie mając paragonu emotka I pozbawia wygranej uczciwych graczy...



Może mi nie uwierzysz, ale ja kupiłam szampon Head & Shoulders i miałam paragon, ale w tym czasie, kiedy leżałam w szpitalu po porodzie, w domu zrobiono generalne porządki na powitanie mnie i mojego syneczka.
Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1782525 Napisano: 02.09.2008 08:37:09 w Pomocy!!!!
Kupię paragon za zakup produktu Procter & Gamble do konkursu Podaruj sobie chwilę zapomnienia w Carrefour ul. Targowa w Warszawie (chodzi o ten konkurs, w którym trzeba było napisać trzy dowolne skojarzenia ze SPA). Konkurs trwał w terminie: 23 lipca - 20 sierpnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1750492 Napisano: 20.08.2008 10:39:55 w TESCO konkursy
baja31 napisał(a):

marielu napisał(a):

poczebójem czynaście paragonóf , telefonofała jakaś pani zem wygrała ja , ale ja nie mam paragonóf, objecałam tej pani żem załatfiem - pomorze któś ?
Ja f sómje nie grałam, telefon mje siem zaciął i tak te eszemyszy polecjały , proże pomurzcie emotka



Ortografia sie kłania dawno tylu błędów nie widziałam !





emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Kto zna Marielu tak dobrze jak większość z nas, to czyta wszystkie posty bezbłędnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1741248 Napisano: 14.08.2008 09:24:30 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
W sprawie konkursu H&S - plagiatu oraz braku
odpowiedzi na pytanie konkursowe w wypowiedzi, której autor otrzyma samochód, dzwońcie do Poznania, do Agencji Reklamowej Interactive Solutions pod nr telefonu 061-622 73 45/50
http://interactiv...ions.pl/kontakt.html
Może wykorzystamy Pana Redaktora do spytania tejże
AR gdzie zawarta jest odpowiedź na pytanie konkursowe u zwycięzcy? Plagiat to osobna sprawa.
Nie można tego tak zostawić, bo nagroda jest zbyt
cenna, aby ją dać w obce ręce emotka A więc telefony w dłoń.
Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1739500 Napisano: 13.08.2008 10:21:04 w TESCO konkursy
nice napisał(a):

moniau napisał(a):

dormo napisał(a):

nice napisał(a):

dormo napisał(a):

Czy ktoś z Was wygrał w konkursie Tesco Dni Piękna Loreal Paris ?


Nie wiem czy ten konkurs to nie ściema. Bo u nas w Gdyni na ul. Kcyńskiej nawet urny nie było. A po napisanej reklamacji do organizatora (Red Age z W-wy) odpisali mi tylko, że to wyjaśnią. A z wynikami cisza. A konkurs był w maju.
Można zadzwonić do organizator i spytać. tel. 22 742-01-25 lub 22 742-01-26.


W Jeleniej Górze w ostatnim dniu trwania konkursu panienka z Punktu Obsługi strasznie miotała się aż w końcu kazała wrzucic do jakiejś ogólnej urny zaklinając się przy tym ,że nikt wcześniej kuponu nie wrzucał na ten konkurs.Chyba zadzwonię bo konkurs niczego sobie...




tez mnie ten konkurs zastanawia...
trzeba bylo kupic krem i inny produkt...myslalam ze wyniki juz byly a tu lipa jakas...




Własnie dodzwoniłam sie do firmy Red age. Niestety koordynatorki od konkursu jeszcze nie ma w pracy, będzie później. Ale Pani która ze mną rozmawiała poinformowala mnie, że konkurs już jest rozwiązany i laureaci są wybrani. Lista jest przesałna do organizatora czyli Loreal.
Natomiast laureaci mają zostać powiadomieni telefonicznie oraz listownie przez Red age własnie. Tylko Pani nie wiedział kiedy to nastąpi.
Także jak ktoś jest zainteresowany to niech zadzwoni (ale później) na numer 022 742-01-25 i poprosi z osobą odpowiedzialną za konkurs Dni piękna z Loreal w TESCO


nice napisał(a):

moniau napisał(a):

dormo napisał(a):

nice napisał(a):

dormo napisał(a):

Czy ktoś z Was wygrał w konkursie Tesco Dni Piękna Loreal Paris ?


