Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radosna

radosna

#6828874 Napisano: 07.12.2021 19:40:26 w Paragony na trwające konkursy
soulfly napisał(a):

Kupię makaron Mamba.

Ja też kupię makaron Mamba.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6816661 Napisano: 23.10.2021 18:01:28 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
@andii napisał(a):

@pionas napisał(a):

@radosna napisał(a):

Za każdym razem przy przechodzeniu na jakąś stronę pokazuję się informacja "nowe zasady dotyczące cookies". Mam nadzieję, że to zniknie emotka

kliknięcie w przycisk nie pomaga? która wersja strony?

U MNIE NA STAREJ emotka

Na nowej jest to samo. Używam starej wersji, ale sprawdziłam nową. Wyświetl w wątku >>
2 andii, cb656 0

radosna

#6816658 Napisano: 23.10.2021 17:56:00 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Za każdym razem przy przechodzeniu na jakąś stronę pokazuję się informacja "nowe zasady dotyczące cookies". Mam nadzieję, że to zniknie emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

radosna

#6810140 Napisano: 23.09.2021 11:10:02 w Informują
Informują z Smakowity konkurs "Smakowita" Netto

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
rezerwa - 5 osób wymienionych w adresach mejlowych, ale ja nie będę ich zamieszczać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6809221 Napisano: 19.09.2021 15:10:17 w co chcielibyście wygrać?
Wycieczkę - gdziekolwiek - autokarową pełną forumowiczów,
Na wzór tej Walentynkowej do Paryża w 2009 roku.
Kto był, daje łapkę w dół.
Kto chciałby być na takiej wycieczce, daje łapkę w górę.
Wyobrażacie sobie autokar pełen konkursowiczów?
Chciałabym to powtórzyć. Wyświetl w wątku >>

radosna

#6808676 Napisano: 16.09.2021 12:42:45 w Wkurza mnie...
pawelski napisał(a):

Ja jestem zły sam na siebie że sprzedałem fiata126p którym i tak nie jeździłem i zaczął rdzewieć a teraz jest mi go żal i mam stany depresyjne.

Nie miej z tego powodu stanów depresyjnych. To tylko rzecz. Rzecz w tym, że za bardzo się przywiązujemy do przedmiotów.
Na pocieszenie kup sobie model Fiata na lata:
https://www.olx.p...ZCoM.html#9e4c3197ba Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radosna

#6808574 Napisano: 15.09.2021 18:31:56 w co chcielibyście wygrać?
Wyjazd gdziekolwiek, kiedykolwiek, ale ... nie z kimkolwiek emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6807769 Napisano: 12.09.2021 13:53:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Nałęczowianka z Lewiatanu czy jest ograniczenie znaków?  Nie widzę wzmianki w regulaminie ani w formularzu zgloszeniowym. Ktoś pomoże? 

Ktoś coś ? emotka

Nie widzę ilości znaków w regulaminie. Nie ma też blokady znaków w formularzu. Czyli nie ma ograniczenia znaków. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

radosna

#6807733 Napisano: 12.09.2021 10:30:16 w Smolar
emanuela24 napisał(a):

Oczywiście że jeszcze kilka lat temu były czarne listy w smolarze i to nie żadna bajka ani mit- to fakt. Zniknęły po aferze gdzie ktoś wysłał sms-y informujace o wygranej zamiast do tych co wygrali to do tych z czarnej listy  emotka  (ba sporo osob z czarnej listy nawet udziału nie brało w tamtym konkursie - mi mieli 6 numerów zblokowane).
Przecież afera była z tego straszna i się smolar wtedy dowiedział że nie wolno mu przechowywać naszych numerów i tworzyć takich list. Dane dostaja do przeprowaszenia danego konkursu, a nie tworzenia list wg ich widzi mi się.

