Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radosna

radosna

#7079338 Napisano: 11.02.2023 13:11:33 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

emotka Szukam jedynie słusznej i prawdziwej odpowiedzi na nurtujące mnie szalenie ważkie pytanie:


Tak. Istnieje życie przy mądrej kobiecie!  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radosna

#7072976 Napisano: 06.01.2023 21:03:29 w Moje konkursowe początki...

Dzisiaj u Mamy znalazłam torebkę od prezentów Rossnetu. Kto je odbierał z Rossmanna - łapka w górę!  Wyświetl w wątku >>

radosna

#7051978 Napisano: 09.10.2022 13:01:06 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Radosna jesień, a ja o melancholii. Już wygrałam. To nie jest dobry czas na pisanie. Ale lubię Vanisha, spierze większość plam...   emotka

emotka Wkurza mnie, że nie rozumiem większości wpisów Autorki emotka emotka

Czego nie rozumiesz? Nie rozumiesz słowa radosna? Jesień jest radosna, nie musi oznaczać melancholii, jeśli mamy radosne usposobienie. Wydaje mi się, że Ty takie masz, a z nami w "Jednego z dziesięciu" grasz emotka  PS. Nie pisz tutaj, że nie rozumiesz wpisów radosnejemotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6877636 Napisano: 22.08.2022 14:10:44 w Czy informują/ informowali?
Dotyczy konkursu METAXA.
Dzisiaj napisałam do agencji MIŁY e-mail i od razu dostałam taką odpowiedź:
Dzień dobry,
Ilość zgłoszeń przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Komisji konkursowej zależy na rzetelnej weryfikacji prawdziwości zgłoszeń i wyborze najciekawszych odpowiedzi – lista zostanie opublikowana w dniu dzisiejszym po finalnej weryfikacji zgłoszeń. Przepraszamy za zaistniałe opóźnienie i dziękujemy za cierpliwość.
Miłego dnia! Wyświetl w wątku >>

radosna

#6867125 Napisano: 28.06.2022 14:48:29 w SZUKAM....
Szukam informacji na temat hulajnogi elektrycznej FIAT 500 - model F80K.
Sprzedaję ją, ale nie znam bliższych danych. W necie ich nie widzę. Klient mnie
pyta, czy koła są pompowane, czy też odlewane? A ja tego nie wiem. Może Wy wiecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6867030 Napisano: 28.06.2022 10:33:37 w Wkurza mnie...
muzasa88 napisał(a):

Przez zmianę standardu nadawania mam tylko 6 kanałów i to te rządowe, których oglądam tylko mecze, no może czasem film jakiś, ale na prawdę to rzadkość.
Kuźwa, a podobno mój telewizor był na to gotowy, a teraz, że nie jest. Kuźwa co za  poje.. Oddawać mi polsat i inne komercyjne stacje!!!

Też tak mam. Telewizor niby dobry, a kanałów tylko 6. I jeszcze ktoś z forum (nie będę wytykać palcamiemotka ) poradził, żeby ustawić ręcznie kanały. A czy mężczyzna z krwi i kości nie wie, że prawdziwa kobieta może tego nie umieć? emotka Wyświetl w wątku >>
1 muzasa88 0

radosna

#6860703 Napisano: 21.05.2022 18:55:41 w Avanti
cb656 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Mi od razu przysłali śniadanie do łóżka. 🤪

Mnie nie podają jedzenia do łóżka, bo to jest po prostu niezdrowe. W sensie: to jest chore. Okruszki w pościeli, o matuńciu! Kto to widział?!  emotka emotka

Okruszki z frytek? Chciałabym je zobaczyć w Twoim łóżku! emotka
Chętnie przyjmę kody na frytki emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6853170 Napisano: 06.04.2022 17:43:25 w poszukiwany, poszukiwana!!!
cb656 napisał(a):

pikawka napisał(a):

cb656 napisał(a):

Szukam kogoś, kto sobie chce na własne konto pododawać do bazy konkursy z Facebooka... Mnie się już nie chce emotka

mogę ze 3 emotka

Wysłałem pięć emotka Kto jeszcze chętny? Komu, komu, bo jestem w domu! emotka

Rozleniwiłeś się na wiosnę. Czy masz jakieś plany radosne?  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radosna

#6845858 Napisano: 21.02.2022 14:18:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
notta napisał(a):

Ej ej.. a mi chyba wczoraj rocznica strzeliła na forumemotka . Dziękuje wszystkim forumowym znajomym za wspólne biadolenie o wynikach, za paragonowe wymiany i liczne rozmowy, gdzie mamy okazje wymienić się konkursowym doświadczeniem. Dzięki, że jesteście emotka

Patrzę na swój profil i oczom nie wierzę! 15 lat na forum i tyle miłych wspomnień związanych i z Wami, i z konkursami!
Przyjaźnie, znajomości, nadmiar radości ... Dziękuję Wam, że jesteście emotka I pamiętajcie o radosnym życiu! emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6844381 Napisano: 14.02.2022 15:50:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mysia napisał(a):

Na jaka kwotę są karty do Decathlon z Belriso? 🤨 sprzedam emotka

150 zł. Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

radosna

#6844200 Napisano: 13.02.2022 17:19:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

Czy jeśli przykładowo w danej agencji nie wygram jakimś zgłoszeniem to oni i tak zapisują to zgłoszenie gdzieś w bazie czy ono się kasuje? Chodzi o to czy np parę zdań z niewygranego zgłoszenia mogę ponownie użyć w innym konkursie TEJ SAMEJ agencji. Zastanawiam się czy 20 niewygranych zgłoszeń ze Starów nadaje się już do kosza czy mogę użyć jakiś motyw ze Star w Laysach/Cheetosach itd, czy u nich automatycznie to jakiś system wyłapie ze podobne zgłoszenie już było?  emotka  Bo wygrane zgłoszenia chyba z automatu oni przejmują? 