Nie wiem czy ten konkurs to nie ściema. Bo u nas w Gdyni na ul. Kcyńskiej nawet urny nie było. A po napisanej reklamacji do organizatora (Red Age z W-wy) odpisali mi tylko, że to wyjaśnią. A z wynikami cisza. A konkurs był w maju.
Można zadzwonić do organizator i spytać. tel. 22 742-01-25 lub 22 742-01-26.


W Jeleniej Górze w ostatnim dniu trwania konkursu panienka z Punktu Obsługi strasznie miotała się aż w końcu kazała wrzucic do jakiejś ogólnej urny zaklinając się przy tym ,że nikt wcześniej kuponu nie wrzucał na ten konkurs.Chyba zadzwonię bo konkurs niczego sobie...




tez mnie ten konkurs zastanawia...
trzeba bylo kupic krem i inny produkt...myslalam ze wyniki juz byly a tu lipa jakas...




Własnie dodzwoniłam sie do firmy Red age. Niestety koordynatorki od konkursu jeszcze nie ma w pracy, będzie później. Ale Pani która ze mną rozmawiała poinformowala mnie, że konkurs już jest rozwiązany i laureaci są wybrani. Lista jest przesałna do organizatora czyli Loreal.
Natomiast laureaci mają zostać powiadomieni telefonicznie oraz listownie przez Red age własnie. Tylko Pani nie wiedział kiedy to nastąpi.
Także jak ktoś jest zainteresowany to niech zadzwoni (ale później) na numer 022 742-01-25 i poprosi z osobą odpowiedzialną za konkurs Dni piękna z Loreal w TESCO



W dalszym ciągu cisza?????
Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#1730328 Napisano: 08.08.2008 08:36:07 w TESCO konkursy
nice napisał(a):

moniau napisał(a):

dormo napisał(a):

nice napisał(a):

dormo napisał(a):

Czy ktoś z Was wygrał w konkursie Tesco Dni Piękna Loreal Paris ?


Nie wiem czy ten konkurs to nie ściema. Bo u nas w Gdyni na ul. Kcyńskiej nawet urny nie było. A po napisanej reklamacji do organizatora (Red Age z W-wy) odpisali mi tylko, że to wyjaśnią. A z wynikami cisza. A konkurs był w maju.
Można zadzwonić do organizator i spytać. tel. 22 742-01-25 lub 22 742-01-26.


W Jeleniej Górze w ostatnim dniu trwania konkursu panienka z Punktu Obsługi strasznie miotała się aż w końcu kazała wrzucic do jakiejś ogólnej urny zaklinając się przy tym ,że nikt wcześniej kuponu nie wrzucał na ten konkurs.Chyba zadzwonię bo konkurs niczego sobie...




tez mnie ten konkurs zastanawia...
trzeba bylo kupic krem i inny produkt...myslalam ze wyniki juz byly a tu lipa jakas...




Własnie dodzwoniłam sie do firmy Red age. Niestety koordynatorki od konkursu jeszcze nie ma w pracy, będzie później. Ale Pani która ze mną rozmawiała poinformowala mnie, że konkurs już jest rozwiązany i laureaci są wybrani. Lista jest przesałna do organizatora czyli Loreal.
Natomiast laureaci mają zostać powiadomieni telefonicznie oraz listownie przez Red age własnie. Tylko Pani nie wiedział kiedy to nastąpi.
Także jak ktoś jest zainteresowany to niech zadzwoni (ale później) na numer 022 742-01-25 i poprosi z osobą odpowiedzialną za konkurs Dni piękna z Loreal w TESCO




Brałam udział w tym konkursie w ostatniej chwili i przy wrzucaniu kuponu do urny stwierdziłam, że jest prawie pusta. Tak więc szanse na wygraną są duże dla każdego, kto brał udział w konkursie.
Całe szczęście, że nie odpuszczacie organizatorom konkursów! Wyświetl w wątku >>
0 0