Sama dostawałam sms-y o wygranych, chociaż nie brałam udziału w tych konkursach.
Uważam, że trzeba bardzo dobrze pisać - rymy mają być z wyższej półki, a nie te częstochowskie.
Dotyczy to nie tylko Smolara, ale na pewno NAV Agency, Montovni i Columbita.  Wyświetl w wątku >>

radosna

#6801737 Napisano: 17.08.2021 13:02:54 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

Ma rower Tymbark / Lewiatan gwarancje?
Dawalo Amooco jakies papiery

Ja mam gwarancję w mejlu. Wyświetl w wątku >>

radosna

#6801144 Napisano: 13.08.2021 17:55:37 w Kupię...
andii napisał(a):

radosna napisał(a):

Kupię pozłacaną bransoletkę ze znakiem nieśmiertelności
Były kiedyś takie jako nagrody (ale nie pamiętam z jakiego konkursu) - delikatne tzn. cieniutkie. 
Sprawa pilna. 

a nie czasem ... nieskończoności  emotka

Oczywiście, że nieskończoności emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

radosna

#6782621 Napisano: 20.05.2021 14:09:33 w Wkurza mnie...
margobb napisał(a):

Wkurza mnie, że w każdym wątku i przy większości zapytań "Człowiek człowiekowi wilkiem". W miejscu, które powinno służyć, rozrywce, odstresowaniu, które jest moją odskocznią od codzienności, w każdym wątku spotkam się z hejtem, uszczypliwością i obrażaniem. Wkurza mnie, że zamiast zacząć dzień z pozytywną energią i uśmiechem, to zaczynam go z niedowierzaniem, szokiem i pytaniem: po co to wszystko? Przecież w życiu jest tyle problemów, nieżyczliwych ludzi (spotykanych w realu)... może zostawimy dla nich negatywną energię?

PS wiem, wiem! Mam usunąć konto i nie czytać, skoro się wkurzam. Nie musicie mnie uświadamiać emotka

Kiedyś było jakoś fajniej ... Może było nas mniej, może lepiej się znaliśmy i rozumieliśmy?
Dlatego ja siedzę teraz cicho i obserwuję. Czasem się pośmieję, czasem ciut zdenerwuję.
Ale nie uczestniczę już w forumowych kłótniach, dyskusjach i zamęcie, po co?
To jest forum, które powinno się wspierać, pomagać sobie i odstresowywać.
Zbyt wiele jest żła na świecie, byśmy tutaj sobie dodawali stresu. Nie warto.  Wyświetl w wątku >>

radosna

#6781036 Napisano: 13.05.2021 11:19:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Też przyłożyłam się do zgłoszeń i byłam zadowolona ze swojej kreatywności a nic nie wygrałam  emotka a jeśli swoimi pomysłami nie jestem w stanie wygrać jednej z kilkuset nagród wysyłając przemyślane odpowiedzi to co dopiero w innych konkursach emotka

Akurat to nie jest zasada emotka  Udało mi się kilka razy wygrać w konkursach, w których była tylko 1 nagroda, za to potrafię nie wygrać jednego z 200 zestawów past do zębów emotka  Taki paradoks. 

Jakbym siebie czytała. Potrafiłam wygrać w konkursach, w których była tylko 1 nagroda, ale nie potrafię czasem wygrać tam, gdzie jest 100, 200 a nawet 500 nagród (tak, był taki jeden konkurs Helleny - do dzisiaj nie mogę na nią patrzeć emotka  ). Wyświetl w wątku >>

radosna

#6765886 Napisano: 20.02.2021 19:40:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
14 lat na forum emotka
Dziękuję Wam za to, że rozgrzewacie moje konkursowe życie jak gorące lato! emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6758034 Napisano: 13.01.2021 10:16:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

14 osób szuka pomocy w Kinder a tu brak odzewu do pomagania 


Hmmm... ja z tych "bez odzewu", gdyż nie gram w Kinder - czy to już czas, że powinnam kogoś przeprosić za swoje współmilczenie? Te 14 osób? emotka

Przeproś, wstyd przemilcz, nie kryj go dłużej.
Nie bądź już wilkiem w baraniej skórze emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6756351 Napisano: 05.01.2021 13:43:27 w Nasze wygrane w minionym roku
luko922 napisał(a):

N I C 


No prawie NIC, ale nie grałem - poddałem się, zapomniałem, odechciało mi się...  emotka

Plany na 2021: 
- powrót do Koła Fortuny,
- powrót do Milionerów,
- udział w Krzyżówce TVP
- jakaś fajna wygrana pieniężna 