Nie odpowiem Tobie na to trudne pytanie. Ale wtrącę swoje trzy grosze, choć nie powinnam.
Konkursowicz, który bardzo lubi pisać - a ja do takich się zaliczam - nie plagiatuje swoich tekstów.
Pisanie jest taką przyjemnością, że grzechem byłoby nie napisać nowego, równie ciekawego tekstu.
Nagrody też są mile widziane emotka Pisanie jest świetnym środkiem odstresowującym i dodaje sił witalnych.  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radosna

#6842623 Napisano: 04.02.2022 19:43:17 w Avanti
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

emotka To się dogadali... My o zupełnie czym innym piszemy. Niczego nie zrozumiałeś. emotka

Widocznie nie jestem tak oświecony jak ty. emotka

Dawno nie rozstawiałam nikogo po kątach! Nie lubię forumowych sporów.
Macie w barku wygrany alkohol? To polejcie po jednym i pogódźcie się, proszę.
PS. Dla mnie podwójna whisky.  Wyświetl w wątku >>

radosna

#6837286 Napisano: 13.01.2022 09:28:56 w Dziś cieszę się z.....
bruce napisał(a):

Ja dziś dość prozaicznie  emotka - ... z nowego poranka, braku konieczności odśnieżaniaemotka , coraz dłuższych dni i zbliżającej się, ukochanej wiosny emotka emotka

Wiosna jest bardzo radosna. Ja też nie mogę się jej doczekać. Ale od Sylwestra do początku wiosny to tylko rzut beretem ... jak z Warszawy do Bydgoszczy emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6835252 Napisano: 04.01.2022 08:48:18 w co chcielibyście wygrać?
Mnie się marzy weekend w Bydgoszczy. I niech mnie ktoś przebije z większym marzeniem. emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6832862 Napisano: 22.12.2021 14:17:53 w Czy informują/ informowali?
nataszka napisał(a):

Liqui Moly ostatni etap ktoś dostał info?

Czekamy cierpliwie na listę zwycięzców. A ja oczywiście na skromne 10 000 zł. emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6832424 Napisano: 20.12.2021 15:53:44 w Czy informują/ informowali?
Aro napisał(a):

Takie pytanie czy informowali za listopad Jeger bo wyniki na stronie sa ale info nie kojarzę ? 

Tak, informowali mejlowo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6829222 Napisano: 08.12.2021 17:08:14 w Avanti
rufus napisał(a):

Żeby nie było to avanti to tez jedna z moich ulubionych agencji. Czesto cos tam wygrywam emotka

Moja też ulubiena jak teatralna scena emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radosna

#6829072 Napisano: 08.12.2021 11:33:52 w Avanti
apoccalipsa napisał(a):

ja dziękuję za wszystkie wygrane, nie tylko w tej agencji ale nigdy niczego nie chwalę bo wydaje mi się, że mogłoby to być odebrane jako lizusostwo i chęć zaskarbienia sobie sympatii, a to przeważnie odnosi odwrotny skutek i nie leży w moim charakterze  emotka  

Ani przez chwilę nie pomyślałam o lizusostwie, tylko o tym, aby wiedzieli, że trafili w nasz gust.
Rzadko to robię, ale zdarza mi się, że chwalę Avanti.  Wyświetl w wątku >>

radosna

#6829024 Napisano: 08.12.2021 10:19:57 w Avanti
monisss napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Ciekawe czy dziś ruszy? emotka

Lidziu jak czytasz - prosimy .. emotka  hehe a tak serio myślę ,że dziś dadzą emotka   

A mnie ciekawi, czy jak dostajecie informację o wygranej, to ... dziękujecie w mejlu Avanti?
Z reguły wysyłamy pocztą oświadczenia i paragony. Ja jednak często wysyłam podziękowania.
I w nich oczywiście chwalę Avanti za konkurs, za nagrody i za ciekawość tematu konkursowego.
Biorąc pod uwagę nagrody w wysokości 20 zł i 50 zł, nagroda 500 zł wydaje sie być znakomita.
Avanti myśli o naszych konkursowych apetytach emotka  Zatem chwalmy i dziękujmy za pieniężne
nagrody, bo one w naszej sytuacji są najlepsze i niezbędne jak powietrze.  Wyświetl w wątku >>
2 monisss, cb656 0

radosna

#6828904 Napisano: 07.12.2021 20:29:57 w Avanti
kate86 napisał(a):

Skoro już poszedł wczoraj wieczorem Orlen, a rano Auchan to może po południu będzie "Podwójne Świętowanie"?:D

Tydzień temu informowali zwycięzców w środę do godz. 10.00. Wyświetl w wątku >>