Podobają mi się Twoje plany, ale ... twórczych konkursów nie odpuszczaj
i wiadomości o Twoich wygranych w nasz świat konkursowy wypuszczaj!
PS. I powiadamiaj nas/mnie o Twoim udziale w w/w programach.
Powodzenia! Wyświetl w wątku >>

radosna

#6755591 Napisano: 31.12.2020 20:32:48 w Życzenia na święta i nie tylko
Z radością Wam życzę:
Cudownych wygranych w marzeniach zaklepanych,
nagród na czterech kołach, o które instynkt woła.
I oczywiście zdrowia, niech Covid gdzieś się schowa!
W miłości się zatracajcie i o wyobraźnię dbajcie!

PS. Niech powrócą takie czasy, kiedy nagrodą dzienną u Smolara było 10.000 zł, 
nagrody główne miały wartość 50 000 zł, a nawet 100 000 zł. I były konkursy,
gdzie było 500 wycieczek (Hellena - kto pamięta?) lub nagrody w każdym sklepie.
Były świetne konkursy w bankach, w salonach samochodowych, nawet w aptekach.
Niech wrócą stare, złote lata dla konkursowiczów.
I precz z tandetą konkursową.  Wyświetl w wątku >>

radosna

#6755441 Napisano: 31.12.2020 09:52:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Kupiłam Captaina Jacka -ale widzę ,że jakaś inna butelka i  nie ma napisu original , niby jest rum, czy to jest stara butelka ? Jak macie na paragonach zaznaczone?  U mnie w Carrefour i Intermarche pisze tylko Piwo Captain Jack..

Na paragonie z carrefoura mam napisane: Piwo Captain Jack.  Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

radosna

#6755331 Napisano: 30.12.2020 21:06:53 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

radosna napisał(a):

mojej mamie na niskie ciśnienie lekarz zalecił koniaczek emotka

Mam prawie 90-letnią ciocię, której lekarz kardiolog też zalecił małe dawki koniaczku. Wyniki jej się poprawiły, nie ma żadnych ubocznych działań stosowania koniaku emotka  A ja piję koniak dla podwyższenia ciśnienia, bo nic innego mi go nie podwyższa.
A czasem przy ciśnieniu 85/55 trudno cokolwiek działać. Poza tym koniak mnie ciut rozgrzewa. Jest mi nienormalnie zimno przez większą część roku. Jeśli macie na to jakiś sposób, będę wdzięczna. Bo ta "zimnica" mnie strasznie wkurza. 


Zbadaj sobie tarczycę. Ja akurat też jestem niskociśnieniowcem, a ciągłe uczucie zimna okazało się u mnie objawem niedoczynności tarczycy. 

Od 10 lat mam Hashimoto, biorę codziennie Euthyrox i mam dobre wyniki, ale to uczucie zimna pogłębia się. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6755311 Napisano: 30.12.2020 19:46:03 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

azaflora napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

astronautka napisał(a):

!. Chorujące dziecko żłobkowe.
2. Mąż.
3. Pandemia.
4. Że mi wiecznie zimno.
5. Niektóre osoby w pracy.
6. Ogólnie chyba wszystko. 

Jeśli poza złym nastrojem i ciągłym uczuciem zimna jesteś chronicznie zmęczona, to zbadaj na wszelki wypadek tarczycę (poważnie): badanie krwi TSH, Ft3,Ft4

U mnie odczucie zimna i zmęczenia to niskie ciśnienie. W tym beznadziejnym roku ustabilizowało się.. 85/55 i guzik prawda, że łatwo podnieść.

mojej mamie na niskie ciśnienie lekarz zalecił koniaczek emotka

Mam prawie 90-letnią ciocię, której lekarz kardiolog też zalecił małe dawki koniaczku. Wyniki jej się poprawiły, nie ma żadnych ubocznych działań stosowania koniaku emotka  A ja piję koniak dla podwyższenia ciśnienia, bo nic innego mi go nie podwyższa.
A czasem przy ciśnieniu 85/55 trudno cokolwiek działać. Poza tym koniak mnie ciut rozgrzewa. Jest mi nienormalnie zimno przez większą część roku. Jeśli macie na to jakiś sposób, będę wdzięczna. Bo ta "zimnica" mnie strasznie wkurza.  Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0